Ar bijote Rusijos?

Dienos anekdotas

Algirdas Butkevičius prastai kalbėjo angliškai. Galiausiai nutarė ir jis pasimokyti. Kiek pramokęs, vieno pobūvio metu išvedė Amerikos diplomatę šokti ir sugalvojo parodyti, kad sugeba susišnekėti:
– I love you, – tarė Butkevičius.
– I love you, too, – atsakė diplomatė.
– I love you three! – apsidžiaugė Butkevičius.

Komentaras

Pacientas: „Kadu perkelsit savivaldybės administracijų į ligonines patalpas ir apjungsit administracinį aparatų? Maną pašalpa neišgali išlaikyt dvejų valdymą aparatų ir dvejų pustuščių kantorų (ligonines administracinių patalpų ir savivaldybe administracijas). Ataikit krūvon. Bus ir šilčiau ir paciantų daugiau ir unt direktarių suekanominsit. Nepamirškit stiklų, katruos išardet grąžint prie ūkio. Atskirt reikės užkrečiamų politinėm ligom savivaldybės tarnautojų skyrių nuo paprastų tarnautojų ir lankytajų."

Skaityti komentarus (1)
2017-07-22

Nuaudė 21 kilimą

Šiemet floristinių kilimų A. Baranausko aikštėje žymiai mažiau – pernai buvo 28, iš kurių dalis anykštėnus džiugino ir vyskupo ir poeto Antano Baranausko skvere, ir Šventosios pakrantėje. Šįkart 20 kilimų guli ant žemės, o svečių iš Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės paslaugų ir verslo vadybos mokyklos bei Panevėžio „Ąžuolo“ gimnazijos komanda pasirodė originaliai – tarp medžių pastatė savotiškus vartus.

Jonas JUNEVIČIUS

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • dainius

  Nuoroda

  pazintis ir bus pirma vieta o ne zmoniu nuomuone

  Prieš 3 mėnesių
 • Šerių

  Nuoroda

  Nr. 10 pats gražiausias kilimas.

  Prieš 3 mėnesių
 • Z.

  Nuoroda

  Kitą met medžių neužteks kilimamas kabint;)arba visi darys iš žolių bile ką, bile kaip ir prizinė vieta garantuota!kaip nr 12

  Prieš 3 mėnesių
 • IRENA

  Nuoroda

  PATS GRAŽIAUSIAS KILIMAS 4

  Prieš 3 mėnesių
 • Nora

  Nuoroda

  Anykščių Trečiojo Amžiaus Universitetas -puikus kilimas , jis pirmame penketuke.Šaunuolės moterytės.

  Prieš 3 mėnesių
 • Vaje

  Nuoroda

  Nr.18-antkapis LSDP.

  Prieš 3 mėnesių