Ar tikite, jog įmanoma stabilizuoti gyventojų skaičių Anykščių rajone?

Dienos anekdotas

Dvi blondinės, kambario draugės, išėjo apsipirkti. Automobilių stovėjimo aikštelėje prie pat parduotuvės, jos abi pastebėjo vaikiną, išlipantį iš automobilio, o jo kelnės buvo susiglamžę.
- Oi, prisiminiau! - išsigando viena blondinių.
Ir, atsukusi kulnus į parduotuvę, pasileido namo. Draugė ją pasivijo:
- Kas nutiko?
- Palikau namie įjungtą lygintuvą!
Draugė ramiai nusišypsojusi:
- Nesijaudink, kambarys neužsidegs: virtuvėje palikau atsuktą čiaupą.

Komentaras

Аноним: „Seniai sakau , Lietuvoje privalomas ir valstybės finansuojamas , turi liktį tik pradinis mokslas iki trijų klasių . Rajonų centruose gali būtį po gimnaziją , bet jau išlaikomą iš tėvų lėšų . Mūsų šaliai pilnai pakanka : vieno universiteto , vienos jungtinės policijos ir karo akademijos , dviejų kolegijų ir bent trijų - keturių amatų mokyklų . Braškėms ravėtį , agurkams skintį , žuvims skrostį , vištoms gaudytį - nereikalaujama aukštosios mokyklos diplomo , neprašoma netgi profkės pažymėjimo .... Mano įžvalgos pagaliau ėmėsi pildytis . Kadangi Anykščiuose , tuo labiau kaimuose - abejoju , ar tėvai sutiks išlaikytį gimnazijas , ką sudaro mokytojų atlyginimai , pastatų mokesčiai , šildymas , mokymo priemonės , geltonųjų autobusiukų išlaidos ir kita .... Labai abejoju ir dėl vienos gimnazijos , tuo labiau kaimuose . Leistį tėvams mokytį savarankiškai - kiek galės , sugebės ir norės - tiek ir bus gana ........................................."

Komentuoti

Policija praneša apie visą virtinę vagysčių. Tarp įtariamųjų – socialine darbuotoja prisistačiusi moteris.

Pirmadienį apie 14 val. namuose Svėdasų seniūnjos Grikiapelių kaime atliekant remonto darbus, vyras (g. 1964 m.) pastebėjo, jog pagrobtas jam priklausantis akumuliatorinis gręžtuvas. Padaryta žala - 130 eurų.
Antradienį apie 10.30 val. pastebėta, jog įsibrauta į Andrioniškio seniūnijos Beržoniškio kaime esantį ūkinį pastatą, iš kurio pagrobta benzininė žoliapjovė, bei plastikinė 4 litrų talpa su benzinu. Padaryta žala - 48 eurai.
Trečiadienį apie 15 val. moteris (g. 1931 m.), gyvenanti Anykščiuose, Ramybės gatvėje, pastebėjo, kad iš namų pavogta piniginė kurioje buvo 450 eurų. Piniginę galėjo pavogti nepažįstama, socialine darbuotoja prisistačiusi moteris, kuri buvo užėjusi į namus.

 

- ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • reformos pasekme

  Nuoroda

  Sakė kad siais metais utenoj vagysciu istyrimas pasieke net 10 proc :))))))) zodziu net nebandykit vogt nes garantuotai pagaus :)))

  Prieš 8 mėnesių
 • o tai kur pavoge

  Nuoroda

  kubilius iš pencinyku pinigus ar jau pasodino ji i kalejima ?

  Prieš 8 mėnesių
 • o kiek

  Nuoroda

  isaiskino ir sulaike vagiu,juk reforma pasibaige ,dabar vagistes visas istirs ,ti pasitiketi negalima ,kiek istyre ,kada parasis

  Prieš 8 mėnesių
 • dar

  atsakymas į: o kiek Nuoroda

  dar iki šitų pranešimų tyrimo nepriėjo eilė. Kai ateis eilė tirt bus pasibaigį pinigai ir tyrimas sustabdytas....

  Prieš 8 mėnesių