Anykščių kūrybos ir dailės mokykla (Ladigos g. 3, Anykščiai) kviečia vaikus - mažus ir didelius- bei suaugusiuosius  mokytis meno subtilybių. Išsami informacija telefonu 8 381 52953 arba www.akdm.lt

Ar išvargino lietūs?

Dienos anekdotas

Draugų pokalbis:
– Kažkaip nesveikai atrodai. Kas nutiko?
– Pradėjau sveikai maitintis..

Komentaras

Pastebėjimas: „rengimus posėdžius taryba pasirinko vykdyti uždarus. Tačiau iki šio viešo pranešimo per portalo TV ataskaitų apie posėdyje svarstytus klausimus, siūlytus projektus finansavimui ar kitus aktualius visuomenei ir visuomenės kultūros vystymui konkrečios informacijos nebuvo nei iš savivaldybės atsakingų asmenų už informacijos viešą pateikimą nei tiesiogiai iš KT. Deja , taip pat prieš planuojamus posėdžius nėra viešų pakvietimų iš tarybos ar savivaldybės kultūros skyriaus pateikti piliečiams ar nevyriausybinėms organizacijoms savo pasiūlymus dėl posėdyje svarstomų ar svarstytinų temų, klausimų, pasiliekant išskirtinę galimybę svarstyti tik tarybos narių atstovaujamų organizacijų ar asmenų pasiūlymus."

Komentuoti

Praėjusią savaitę vykusiame Regionų krepšinio lygos (RKL) Vykdomojo komiteto posėdyje nubrėžtos naujo sezono gairės. Patvirtinta, kad 2017-2018 m. čempionatas ir toliau vyks dviejuose divizionuose, kuriuose grumsis 40 komandų iš 31 Lietuvos miesto ir miestelio.

Kaip ir praėjusiame sezone pajėgesniame A divizione žais 16 komandų. Vietoje į Nacionalinę krepšinio lygą (NKL) perėjusio 2016-2017 m. čempiono Tauragės krepšinio klubo čia grumis paskutinis NKL klubas Jonavos SK. Taip pat A divizione matysime praėjusio čempionato B diviziono finalininkus - Trakų "TonyResort" ir Kėdainių "SC-Nevėžį".
Deja, lygoje nebeliks jaunimo komandos Vilniaus VKC. Junimo rinktinių kandidatų kalve vadinamą ekipą ištiko finansinės problemos. Pagal galiojančius nuostatus jos vietą A divizione užims 15-oje vietoje po praėjusio sezono likę ir į B divizione iškristi turėję Biržų "Biržai".
A diviziono komandos:
1. Kauno r. "Omega"
2. Gargždų SC
3. Ukmergės "Olimpas"
4. Klaipėdos LCC tarptautinis universitetas
5. Kretingos "Kretinga"
6. Akmenės "SCKK-Akmenės cementas"
7. Plungės "Olimpas"
8. Vytauto Didžiojo universitetas
9. Panevėžio "Bangenė-Aivera"
10. Kauno "Atletas-LSU"
11. Marijampolės "Sūduva-Mantinga-2"
12. Kuršėnų "Grafų baldai-KA Saulė"
13. Kėdainių "SC-Nevėžis"
14. Trakų "TonyResort"
15. Jonavos sporto klubas
16. Biržų "Biržai"
B divizione grumsis 24 ekipos. Jos bus padalintos į dvi grupės - A ir B. B divizioną šiemet papildys net 5 naujos komandos - Vilkaviškio "Perlas", Šakių "Valjona", Anykščių "KKSC-Elmis", Vilniaus "Stekas" ir Panevėžio "Lietkabelis-2".
B diviziono komandos:
1. Klaipėdos "Neptūnas-2"
2. Radviliškio "KK Radviliškis-ŠSPC"
3. Stakliškių "Guosta"
4. Pakruojo "Pakruojis-Lygumų ŽŪB"
5. Kupiškio KK "Kupiškis"
6. Kelmės "Kelmė"
7. Alytaus SRC-"Dzūkija"
8. Tauragės "Fortūna-Agava"
9. Kauno krepšinio akademija "Snaiperis"
10. Šilalės "Lūšis"
11. Rokiškio "Feniksas"
12. LKSK
13. Vilniaus "Perlas-2"
14. Jurbarko "Jurbarkas"
15. Kaišiadorių "Kaišiadorys-Savingė"
16. Kauno r. "ASU-Tornado"
17. Sedos "Sedula-Aibė"
18. Šiaulių "Policija"
19. Kauno "Perkūnas-Vytrita"
20. Vilkaviškio "Perlas"
21. Šakių "Valjona"
22. Anykščių "KKSC-Elmis"
23. Vilniaus "Stekas-Rivilė"
24. Panevėžio "Lietkabelis-2"
2017-2018 m. RKL sezonas prasidės spalio 27 dieną. Prieš tai visos čempionate dalyvaujančios komandos rungtyniaus pirmuose Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rengiamos Karaliaus Mindaugo taurės turnyro etapuose.

 

RKL informacija

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Cha cha

    Nuoroda

    O tai duos anykštėnai Žalgiriui į kaulus!

    Prieš mėnesį