Ar bijote Rusijos?

Dienos anekdotas

Algirdas Butkevičius prastai kalbėjo angliškai. Galiausiai nutarė ir jis pasimokyti. Kiek pramokęs, vieno pobūvio metu išvedė Amerikos diplomatę šokti ir sugalvojo parodyti, kad sugeba susišnekėti:
– I love you, – tarė Butkevičius.
– I love you, too, – atsakė diplomatė.
– I love you three! – apsidžiaugė Butkevičius.

Komentaras

Pacientas: „Kadu perkelsit savivaldybės administracijų į ligonines patalpas ir apjungsit administracinį aparatų? Maną pašalpa neišgali išlaikyt dvejų valdymą aparatų ir dvejų pustuščių kantorų (ligonines administracinių patalpų ir savivaldybe administracijas). Ataikit krūvon. Bus ir šilčiau ir paciantų daugiau ir unt direktarių suekanominsit. Nepamirškit stiklų, katruos išardet grąžint prie ūkio. Atskirt reikės užkrečiamų politinėm ligom savivaldybės tarnautojų skyrių nuo paprastų tarnautojų ir lankytajų."

Skaityti komentarus (1)

Policija praneša apie visą virtinę vagysčių. Tarp įtariamųjų – socialine darbuotoja prisistačiusi moteris.

Pirmadienį apie 14 val. namuose Svėdasų seniūnjos Grikiapelių kaime atliekant remonto darbus, vyras (g. 1964 m.) pastebėjo, jog pagrobtas jam priklausantis akumuliatorinis gręžtuvas. Padaryta žala - 130 eurų.
Antradienį apie 10.30 val. pastebėta, jog įsibrauta į Andrioniškio seniūnijos Beržoniškio kaime esantį ūkinį pastatą, iš kurio pagrobta benzininė žoliapjovė, bei plastikinė 4 litrų talpa su benzinu. Padaryta žala - 48 eurai.
Trečiadienį apie 15 val. moteris (g. 1931 m.), gyvenanti Anykščiuose, Ramybės gatvėje, pastebėjo, kad iš namų pavogta piniginė kurioje buvo 450 eurų. Piniginę galėjo pavogti nepažįstama, socialine darbuotoja prisistačiusi moteris, kuri buvo užėjusi į namus.

 

- ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • reformos pasekme

  Nuoroda

  Sakė kad siais metais utenoj vagysciu istyrimas pasieke net 10 proc :))))))) zodziu net nebandykit vogt nes garantuotai pagaus :)))

  Prieš 3 mėnesių
 • o tai kur pavoge

  Nuoroda

  kubilius iš pencinyku pinigus ar jau pasodino ji i kalejima ?

  Prieš 3 mėnesių
 • o kiek

  Nuoroda

  isaiskino ir sulaike vagiu,juk reforma pasibaige ,dabar vagistes visas istirs ,ti pasitiketi negalima ,kiek istyre ,kada parasis

  Prieš 3 mėnesių
 • dar

  atsakymas į: o kiek Nuoroda

  dar iki šitų pranešimų tyrimo nepriėjo eilė. Kai ateis eilė tirt bus pasibaigį pinigai ir tyrimas sustabdytas....

  Prieš 3 mėnesių