Kuris Lietuvos Respublikos Prezidentas, Jūsų nuomone, reikšmingiausias valstybės istorijoje?

Dienos anekdotas

Moteris prašo gydytojo:
- Na, pasakykite man, koks aš gyvūnas...
- Ponia, jūs gi žmogus!
- Na, koks aš žmogus? Ryte keliuosi susivėlusi kaip avis, į darbą lekiu alkana kaip sakalas, įsikimbu į troleibusą kaip bezdžionė ir važiuoju juo kaip zuikis, stumdydamasi kaip meška... Kol atvažiuoju, riejuosi su visais kaip kalė, išlipu apipešiota kaip višta, dirbu visą dieną kaip jautis, paskui kaip skalikas lakstau po parduotuves, apsikraunu kaip kupranugaris ir velkuosi namo kaip nuvarytas kuinas. Namie, ruošdama vakarienę, urzgiu ant vaikų kaip tigras, o ant kaimynų šnypščiu kaip gyvatė. Grįžęs iš darbo vyras klausia: „Katyte, valgis paruoštas?“ Visus pavalgydinu, paguldau vaikus miegoti, pati guluosi. Vyras, atėjęs į lovą, sako: „Pasitrauk, karve, nes išsidrėbei kaip kiaulė“. Na, argi aš žmogus, gydytojau?

Komentaras

Neužmirštuolis: „Emigracija - ne savivaldos problema.
... o nedarbas - aplamai - BLEFAS.
Reikia dirbti su dokumentais - tada gali būti rezultatas.
Dabar - vėliavą kelk, Vilniun važiuok, Ukrajyną pilį jau pastačius.
Rinkėjai, kraštiečiai, žmonės - būkit mums atlaidūs tuos kelis metus, kuruos ir jūs suklydot.
Padėvėtų drabužiū nesumažėjo"

Skaityti komentarus (1)

Vakar Dainuvos slėnyje vyko ketvirtadienį prasidėjusio jubiliejinio, dešimtojo, bardų festivalio „Purpurinis vakaras“ didysis penktadienio vakaro koncertas. Koncerto kulminacija buvo tetralizuoto Keistuolių teatro pasirodymas „Paskutiniai Brėmeno muzikantai“, kurie išjudino šėlti kelis tūkstančius susirinkusių žiūrovų.

 

Penktadienio koncertai šiuose festivaliuose nesusilaukdavo didesnio žiūrovų antplūdžio, tačiau šį kartą panašu, kad net patys organizatoriai nesitikėjo tokio žmonių antplūdžio. Prie kasos nususidriekė kelių dešimčių metrų eilė, pastovėti joje kai kam teko beveik pusvalandį. Tuo tarpu prie kasos nuo upės pusės žmonių nebuvo, tad atbėgusi mergina žmones kvietė patvoriu, per aptvertą festivalio teritoriją, ateiti iki jos. Deja, laukiantys eilėje į tai beveik nekreipė dėmesio ir toliau kantriai laukė eilėje. O galėjo plūstelėti dideliu būriu ir įsimaišyti tarp jau bilietus turinčių...

Ypatingai šiltai žiūrovai sutiko festivalio svečius grupę "Trundering Down" (Denis Eamon ir John Melaughlin iš Šiaurės Airijos su Pia Nygaard  iš Danijos).

Jonas JUNEVIČIUS

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta