Ar grybaujate?

Dienos anekdotas

- Klausyk, kaip teroristai pagrobia lėktuvus, juk lėktuvai tokie
dideli...?
Kita atsako:
- Durne tu... kai pakyla į orą, tie lėktuvai pasidaro mažiukai,
mažiukai. Tada jau problemos kaip ir nėra!

Komentaras

Vidmantai: "nekurstykite anykštėnų savo rašliavomis, skatinančiomis pilti bjaurius komentarus. Kaip žurnalistas turėtumėte suprasti, kad algos kilo visiems mirtingiesiems - valdžiai, Jonui, Petrui, Onutei... dėl šalies mokesčių sistemos pasikeitimo. Ramybės."

Skaityti komentarus (1)

 

Šiandien apie 11 val. 15 min. pėsčiųjų perėjoje Vilniaus gatvėje, ties buvusiu buitinio gyventojų aptarnavimo kombinatu, su švyturėliais ir garsiniu signalu į įvykio vietą skubantis greitosios pagalbos automobilis kliudė pėsčiąją. Moteriai pėsčiųjų perėjoje pagalbą suteikė tos pačios greitosios pagalbos automobilio medikai.

 

Pasak įvykio liūdininkų, moteris pati kalta, kad nepraleido su švyturėliais važiuojančio greitosios pagalbos automobilio. „Ji turėjo įsitikinti, kad eiti per gatvę saugu, o ne pulti po skubančio automobilio ratais. Jai dar gerai baigėsi, galėjo žūti“, - įvykį komentavo jį matę praeiviai ir vairuotojai, kurie piktinosi, kad dėl įvykių pėsčiųjų perėjose beveik visada kaltinami vairuotojai, nors Kelių eismo taisykles dėl perėjų dažnai pažeidinėja pėstieji ir dviratininkai.

Įvykį tiria policijos pareigūnai. 

Jonas JUNEVIČIUS

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Nona

  Nuoroda

  Pries pereje,prie CESTOS parduotuves butinas zenklas draudziantis stoveti masinoms,ten einant per pereje nematyti gatves.Kol ko nors neuzmus,taip turbut ir bus ten pavojinga pereiti.

  Prieš metus
 • Vairuotojas

  Nuoroda

  Kiekviena nutrenkta pestininka reikia dar ir bauda nubausti, nes net teoriskai neimanoma nukalti pagal taisykles einanti pestininka. Tik savizudziai nukalami, kurie patys soksta po ratais, normalus pestininkas sulaukia kol automobiliai sistoja.

  Prieš metus
 • Vairuotojas

  Nuoroda

  Teisingai reikia baust peščiuosius nes jie patys nesaugo savo gyvybės puola į perėja ,kad ir istrižai kerta,bet mes teisus mes gi perėjoje ,klausimas kam lengviau sustoti ar peščiajam ,ar vairuojančiam mašiną ?Labai daug tokių ponių ar panelių kur per perėja eina tarsi pasivaikščiojimo taku koja už kojos .Už gyvybės nesaugojima baust nedrausmingus peščiuosius!

  Prieš metus
 • as

  Nuoroda

  Kokia čia naujiena, jeigu moteris būtų partrenkųsi greitąją, tai čia jau būtų naujiena.

  Prieš metus
 • Rasa

  Nuoroda

  Ant pėsčųjų perėos prie cestos visada pristatyta atmoblių,nesilaikant KET taisyklių.Nuo to reikėų pradėti.Jurzdiko Norfos aikštelėje mašinas statosi kaip kas nori.Gaila Anykščiuose policijai dzin.Normaliai dirbant per 2 savaites neliktų pažeidėjų.

  Prieš metus
 • Kaltas ne kaltas

  Nuoroda

  Bet ner cia ko lakstyt kaip akis isdegusi centro kamsaty net ir su svytureliais.

  Prieš metus
 • :(

  atsakymas į: Kaltas ne kaltas Nuoroda

  O kai pats lauki greitosios, tada keiki juos, kad lėtai važiuoja.

  Prieš metus
 • neties

  Nuoroda

  nustokit pliurpti visažiniai ir viską matantys. Greitoji tai greitoji,o kur skubate eiliniai vairuotojai,kai prie perėjos reikia laukti kada ponai praleisite.Pravažiuoja kartais kelios masinytės ir lauki ar sustos ar ne. Taip,kad nekaltinkite einančių nes tam ir skirtos perėjos,o be jų butų košmaras. Daug kartų tuo isitiikinau ir visad bijau eiti nes gali užlėkti iš paskos lenkianti mašina,o kur skubate mielieji vairuotojai??????gal tik i Norfą nes nėra kur daugiau.

  Prieš metus
 • as

  Nuoroda

  daug tenka vazineti anyksciu gatvemis atkreipkite demesi kolegos vairuotojai ar nepastebite pesciuju pereja pestiesiems kaip madu demonstravimo podiumas taip grazei eina galvos pakeltos ,o eisena graksti ,labia grazu

  Prieš metus
 • :(

  atsakymas į: as Nuoroda

  Tamsta nevisai teisus, kartais galvelės būna nuleistos, nes savo "mobiliaku" atsigrožėti negali. O tada susikūprina ir vėžlio žingsniu žingsniuoja.

  Prieš metus
Įkelti daugiau