Kiek kartų lankėtės Medžių lajų take?

Dienos anekdotas

- Brangioji, nori kavos?
- Taip.
Vyras:
- Tai padaryk ir man.

Komentaras

JUozui:„Dar po 2 metų Lajų tako niekas nelankys, o jo išlaikymas, etatai bus 'užkabinti' rajono biudžetui- paminėsit mano žodį. Lietuvoj jų pilna, jokia čia naujiena. Beje, koks takas gali būti pažintinis objektas, jei užlipus pamatai medžių viršūnes ir upės ruožą?"

Skaityti komentarus (4)
Savivaldybės Teisės, personalo ir civilinės metrikacijos skyriaus vedėjas Alfredas Bulotas aiškina, kad tikslios statistinės informacijos apie Anykščių rajoną pateikti nebeįmanoma.

Kiek liepos mėnėsį Anykščių rajone gimė kūdikių? O kiek anykštėnų iškeliavo į amžinojo poilsio vietą? Tokia informacja nuo šiol rajono gyventojams nebebus prieinama.

„Statistinę informaciją neskelbiame, kadangi įregistruotų gimimų, mirčių ir t.t. įrašų skaičius neatitinka gimusių, mirusių ir t.t. asmenų tikslaus skaičiaus mūsų rajone, nes nuo š.m. sausio 1 dienos asmuo dėl civilinės būklės aktų registravimo gali kreiptis į bet kurią civilinės metrikacijos įstaigą.“, - priežastis paaiškino savivaldybės Teisės, personalo ir civilinės metrikacijos skyriaus vedėjas Alfredas Bulotas.
Per septynis šių metų mėnėsius Anykščių rajono savivaldybės Teisės, personalo ir civilinės metrikacijos skyrius sudarė 99 gimimo, 298 mirties, 105 santuokos ir 24 ištuokos įrašus.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.