Ar bijote Rusijos?

Dienos anekdotas

Algirdas Butkevičius prastai kalbėjo angliškai. Galiausiai nutarė ir jis pasimokyti. Kiek pramokęs, vieno pobūvio metu išvedė Amerikos diplomatę šokti ir sugalvojo parodyti, kad sugeba susišnekėti:
– I love you, – tarė Butkevičius.
– I love you, too, – atsakė diplomatė.
– I love you three! – apsidžiaugė Butkevičius.

Komentaras

Pacientas: „Kadu perkelsit savivaldybės administracijų į ligonines patalpas ir apjungsit administracinį aparatų? Maną pašalpa neišgali išlaikyt dvejų valdymą aparatų ir dvejų pustuščių kantorų (ligonines administracinių patalpų ir savivaldybe administracijas). Ataikit krūvon. Bus ir šilčiau ir paciantų daugiau ir unt direktarių suekanominsit. Nepamirškit stiklų, katruos išardet grąžint prie ūkio. Atskirt reikės užkrečiamų politinėm ligom savivaldybės tarnautojų skyrių nuo paprastų tarnautojų ir lankytajų."

Skaityti komentarus (1)

Vakar Dainuvos slėnyje vyko ketvirtadienį prasidėjusio jubiliejinio, dešimtojo, bardų festivalio „Purpurinis vakaras“ didysis penktadienio vakaro koncertas. Koncerto kulminacija buvo tetralizuoto Keistuolių teatro pasirodymas „Paskutiniai Brėmeno muzikantai“, kurie išjudino šėlti kelis tūkstančius susirinkusių žiūrovų.

 

Penktadienio koncertai šiuose festivaliuose nesusilaukdavo didesnio žiūrovų antplūdžio, tačiau šį kartą panašu, kad net patys organizatoriai nesitikėjo tokio žmonių antplūdžio. Prie kasos nususidriekė kelių dešimčių metrų eilė, pastovėti joje kai kam teko beveik pusvalandį. Tuo tarpu prie kasos nuo upės pusės žmonių nebuvo, tad atbėgusi mergina žmones kvietė patvoriu, per aptvertą festivalio teritoriją, ateiti iki jos. Deja, laukiantys eilėje į tai beveik nekreipė dėmesio ir toliau kantriai laukė eilėje. O galėjo plūstelėti dideliu būriu ir įsimaišyti tarp jau bilietus turinčių...

Ypatingai šiltai žiūrovai sutiko festivalio svečius grupę "Trundering Down" (Denis Eamon ir John Melaughlin iš Šiaurės Airijos su Pia Nygaard  iš Danijos).

Jonas JUNEVIČIUS

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta