Rudeninė vaismedžių ir vaiskrūmių prekyba. ŽŪB „Anykščių vaismedžiai“ parduoda savo užaugintus vaismedžius: įvairių veislių obelis, kriaušes, slyvas, vyšnias ir vaiskrūmius. Parduodame aukštaūgius senovinius sėklinius vaismedžius, tinkančius sodinimui soduose, ar naujų sodų įveisimui. Tel. (8-699) 59429. Tinklapis: www.anyksciuvaismedziai.lt

Ką manote apie kadrų kaitą Anykščių rajono savivaldybės administracijoje ir savivaldybės įmonėse?

Dienos anekdotas

Šauktinių komisijoje:
- Į kariuomenę norite?
- Taip, bet tik jei būsiu generolu!
- Jūs silpnaprotis?
- O tai būtina sąlyga?

Komentaras

Kapelijos repertuarui :):


„DU GAIDELIAI
Du gaideliai baltus žirnius senai jau bekūlė
Jų vištelės dėt kiaušinių Londonan išdūmė
Vien tik politmusės zyzia, uodai alų neša
Rusai "puola", Natas „gina“, "grybauskaičia" kepa!

Padarykim padarykim operą Troškūnuos
Kad atsgautų, kad užkaistų senas mano kūnas
Kad Kavarski vėl skambėtų dūdos to orkestro
Kurs nutilo mirus kaimams, prapuolus maestro.

Pameni kaip prie sovietų orkestrai žygiavo?
Kaip skambėjo vario dūdos, chorams dirigavo!
Kaip kultūrnamis švytėjo gimtam kaime tavo,
Dabar jį ir dar mokyklas banga griaut pagavo.

Kaip pilniausi autobusai Vilniun, Kaunan traukė
Jų koncertai ir teatrai, sporto halės laukė...
Kaip jaunieji traktoristai kostiumais švytėjo,
Sukniomis puošniom melžėjos operoj sėdėjo!

Viskas dingo, viskas žuvo, rajonas sunyko
Vien tik trupiniai kultūros dar pavieniai liko...
Vos tik Lietuvą atkūrėm, tuoj lietuvio stotas
Tapo konservuotų kregždžių žiauriai užkapotas.

Du gaideliai, du gaideliai pašalpėlių laukia
Ožys Vilniuj mala šūdą, tauta emigruoja
Tauta nyksta, sensta miršta - į kapus "važiuoja".
Padarykim padarykim operą Troškūnuos
Kol visai dar neišnykom mes, po šimts perkūnų !"

Skaityti komentarus (7)

Panevėžio teritorinė ligonių kasa (TLK) jau septintus metus savo interneto svetainėje vykdo apklausas, kuriomis siekia sužinoti visuomenės nuomonę ir gyventojų informuotumą aktualiais, su ligonių kasos veikla susijusiais klausimais. Tokios apklausos ir jų rezultatai padeda geriau orientuotis, kuria linkme didinti visuomenės informavimą, kaip gerinti Panevėžio TLK veiklą.

   
Birželio 15 d. įstaigos vadovybės ir skyrių vedėjų pasitarime pristatyti penkių 2016 m. www.paneveziotlk.lt vykdytų apklausų rezultatai. Jie rodo, kad per interneto svetainės lankytojų dalyvavimą ten skelbiamose apklausose bent iš dalies galima gauti informacijos, kiek gyventojai yra informuoti vienu ar kitu klausimu. Nors apklausose dalyvaujama ne taip aktyviai, kaip norėtųsi, stebima, kad aktyvumas iš dalies priklauso nuo temos aktualumo.
Pernai Panevėžio TLK interneto svetainėje skelbiamose apklausose dalyvavo beveik 400 respondentų. Dalyvių buvo klausiama, ar jie žino, kad nuo 2016 m. sausio 1 d. pas gydytoją užsiregistravęs pacientas ne vėliau kaip prieš 24 val. privalo pranešti gydymo įstaigai, jei nebegali atvykti jam rezervuotu laiku. Paaiškėjo, kad apie tai žino 72 proc. apklaustųjų. Trečdalis apklaustųjų pažymėjo ir anksčiau taip elgęsi. Apie šią nuo 2016 m. sausio 1 d. įsigaliojusią tvarką nežinojo tik 26 proc. respondentų.
Kad vaistinėje turi pasiūlyti, o klientas gali rinktis kompensuojamąjį vaistą, kurio veiklioji medžiaga tokia pat, o priemoka mažiausia, žino ir vaistą su mažiausia priemoka perka 28 proc. respondentų. Apie tai žino, bet vis tiek nesirenka vaisto su mažiausia priemoka 42 proc. respondentų. Ketvirtadalis apklaustųjų 2016 m. kovo–gegužės mėn. to nežinojo.
2016 m. perkant receptinius vaistus vaistininkas nepasiūlė pigiausių tos grupės vaistų didžiajai daliai respondentų (67 proc.), pasiūlė – trečdaliui.  Jei 2015 m. tokios pat apklausos dalyviai buvo kur kas aktyvesni žymėdami vaistines, kuriose nepasiūlė pigesnių vaistų, tai 2016 m. tik 1 apklausos dalyvis pažymėjo vaistinės pavadinimą. 2015 m. respondentai nurodė 10 vaistinių.
Apie tai, kad nuo 2016 m. liepos 1 d. pasikeitė privalomojo sveikatos draudimo (PSD) įmokos dydis, liepos–rugsėjo mėn. žinojo 35 proc. respondentų, 43 proc. – to nežinojo. 17 proc. apklaustųjų pažymėjo, kad ši informacija jiems neaktuali. 2015 m. tų, kuriems klausimas neaktualus, buvo mažiau. Per vienu mėnesiu ilgesnį apklausos laiką 2016 m., palyginti su 2015 m., respondentų sulaukta šiek tiek mažiau, žinančiųjų apie aktualią informaciją skaičius beveik nesikeitė, nežinančiųjų – sumažėjo.
Apie tai, kad dėl PSD įmokų skolų reikia kreiptis į „Sodrą“, 2016 m. spalio–gruodžio mėn. žinojo 63 proc. respondentų (PSD įmokas „Sodra“ pradėjo administruoti nuo 2016 m. sausio 1 d.). To nežinojo – 26 proc. Dešimtadalis apklaustųjų pažymėjo, kad jiems tai neaktualu.
Įvertinus apklausų rezultatus, nutarta ir toliau tęsti internetines apklausas tikintis, kad laipsniškai didės jos dalyvių, o kartu ir www.paneveziotlk.lt lankytojų skaičius, bus ir toliau galima per apklausas susipažinti su visuomenės informuotumu, sudaryti gyventojams galimybę pareikšti nuomonę. Atsižvelgus į apklausų rezultatus, jais ketinama pasinaudoti rašant pranešimus ar kt., atliekant vaistinių ir gydymo įstaigų patikrinimus.

 

ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta