Ką manote apie rajono vadovų komandiruotes į užsienį?

Dienos anekdotas

Prancūzija. Iš urvelio išlenda pelė. Apsidairo. Katino nematyti. Greitai nubėga prie stalo, išmaukia vyno taurę ir greitai grįžta.
Vokietija. Iš urvelio išlenda pelė. Apsidaro. Katino nematyti. Greitai nubėga prie stalo, išmaukia bokalą alaus ir greitai grįžta.
Rusija. Iš urvelio išlenda pelė. Apsidairo. Katino nematyti. Greitai nubėga prie stalo, padaro šimtą gramų. Apsidairo. Katino nematyti. Dar šimtą gramų. Vėl apsidairo. Dar vis katino nėra. Na ir dar šimtą gramų. Apsidairo. Atsiremia į butelį ir pradeda barbenti nageliais: "Na ką, palauksime!"

Komentaras

Nepatenkinta: „Šitaip nušienauja ir kapinių takelius. Atėjusi aplankyti kapų, ne kartą radau visą kapavietę padengtą nupjauta žole. Patikėkite ne taip lengva iš ant kapo augančių augalų išrankioti nupjautą žolę. O jeigu apsilankai po savaitės, tai ir ir džiūsta ta žolė ant kapo. Geriau visai nepjautų siaurų takelių, einančių tarp kapų“.

Skaityti komentarus (4)

Prie ūkininkų brolių Valdemaro ir Audriaus Juškų šiltnamių Vėjališkių kaime guli daugiau kaip dvi dešimtys medžio skulptūrų, kurių dauguma yra sukurtos anykštėnų menininkų. Jas ūkininkai parvežė iš buvusių tragiškai žuvusio politiko, LR Seimo bei Anykščių rajono tarybos nario, Anykščių krašte gimusio ir augusio, Vytauto Galvono buvusių valdų Margių tvenkinių komplekse, Kalvelių kaime (Vilniaus r.). Šios skulptūros galėtų papuošti bet kurią Anykščių krašto erdvę, tad jų likimas turėtų rūpėti ne tik į Anykščius jas pargabenusiems ūkininkams, bet ir Anykščių šviesuomenei, rajono valdžiai, nes šie meno kūriniai galėtų įprasminti ne tik anykštėno V. Galvono atminimą, bet ir vieną iškiliausių medžio skulptorių tragiškai žuvusį Joną Tvardauską, kurio darbų yra tarp atvežtųjų.
„Anykšta“ klausė, kokioje Anykščių miesto ar rajono erdvėje galėtų būti pastatytos šios skulptūros?

Skaidrė RAČKAITYTĖ, Lietuvos tautodailininkų sąjungos Anykščių skyriaus vadovė:


- Manau, kad galbūt geriausia tas skulptūras būtų statyti kairiajame
Šventosios upės krante. Ta erdvė yra pakankamai didelė, tad nesusidarytų per
didelė meno kūrinių koncentracija ir būtų patogu jas derinti pagal tematiką ar
autorius. Tuo labiau, kad skulptūros kurtos aplinkai prie vandens, tai ir
nauja vieta joms nebūtų visai svetima, Gal dar galima būtų rasti vietą ir
miesto parke.

 

ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • tautis

  Nuoroda

  Kairysis sventosios krantas turi autorius. Tai autorinis projektas. Privalu atsiklausti. Neliskite prie svetimo kurinio

  Prieš 9 mėnesių
 • SDs

  Nuoroda

  jeigu tos skulptūros padės ponams ūkininkams eiti į būsimus valdžios rinkimus tai taip ir įvardinkime- reklama iš šiltnamių ūkio. Kažkodėl kitomis vertybėmis, kurių rajono teritorijoje yra, bei jos yra prieinamos visuomenei, dėl jų išsaugojimo nėra tokios "reklamos" ir organizuojamų diskusijų.

  Prieš 9 mėnesių
 • Š I L T N A M I S

  Nuoroda

  O tai kaip jos ten pakliuvo gulėti ? Tai gal nusipirkau ? Tai jeigu nusipirkau - tai kur noriu, ten ir dedu...galiu guldyti, galiu pabučiuoti, galiu jomis krosnį kūrenti.....

  Prieš 9 mėnesių
 • petras

  Nuoroda

  Gal galėtų kokią skulptūrą įsigyti privatus asmuo. /už pinigus/

  Prieš 9 mėnesių
 • parduodu

  atsakymas į: petras Nuoroda

  atvažiuok pasiimti

  Prieš 9 mėnesių