Anykščių kūrybos ir dailės mokykla (Ladigos g. 3, Anykščiai) kviečia vaikus - mažus ir didelius- bei suaugusiuosius  mokytis meno subtilybių. Išsami informacija telefonu 8 381 52953 arba www.akdm.lt

Ar išvargino lietūs?

Dienos anekdotas

Draugų pokalbis:
– Kažkaip nesveikai atrodai. Kas nutiko?
– Pradėjau sveikai maitintis..

Komentaras

Pastebėjimas: „rengimus posėdžius taryba pasirinko vykdyti uždarus. Tačiau iki šio viešo pranešimo per portalo TV ataskaitų apie posėdyje svarstytus klausimus, siūlytus projektus finansavimui ar kitus aktualius visuomenei ir visuomenės kultūros vystymui konkrečios informacijos nebuvo nei iš savivaldybės atsakingų asmenų už informacijos viešą pateikimą nei tiesiogiai iš KT. Deja , taip pat prieš planuojamus posėdžius nėra viešų pakvietimų iš tarybos ar savivaldybės kultūros skyriaus pateikti piliečiams ar nevyriausybinėms organizacijoms savo pasiūlymus dėl posėdyje svarstomų ar svarstytinų temų, klausimų, pasiliekant išskirtinę galimybę svarstyti tik tarybos narių atstovaujamų organizacijų ar asmenų pasiūlymus."

Komentuoti

Praėjusią parą Anykščių rajone registruoti trys smurto atvejai.

Apie 15.30 val. Svėdasų seniūnijos Grikiapelių kaime, Mokyklos gatvėje, neblaivus nepilnametis sūnus (g. 1999 m.) (girtumą tikrintis atsisakė) namuose sušė motiną (g. 1979 m.) (nustatytas 2,56 prom. girtumas). Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Įtariamas nusikalstamos veikos padarymu vyras sulaikytas ir uždarytas į areštinę.
Apie 19.30 val. Troškūnuose, Birutės gatvėje, namuose buvo rasta sumušta moteris (g. 1968 m.), kuri paaiškino, kad ją prieš dvi dienas sužalojo sugyventinis (g. 1959 m.). Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Įtariamas nusikalstamos veikos padarymu vyras sulaikytas ir uždarytas į areštinę.
19.30 val. Troškūnuose, Basanavičiaus gatvėje, vyras (g. 1963 m.) (nustatytas 2,15 prom. girtumas) sužalojo ranką sugyventinei (g. 1975 m.). Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Įtariamas nusikalstamos veikos padarymu vyras sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

 

- ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta