Ar grybaujate?

Dienos anekdotas

- Klausyk, kaip teroristai pagrobia lėktuvus, juk lėktuvai tokie
dideli...?
Kita atsako:
- Durne tu... kai pakyla į orą, tie lėktuvai pasidaro mažiukai,
mažiukai. Tada jau problemos kaip ir nėra!

Komentaras

Vidmantai: "nekurstykite anykštėnų savo rašliavomis, skatinančiomis pilti bjaurius komentarus. Kaip žurnalistas turėtumėte suprasti, kad algos kilo visiems mirtingiesiems - valdžiai, Jonui, Petrui, Onutei... dėl šalies mokesčių sistemos pasikeitimo. Ramybės."

Skaityti komentarus (1)

Vyriausybė gyventojus pakvietė  siūlyti idėjas, kaip sugrąžinti emigravusius lietuvius.“ Migruojančią Lietuvą pakeisti į sugrįžtančią galime, tačiau tam reikalingos ne tik valstybės institucijų pastangos, labai svarbus nevyriausybinių organizacijų, bendruomenių, verslo įmonių ir kiekvieno iš mūsų indėlis“, - teigiama kvietime. Tuo tarpu anykštietiška statistika kalba pati už save. Anykščių rajono savivaldybės duomenimis, pernai iš Anykščių rajono emigravo 382 gyventojai. Šiemet dar nesibaigus metams išvykimą į užsienio šalis jau deklaravo 395 anykštėnai. Ar tikite, kad emigruojančią Lietuvą  dar galime pakeisti į sugrįžtančią? Kokie Jūsų siūlymai?

- ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • realus emigrantas

  Nuoroda

  ir dar kas sugryzimo..na,lietuviskas mentalitetas irgi cia neprisideda tam.sakykim,tarp pazystanciu mane dabar sklando tokia ne pati geriausia nuomone kas esu''islekes,pabeges dinges ir pan''lada gryzes pazystamiems(tiems patiems) ir giminems uzsiminiau apie gal kada ir planuoji gryzti,tai tuoj visi lyg vienas''na,ko cia tu vaziuosi,ko atgal grusiesi?ko nemates?''..na,nezinau..kuri nuomone pozytivesne??aisku,budamas visai kitokioje aplinkoje ismokau liaudiskai sakant''neimti i galva'' skirtingu nuomoniu arti prie sirdies..bet is artimu zmoniu tai tiesa sakant stebia..bet na,zinote kaip cia pasakius....gali dvejopai galvoti..kad ir dauguma tokiu zmoguciu Lietuvoje tikriausiai..labai idomu palyginus savo aplinka ten Anyksciuose gyvenant ir cia dirbau tokius irgi idomius darbelius psichiatrinese ir panasiai..kur zmones dirba daug maz is viso pasaulio...
  regards

  Prieš 12 mėnesių
 • tikrai sustabdysite

  Nuoroda

  http://m.anyksta.lt/naujienos/naujienos/53792-sestadienio-anykstoje-2017-08-19
  Tik naikint šitas verslininku šaraškino kontoras - užsiundyt mokesčių ir sanitarinius patikrinimus, stengtis kad uždaryti šitus savo taškus. Tik skatinti emigracija !

  Prieš 12 mėnesių
 • Gėda

  Nuoroda

  Kai visokie artistai ir krepšykynykai valdžioj.
  Ateis laikas, kai į Lietuvą grįš anūkai.
  Atsiskaityti rekės.
  Neužteks pasiaiškinimo - laisvaaaaas darbo jėgos judėjimas.
  Išduoti Tėvynę (žmones, rinkėjus, kraštiečius) būnant valdžioj ir tik gaunant atlyginimą ar įsisavinan ES lėšas - gėda ir bukumo viršūnė.
  Rinkimų programos - MELAS be atsakomybės.
  Ateis atlygio valanda ... nelinkėdamas nieko bloga, bet įvertindamas nesugebėjimą ir besąžiningumą.
  Grįžkite daryti tvarką Lietuvoj.
  Bet nesinori iš čia ištrūkus.
  Krepšinis - religija kurią galimą ir per telefoną pažiūrėti Amazonės džiunglėse ar Sibiro plartybėse, ar Žagarėje.

