Ar tikite, jog įmanoma stabilizuoti gyventojų skaičių Anykščių rajone?

Dienos anekdotas

Dvi blondinės, kambario draugės, išėjo apsipirkti. Automobilių stovėjimo aikštelėje prie pat parduotuvės, jos abi pastebėjo vaikiną, išlipantį iš automobilio, o jo kelnės buvo susiglamžę.
- Oi, prisiminiau! - išsigando viena blondinių.
Ir, atsukusi kulnus į parduotuvę, pasileido namo. Draugė ją pasivijo:
- Kas nutiko?
- Palikau namie įjungtą lygintuvą!
Draugė ramiai nusišypsojusi:
- Nesijaudink, kambarys neužsidegs: virtuvėje palikau atsuktą čiaupą.

Komentaras

Аноним: „Seniai sakau , Lietuvoje privalomas ir valstybės finansuojamas , turi liktį tik pradinis mokslas iki trijų klasių . Rajonų centruose gali būtį po gimnaziją , bet jau išlaikomą iš tėvų lėšų . Mūsų šaliai pilnai pakanka : vieno universiteto , vienos jungtinės policijos ir karo akademijos , dviejų kolegijų ir bent trijų - keturių amatų mokyklų . Braškėms ravėtį , agurkams skintį , žuvims skrostį , vištoms gaudytį - nereikalaujama aukštosios mokyklos diplomo , neprašoma netgi profkės pažymėjimo .... Mano įžvalgos pagaliau ėmėsi pildytis . Kadangi Anykščiuose , tuo labiau kaimuose - abejoju , ar tėvai sutiks išlaikytį gimnazijas , ką sudaro mokytojų atlyginimai , pastatų mokesčiai , šildymas , mokymo priemonės , geltonųjų autobusiukų išlaidos ir kita .... Labai abejoju ir dėl vienos gimnazijos , tuo labiau kaimuose . Leistį tėvams mokytį savarankiškai - kiek galės , sugebės ir norės - tiek ir bus gana ........................................."

Komentuoti

Vakar Dainuvos slėnyje vyko ketvirtadienį prasidėjusio jubiliejinio, dešimtojo, bardų festivalio „Purpurinis vakaras“ didysis penktadienio vakaro koncertas. Koncerto kulminacija buvo tetralizuoto Keistuolių teatro pasirodymas „Paskutiniai Brėmeno muzikantai“, kurie išjudino šėlti kelis tūkstančius susirinkusių žiūrovų.

 

Penktadienio koncertai šiuose festivaliuose nesusilaukdavo didesnio žiūrovų antplūdžio, tačiau šį kartą panašu, kad net patys organizatoriai nesitikėjo tokio žmonių antplūdžio. Prie kasos nususidriekė kelių dešimčių metrų eilė, pastovėti joje kai kam teko beveik pusvalandį. Tuo tarpu prie kasos nuo upės pusės žmonių nebuvo, tad atbėgusi mergina žmones kvietė patvoriu, per aptvertą festivalio teritoriją, ateiti iki jos. Deja, laukiantys eilėje į tai beveik nekreipė dėmesio ir toliau kantriai laukė eilėje. O galėjo plūstelėti dideliu būriu ir įsimaišyti tarp jau bilietus turinčių...

Ypatingai šiltai žiūrovai sutiko festivalio svečius grupę "Trundering Down" (Denis Eamon ir John Melaughlin iš Šiaurės Airijos su Pia Nygaard  iš Danijos).

Jonas JUNEVIČIUS

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta