Ką manote apie rajono vadovų komandiruotes į užsienį?

Dienos anekdotas

Prancūzija. Iš urvelio išlenda pelė. Apsidairo. Katino nematyti. Greitai nubėga prie stalo, išmaukia vyno taurę ir greitai grįžta.
Vokietija. Iš urvelio išlenda pelė. Apsidaro. Katino nematyti. Greitai nubėga prie stalo, išmaukia bokalą alaus ir greitai grįžta.
Rusija. Iš urvelio išlenda pelė. Apsidairo. Katino nematyti. Greitai nubėga prie stalo, padaro šimtą gramų. Apsidairo. Katino nematyti. Dar šimtą gramų. Vėl apsidairo. Dar vis katino nėra. Na ir dar šimtą gramų. Apsidairo. Atsiremia į butelį ir pradeda barbenti nageliais: "Na ką, palauksime!"

Komentaras

Nepatenkinta: „Šitaip nušienauja ir kapinių takelius. Atėjusi aplankyti kapų, ne kartą radau visą kapavietę padengtą nupjauta žole. Patikėkite ne taip lengva iš ant kapo augančių augalų išrankioti nupjautą žolę. O jeigu apsilankai po savaitės, tai ir ir džiūsta ta žolė ant kapo. Geriau visai nepjautų siaurų takelių, einančių tarp kapų“.

Skaityti komentarus (4)

Vos kelios savaitės lieka iki rugsėjo 1-osios – naujų mokslo metų pradžios. Tos kelios dienos iki rudens – didžiulis rūpestis į mokyklas vaikus leisiantiems tėvams. Reikia pasirūpinti naujais mokykliniais reikmenimis, darbužiais ir kitais mokyklai reikalingais dalykais.Kiek į mokyklą kainuoja išleisti vieną vaiką? Kur jiems perkate reikalingus daiktus, drabužius - parduotuvėse, turguje, o gal "pievelėje"? Gal turite pasiūlymų, kaip sutaupyti, kai viskas taip brangiai kainuoja?

- ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • LAPYS

  Nuoroda

  Nemanau , kad tas mokyklos lankymas , kažką daug duotų ... Gal iki trečios klasės - pinigus pažinsi , pasirašyt mokėsi , ko daugiau ir reikia . Šautuvą duos nemokamai , aprengs ir pašers ...

  Prieš 9 mėnesių
 • Mmm

  Nuoroda

  300 euru kainuoja mokykla o alga 350 tai kaip toliau givent ? !

  Prieš 9 mėnesių
 • geriau paklauskit

  Nuoroda

  KIEK KAINUOJA GYVENTI ŠITOJE SUPISTOJE ABORIGENŲ ŠALYJE ? Greičiau jau jie pabaigtu ta mokyklą - laukia išsvajota šalis L O N D O N A S....

  Prieš 9 mėnesių
 • Kokiu

  Nuoroda

  Dar patarimu,kai taip viskas brangu,o i mokyklos kasmet vis daugiau reikalauja priemoniu ivairiausiu kaikuriu brangiu vadoveliu nusipirkt ir tt..

  Prieš 9 mėnesių
 • euge

  Nuoroda

  Palyginkit 1964m .is vakaro vadoveliu stovejom prie knygynolaiptu ,kad kuo daugiau nuoirktume reikalingu mokymuisi vadoveliu.Dziagemes gave, uz paskutinius tevu pinigus.Niekas nesityciojo,netminties nebuvo.Islepom,Suprantu,brangu ,O tada pigu buvo? buvo ir nebuvo .nei pinigu nei mokykliniu prekiu.Ne Somalis.Badaujam?Noresi ismoksi .Tingesi ir therygos nepadeshttps://www.youtube.com/watch?v=bwlOPnc5VSY&t=1294s

  Prieš 9 mėnesių
 • to-gege

  atsakymas į: euge Nuoroda

  Senuolių svaigalai - kam tie vadovėliai , kam daugybos lentelė , jeigu yra logaritmai , kam ta gramatika - rašo ir verčia kompiuteriai ... Taip ,kad susigimdyk tuos vadovėlius - žinai kur ......

  Prieš 9 mėnesių
 • Taigi

  atsakymas į: to-gege Nuoroda

  Tam, kad žmonės debilais nebūtų, kadangi smegenų nenaudojimas, nes yra tam kompiuteriai, robotai, kurie atlaisvina smegenis nuo darbo, žmones sugrąžins į beždžionių lygį.

  Prieš 9 mėnesių
 • Mama

  Nuoroda

  Gal gana Anykščiuose tų kavinių. Nėra kur normalių drabužių nupirkti.

  Prieš 9 mėnesių
 • Juokingai

  Nuoroda

  Anykščiuos brangu.Nes kainos čia sukeltos.A la kurortas.

  Prieš 9 mėnesių
 • Klausymukas ....

  Nuoroda

  O kam jį leistį ....

  Prieš 9 mėnesių