  Prieš 12 mėnesių
 • aš tai siulyčiau juos vežti

  atsakymas į: Gėda Nuoroda

  i Sibiro lagerius. Reikia i Rusija kreiptis pagalbos kad šitus šudžius surinktų ! Bet gal jau netoli tas laikas kai jie patys tuoj čia pasirodys rudenį ir tai bus tikrai ne jokios patybos "Zapad".......

  Prieš 12 mėnesių
 • del

  Nuoroda

  visko kaltas triubis triubis ir dar kart triubis, atsimerkit zmones, gi triubis cia visku padare, triubis..

  Prieš 12 mėnesių
 • žmones taip ibauginti

  atsakymas į: del Nuoroda

  kad net bijo sakyt pavardę, ar turėjote mintyje:
  Kęstutis Tubis - Anykščių r. meras ?

  Prieš 12 mėnesių
 • realus emigrantas

  Nuoroda

  labukas..o as jau kuri laika isvykes esu-tuoj 14 metu bus tuoj.pagalvojus apie gryzima namo-ilgu kazkaip pasidaro.visvien daznokai mintys klajoja po pazystamus miskus,klonius,apylinkes.dar gimines..bet daug maz tuoj ir uzsibaigia..
  teko matyti internete video,skaityti apie valdzios planus tokius kaip as atgal sugrazinti.mintys,ketinimai grazus.esme-ne jau isvykusius namo vilioti pazadais,bet dar ten esantys realiai keisti salygas,poziuri,daugiau vertinti kiekviena individualiai.bet tai daug lengviau pasakyti,eni padaryti.ir mastysena nepasikeis taip greitai,nors is tv ekrano oi kaip graziai skamba-patriotiskai nuteikia.tokie kaip as jau neprazus,bet likusiems ir skaiciuojantiems centus tikrai nepavyzdiu.kiekvienas asmeniskai turi savas priezastis likti ar isvaziuoti/emigruoti.deja,lietuvio menatlitetas turi ir blogiu savybiu,pamacius kitokio mastymo,kulturu zmoniu.vienas kas istringa-kodel taip lietuvis nemegsta/pavydi lietuviui.pradedant nuo taip linksniuojamu kainu parduotuvese,kai aimanuoja nuo vis didejanciu kainu ar darbdaviu,kurie niekaip nemokes didesnio,motyvuojancio atlyginimo,bet aimanuos kad neturi darbuotoju.o palyginus tas kainas Lietuvoje ir Anglijoje,taip pat darbuotoju ir darbdaviu santykius,atlyginimus tikrai graudu darosi.aisku,savo krasto tik kainomis,sotesniu kasniu gal ir negalima vertinti su kazkokia svetima,tolima salimi.bet kaip sakoma-is toliau geriau matosi..baigiant,manau-kiekvienam vertetu trumpiau ar ilgiau pagyventi kazkur svetur,pajusti skirtingas kulturas,zmoniu poziurius.palyginti viska su savo patirtimi.ne abebojoju,padetu labai...kad ir tokiai kasdieniai gyvenimiskai situacijai.darbuotjo/darbavio santykiams.tarkim,liaudiskai sakant''paarus''gerai cia gerai ir gauni iki paskutinio penso kas priklauso.Lietuvoje mano patirtimi darbdavys tiesiog neisivaizduoja kaip galima buti moketi tarkim tai ka uzdirbai-butinai reik sau bent dali''nusukti''.o tokia lietuviska savybe labai labai kenkia pradedant nuo paprastu darbininku ir einant i pacias valdzios aukstumas..na,bent pamacius pasaulio tau tyleti tai tikrai nebetyleciau ir mokeciau uz save pakovoti..o tai turetu ismokti/daryti visi savo lygmeniuose..
  atsiprasau uz skyrybos ir lietuvisku rastmenu nenaudojima..
  warm regards

  Prieš 12 mėnesių
 • Supista šalis

  Nuoroda

  Tik dingti greičiau iš čia ! Čia laukia tik skurdas ir mirtis. Ubagų šalis pasmerkta išnykti nuo pasaulio paviršiaus

  Prieš 12 mėnesių
 • ?

  atsakymas į: Supista šalis Nuoroda

  Tai nx statyti pilį

  Prieš 12 mėnesių
 • tai kad ja tik vienas

  atsakymas į: ? Nuoroda

  norintis statyti tik yra. Sako savo miško daug turi ir prakišti mediena svajoja per ta pili...

  Prieš 12 mėnesių
Įkelti daugiau