Ar lankotės turguje?

Dienos anekdotas

Nutarė mokesčių inspekcija patikrinti naujojo ruso pajamas, ar jis teisingai mokesčius moka. Ateina pas jį ir klausia:
- Klausyk, Kolia, ar tu įstengtum "Volgą" nusipirkti?
Naujasis rusas ir sako:
- Nu jeigu Saška truputėlį pridėtų, dar Ženia biškį... gal ir nusipirkčiau...
Mato inspektoriai, kad nelabai yra ką tikrinti ir išeina. Jiems išeinant naujasis rusas ir galvoja:
- Ir kokio velnio man ta Volga su visom jos prieplaukom ir laivais reikalinga?

Komentaras

pramogų sostinė: „Kaip vienam sparčiausiai nykstančių ir senstančių rajonų, ar ne per daug pramogaujama, dykinėjama ir žaidžiama? Gal tame ir nykimo priežastys, nes nenorintiems dykinėti čia nėra kas veikti, o visuotinė dykinėjimo atmosfera demoralizuoja visus likusius? Būgnai, žaidimo aikštelės suaugusiems, oro pilys, kažkoks basas takas ir t.t. Sakytum, Palangos Basanavičiaus gatvės repertuaras."

Skaityti komentarus (2)

Lietuvos liberalų sąjūdžio Anykščių skyriaus pirminkas Lukas Pakeltis gruodžio 13-ąją Anykščių merui Kęstučiui Tubiui įteikė raštą, kuriame pažadėjo trauktis iš visų visuomeninių ir politinių pareigų. Meras L.Pakelčiui į šį raštą neatsakė. Spausdiname L.Pakelčio pareiškimą merui.

 

"Gerbiamas mere,

 

šiuo dokumentu kreipiuosi į Jus dėl susiklosčiusios situacijos Anykščių r. savivaldybės taryboje ir valdančiojoje daugumoje. 2016.12.06 LR liberalų sąjūdžio Anykščių r. skyriaus taryba išreiškė visapusišką palaikymą mūsų partijos deleguotiems politinio pasitikėjimo pareigūnams.

Nepaisant šio sprendimo, nesiekiu nutraukti bendradarbiavimo su mūsų partijos iškeltu ir nuosekliai remtu Meru. Reaguodami į Jūsų viešą 2016.12.10 pareiškimą www.anyksta.lt, kur Jūs aiškiai ir nedviprasmiškai teigiate, kad, Jūsų nuomone, LR liberalų sąjūdžio Anykščių r. skyriaus pirmininkas Lukas Pakeltis yra šio sprendimo iniciatorius, kreipiuosi į Jus. Siekdamas paneigti Jūsų nuomonę bei išsakytus žodžius, esu pasirengęs ieškoti neeilinių sprendimų, kurie užtikrintų stabilų rajono tarybos bei administracijos darbą. Jums bei mūsų deleguotiems politinio pasitikėjimo pareigūnams - Administracijos direktorei Venetai Veršulytei, Administracijos direktoriaus pavaduotojui Sauliui Rasalui ir Mero patarėjui Kęstučiui Indriūnui matant galimybes tęsti pradėtus darbus, iš esmės išspręsti tarpusavio nesutarimus, atkurti kolektyvinį ir toliaregišką bendradarbiavimą, esu pasirengęs priimti kardinalius sprendimus: pasitraukti iš Anykščių r. savivaldybės tarybos, biudžeto, ekonomikos ir kaimo reikalų komiteto pirmininko pareigų, frakcijos seniūno pareigų. Taip pat, siekdamas užkirsti kelią suponuojamai nuomonei apie mano norą žūtbūt siekti postų ir daryti įtaką – esu pasirengęs atsistatydinti iš Anykščių r. skyriaus pirmininko pareigų.

Tvirtai teigiu, kad komandinis darbas ir įsipareigojimai rajono žmonėms man yra didžiausia vertybė, todėl esu pasirengęs atsisakyti visų politinių postų ir pareigų vardan tolimesnio sklandaus ir produktyvaus rajono tarybos darbo.

Lukas Pakeltis

LR liberalų sąjūdžio Anykščių r. skyriaus pirmininkas"

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • buvusi anykstiete

  Nuoroda

  Gerai butu, jei jaunimas pasidometu ir zemiskais reikalais. Kiek man zinoma Lukas P. zino toki Storiu kaima. Tai va tame kaime buvo vienisa (kai komentavo kai kas) bobute Simkute Aneliute, bande buve gyventojai ne karta skambinti i Anyksciu seniunija soc. darbuotojai , pasiekta tai , kad buvo padaryta kai kurie dokumentai. Ir vel viskas pamirsta . Kiek man zinoma 2017-01-06 kazkas is to kaimo gyventoju kreipesi del minetos moters i seniunijos seniuna, buvo pazadas pagelbeti serganciai Simkutei A., deja , kadangi pokalbis vyko pries pietus , tai iki vakaro kazkas sukliude seniunijos darbuotojams pasirupinti, sergancia moterimi , suruosti nors glebeli malku pakuroms, isvirti slakeli sriubos...Asmenys 2017-01-07 ryte nunese , geru zmoniu pagaminta maista , rado senole mirusia. Jaunimas siulau uzsiimti zmoniu gelbejimo veikla, o pjautis del savo asmeniniu interesu. Linkiu visiems siais metais atsigrezti i Zmogu, o ne kovoti del asmeniniu interesu. Viliuosi, kad tiek p.Lukas P, tiek kiti musu isrinktieji perskaitys sia zinute ir susimastys apie Gyvenima, geros kloties ANYKSTENAMS!!!!

  Prieš metus
 • dalia

  Nuoroda

  Mano manymu sie visi asmenys dar nedaauge iki kazkokio vadovavimo , beje prie ko cia spauda ir pareiskimai? Juk spaudos atstovai referendumo gal neorganizuos" del padeties savivaldybeje"?

  Prieš metus
 • o kas sąžinę dar turi toje politikoje ir kas ją dar išlaikė......nekalbant apie intelektą...

  Prieš metus
 • Iklanotija

  atsakymas į: a Nuoroda

  Panašu, kad tik tie 3 kurie sugebėjo pasitraukt nuo valdiškų kėdžių ir pasakyti- demokratijos nėra.
  Jie pirmi, bet nepaskutiniai. Lietuva bunda.

  Prieš metus
 • netikiu, kad 27 uos

  atsakymas į: Iklanotija Nuoroda

  metuos praregės ?

  Prieš metus
 • R.Gižinskas

  Nuoroda

  Reikia intelektualaus jaunimo partijoms,Lietuvos politikai.Politika-sunkus mokslas,kurio pradžiamokslis savivaldoje.Deja gerb. Lukas ir jo personos savivaldos egzamino-neišlaikė.

  Prieš metus
 • Lukas OK

  atsakymas į: R.Gižinskas Nuoroda

  Išlaikė ir parodė pavyzdį visems seniems politikos vilkams.

  Prieš metus
 • ...

  atsakymas į: R.Gižinskas Nuoroda

  Nuo mero puolimo prie Luko. Kokia musė tau įkando, Gižinskai?

  Prieš metus
 • negi nesupranti ir ans

  atsakymas į: ... Nuoroda

  nori tan puodan pakliut koši vyrt. Čia jo didžiausia svajone

  Prieš metus
 • X - man

  Nuoroda

  Nepakeičiamų nebūna, yra tik nepakeisti. Šventieji danguje, o žeme žmonės vaikšto.

  Prieš metus
Įkelti daugiau