Ar tikite, jog įmanoma stabilizuoti gyventojų skaičių Anykščių rajone?

Dienos anekdotas

Dvi blondinės, kambario draugės, išėjo apsipirkti. Automobilių stovėjimo aikštelėje prie pat parduotuvės, jos abi pastebėjo vaikiną, išlipantį iš automobilio, o jo kelnės buvo susiglamžę.
- Oi, prisiminiau! - išsigando viena blondinių.
Ir, atsukusi kulnus į parduotuvę, pasileido namo. Draugė ją pasivijo:
- Kas nutiko?
- Palikau namie įjungtą lygintuvą!
Draugė ramiai nusišypsojusi:
- Nesijaudink, kambarys neužsidegs: virtuvėje palikau atsuktą čiaupą.

Komentaras

Аноним: „Seniai sakau , Lietuvoje privalomas ir valstybės finansuojamas , turi liktį tik pradinis mokslas iki trijų klasių . Rajonų centruose gali būtį po gimnaziją , bet jau išlaikomą iš tėvų lėšų . Mūsų šaliai pilnai pakanka : vieno universiteto , vienos jungtinės policijos ir karo akademijos , dviejų kolegijų ir bent trijų - keturių amatų mokyklų . Braškėms ravėtį , agurkams skintį , žuvims skrostį , vištoms gaudytį - nereikalaujama aukštosios mokyklos diplomo , neprašoma netgi profkės pažymėjimo .... Mano įžvalgos pagaliau ėmėsi pildytis . Kadangi Anykščiuose , tuo labiau kaimuose - abejoju , ar tėvai sutiks išlaikytį gimnazijas , ką sudaro mokytojų atlyginimai , pastatų mokesčiai , šildymas , mokymo priemonės , geltonųjų autobusiukų išlaidos ir kita .... Labai abejoju ir dėl vienos gimnazijos , tuo labiau kaimuose . Leistį tėvams mokytį savarankiškai - kiek galės , sugebės ir norės - tiek ir bus gana ........................................."

Komentuoti
2017-07-22

Nuaudė 21 kilimą

Šiemet floristinių kilimų A. Baranausko aikštėje žymiai mažiau – pernai buvo 28, iš kurių dalis anykštėnus džiugino ir vyskupo ir poeto Antano Baranausko skvere, ir Šventosios pakrantėje. Šįkart 20 kilimų guli ant žemės, o svečių iš Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės paslaugų ir verslo vadybos mokyklos bei Panevėžio „Ąžuolo“ gimnazijos komanda pasirodė originaliai – tarp medžių pastatė savotiškus vartus.

Jonas JUNEVIČIUS

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • dainius

  Nuoroda

  pazintis ir bus pirma vieta o ne zmoniu nuomuone

  Prieš 9 mėnesių
 • Šerių

  Nuoroda

  Nr. 10 pats gražiausias kilimas.

  Prieš 9 mėnesių
 • Z.

  Nuoroda

  Kitą met medžių neužteks kilimamas kabint;)arba visi darys iš žolių bile ką, bile kaip ir prizinė vieta garantuota!kaip nr 12

  Prieš 9 mėnesių
 • IRENA

  Nuoroda

  PATS GRAŽIAUSIAS KILIMAS 4

  Prieš 9 mėnesių
 • Nora

  Nuoroda

  Anykščių Trečiojo Amžiaus Universitetas -puikus kilimas , jis pirmame penketuke.Šaunuolės moterytės.

  Prieš 9 mėnesių
 • Vaje

  Nuoroda

  Nr.18-antkapis LSDP.

  Prieš 9 mėnesių