Anykščių kūrybos ir dailės mokykla (Ladigos g. 3, Anykščiai) kviečia vaikus - mažus ir didelius- bei suaugusiuosius  mokytis meno subtilybių. Išsami informacija telefonu 8 381 52953 arba www.akdm.lt

Ar išvargino lietūs?

Dienos anekdotas

Draugų pokalbis:
– Kažkaip nesveikai atrodai. Kas nutiko?
– Pradėjau sveikai maitintis..

Komentaras

Pastebėjimas: „rengimus posėdžius taryba pasirinko vykdyti uždarus. Tačiau iki šio viešo pranešimo per portalo TV ataskaitų apie posėdyje svarstytus klausimus, siūlytus projektus finansavimui ar kitus aktualius visuomenei ir visuomenės kultūros vystymui konkrečios informacijos nebuvo nei iš savivaldybės atsakingų asmenų už informacijos viešą pateikimą nei tiesiogiai iš KT. Deja , taip pat prieš planuojamus posėdžius nėra viešų pakvietimų iš tarybos ar savivaldybės kultūros skyriaus pateikti piliečiams ar nevyriausybinėms organizacijoms savo pasiūlymus dėl posėdyje svarstomų ar svarstytinų temų, klausimų, pasiliekant išskirtinę galimybę svarstyti tik tarybos narių atstovaujamų organizacijų ar asmenų pasiūlymus."

Komentuoti

Policija praneša apie visą virtinę vagysčių. Tarp įtariamųjų – socialine darbuotoja prisistačiusi moteris.

Pirmadienį apie 14 val. namuose Svėdasų seniūnjos Grikiapelių kaime atliekant remonto darbus, vyras (g. 1964 m.) pastebėjo, jog pagrobtas jam priklausantis akumuliatorinis gręžtuvas. Padaryta žala - 130 eurų.
Antradienį apie 10.30 val. pastebėta, jog įsibrauta į Andrioniškio seniūnijos Beržoniškio kaime esantį ūkinį pastatą, iš kurio pagrobta benzininė žoliapjovė, bei plastikinė 4 litrų talpa su benzinu. Padaryta žala - 48 eurai.
Trečiadienį apie 15 val. moteris (g. 1931 m.), gyvenanti Anykščiuose, Ramybės gatvėje, pastebėjo, kad iš namų pavogta piniginė kurioje buvo 450 eurų. Piniginę galėjo pavogti nepažįstama, socialine darbuotoja prisistačiusi moteris, kuri buvo užėjusi į namus.

 

- ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • reformos pasekme

  Nuoroda

  Sakė kad siais metais utenoj vagysciu istyrimas pasieke net 10 proc :))))))) zodziu net nebandykit vogt nes garantuotai pagaus :)))

  Prieš mėnesį
 • o tai kur pavoge

  Nuoroda

  kubilius iš pencinyku pinigus ar jau pasodino ji i kalejima ?

  Prieš mėnesį
 • o kiek

  Nuoroda

  isaiskino ir sulaike vagiu,juk reforma pasibaige ,dabar vagistes visas istirs ,ti pasitiketi negalima ,kiek istyre ,kada parasis

  Prieš mėnesį
 • dar

  atsakymas į: o kiek Nuoroda

  dar iki šitų pranešimų tyrimo nepriėjo eilė. Kai ateis eilė tirt bus pasibaigį pinigai ir tyrimas sustabdytas....

  Prieš mėnesį