Ar bijote Rusijos?

Dienos anekdotas

Algirdas Butkevičius prastai kalbėjo angliškai. Galiausiai nutarė ir jis pasimokyti. Kiek pramokęs, vieno pobūvio metu išvedė Amerikos diplomatę šokti ir sugalvojo parodyti, kad sugeba susišnekėti:
– I love you, – tarė Butkevičius.
– I love you, too, – atsakė diplomatė.
– I love you three! – apsidžiaugė Butkevičius.

Komentaras

Pacientas: „Kadu perkelsit savivaldybės administracijų į ligonines patalpas ir apjungsit administracinį aparatų? Maną pašalpa neišgali išlaikyt dvejų valdymą aparatų ir dvejų pustuščių kantorų (ligonines administracinių patalpų ir savivaldybe administracijas). Ataikit krūvon. Bus ir šilčiau ir paciantų daugiau ir unt direktarių suekanominsit. Nepamirškit stiklų, katruos išardet grąžint prie ūkio. Atskirt reikės užkrečiamų politinėm ligom savivaldybės tarnautojų skyrių nuo paprastų tarnautojų ir lankytajų."

Skaityti komentarus (1)

Antradienį, apie 17 valandą, du gaisrininkų  ekipažai skubėjo į Anykščių centrą. Šį kartą tai buvo ne pratybos - ugniagesiai vyko gesinti pačiame Anykščių centre, netoli "Erdvės" kavinės ir parduotuvės "Švaros prekės", kilusio gaisro. Tiesa, gaisras didelės žalos niekam nepadarė, nes liepsnojo nenaudojamas nedidelis ūkinis pastatas. Kadangi pastatas apaugęs medžiais, iš pradžių net nebuvo aišku, kas dega.   

 

Pirmas gaisrą pastebėjo ir puolė ieškoti, kas galėtų paskambinti, Anykščiuose besisvečiuojantis vyriškis iš Kretingos. "Pamačiau, kad dega, kaip tyčia su savim neturėjau telefono, bet nubėgau ir du vyrukai paskambino", - pasakojo vyriškis. Kodėl kilo gaisras, neaišku, nes pastatas stovi jau kurį laiką nenaudojamas. Pakalbinti parduotuvės "Švaros prekės" darbuotojai sakė, jog jie nenaudoja šio šalia namo esančio pastato.

Gaisro stebėti susirinko gausus būrys anykštėnų, mat kaip tik buvo darbo pabaiga, žmonės traukė į prekybos centrą, o ugniagesiai irgi neprieštaravo, kad jų darbą stebėtų anykštėnai, tik atitvėrė dalį gatvės.    

Linas BITVINSKAS
linas.b@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta