Ar bijote Rusijos?

Dienos anekdotas

Algirdas Butkevičius prastai kalbėjo angliškai. Galiausiai nutarė ir jis pasimokyti. Kiek pramokęs, vieno pobūvio metu išvedė Amerikos diplomatę šokti ir sugalvojo parodyti, kad sugeba susišnekėti:
– I love you, – tarė Butkevičius.
– I love you, too, – atsakė diplomatė.
– I love you three! – apsidžiaugė Butkevičius.

Komentaras

Pacientas: „Kadu perkelsit savivaldybės administracijų į ligonines patalpas ir apjungsit administracinį aparatų? Maną pašalpa neišgali išlaikyt dvejų valdymą aparatų ir dvejų pustuščių kantorų (ligonines administracinių patalpų ir savivaldybe administracijas). Ataikit krūvon. Bus ir šilčiau ir paciantų daugiau ir unt direktarių suekanominsit. Nepamirškit stiklų, katruos išardet grąžint prie ūkio. Atskirt reikės užkrečiamų politinėm ligom savivaldybės tarnautojų skyrių nuo paprastų tarnautojų ir lankytajų."

Skaityti komentarus (1)

Šių metų pirmąjį pusmetį sumažėjo kiaulių skerdimo apimtys, tačiau padidėjo kiaulienos kainos.

 Per pirmąjį šių metų pusmetį paskersta 378,19 tūkst. kiaulių - 5,1 proc. mažiau nei pernai tuo pačiu metu, skelbia žemės ūkio leidinys „Agrorinka“.

Kiaulių supirkimo pagal skerdenas kaina Lietuvoje pirmąjį pusmetį siekė 165,66 euro už 100 kilogramų ir buvo 19,2 proc. didesnė nei pernai tuo pačiu metu, o pagal gyvąjį svorį - 118,44 euro - 19,9 proc. didesnė.

BNS inf.

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta