Ar bijote Rusijos?

Dienos anekdotas

Algirdas Butkevičius prastai kalbėjo angliškai. Galiausiai nutarė ir jis pasimokyti. Kiek pramokęs, vieno pobūvio metu išvedė Amerikos diplomatę šokti ir sugalvojo parodyti, kad sugeba susišnekėti:
– I love you, – tarė Butkevičius.
– I love you, too, – atsakė diplomatė.
– I love you three! – apsidžiaugė Butkevičius.

Komentaras

Pacientas: „Kadu perkelsit savivaldybės administracijų į ligonines patalpas ir apjungsit administracinį aparatų? Maną pašalpa neišgali išlaikyt dvejų valdymą aparatų ir dvejų pustuščių kantorų (ligonines administracinių patalpų ir savivaldybe administracijas). Ataikit krūvon. Bus ir šilčiau ir paciantų daugiau ir unt direktarių suekanominsit. Nepamirškit stiklų, katruos išardet grąžint prie ūkio. Atskirt reikės užkrečiamų politinėm ligom savivaldybės tarnautojų skyrių nuo paprastų tarnautojų ir lankytajų."

Skaityti komentarus (1)

Septynių narių floristinių kilimų vertinimo komisija, vadovaujama Anykščių vicemero Sigučio Obelevičiaus, išrinko geriausius floristinius kilimus. Geriausiu  A kategorijoje pripažintas Anykščių trečiojo amžiaus universiteto moterų komandos floristinis kilimas. o B kategorijoje - svečių iš Panevėžio.

 

 

 Pasak S. Obelevičiaus, nugalėtojus išrinkti buvę sunku, nes lyderiai surinko vienodai balų ir komisijai teko dar kartą apžiūrėti ir išrinkti geriausią. Geriausiu “B” grupėje pripažintas Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės paslaugų ir verslo mokyklos ir Panevėžio “Ąžuolo” gimnazijos sukurtas kabantis kilimas, pažymėtas 20 – uoju numeriu. Antrą, trečia vietas pasidalino svečiai iš Ukmergės ir Debeikių moterų veiklos centras.

“A” grupėje išskirtos penkios vietos. Pirmąją iškovojo Anykščių trečiojo amžiaus universiteto moterų komanda, antroje vietoje – Levaniškių kaimo bendruomenės “Abipus Nevėžio” komanda, trečioje vietoje – Burbiškio bendruomenės centro moterys, ketvirtoje - Katlėrių bendruomenės ir penktoje – Traupio komandos moterys.

Konkurso dalyviai patys iš savo tarpo gražiausiu kilimu išsirinko Levaniškių kaimobendruomenės "Abipus Nevėžio"komandos nupintą floristinį kilimą

Be apdovanojimų neliko nė viena komanda, jos buvo paskatintios rėmėjų prizais ir padėkomis.

Konkurse dalyvavo Anykščių socialdemokratų komanda, tačiau jų kilimas tarp laureatų nepateko. Įteikdamas padėką Socialdemokratų partijos Anykščių skyriaus pirmininkui Dainiui Žiogeliui, S. Obelevičius pastarąjį perspėjo – “Nesibučiuosim”…

Jonas JUNEVIČIUS

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Anykščių Trečiojo amžiaus universitetas

  Nuoroda

  Dėkojame už sveikinimus....Visada malonu girdėti gerus žodžius.
  Universiteto valdyba dėkoja Elvyrai Gribulienei,kuri eilę metų kuria floristinių kilimų idėjas ir jas įgyvendina.Jai talkina Regina Varaškevičiūtė
  AČIŪ kolektyvo moterims už kilimo ''audimą''AČIŪ!

  Prieš 3 mėnesių
 • Iš toliau

  Nuoroda

  Pagaliau ivertino jusu darba .Sveikinu sveikinu ,tikrai nusipelnet !

  Prieš 3 mėnesių
 • Brone

  Nuoroda

  Sveikiname 1 vietos nugaletojas

  Prieš 3 mėnesių
 • Daiva

  Nuoroda

  Tikrai gražiausias darbas, žaviuosi moterų kūrybingumu, bei darbu.

  Prieš 3 mėnesių
 • nora

  Nuoroda

  Na , šaunuolės moterys- Trečiojo amžiaus universiteto , pagaliau ir jus įvertino .Smagu sveikinti jus.

  Prieš 3 mėnesių