Ar bijote Rusijos?

Dienos anekdotas

Algirdas Butkevičius prastai kalbėjo angliškai. Galiausiai nutarė ir jis pasimokyti. Kiek pramokęs, vieno pobūvio metu išvedė Amerikos diplomatę šokti ir sugalvojo parodyti, kad sugeba susišnekėti:
– I love you, – tarė Butkevičius.
– I love you, too, – atsakė diplomatė.
– I love you three! – apsidžiaugė Butkevičius.

Komentaras

Pacientas: „Kadu perkelsit savivaldybės administracijų į ligonines patalpas ir apjungsit administracinį aparatų? Maną pašalpa neišgali išlaikyt dvejų valdymą aparatų ir dvejų pustuščių kantorų (ligonines administracinių patalpų ir savivaldybe administracijas). Ataikit krūvon. Bus ir šilčiau ir paciantų daugiau ir unt direktarių suekanominsit. Nepamirškit stiklų, katruos išardet grąžint prie ūkio. Atskirt reikės užkrečiamų politinėm ligom savivaldybės tarnautojų skyrių nuo paprastų tarnautojų ir lankytajų."

Skaityti komentarus (1)

Praėjusią parą Anykščių rajone registruoti trys smurto atvejai.

Apie 15.30 val. Svėdasų seniūnijos Grikiapelių kaime, Mokyklos gatvėje, neblaivus nepilnametis sūnus (g. 1999 m.) (girtumą tikrintis atsisakė) namuose sušė motiną (g. 1979 m.) (nustatytas 2,56 prom. girtumas). Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Įtariamas nusikalstamos veikos padarymu vyras sulaikytas ir uždarytas į areštinę.
Apie 19.30 val. Troškūnuose, Birutės gatvėje, namuose buvo rasta sumušta moteris (g. 1968 m.), kuri paaiškino, kad ją prieš dvi dienas sužalojo sugyventinis (g. 1959 m.). Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Įtariamas nusikalstamos veikos padarymu vyras sulaikytas ir uždarytas į areštinę.
19.30 val. Troškūnuose, Basanavičiaus gatvėje, vyras (g. 1963 m.) (nustatytas 2,15 prom. girtumas) sužalojo ranką sugyventinei (g. 1975 m.). Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Įtariamas nusikalstamos veikos padarymu vyras sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

 

- ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta