Kas iš išvardintų asmenų verčiausias būti Lietuvos simboliu?

Dienos anekdotas

Pasipiktinusių vairuotųjų, nesuprantančių, kaip taip nelogiškai galima sustatyti kelio ženklus, laukia linksmi ir paslaugūs kelių patruliai, pasiruošę suteikti mokamas konsultacijas.

Komentaras

info kas??: „
1. valdininkai ne tik e-demokratija nesinaudoja, bet ir fiziškai duris užsidaro nuo demokratinių viešų sprendimų svarstymo, diskusijų ir ar problemų viešinimo.
2. gyventojai ir norėdami neranda informacijos oficialiame savivaldybės tinklapyje www.anyksciai.lt
kaip antai
- kokias pareigybes turi ir už kokią veiklą atsakingas mero patarėjas;
- kokius veiklos planus pasitvirtina seniūnijos,
-kokie metiniai rezultatai pagal veiklos planus seniūnijose;"

Komentuoti
Savivaldybės Teisės, personalo ir civilinės metrikacijos skyriaus vedėjas Alfredas Bulotas aiškina, kad tikslios statistinės informacijos apie Anykščių rajoną pateikti nebeįmanoma.

Kiek liepos mėnėsį Anykščių rajone gimė kūdikių? O kiek anykštėnų iškeliavo į amžinojo poilsio vietą? Tokia informacja nuo šiol rajono gyventojams nebebus prieinama.

„Statistinę informaciją neskelbiame, kadangi įregistruotų gimimų, mirčių ir t.t. įrašų skaičius neatitinka gimusių, mirusių ir t.t. asmenų tikslaus skaičiaus mūsų rajone, nes nuo š.m. sausio 1 dienos asmuo dėl civilinės būklės aktų registravimo gali kreiptis į bet kurią civilinės metrikacijos įstaigą.“, - priežastis paaiškino savivaldybės Teisės, personalo ir civilinės metrikacijos skyriaus vedėjas Alfredas Bulotas.
Per septynis šių metų mėnėsius Anykščių rajono savivaldybės Teisės, personalo ir civilinės metrikacijos skyrius sudarė 99 gimimo, 298 mirties, 105 santuokos ir 24 ištuokos įrašus.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.