Ar bijote Rusijos?

Dienos anekdotas

Algirdas Butkevičius prastai kalbėjo angliškai. Galiausiai nutarė ir jis pasimokyti. Kiek pramokęs, vieno pobūvio metu išvedė Amerikos diplomatę šokti ir sugalvojo parodyti, kad sugeba susišnekėti:
– I love you, – tarė Butkevičius.
– I love you, too, – atsakė diplomatė.
– I love you three! – apsidžiaugė Butkevičius.

Komentaras

Pacientas: „Kadu perkelsit savivaldybės administracijų į ligonines patalpas ir apjungsit administracinį aparatų? Maną pašalpa neišgali išlaikyt dvejų valdymą aparatų ir dvejų pustuščių kantorų (ligonines administracinių patalpų ir savivaldybe administracijas). Ataikit krūvon. Bus ir šilčiau ir paciantų daugiau ir unt direktarių suekanominsit. Nepamirškit stiklų, katruos išardet grąžint prie ūkio. Atskirt reikės užkrečiamų politinėm ligom savivaldybės tarnautojų skyrių nuo paprastų tarnautojų ir lankytajų."

Skaityti komentarus (1)

Nacionalinės naujienų agentūros ELTA vyriausiuoju redaktoriumi pirmadienį paskirtas žurnalistas ir apžvalgininkas Rimvydas Valatka po pirmos darbo dienos trečiadienį pranešė nebedirbsiantis šioje agentūroje.

 

„Vakar buvo pirmoji mano darbo diena ELTA agentūroje. Ir paskutinė. Susipažinęs su situacija iš arti ir pasikalbėjęs su dauguma žurnalistų ir redaktorių, supratau, kad man reikėtų padaryti stebuklą tam, kad grąžinčiau ELTA buvusią žurnalistinę jėgą. Tai nereiškia, kad ELTA neturi ateities. Tai tik reiškia, kad aš stebuklais netikiu. Būtų buvę visiems geriau, jei situaciją būčiau galėjęs įvertinti iš anksto, bet yra kaip yra. Blogai ne padaryti klaidą, o likti klaidoje. Guodžiuosi tuo, kad net ir labai talentingi chirurgai kartais prapjovę ligonio pilvą tik pasižiūri, kas ten yra, ir užsiuva“, - savo socialinio tinklo paskyroje rašė R. Valatka.

 

-DELFI

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • ....

  Nuoroda

  Man Valatkos elgesys labai jau panašus i KGB-labai jau daug sutapimu.

  Prieš 2 mėnesių
 • Juozas

  Nuoroda

  Pasitraukdamas po dienos iš pareigų p. Valatka parodė, kad jis karingas tik žodžiais. Daug kur yra betvarkė, korupcija, nepotizmas, betgi kas tas blogybes nugalės? Reikėjo jam parodyti, kad tokie iššūkiai nebaiminą ir pajėgus juos suvaldyti. O pasitraukti ir vėl malti liežuviu, kad viskas blogai- lengviausia.

  Prieš 2 mėnesių
 • Amilia

  Nuoroda

  Nebe tau, o buvęs komuniste Valatka, mėlynas dangus. Niekas nebenori šokti pagal tavo dūdą. Tai ir grok pats sau, seni.

  Prieš 2 mėnesių
 • X - man

  Nuoroda

  Žurnale "Veidas", vyriausiuoju redaktoriumi metų neišbuvo.

  Prieš 2 mėnesių
 • o varge

  Nuoroda

  durnelių durnelis. Elta išgelbėta, valio.

  Prieš 2 mėnesių
 • mazai pinigu

  Nuoroda

  turbut

  Prieš 2 mėnesių
 • Leonas

  Nuoroda

  O man tas Valatka jau taip atsibodęs, kad net nebeskaitau ką jis rašo... Ir taip yra jau senai.

  Prieš 2 mėnesių
 • Leonui

  atsakymas į: Leonas Nuoroda

  Pats kaltas.

  Prieš 2 mėnesių
 • ili 0v8

  atsakymas į: Leonas Nuoroda

  Valatka kaip ir musu seimas !Daug skambiu žodžiu...O naudos jokios ☺

  Prieš 2 mėnesių
 • ili 0v8

  Nuoroda

  Visa Lietuvos provincija yra toje klaidoje .Na ir ka ir jie bėga iš šio klaidingo gyvenimo.Bet mes turim suvokti..KAD GERIS LAIMI TIK IŠ PRINCIPO ...KAI BLOGIS KASDIEN.

  Prieš 2 mėnesių