Kiek margučių spalvinate Velykoms?

Dienos anekdotas

- Kaip tu parašysi knygą apie Indiją nė karto ten nebuvęs?
- O argi Dantė buvo pragare, kai rašė savo „Dieviškąją komediją“?

Komentaras

Renovacijos įkainiai:„Apie tris kartus išpusti . Valdininkai jums "makaronus ant ausų" kabina. Dvidešimt metų papildomai be mokesčio už šildymą bankams mokėsit pradžioje po 50 eurų/ mėn, o po 6 metų dar dvigubai daugiau. Tas "nemokamas" padengiamas iš visų musų surenkamų pinigų į biudžetą Kubiliui laikinai ? pakėlus PVM mokesčius iki 21 o/o. MIEGA musų seimūnai leidžiantis plėšti visus vidury dienos. Tam ir panaikintos valstybinės įmonės renovacijai ---o renovacija atiduota privačiam verslui, kurio kontroliuoti negalima"

Komentuoti

2018 metais Lietuvos nacionalinio dramos teatro rezidencija tapsiantys Anykščiai teatro mėgėjams paruošė ir dar vieną staigmeną. 2018 m. rugpjūčio pradžioje čia vyks Šiaurės Europos mėgėjų teatrų aljanso (NEATA) festivalis, kurio programoje – 11 mėgėjų teatrų iš Danijos, Estijos, Suomijos, Islandijos, Norvegijos, Švedijos, Farerų salų, Latvijos ir Lietuvos.

„Pirmą kartą po 18 metų Šiaurės Europos mėgėjų teatrų aljanso festivalis grįžta į Lietuvą ir ne kur kitur, o į Anykščius. Tai – ne tik didelė garbė, atsakomybė, bet puikus įrodymas, kad esame pasiruošę dirbti ne tik su Lietuvos, bet ir užsienio šalių partneriais“, - sakė Anykščių rajono savivaldybės meras Kęstutis Tubis.
2017 m. kovo 24 d. mero kabinete vykusio pristatymo metu kartu su Anykščių kultūros centro direktore Dijana Petrokaite, Kultūros centro teatro režisieriumi Jonu Buziliausku ir Anykščių rajono savivaldybės administracijos vyriausiąja specialiste kultūrai ir turizmui Audrone Pajarskiene buvo aptarti festivalio organizavimo klausimai, beveik 200 dalyvių apgyvendinimas. Diskutuota ir apie galimybę sukurti festivalio bičiulių-savanorių platformą, kurioje užsiregistravę asmenys galės prisidėti prie šio prestižinio festivalio organizavimo ir įgyvendinimo Anykščiuose.
Šiaurės Europos Aljanso mėgėjų teatrų (NEATA) festivalis taip pat papildys Lietuvos šimtmečiui skirtų ir Anykščiuose vyksiančių renginių programą.

 

Anykščių rajono savivaldybės informacija

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.