Kuris Lietuvos Respublikos Prezidentas, Jūsų nuomone, reikšmingiausias valstybės istorijoje?

Dienos anekdotas

Moteris prašo gydytojo:
- Na, pasakykite man, koks aš gyvūnas...
- Ponia, jūs gi žmogus!
- Na, koks aš žmogus? Ryte keliuosi susivėlusi kaip avis, į darbą lekiu alkana kaip sakalas, įsikimbu į troleibusą kaip bezdžionė ir važiuoju juo kaip zuikis, stumdydamasi kaip meška... Kol atvažiuoju, riejuosi su visais kaip kalė, išlipu apipešiota kaip višta, dirbu visą dieną kaip jautis, paskui kaip skalikas lakstau po parduotuves, apsikraunu kaip kupranugaris ir velkuosi namo kaip nuvarytas kuinas. Namie, ruošdama vakarienę, urzgiu ant vaikų kaip tigras, o ant kaimynų šnypščiu kaip gyvatė. Grįžęs iš darbo vyras klausia: „Katyte, valgis paruoštas?“ Visus pavalgydinu, paguldau vaikus miegoti, pati guluosi. Vyras, atėjęs į lovą, sako: „Pasitrauk, karve, nes išsidrėbei kaip kiaulė“. Na, argi aš žmogus, gydytojau?

Komentaras

Neužmirštuolis: „Emigracija - ne savivaldos problema.
... o nedarbas - aplamai - BLEFAS.
Reikia dirbti su dokumentais - tada gali būti rezultatas.
Dabar - vėliavą kelk, Vilniun važiuok, Ukrajyną pilį jau pastačius.
Rinkėjai, kraštiečiai, žmonės - būkit mums atlaidūs tuos kelis metus, kuruos ir jūs suklydot.
Padėvėtų drabužiū nesumažėjo"

Skaityti komentarus (1)

Antradienį, apie 17 valandą, du gaisrininkų  ekipažai skubėjo į Anykščių centrą. Šį kartą tai buvo ne pratybos - ugniagesiai vyko gesinti pačiame Anykščių centre, netoli "Erdvės" kavinės ir parduotuvės "Švaros prekės", kilusio gaisro. Tiesa, gaisras didelės žalos niekam nepadarė, nes liepsnojo nenaudojamas nedidelis ūkinis pastatas. Kadangi pastatas apaugęs medžiais, iš pradžių net nebuvo aišku, kas dega.   

 

Pirmas gaisrą pastebėjo ir puolė ieškoti, kas galėtų paskambinti, Anykščiuose besisvečiuojantis vyriškis iš Kretingos. "Pamačiau, kad dega, kaip tyčia su savim neturėjau telefono, bet nubėgau ir du vyrukai paskambino", - pasakojo vyriškis. Kodėl kilo gaisras, neaišku, nes pastatas stovi jau kurį laiką nenaudojamas. Pakalbinti parduotuvės "Švaros prekės" darbuotojai sakė, jog jie nenaudoja šio šalia namo esančio pastato.

Gaisro stebėti susirinko gausus būrys anykštėnų, mat kaip tik buvo darbo pabaiga, žmonės traukė į prekybos centrą, o ugniagesiai irgi neprieštaravo, kad jų darbą stebėtų anykštėnai, tik atitvėrė dalį gatvės.    

Linas BITVINSKAS
linas.b@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta