Ar tikite, jog įmanoma stabilizuoti gyventojų skaičių Anykščių rajone?

Dienos anekdotas

Dvi blondinės, kambario draugės, išėjo apsipirkti. Automobilių stovėjimo aikštelėje prie pat parduotuvės, jos abi pastebėjo vaikiną, išlipantį iš automobilio, o jo kelnės buvo susiglamžę.
- Oi, prisiminiau! - išsigando viena blondinių.
Ir, atsukusi kulnus į parduotuvę, pasileido namo. Draugė ją pasivijo:
- Kas nutiko?
- Palikau namie įjungtą lygintuvą!
Draugė ramiai nusišypsojusi:
- Nesijaudink, kambarys neužsidegs: virtuvėje palikau atsuktą čiaupą.

Komentaras

Аноним: „Seniai sakau , Lietuvoje privalomas ir valstybės finansuojamas , turi liktį tik pradinis mokslas iki trijų klasių . Rajonų centruose gali būtį po gimnaziją , bet jau išlaikomą iš tėvų lėšų . Mūsų šaliai pilnai pakanka : vieno universiteto , vienos jungtinės policijos ir karo akademijos , dviejų kolegijų ir bent trijų - keturių amatų mokyklų . Braškėms ravėtį , agurkams skintį , žuvims skrostį , vištoms gaudytį - nereikalaujama aukštosios mokyklos diplomo , neprašoma netgi profkės pažymėjimo .... Mano įžvalgos pagaliau ėmėsi pildytis . Kadangi Anykščiuose , tuo labiau kaimuose - abejoju , ar tėvai sutiks išlaikytį gimnazijas , ką sudaro mokytojų atlyginimai , pastatų mokesčiai , šildymas , mokymo priemonės , geltonųjų autobusiukų išlaidos ir kita .... Labai abejoju ir dėl vienos gimnazijos , tuo labiau kaimuose . Leistį tėvams mokytį savarankiškai - kiek galės , sugebės ir norės - tiek ir bus gana ........................................."

Komentuoti

Septynių narių floristinių kilimų vertinimo komisija, vadovaujama Anykščių vicemero Sigučio Obelevičiaus, išrinko geriausius floristinius kilimus. Geriausiu  A kategorijoje pripažintas Anykščių trečiojo amžiaus universiteto moterų komandos floristinis kilimas. o B kategorijoje - svečių iš Panevėžio.

 

 

 Pasak S. Obelevičiaus, nugalėtojus išrinkti buvę sunku, nes lyderiai surinko vienodai balų ir komisijai teko dar kartą apžiūrėti ir išrinkti geriausią. Geriausiu “B” grupėje pripažintas Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės paslaugų ir verslo mokyklos ir Panevėžio “Ąžuolo” gimnazijos sukurtas kabantis kilimas, pažymėtas 20 – uoju numeriu. Antrą, trečia vietas pasidalino svečiai iš Ukmergės ir Debeikių moterų veiklos centras.

“A” grupėje išskirtos penkios vietos. Pirmąją iškovojo Anykščių trečiojo amžiaus universiteto moterų komanda, antroje vietoje – Levaniškių kaimo bendruomenės “Abipus Nevėžio” komanda, trečioje vietoje – Burbiškio bendruomenės centro moterys, ketvirtoje - Katlėrių bendruomenės ir penktoje – Traupio komandos moterys.

Konkurso dalyviai patys iš savo tarpo gražiausiu kilimu išsirinko Levaniškių kaimobendruomenės "Abipus Nevėžio"komandos nupintą floristinį kilimą

Be apdovanojimų neliko nė viena komanda, jos buvo paskatintios rėmėjų prizais ir padėkomis.

Konkurse dalyvavo Anykščių socialdemokratų komanda, tačiau jų kilimas tarp laureatų nepateko. Įteikdamas padėką Socialdemokratų partijos Anykščių skyriaus pirmininkui Dainiui Žiogeliui, S. Obelevičius pastarąjį perspėjo – “Nesibučiuosim”…

Jonas JUNEVIČIUS

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Anykščių Trečiojo amžiaus universitetas

  Nuoroda

  Dėkojame už sveikinimus....Visada malonu girdėti gerus žodžius.
  Universiteto valdyba dėkoja Elvyrai Gribulienei,kuri eilę metų kuria floristinių kilimų idėjas ir jas įgyvendina.Jai talkina Regina Varaškevičiūtė
  AČIŪ kolektyvo moterims už kilimo ''audimą''AČIŪ!

  Prieš 9 mėnesių
 • Iš toliau

  Nuoroda

  Pagaliau ivertino jusu darba .Sveikinu sveikinu ,tikrai nusipelnet !

  Prieš 9 mėnesių
 • Brone

  Nuoroda

  Sveikiname 1 vietos nugaletojas

  Prieš 9 mėnesių
 • Daiva

  Nuoroda

  Tikrai gražiausias darbas, žaviuosi moterų kūrybingumu, bei darbu.

  Prieš 9 mėnesių
 • nora

  Nuoroda

  Na , šaunuolės moterys- Trečiojo amžiaus universiteto , pagaliau ir jus įvertino .Smagu sveikinti jus.

  Prieš 9 mėnesių