Išpildyk vaiko svajonę turėti šeimą. Globėjų (rūpintojų) ir įtėvių mokymas ir konsultavimas Anykščiuose. Anykščių rajono socialinių paslaugų centras (Šaltupio g. 11, Anykščiai. Tel.: 8 381 5 20 79).

Ar domitės publikacijomis apie Anykščių-Panevėžio apygardoje išrinktą Seimo narę Gretą Kildišienę?

Orai

Naktį -2
Dieną -4

Dienos anekdotas

Prarūkė visą vasarą kiškis su ožiuku, ir nutarė, jog jei kas mokykloj paklaus ką jie veikė, vietoj rūkymo pasakos apie skaitymą. Pirma diena mokykloje, ir štai mokytoja nutaiko pirštu į ožiuką:
-Nagi, papasakok savo vasaros įspūdžius.
Ožiukas kiek sunerimęs atsistojo prieš klasę, ir rėžė:
- Vasara nebuvo labai ypatinga, atsikeliu iš ryto paskaitau, pavalgau, vėl paskaitau, nueinu pas kiškį, ten abu paskaitom. Ir pamenu kartą pamatėm, kaip iš miško išėjo vilkas. Nu bet tooooks apsiskaitęs, jau toooks apsiskaitęs, ir dar pusę knygos už ausies užsikišęs.

Komentaras

Pagal Maironį:

„Oi neverk anykštėne | 2017 01 12

Oi neverk, anykštėne, kad jaunas sūnus
Pradings iš brangiosios tėvynės!
Kad išaugęs kaip ąžuolas girių puikus
Britanijoj bus pastumdinis.

Taip nelaužyk sau rankų, kaip beržo šakas
Kad laužo užrūstintas vėjas;
Kam gimdyti vaikus kad Tėvynę prarast,
Po padu Briuselio apgailėjus“.

Skaityti komentarus (1)

Antradienio vakaras ne visiems vairuotojams Anykščiuose sėkmingas. Apie 20 valandą Vilniaus gatvėje, ties buvusia gaisrine, prie pat įvažiavimo į "Norfą", avariją patyrė "Audi" automobiliu važiavęs vairuotojas.

Šiuo metu policija vis dar pildo eismo įvykio protokolą, laimei, pirminiais duomenimis, apsieita be aukų. Policininkai sakė, jog sužeistų nebuvo ir kviesti greitosios pagalbos medikų neteko. "Parašykit, kad kelininkai neatliko savo darbo",- pasakė ant galinės policijos automobilio sėdynės sėdėjęs avariją patyręs vairuotojas. Beje, reikia pasidžiaugti, kad nenukentėjo ir pėstieji, nes automobilis, važiavęs nuo bažnyčios pusės, slysdamas kliudė šiukšliadėžę, nebeveikiantį šviesoforą ir, pakilęs šlaitu, net nulaužė aukštai ant šlaito buvusį ženklą.

Tiesa, reiktų priminti, kad ši vieta Anykščių mieste keistai "traukia" avarijas. Gana dažnai vairuotojai atsitrenkia į kitoje gatvės pusėje, prie laidojimo namų, esantį statų šlaitą. O pati keisčiausia avarija įvyko čia net be vairuotojo - prie poliklinikos pastatytas BMW kažkokiu būdu nuriedėjo žemyn, kirto gatvę ir atsitrenkė į sienelę.

Eismo sąlygos šiuo metu Anykščiuose nekokios, mieste kelio danga padengta sniego sluoksniu.

Linas BITVINSKAS

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • As

  Nuoroda

  Tai aisku kad erelis snarglys nemokantis vairuot tokiem isvis uzdraust vairuot pirma tegu pats tokiom sudetingom salygom ismoksta vaziuot tada kelininkus kaltina

  Prieš mėnesį
 • zenka

  Nuoroda

  Ka cia apie kelia, pemuo vairavo nesuvalde automobilio ir tuo viskas pasakyta...
  Atsakingas varuotojas taip nesugebetu.

  Prieš mėnesį
 • Haris

  Nuoroda

  Čia iš serijos VISI KALTI TIK NE AŠ

  Prieš mėnesį
 • X - man

  Nuoroda

  Viskas labai gerai baigėsi, svarbiausia, kad žmonės gyvi ir sveiki, o geležies visada bus.

  Prieš mėnesį
 • Ir ka

  Nuoroda

  Na taip keliai tikrai nera superiniai priziureti, bet taip apsiversti net ant stogo... ka as zn, proto gi reikia tureti, viska padaro lekimas pienburniu kuo greiciau nulekti i dainu sleni apsigrezti ir atgal... vaziuok ant 40 tokiom salygom tikrai neapsiversi.

  Prieš mėnesį
 • D

  atsakymas į: Ir ka Nuoroda

  Zmogus ir vaziavo ne daugiau, kaip 40 km/h Idomu jei jus uzslystumet ant 1m. aukscio pakilos ar ne ant stogo atsidurtumet? ir niekas nevaziavo i ta jusu dainuvos sleni... jezau... Ne Anykstenas net zmogus... is kur galejo zinot kokie jusu keliai ten mieste. Ne pirmas ir ne paskutinis kuris toj gatvei padaro iviki.

  Prieš mėnesį
 • matyt nevairuojantis

  Nuoroda

  keliai Anyksciu rajone tragiski, bet kas su valdzia bilinetis nori? o reiktu , kad nesaugu kelia arba uzdarytu visai, arba padarytu saugiu. Va tada ir pamatytume jog daznai rajone visai negalima vazinet.

  Prieš mėnesį
 • kasdien vairuojantis

  atsakymas į: matyt nevairuojantis Nuoroda

  Šiandien važiavau į Panevėžį ir atgal. Kelias nuostabus, net už Panevėžio rajono kelią nuo Raguvėlės geresnis, nes mūsų rajono visi šio kelio pakraščiai nuvalyti, kas nepadaryta panevėžiečių. O jūs rašot "keliai Anyksciu rajone tragiski... visai negalima vazinet."

  Prieš mėnesį
 • Pala pala

  atsakymas į: kasdien vairuojantis Nuoroda

  Dažnai juo važiuoju ir taip pat atkreipiau dėmesį, kad dėl nepaaiškinamų priežasčių jį pradėjo labai prižiūrėti, o seniau visada būdavo baisus.

  Prieš mėnesį
 • Ignas

  Nuoroda

  prisiskraide keliu gaidelis.Ant 50 vaziuodamas NIEKADA neapvirsi, tegul dziaugiasi kad nieko neuzmuse

  Prieš mėnesį
Įkelti daugiau