Anykščių kūrybos ir dailės mokykla (Ladigos g. 3, Anykščiai) kviečia vaikus - mažus ir didelius- bei suaugusiuosius  mokytis meno subtilybių. Išsami informacija telefonu 8 381 52953 arba www.akdm.lt

Ar išvargino lietūs?

Dienos anekdotas

Draugų pokalbis:
– Kažkaip nesveikai atrodai. Kas nutiko?
– Pradėjau sveikai maitintis..

Komentaras

Pastebėjimas: „rengimus posėdžius taryba pasirinko vykdyti uždarus. Tačiau iki šio viešo pranešimo per portalo TV ataskaitų apie posėdyje svarstytus klausimus, siūlytus projektus finansavimui ar kitus aktualius visuomenei ir visuomenės kultūros vystymui konkrečios informacijos nebuvo nei iš savivaldybės atsakingų asmenų už informacijos viešą pateikimą nei tiesiogiai iš KT. Deja , taip pat prieš planuojamus posėdžius nėra viešų pakvietimų iš tarybos ar savivaldybės kultūros skyriaus pateikti piliečiams ar nevyriausybinėms organizacijoms savo pasiūlymus dėl posėdyje svarstomų ar svarstytinų temų, klausimų, pasiliekant išskirtinę galimybę svarstyti tik tarybos narių atstovaujamų organizacijų ar asmenų pasiūlymus."

Komentuoti

Antradienį, apie 17 valandą, du gaisrininkų  ekipažai skubėjo į Anykščių centrą. Šį kartą tai buvo ne pratybos - ugniagesiai vyko gesinti pačiame Anykščių centre, netoli "Erdvės" kavinės ir parduotuvės "Švaros prekės", kilusio gaisro. Tiesa, gaisras didelės žalos niekam nepadarė, nes liepsnojo nenaudojamas nedidelis ūkinis pastatas. Kadangi pastatas apaugęs medžiais, iš pradžių net nebuvo aišku, kas dega.   

 

Pirmas gaisrą pastebėjo ir puolė ieškoti, kas galėtų paskambinti, Anykščiuose besisvečiuojantis vyriškis iš Kretingos. "Pamačiau, kad dega, kaip tyčia su savim neturėjau telefono, bet nubėgau ir du vyrukai paskambino", - pasakojo vyriškis. Kodėl kilo gaisras, neaišku, nes pastatas stovi jau kurį laiką nenaudojamas. Pakalbinti parduotuvės "Švaros prekės" darbuotojai sakė, jog jie nenaudoja šio šalia namo esančio pastato.

Gaisro stebėti susirinko gausus būrys anykštėnų, mat kaip tik buvo darbo pabaiga, žmonės traukė į prekybos centrą, o ugniagesiai irgi neprieštaravo, kad jų darbą stebėtų anykštėnai, tik atitvėrė dalį gatvės.    

Linas BITVINSKAS
linas.b@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta