Ar grybaujate?

Dienos anekdotas

- Klausyk, kaip teroristai pagrobia lėktuvus, juk lėktuvai tokie
dideli...?
Kita atsako:
- Durne tu... kai pakyla į orą, tie lėktuvai pasidaro mažiukai,
mažiukai. Tada jau problemos kaip ir nėra!

Komentaras

Vidmantai: "nekurstykite anykštėnų savo rašliavomis, skatinančiomis pilti bjaurius komentarus. Kaip žurnalistas turėtumėte suprasti, kad algos kilo visiems mirtingiesiems - valdžiai, Jonui, Petrui, Onutei... dėl šalies mokesčių sistemos pasikeitimo. Ramybės."

Skaityti komentarus (1)

Renalda KELPŠIENĖ. "Gražus veidukas".

 

Vasara – pats gražiausias, šviesiausias, spalvingiausias metų laikas. Žydinčios gėlės, nokstantis derlius ir laimikiais džiuginantys miškai ir ežerai – visa tai, be abejonės, Jūs fotografuojate. Kas profesionaliais, kas mėgėjiškais, o kas ir mobiliaisiais telefonais užfiksuojate nuostabiausias akimirkas, vertas, kad jas pamatytų kuo daugiau žmonių. Tad kviečiame dalyvauti konkurse „Aš fotografuoju vasarą“ ir nuotraukomis pasidalinti su „Anykštos“ interneto portalo bei laikraščio“Anykšta“ skaitytojais. Būtų smagu, jeigu Jūsų nuotraukas lydėtų tekstai apie vasariškus nuotykius, didžiausias pagautas žuvis, surastus grybus ar neįprastų formų ir dydžio užaugintas

daržoves bei vaisius...

Konkursui nuotraukas siųskite į „Anykštos“ redakciją, adresu: Fotokonkursui „Aš fotografuoju vasarą“, Vilniaus g. 29, Anykščiai arba jonas.j@anyksta.lt iki rugsėjo 20 dienos.

Įdomiausias nuotraukas spausdinsime laikraščio puslapiuose, o trijų geriausių nuotraukų autorius apdovanosime trijų mėnesių „Anykštos“ laikraščio prenumerata. Dar du dalyvius paskatinsime eklektronine „Anykštos“ prenumerata.

ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta