akcija

Ką manote apie rajono vadovų komandiruotes į užsienį?

Dienos anekdotas

Prancūzija. Iš urvelio išlenda pelė. Apsidairo. Katino nematyti. Greitai nubėga prie stalo, išmaukia vyno taurę ir greitai grįžta.
Vokietija. Iš urvelio išlenda pelė. Apsidaro. Katino nematyti. Greitai nubėga prie stalo, išmaukia bokalą alaus ir greitai grįžta.
Rusija. Iš urvelio išlenda pelė. Apsidairo. Katino nematyti. Greitai nubėga prie stalo, padaro šimtą gramų. Apsidairo. Katino nematyti. Dar šimtą gramų. Vėl apsidairo. Dar vis katino nėra. Na ir dar šimtą gramų. Apsidairo. Atsiremia į butelį ir pradeda barbenti nageliais: "Na ką, palauksime!"

Komentaras

Nepatenkinta: „Šitaip nušienauja ir kapinių takelius. Atėjusi aplankyti kapų, ne kartą radau visą kapavietę padengtą nupjauta žole. Patikėkite ne taip lengva iš ant kapo augančių augalų išrankioti nupjautą žolę. O jeigu apsilankai po savaitės, tai ir ir džiūsta ta žolė ant kapo. Geriau visai nepjautų siaurų takelių, einančių tarp kapų“.

Skaityti komentarus (4)

Praėjusią parą Anykščių rajone registruoti trys smurto atvejai.

Apie 15.30 val. Svėdasų seniūnijos Grikiapelių kaime, Mokyklos gatvėje, neblaivus nepilnametis sūnus (g. 1999 m.) (girtumą tikrintis atsisakė) namuose sušė motiną (g. 1979 m.) (nustatytas 2,56 prom. girtumas). Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Įtariamas nusikalstamos veikos padarymu vyras sulaikytas ir uždarytas į areštinę.
Apie 19.30 val. Troškūnuose, Birutės gatvėje, namuose buvo rasta sumušta moteris (g. 1968 m.), kuri paaiškino, kad ją prieš dvi dienas sužalojo sugyventinis (g. 1959 m.). Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Įtariamas nusikalstamos veikos padarymu vyras sulaikytas ir uždarytas į areštinę.
19.30 val. Troškūnuose, Basanavičiaus gatvėje, vyras (g. 1963 m.) (nustatytas 2,15 prom. girtumas) sužalojo ranką sugyventinei (g. 1975 m.). Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Įtariamas nusikalstamos veikos padarymu vyras sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

 

- ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta