Orai

Artimiausiomis dienomis orai pernelyg nesikeis. Joninės bus apniukusios, o lietus, tikėtina, neskubės gadinti šventės ir prapliups tik antroje nakties pusėje. Šeštadienis jau bus lietingas ir vėjuotas, sekmadienį pragiedrulių bus daugiau, nors debesys dar šliūkštels lietaus. Ateinanti savaitė pažers permainų: nuo savaitės vidurio oras kaip reikiant įkais ir temperatūra perkops 25 laipsnius.

Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje?

Dienos anekdotas

Mane labai nervindavo, kai per kiekvienas vestuves visos bobutės baksnodavo ir sakydavo: "Tu - sekantis". Tačiau jos apsiramino, kai aš joms tą patį pradėjau sakyti per laidotuves.

Komentaras

Atmestas (apie neįvykusį konkursą vyriausiojo architekto pareigoms užimti): "Paaiškėjo, kad policininkų su architektūriniu diplomu nėra".

Komentuoti
2017-06-19

Stendai nepatinka

Anykščių A. Baranausko ir A. Vienuolio–Žukausko memorialinis muziejus ant A. Baranausko klėtelę saugančio gaubto pritvirtino didelius – nuo 13,75 iki 18 kvadratinių metrų ploto - stendus ir aklinai nuo išorės uždengė pačią klėtelę. Stendai – instaliacijos buvo sutiktos nevienareikšmiškai – muziejininkai teigė, kad tai bandymas aktualizuoti A. Baranausko laiškus, o „Anykštos“ kalbinti architektai sprendimą kritikavo kaip itin nevykusį, muziejui suteikiantį prekybos centro vaizdą.
„Anykšta“ klausė, kaip Jūs vertinate – puošia ar niokoja plokštės A. Baranausko klėtelę?

 

Daiva PEREVIČIENĖ, Anykščių menų inkubatoriaus direktorė:
- Man stendai ant A. Baranausko klėtelės nepatinka. Mačiau, tiesa, juos tik pravažiuodama. Klėtelė yra vertybė, kurią nori matyti žmonės ir nereikia jos uždengti. Stendai ant pastato ją padarė tarsi reklamų ir skelbimų vieta.

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Nijole

  Nuoroda

  Architektai ir kiti žinovai tegu savo ,,daržus aria,,Gal neturi ko veikti...ŠIUO ATVEJU kleteles gaubtas panaudotas tinkamai svarbiam dalykui- informacijai. Antraip jaunimas savo išmaniuosiuose niekada nepaieškos to, kas pateikta šiuose stenduose.Tegu visų akys ir mintys fiksuoja tai.

  Prieš 4 dienas
 • Interpuliacija_to

  Nuoroda

  Visų pirma interpuliacija. Antra baseino plytelių yra 1320 m2, todėl patikrinimas kainuotų tik 122 Eur.

  Prieš 4 dienas
 • Mėlyna

  atsakymas į: Interpuliacija_to Nuoroda

  15 % ir 18 Eur yra. Euras prie euro ir sklypas.

  Prieš 4 dienas
 • Interpuliacija

  Nuoroda

  31,75 m2 KTU laboratorijoje kainuos apie 8000 Eur.

  Prieš 4 dienas
 • Švaistymas

  Nuoroda

  Ar nereikėtų Kauno technologijos universiteto laboratorijoje atlikti stendų analizės. Kaip jie reaguoja į šviesą ir drėgmę? Man jie tokie nehomogeniški...

  Prieš 4 dienas
 • Ona

  atsakymas į: Švaistymas Nuoroda

  Užskaitau!

  Prieš 4 dienas
 • Vėpla

  Nuoroda

  Sumanymas aiskus kaip pasaulis. Absoliuciai tiksliai parodo mužykų kultūringumo kultūrą kur mužikystė suvokiama kaip kultūra. Suprask kuo labiau mužykas, tuo labiau kulturingas. Iš tos pačios gretos kaip bufetas kultūrnami, privalomai neprivalomi bilietėliai take, kaip kavinė ir fizinio pamokos bibliotekoje, kaip atskiras bilietas fotografavimui muziejuose... Paslėpė klėtele tam, kad norintieji pamatyti susimokėtu. Mėšlas...

  Prieš 4 dienas
 • Galvoju,

  Nuoroda

  kad dauguma anykštėnų ir nematė šių stendų,Jeigu paklausia i vienas pakritikavo tai ir kiti kritikuoja,o tap ir tęsiasi. Nei ten gadina nei ką,pakabės kurį laiką ir nuims.Nereiktų galvos sukti dėl niekų.Daugiau lankytis renginiuose.

  Prieš 5 dienas