Kas iš išvardintų asmenų verčiausias būti Lietuvos simboliu?

Dienos anekdotas

Pasipiktinusių vairuotųjų, nesuprantančių, kaip taip nelogiškai galima sustatyti kelio ženklus, laukia linksmi ir paslaugūs kelių patruliai, pasiruošę suteikti mokamas konsultacijas.

Komentaras

info kas??: „
1. valdininkai ne tik e-demokratija nesinaudoja, bet ir fiziškai duris užsidaro nuo demokratinių viešų sprendimų svarstymo, diskusijų ir ar problemų viešinimo.
2. gyventojai ir norėdami neranda informacijos oficialiame savivaldybės tinklapyje www.anyksciai.lt
kaip antai
- kokias pareigybes turi ir už kokią veiklą atsakingas mero patarėjas;
- kokius veiklos planus pasitvirtina seniūnijos,
-kokie metiniai rezultatai pagal veiklos planus seniūnijose;"

Komentuoti

Praėjusią parą Anykščių rajone registruoti trys smurto atvejai.

Apie 15.30 val. Svėdasų seniūnijos Grikiapelių kaime, Mokyklos gatvėje, neblaivus nepilnametis sūnus (g. 1999 m.) (girtumą tikrintis atsisakė) namuose sušė motiną (g. 1979 m.) (nustatytas 2,56 prom. girtumas). Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Įtariamas nusikalstamos veikos padarymu vyras sulaikytas ir uždarytas į areštinę.
Apie 19.30 val. Troškūnuose, Birutės gatvėje, namuose buvo rasta sumušta moteris (g. 1968 m.), kuri paaiškino, kad ją prieš dvi dienas sužalojo sugyventinis (g. 1959 m.). Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Įtariamas nusikalstamos veikos padarymu vyras sulaikytas ir uždarytas į areštinę.
19.30 val. Troškūnuose, Basanavičiaus gatvėje, vyras (g. 1963 m.) (nustatytas 2,15 prom. girtumas) sužalojo ranką sugyventinei (g. 1975 m.). Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Įtariamas nusikalstamos veikos padarymu vyras sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

 

- ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta