Ką manote apie rajono vadovų komandiruotes į užsienį?

Dienos anekdotas

Prancūzija. Iš urvelio išlenda pelė. Apsidairo. Katino nematyti. Greitai nubėga prie stalo, išmaukia vyno taurę ir greitai grįžta.
Vokietija. Iš urvelio išlenda pelė. Apsidaro. Katino nematyti. Greitai nubėga prie stalo, išmaukia bokalą alaus ir greitai grįžta.
Rusija. Iš urvelio išlenda pelė. Apsidairo. Katino nematyti. Greitai nubėga prie stalo, padaro šimtą gramų. Apsidairo. Katino nematyti. Dar šimtą gramų. Vėl apsidairo. Dar vis katino nėra. Na ir dar šimtą gramų. Apsidairo. Atsiremia į butelį ir pradeda barbenti nageliais: "Na ką, palauksime!"

Komentaras

Nepatenkinta: „Šitaip nušienauja ir kapinių takelius. Atėjusi aplankyti kapų, ne kartą radau visą kapavietę padengtą nupjauta žole. Patikėkite ne taip lengva iš ant kapo augančių augalų išrankioti nupjautą žolę. O jeigu apsilankai po savaitės, tai ir ir džiūsta ta žolė ant kapo. Geriau visai nepjautų siaurų takelių, einančių tarp kapų“.

Skaityti komentarus (4)
Savivaldybės Teisės, personalo ir civilinės metrikacijos skyriaus vedėjas Alfredas Bulotas aiškina, kad tikslios statistinės informacijos apie Anykščių rajoną pateikti nebeįmanoma.

Kiek liepos mėnėsį Anykščių rajone gimė kūdikių? O kiek anykštėnų iškeliavo į amžinojo poilsio vietą? Tokia informacja nuo šiol rajono gyventojams nebebus prieinama.

„Statistinę informaciją neskelbiame, kadangi įregistruotų gimimų, mirčių ir t.t. įrašų skaičius neatitinka gimusių, mirusių ir t.t. asmenų tikslaus skaičiaus mūsų rajone, nes nuo š.m. sausio 1 dienos asmuo dėl civilinės būklės aktų registravimo gali kreiptis į bet kurią civilinės metrikacijos įstaigą.“, - priežastis paaiškino savivaldybės Teisės, personalo ir civilinės metrikacijos skyriaus vedėjas Alfredas Bulotas.
Per septynis šių metų mėnėsius Anykščių rajono savivaldybės Teisės, personalo ir civilinės metrikacijos skyrius sudarė 99 gimimo, 298 mirties, 105 santuokos ir 24 ištuokos įrašus.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.