Kuris Lietuvos Respublikos Prezidentas, Jūsų nuomone, reikšmingiausias valstybės istorijoje?

Dienos anekdotas

Moteris prašo gydytojo:
- Na, pasakykite man, koks aš gyvūnas...
- Ponia, jūs gi žmogus!
- Na, koks aš žmogus? Ryte keliuosi susivėlusi kaip avis, į darbą lekiu alkana kaip sakalas, įsikimbu į troleibusą kaip bezdžionė ir važiuoju juo kaip zuikis, stumdydamasi kaip meška... Kol atvažiuoju, riejuosi su visais kaip kalė, išlipu apipešiota kaip višta, dirbu visą dieną kaip jautis, paskui kaip skalikas lakstau po parduotuves, apsikraunu kaip kupranugaris ir velkuosi namo kaip nuvarytas kuinas. Namie, ruošdama vakarienę, urzgiu ant vaikų kaip tigras, o ant kaimynų šnypščiu kaip gyvatė. Grįžęs iš darbo vyras klausia: „Katyte, valgis paruoštas?“ Visus pavalgydinu, paguldau vaikus miegoti, pati guluosi. Vyras, atėjęs į lovą, sako: „Pasitrauk, karve, nes išsidrėbei kaip kiaulė“. Na, argi aš žmogus, gydytojau?

Komentaras

Neužmirštuolis: „Emigracija - ne savivaldos problema.
... o nedarbas - aplamai - BLEFAS.
Reikia dirbti su dokumentais - tada gali būti rezultatas.
Dabar - vėliavą kelk, Vilniun važiuok, Ukrajyną pilį jau pastačius.
Rinkėjai, kraštiečiai, žmonės - būkit mums atlaidūs tuos kelis metus, kuruos ir jūs suklydot.
Padėvėtų drabužiū nesumažėjo"

Skaityti komentarus (1)

Opoziciniai konservatoriai pagal populiarumą aplenkė valdančiąją Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungą, rodo naujienų agentūros BNS užsakymu rinkos tyrimų kompanijos RAIT atlikta apklausa.

 Už Tėvynės sąjungą - Lietuvos krikščionis demokratus tyrimo metu liepą žadėjo balsuoti 17 proc. apklaustųjų, už „valstiečius“ - 16 proc. respondentų. Atotrūkis tarp šių partijų nuosekliai mažėjo pastaruosius keturis mėnesius.

Apklausos duomenimis, po truputį ima augti socialdemokratų populiarumas - juos palaikyti žadėjo 12 proc. apklausos dalyvių. Už Liberalų sąjūdį ketino balsuoti 7 proc. respondentų.

Kitos partijos 5 proc. rinkimų slenksčio neperžengtų. Arčiausiai jo yra „Tvarka ir teisingumas“, Darbo partija bei Lietuvos centro partija - už jas sakė balsuosiantys po 4 proc. apklaustųjų.

Tyrimo duomenimis, keturis mėnesius trukęs premjero Sauliaus Skvernelio populiarumo kritimas sustojo. Ministrą pirmininką dabar palankiai vertina 45 proc. apklaustųjų, nepalankiai - 20 procentų. Prieš penkis mėnesius jo reitingas siekė 66 proc.

Prezidentę palankiai vertino 69 proc. respondentų, nepalankiai - 9 proc. Seimo pirmininką Viktorą Pranckietį - atitinkamai 44 proc. ir 8 procentų. „Valstiečių“ lyderio Ramūno Karbauskio palankių ir nepalankių vertinimų skaičius vienodas - po 32 proc.

Liepos 15 -27 dienomis apklausta 1014 gyventojų nuo 15 iki 74 metų. Rezultatų paklaida siekia 3,1 proc.

Apklausa vykdyta netrukus po to, kai baigėsi Seimo sesija. Jos pabaigoje „valstiečiai“ užsitikrino konservatorių paramą urėdijų reformai mainais į pažadą sugrąžinti mokesčio lengvatą šildymui.

Tyrimo metu socialdemokratai naujojo partijos vadovo Gintauto Palucko iniciatyva pradėjo skyrių apklausą dėl tolesnio darbo koalicijoje. Žiniasklaidoje apklausos metu daug dėmesio sulaukė Ramūno Karbauskio ir buvusios parlamentarės Gretos Kildišienės susitikimas viešųjų ryšių agentūroje, siūlymas įteisinti 40 dienų Seimo narių atostogas, Rusijos reakcija į NATO filmą apie Baltijos šalių pokario partizanus, Viktoro Uspaskicho sprendimas grįžti į Darbo partiją, Vilniaus oro uosto rekonstrukcija.

Atnaujintus mokesčių pertvarkos pasiūlymus Vyriausybė pristatė jau pasibaigus apklausai, tad šis įvykis rezultatams įtakos neturėjo.

BNS inf.

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Stebėtojas

  Nuoroda

  Sekančioj Anykščių taryboj lyderiai jau aiškūs.

  Prieš 5 mėnesių
 • update'as

  Nuoroda

  Džiugu dėl socdemų kurie naturaliai atsinaujina be jokių anūkų ir diedukų:)

  Prieš 5 mėnesių
 • Taigi

  atsakymas į: update'as Nuoroda

  Nieko gero, kai socdemams vadovauja teistas dėl piktnaudžiavo tarnybine padėtimi, pagal BK 228 straipsnį. Apskritai, tiek socdemai, tiek konservatoriai prieš Lietuvą tiek nusikaltę, kad neįsivaizduoju kas už juos gali balsuoti.

  Prieš 5 mėnesių
 • update'as

  atsakymas į: Taigi Nuoroda

  Tai geriau brendžio dėžučių vietuozai? ar juodos buhalterijos asai pasukę link sveiko gyvenimo?:)

  Prieš 5 mėnesių
 • Kaimo politologas

  Nuoroda

  Lietuva valdo sionistai ir sodomitai.

  Prieš 5 mėnesių
 • Pagaliau

  Nuoroda

  Taip seniai turėjo būti. Vien už alaus pabranginimą neatleisiu valstiečiams.

  Prieš 5 mėnesių
 • Taigi

  Nuoroda

  Rinkėjų atmintis labai trumpa, dėl to ir sėdi tie patys konservatoriia valdžioje, kai kurie net nuo 1990 m. Bet durnių laive kitaip ir nebus, ši durna tauta kartu su valstybe pasmerkta išnykimui.

  Prieš 5 mėnesių
 • Taigi

  atsakymas į: Taigi Nuoroda

  Per 2016 m. rinkimus išrinko karbauskinius, kurių daugumos pažiūros tokios pat, kaip konservatorių ir liberalų, tai yra tokios, dėl kurių nyksta Lietuva.

  Prieš 5 mėnesių
 • Baikit

  atsakymas į: Taigi Nuoroda

  valstiečių pažiūros kaip komunistų: "uždrausti, pabranginti, neleisti"

  Prieš 5 mėnesių
 • Taigi

  atsakymas į: Baikit Nuoroda

  Vadinasi, karbauskinių pažiūros, kaip konservatorių, nes tie labai mėgsta uždrausti, neleisti, atimti, pabranginti. Beje, ir dabar daug ką karbauskiniams Seime pavyko prastumti, nes juos savo balsais parėmė konservatoriai.

  Prieš 5 mėnesių
Įkelti daugiau