Kas taps Pasaulio futbolo čempionais?

Dienos anekdotas

Mane labai nervindavo, kai per kiekvienas vestuves visos bobutės baksnodavo ir sakydavo: „Tu - sekantis". Tačiau jos apsiramino, kai aš joms tą patį pradėjau sakyti per laidotuves.

Komentaras

Sv.: „Gal ir dalyvaučiau, smagu, kad dar tinkami naudojimui daiktai pasitarnaus, o ne didins atliekų kiekį. Registravausi ir į pirmą Blusturgį, bet kai sužinojau vietą, nedalyvavau. Nemanau, kad tinka tai organizuoti aplink paminklą."

Skaityti komentarus (1)

Nors vieną kartą skelbtas Anykščių rajono tarybos posėdžių salės balsavimo – diskusijų su įgarsinimo ir vaizdo sistema viešasis pirkimas buvo nutrauktas, Anykščių rajono savivaldybės administracija tokį pirkimą paskelbė vėl. Viešojo pirkimo įrangai pirkti apraše nurodoma, kad savivaldybės administracija pirks portatyvius pultus su mikrofonais bei balsavimo mygtukais, programinę įrangą balsavimo – diskusinės sistemos valdymui, valdomą vaizdo kamerą, transliacijų serverį, vaizdo projektorių ir kitus posėdžių įgarsinimui bei transliacijoms internetu skirtus įrengimus. Kai kurie rajono Tarybos nariai yra pastebėję, kad tokia įranga gali kainuoti daugiau kaip 30 000 eurų ir svarstė, kad gal pinigus galima panaudoti kitoms reikmėms.
„Anykšta“ klausė, ar būtina pirkti tokią įrangą, kai Anykščių rajono taryboje yra tik 25 nariai.

Alvydas DIEČKUS, buvęs Anykščių rajono tarybos narys:

 

- Nežinau, ką ir besakyti. Kai buvau Anykščių rajono tarybos nariu ir dalyvaudavau posėdžiuose, suskaičiuoti Tarybos narių balsus problemų nekildavo ir be įrangos. Kita vertus, laikas bėga, viskas keičiasi, tai gal tokia moderni įranga rajono Tarybai suteikia daugiau solidumo? Gal nereikėtų pirkti tokios brangios, atsisakyti kai kurių funkcijų. Pinigus tikrai galima panaudoti racionaliau, kad ir gyventojai naudą pajustų. Ta proga noriu pastebėti, kad vasarą keliu į Rubikius važiuoja šimtai, tūkstančiai automobilių, o kelkraštis baisiai duobėtas, pavojinga prasilenkiant...

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • emigrantas

  Nuoroda

  Pastebiu tik norą apriboti išeivių teisę žinoti kas dedasi merijoje.

  Prieš 10 mėnesių
 • dabar zmoniu

  Nuoroda

  nuomone dzin,juk jie valdininkai ,nors mazumos rinkti ,betpasitikejimo jokio ,jie man isvis nereikalingi ,juk is ju naudos ,kaipis ozio pieno

  Prieš 10 mėnesių
 • BUVES NARYS

  Nuoroda

  Pradzioje laisvos Lietuvos rajono taryboje buvo 41-nas narys, sale ta pati ir lengvai suskaiciuodavome balsus...

  Prieš 10 mėnesių
 • BUVĘS TARYBOS NARYS

  atsakymas į: BUVES NARYS Nuoroda

  BET DABAR SUSKAIČIUOTI NEUŽTENKA. JEI ŽMONĖS NORI, O VALDŽIA_NENORI, TAI REIKIA KLAUSYTI GYVENTOJŲ. REIŠKIA REIKIA OIRKTI.

  Prieš 10 mėnesių
 • oi tu seniau nupirdes

  Nuoroda

  negi nematai kad valdžiažmogiai nori "išplauti pinigus"..?

  Prieš 10 mėnesių
 • atsakymas į: oi tu seniau nupirdes Nuoroda

  Niekados negalima pasitikėti valdžia. Visi žino, kad reikia kamerų, bet neperka. Paprastiems žmonėms stebėti ir bausti sustatė, o sau nestato.

  Prieš 10 mėnesių
 • kas

  Nuoroda

  čia per durniu laivas,kas taip valdo rajoną,kam ta iranga

  Prieš 10 mėnesių
 • kas tu pats

  atsakymas į: kas Nuoroda

  Tikriausiai esi iš savivaldybės ir tau prisakyta taip kalbėti. Žmonės nori matyti, valdininkai nori slėptis. Kodėl taip ilgai neperka ir nerodo savo darbų? Todėl, kad bijo.

  Prieš 10 mėnesių
 • Kodėl Diečkus prieš žmonių valią

  Nuoroda

  Senų komunistų devizas -darykime viską tamsoje ir už užrakintų durų. Jūsų laikas baigėsi ir nereikia bandyti gražinti pokario laikus. Žmonės nori matyti kaip dirba jų išrinkti tarybos nariai, todėl įrangos reikia. O meras aišku, kad nori , kad nematytume, todėl neleidžia pirkti,

  Prieš 10 mėnesių
 • anukas

  Nuoroda

  Tuo metu kai buvai Tarybos nariu niekas nežinojo, kad yra vaizdo transliacijos. Tuo metu technikos stebuklas buvo faksas. Panašu, kad ir dabar nežino, kad tarybos darbą reikia žiūrėti per kompą, tik kad neberodo ...

  Prieš 10 mėnesių