Anykščių kūrybos ir dailės mokykla (Ladigos g. 3, Anykščiai) kviečia vaikus - mažus ir didelius- bei suaugusiuosius  mokytis meno subtilybių. Išsami informacija telefonu 8 381 52953 arba www.akdm.lt

Ar išvargino lietūs?

Dienos anekdotas

Draugų pokalbis:
– Kažkaip nesveikai atrodai. Kas nutiko?
– Pradėjau sveikai maitintis..

Komentaras

Pastebėjimas: „rengimus posėdžius taryba pasirinko vykdyti uždarus. Tačiau iki šio viešo pranešimo per portalo TV ataskaitų apie posėdyje svarstytus klausimus, siūlytus projektus finansavimui ar kitus aktualius visuomenei ir visuomenės kultūros vystymui konkrečios informacijos nebuvo nei iš savivaldybės atsakingų asmenų už informacijos viešą pateikimą nei tiesiogiai iš KT. Deja , taip pat prieš planuojamus posėdžius nėra viešų pakvietimų iš tarybos ar savivaldybės kultūros skyriaus pateikti piliečiams ar nevyriausybinėms organizacijoms savo pasiūlymus dėl posėdyje svarstomų ar svarstytinų temų, klausimų, pasiliekant išskirtinę galimybę svarstyti tik tarybos narių atstovaujamų organizacijų ar asmenų pasiūlymus."

Komentuoti

Vakar Dainuvos slėnyje vyko ketvirtadienį prasidėjusio jubiliejinio, dešimtojo, bardų festivalio „Purpurinis vakaras“ didysis penktadienio vakaro koncertas. Koncerto kulminacija buvo tetralizuoto Keistuolių teatro pasirodymas „Paskutiniai Brėmeno muzikantai“, kurie išjudino šėlti kelis tūkstančius susirinkusių žiūrovų.

 

Penktadienio koncertai šiuose festivaliuose nesusilaukdavo didesnio žiūrovų antplūdžio, tačiau šį kartą panašu, kad net patys organizatoriai nesitikėjo tokio žmonių antplūdžio. Prie kasos nususidriekė kelių dešimčių metrų eilė, pastovėti joje kai kam teko beveik pusvalandį. Tuo tarpu prie kasos nuo upės pusės žmonių nebuvo, tad atbėgusi mergina žmones kvietė patvoriu, per aptvertą festivalio teritoriją, ateiti iki jos. Deja, laukiantys eilėje į tai beveik nekreipė dėmesio ir toliau kantriai laukė eilėje. O galėjo plūstelėti dideliu būriu ir įsimaišyti tarp jau bilietus turinčių...

Ypatingai šiltai žiūrovai sutiko festivalio svečius grupę "Trundering Down" (Denis Eamon ir John Melaughlin iš Šiaurės Airijos su Pia Nygaard  iš Danijos).

Jonas JUNEVIČIUS

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta