Ar grybaujate?

Dienos anekdotas

- Klausyk, kaip teroristai pagrobia lėktuvus, juk lėktuvai tokie
dideli...?
Kita atsako:
- Durne tu... kai pakyla į orą, tie lėktuvai pasidaro mažiukai,
mažiukai. Tada jau problemos kaip ir nėra!

Komentaras

Vidmantai: "nekurstykite anykštėnų savo rašliavomis, skatinančiomis pilti bjaurius komentarus. Kaip žurnalistas turėtumėte suprasti, kad algos kilo visiems mirtingiesiems - valdžiai, Jonui, Petrui, Onutei... dėl šalies mokesčių sistemos pasikeitimo. Ramybės."

Skaityti komentarus (1)

Vakar Dainuvos slėnyje vyko ketvirtadienį prasidėjusio jubiliejinio, dešimtojo, bardų festivalio „Purpurinis vakaras“ didysis penktadienio vakaro koncertas. Koncerto kulminacija buvo tetralizuoto Keistuolių teatro pasirodymas „Paskutiniai Brėmeno muzikantai“, kurie išjudino šėlti kelis tūkstančius susirinkusių žiūrovų.

 

Penktadienio koncertai šiuose festivaliuose nesusilaukdavo didesnio žiūrovų antplūdžio, tačiau šį kartą panašu, kad net patys organizatoriai nesitikėjo tokio žmonių antplūdžio. Prie kasos nususidriekė kelių dešimčių metrų eilė, pastovėti joje kai kam teko beveik pusvalandį. Tuo tarpu prie kasos nuo upės pusės žmonių nebuvo, tad atbėgusi mergina žmones kvietė patvoriu, per aptvertą festivalio teritoriją, ateiti iki jos. Deja, laukiantys eilėje į tai beveik nekreipė dėmesio ir toliau kantriai laukė eilėje. O galėjo plūstelėti dideliu būriu ir įsimaišyti tarp jau bilietus turinčių...

Ypatingai šiltai žiūrovai sutiko festivalio svečius grupę "Trundering Down" (Denis Eamon ir John Melaughlin iš Šiaurės Airijos su Pia Nygaard  iš Danijos).

Jonas JUNEVIČIUS

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta