Ar tikite, jog įmanoma stabilizuoti gyventojų skaičių Anykščių rajone?

Dienos anekdotas

Dvi blondinės, kambario draugės, išėjo apsipirkti. Automobilių stovėjimo aikštelėje prie pat parduotuvės, jos abi pastebėjo vaikiną, išlipantį iš automobilio, o jo kelnės buvo susiglamžę.
- Oi, prisiminiau! - išsigando viena blondinių.
Ir, atsukusi kulnus į parduotuvę, pasileido namo. Draugė ją pasivijo:
- Kas nutiko?
- Palikau namie įjungtą lygintuvą!
Draugė ramiai nusišypsojusi:
- Nesijaudink, kambarys neužsidegs: virtuvėje palikau atsuktą čiaupą.

Komentaras

Аноним: „Seniai sakau , Lietuvoje privalomas ir valstybės finansuojamas , turi liktį tik pradinis mokslas iki trijų klasių . Rajonų centruose gali būtį po gimnaziją , bet jau išlaikomą iš tėvų lėšų . Mūsų šaliai pilnai pakanka : vieno universiteto , vienos jungtinės policijos ir karo akademijos , dviejų kolegijų ir bent trijų - keturių amatų mokyklų . Braškėms ravėtį , agurkams skintį , žuvims skrostį , vištoms gaudytį - nereikalaujama aukštosios mokyklos diplomo , neprašoma netgi profkės pažymėjimo .... Mano įžvalgos pagaliau ėmėsi pildytis . Kadangi Anykščiuose , tuo labiau kaimuose - abejoju , ar tėvai sutiks išlaikytį gimnazijas , ką sudaro mokytojų atlyginimai , pastatų mokesčiai , šildymas , mokymo priemonės , geltonųjų autobusiukų išlaidos ir kita .... Labai abejoju ir dėl vienos gimnazijos , tuo labiau kaimuose . Leistį tėvams mokytį savarankiškai - kiek galės , sugebės ir norės - tiek ir bus gana ........................................."

Komentuoti

Seimo narė Greta Kildišienė, kuri atsisakė parlamentarės mandato, penktadienį viešame pareiškime atsiprašė kolegų ir rinkėjų.

 „Neįvertinau galimų savo jaunystės klaidų įtakos situacijai, kuomet pati tapsiu Seimo nare, o Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga - valdančiąja partija. Nesu teista, bet suprantu, jog paviešinti faktai kenkia Seimo ir Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos, kuri siekia sąžiningumo, skaidrumo ir atvirumo principų įgyvendinimo Lietuvoje, reputacijai“, – rašoma jos pareiškime.

Moteris sako, kad prisiima visą atsakomybę dėl susiklosčiusios situacijos ir sprendimą atsistatydinti laiko „vieninteliu teisingu pasirinkimu“.

Ji išreiškė viltį, kad nepabaigti tyrimai „automobilio istorijoje“ patvirtins, kad jokie pažeidimai nebuvo padaryti.

Pirmadienį Seimo narė G.Kildišienė ketina paduoti pareiškimą apie atsistatydinimą iš Seimo narių.

G.Kildišienė šią savaitę atsidūrė dėmesio centre dėl jos motinos automobilio išperkamosios nuomos sutarties su R.Karbauskio valdomu „Agrokoncernu“.

Premjeras Saulius Skvernelis ir pirmoji Seimo pirmoji vicepirmininkė Rima Baškienė BNS teigė, kad G.Kildišienė atsisakyti mandato turėtų ir dėl naujai paaiškėjusių aplinkybių apie galimą lėšų pasisavinimą iš darbovietės 2005 metais. Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis sako, kad sprendimas trauktis iš Seimo šioje situacijoje yra teisingas.

„Jeigu naujai paaiškėjusios aplinkybės yra tiesa, Seimo narei Gretai Kildišienei nieko kito nelieka kaip trauktis iš Seimo“, – penktadienį BNS premjero Sauliaus Skvernelio poziciją perdavė jo patarėjas Tomas Beržinskas.

LVŽS pirmininko pavaduotoja R.Baškienė sakė, kad jaučiasi „labai blogai“, nes tik kilus ažiotažui dėl automobilio gynė G.Kildišienę. Pasak „valstietės“, jei informacija dėl pasisavintų lėšų yra tikra, to toleruoti negalima ir sakė pritarianti sprendimui G.Kildišienei trauktis iš Seimo.

„Jeigu yra tokia žinia, ir viskas būtent taip, ir partija, ir bendražygiai to toleruoti negalime“, – sakė R.Baškienė.

„Man paskambino (portalas) 15min.lt ir pasakė, kad yra tam tikra dar informacija, bet manome, kad žmogus turėjo apie tai informuoti partiją. Ir bendražygiai, ir aš jaučiuosi labai blogai, nes bandžiau ją ginti, teisinti, galvoti, kad jaunas politikas neįžvalgus. Tas pasitikėjimas buvo duotas maksimaliai didžiulis, ir ta žinia, kad ji turėjo problemų anksčiau, būtų miela, kad ji būtų mus painformavusi“, – BNS sakė R.Baškienė.

„G.Kildišienės sprendimas palikti Seimą yra teisingas, esant tokioms aplinkybėms. Pirmininkas mano, kad žmogus prieš eidamas į Seimą turi apsispręsti, ar jo asmuo atitinka tai, ką jis deklaruoja. Parlamentaras turi pateisinti žmonių lūkesčius“, – Seimo pirmininko poziciją BNS perdavė jo atstovė spaudai Dalia Vencevičienė.

Naujienų portalas 15min.lt penktadienį pranešė, kad 2005 metais G.Kildišienė, tuomet Mikalauskaitė, esą apvogė savo darbovietę, su bendrininke pasisavinusi iš seifo daugiau nei 1,3 tūkst. litų, bet ikiteisminis tyrimas buvo nutrauktas, nes moterys grąžino pinigus ir oficialiai susitaikė su darbdaviu. Oficialiai G.Kildišienė teistumo negavo, tad įstatymas jos neįpareigojo apie šią dėmę biografijoje informuoti kandidatuojant į Seimą.

Vyriausiosios rinkimų komisijos pirmininkas Zenonas Vaigauskas BNS sakė, kad G.Kildišienei atsisakius mandato, vienmandatėje Anykščių-Panevėžio rinkimų apygardoje turės būti skelbiami nauji rinkimai. Pagal įstatymą, atsilaisvinus vietai Seime, jei buvęs Seimo narys buvo išrinktas vienmandatėje rinkimų apygardoje, čia ne vėliau kaip per 6 mėnesius turi įvykti nauji rinkimai.

BNS.inf

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • ALIUS

  Nuoroda

  GAILA KAD VIENA TURI ATLIAIKYT SPAUDIMUS..KIEK TOKIU KAILINIU VAIKSTO IR PO RAJONUS IR SEIME TIK PASIKNIST MOKSLAI UZKLIUVO LAIKRODZIAI O KUR ANKSCIAU BUVOT JEI ZINOJOT.GEDA KAI SEIMUNAI DRASKOSI DEL POSTU

  Prieš metus
 • :)

  Nuoroda

  Rasa Jukneviciene

  1 val. ·

  ..

  #AtsakomybėDėlGretos
  Pilna diskusijų, kodėl ir kas Gretą Kildišienę praleido į Seimą? Kaip galėjo tapti Seimo nare be aukštojo? Kaltinami Anykščių ir Panevėžio krašto žmonės, kurie balsavo. Jie vadinami visokiai žodžiais, šaipomasi. Tačiau pasižiūrėkim, kaip buvo iš tiesų?
  Žmonės daugelyje apygardų Lietuvoje balsavo net nepažindami savo kandidatų. Niekada nieko iki rinkimų apie juos nebuvo girdėję. Kodėl balsavo? Todėl, kad rekomendavo sąrašo lyderis Saulius Skvernelis ir partijos pirmininkas Ramūnas Karbauskis. Visos pašto dėžutės ir visa vietinė spauda buvo užversta jųdviejų rekomendacijomis. Rekomendavo ir abu tiesiogiai neseniai tų pačių žmonių išrinkti merai - Kęstutis Tubis ir Povilas Žagunis.
  Tam ir reikalingos partijos, prieš kurias taip agresyviai kovojama, kad lyderiai prisiimtų atsakomybę. Negali žmonės visko žinoti. Aišku, rinkėjų atsakomybė taip pat yra. Tačiau svarbiausiais yra tie, kurie pažįsta siūlomus partijų kandidatus. Juk G. Kildišienės bendražygiai Panevėžyje puikiai žinojo iš esmės beveik visas dabar paaiškėjusias aplinkybes. Tačiau rekomendavo.
  Todėl teisūs tie, kurie kelia klausimą, o kas atlygins finansinius nuostolius? Juk nauji rinkimai kainuoja.
  Žmonės nusipelno bent jau atsiprašymo.

  Prieš metus
 • Manau

  Nuoroda

  Kad ir vagilka, bet dar turi sąžinę. Išėjo iš Seimo pati. Tai ne Obelevičius kuris iki teismo su pareiškimu net nenuėjo

  Prieš metus
 • Vacius

  Nuoroda

  Afaleristei toks ir galas. Brisiaus galas. Tik va ko Tubis taip įsikabinęs į jos kontrabandinių kalinių padarkas zilioja po Svedasų parapijų, tai visiškai neaišku. Ka darbo neturi ? Ar jau įsišventino į "valstiečius" Karbauskio dievo Piziaus šventykloj ?

  Prieš metus
 • nespejo dar koju apsilt, o jau koses prisivyre.

  Prieš metus
 • žiniai

  Nuoroda

  Seimo narei padėjėją išrinko Kęstutis Tubis. Anykščių r. Valstiečių skyrius ieškojo tinkamo žmogaus seimo narės padėjėjo pozicijon, bet buvo nustebintas kai G.Kildišienė nieko neinformavusi pranešė visuomenei apie savo padėjėją. Skyrius prieš tai nebuvo informuotas. Dabar K.Tubis bandys padėjėją įdarbinti į vaikų teisių apsaugos skyrių.

  Prieš metus
 • :)

  Nuoroda

  Tubiui teks priimti trečią patarėją,Gretą, jis mėgsta kompetetingus darbuotojus.

  Prieš metus
 • Taip

  Nuoroda

  Gal geriau nupirdę seniai,negu jauni ir nieko nebaigę ir nesigaudantys politikoje.Turėjome jauną,tai gal jau pasimokėme.Dar kartą įrodymas,kad reikia rinkti tik savus ir žinomus.

  Prieš metus
 • Tubiau

  Nuoroda

  Ar pameni kai raginai Anykstenus balsuoti už greta? Reiktų dabar ir tau atsiprašyti! Gėda..

  Prieš metus
 • Mažutis

  atsakymas į: Tubiau Nuoroda

  Jis nekaltas. Aplinka kalta.

  Prieš metus
Įkelti daugiau