Ar grybaujate?

Dienos anekdotas

- Klausyk, kaip teroristai pagrobia lėktuvus, juk lėktuvai tokie
dideli...?
Kita atsako:
- Durne tu... kai pakyla į orą, tie lėktuvai pasidaro mažiukai,
mažiukai. Tada jau problemos kaip ir nėra!

Komentaras

Vidmantai: "nekurstykite anykštėnų savo rašliavomis, skatinančiomis pilti bjaurius komentarus. Kaip žurnalistas turėtumėte suprasti, kad algos kilo visiems mirtingiesiems - valdžiai, Jonui, Petrui, Onutei... dėl šalies mokesčių sistemos pasikeitimo. Ramybės."

Skaityti komentarus (1)

Antradienį, apie 17 valandą, du gaisrininkų  ekipažai skubėjo į Anykščių centrą. Šį kartą tai buvo ne pratybos - ugniagesiai vyko gesinti pačiame Anykščių centre, netoli "Erdvės" kavinės ir parduotuvės "Švaros prekės", kilusio gaisro. Tiesa, gaisras didelės žalos niekam nepadarė, nes liepsnojo nenaudojamas nedidelis ūkinis pastatas. Kadangi pastatas apaugęs medžiais, iš pradžių net nebuvo aišku, kas dega.   

 

Pirmas gaisrą pastebėjo ir puolė ieškoti, kas galėtų paskambinti, Anykščiuose besisvečiuojantis vyriškis iš Kretingos. "Pamačiau, kad dega, kaip tyčia su savim neturėjau telefono, bet nubėgau ir du vyrukai paskambino", - pasakojo vyriškis. Kodėl kilo gaisras, neaišku, nes pastatas stovi jau kurį laiką nenaudojamas. Pakalbinti parduotuvės "Švaros prekės" darbuotojai sakė, jog jie nenaudoja šio šalia namo esančio pastato.

Gaisro stebėti susirinko gausus būrys anykštėnų, mat kaip tik buvo darbo pabaiga, žmonės traukė į prekybos centrą, o ugniagesiai irgi neprieštaravo, kad jų darbą stebėtų anykštėnai, tik atitvėrė dalį gatvės.    

Linas BITVINSKAS
linas.b@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta