Ar dalyvausite festivalyje "Purpurinis vakaras"?

Dienos anekdotas

Gydytojas įtikinėja pacientą:
- Galite būti visiškai ramus. Su jūsų širdimi gyvensite iki septyniasdešimties metų.
- Bet man ir yra septyniasdešimt.
- Na, štai, matote! Aš juk sakiau.

Komentaras

o tai kaip prisijungti: „prie tos kameros ? O gal kas žinot kaip galima butu prisijungti prie Anykštos sankryžos kameros ? Donaldu pavaduočiau, kol kultūrkej spektaklį vaidins !"

Skaityti komentarus (2)

Antradienio vakaras ne visiems vairuotojams Anykščiuose sėkmingas. Apie 20 valandą Vilniaus gatvėje, ties buvusia gaisrine, prie pat įvažiavimo į "Norfą", avariją patyrė "Audi" automobiliu važiavęs vairuotojas.

Šiuo metu policija vis dar pildo eismo įvykio protokolą, laimei, pirminiais duomenimis, apsieita be aukų. Policininkai sakė, jog sužeistų nebuvo ir kviesti greitosios pagalbos medikų neteko. "Parašykit, kad kelininkai neatliko savo darbo",- pasakė ant galinės policijos automobilio sėdynės sėdėjęs avariją patyręs vairuotojas. Beje, reikia pasidžiaugti, kad nenukentėjo ir pėstieji, nes automobilis, važiavęs nuo bažnyčios pusės, slysdamas kliudė šiukšliadėžę, nebeveikiantį šviesoforą ir, pakilęs šlaitu, net nulaužė aukštai ant šlaito buvusį ženklą.

Tiesa, reiktų priminti, kad ši vieta Anykščių mieste keistai "traukia" avarijas. Gana dažnai vairuotojai atsitrenkia į kitoje gatvės pusėje, prie laidojimo namų, esantį statų šlaitą. O pati keisčiausia avarija įvyko čia net be vairuotojo - prie poliklinikos pastatytas BMW kažkokiu būdu nuriedėjo žemyn, kirto gatvę ir atsitrenkė į sienelę.

Eismo sąlygos šiuo metu Anykščiuose nekokios, mieste kelio danga padengta sniego sluoksniu.

Linas BITVINSKAS

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • As

  Nuoroda

  Tai aisku kad erelis snarglys nemokantis vairuot tokiem isvis uzdraust vairuot pirma tegu pats tokiom sudetingom salygom ismoksta vaziuot tada kelininkus kaltina

  Prieš 8 mėnesių
 • zenka

  Nuoroda

  Ka cia apie kelia, pemuo vairavo nesuvalde automobilio ir tuo viskas pasakyta...
  Atsakingas varuotojas taip nesugebetu.

  Prieš 8 mėnesių
 • Haris

  Nuoroda

  Čia iš serijos VISI KALTI TIK NE AŠ

  Prieš 8 mėnesių
 • X - man

  Nuoroda

  Viskas labai gerai baigėsi, svarbiausia, kad žmonės gyvi ir sveiki, o geležies visada bus.

  Prieš 8 mėnesių
 • Ir ka

  Nuoroda

  Na taip keliai tikrai nera superiniai priziureti, bet taip apsiversti net ant stogo... ka as zn, proto gi reikia tureti, viska padaro lekimas pienburniu kuo greiciau nulekti i dainu sleni apsigrezti ir atgal... vaziuok ant 40 tokiom salygom tikrai neapsiversi.

  Prieš 8 mėnesių
 • D

  atsakymas į: Ir ka Nuoroda

  Zmogus ir vaziavo ne daugiau, kaip 40 km/h Idomu jei jus uzslystumet ant 1m. aukscio pakilos ar ne ant stogo atsidurtumet? ir niekas nevaziavo i ta jusu dainuvos sleni... jezau... Ne Anykstenas net zmogus... is kur galejo zinot kokie jusu keliai ten mieste. Ne pirmas ir ne paskutinis kuris toj gatvei padaro iviki.

  Prieš 8 mėnesių
 • matyt nevairuojantis

  Nuoroda

  keliai Anyksciu rajone tragiski, bet kas su valdzia bilinetis nori? o reiktu , kad nesaugu kelia arba uzdarytu visai, arba padarytu saugiu. Va tada ir pamatytume jog daznai rajone visai negalima vazinet.

  Prieš 8 mėnesių
 • kasdien vairuojantis

  atsakymas į: matyt nevairuojantis Nuoroda

  Šiandien važiavau į Panevėžį ir atgal. Kelias nuostabus, net už Panevėžio rajono kelią nuo Raguvėlės geresnis, nes mūsų rajono visi šio kelio pakraščiai nuvalyti, kas nepadaryta panevėžiečių. O jūs rašot "keliai Anyksciu rajone tragiski... visai negalima vazinet."

  Prieš 8 mėnesių
 • Pala pala

  atsakymas į: kasdien vairuojantis Nuoroda

  Dažnai juo važiuoju ir taip pat atkreipiau dėmesį, kad dėl nepaaiškinamų priežasčių jį pradėjo labai prižiūrėti, o seniau visada būdavo baisus.

  Prieš 8 mėnesių
 • Ignas

  Nuoroda

  prisiskraide keliu gaidelis.Ant 50 vaziuodamas NIEKADA neapvirsi, tegul dziaugiasi kad nieko neuzmuse

  Prieš 8 mėnesių
Įkelti daugiau