Anykščių kūrybos ir dailės mokykla (Ladigos g. 3, Anykščiai) kviečia vaikus - mažus ir didelius- bei suaugusiuosius  mokytis meno subtilybių. Išsami informacija telefonu 8 381 52953 arba www.akdm.lt

Ar išvargino lietūs?

Dienos anekdotas

Draugų pokalbis:
– Kažkaip nesveikai atrodai. Kas nutiko?
– Pradėjau sveikai maitintis..

Komentaras

Pastebėjimas: „rengimus posėdžius taryba pasirinko vykdyti uždarus. Tačiau iki šio viešo pranešimo per portalo TV ataskaitų apie posėdyje svarstytus klausimus, siūlytus projektus finansavimui ar kitus aktualius visuomenei ir visuomenės kultūros vystymui konkrečios informacijos nebuvo nei iš savivaldybės atsakingų asmenų už informacijos viešą pateikimą nei tiesiogiai iš KT. Deja , taip pat prieš planuojamus posėdžius nėra viešų pakvietimų iš tarybos ar savivaldybės kultūros skyriaus pateikti piliečiams ar nevyriausybinėms organizacijoms savo pasiūlymus dėl posėdyje svarstomų ar svarstytinų temų, klausimų, pasiliekant išskirtinę galimybę svarstyti tik tarybos narių atstovaujamų organizacijų ar asmenų pasiūlymus."

Komentuoti

Nacionalinės naujienų agentūros ELTA vyriausiuoju redaktoriumi pirmadienį paskirtas žurnalistas ir apžvalgininkas Rimvydas Valatka po pirmos darbo dienos trečiadienį pranešė nebedirbsiantis šioje agentūroje.

 

„Vakar buvo pirmoji mano darbo diena ELTA agentūroje. Ir paskutinė. Susipažinęs su situacija iš arti ir pasikalbėjęs su dauguma žurnalistų ir redaktorių, supratau, kad man reikėtų padaryti stebuklą tam, kad grąžinčiau ELTA buvusią žurnalistinę jėgą. Tai nereiškia, kad ELTA neturi ateities. Tai tik reiškia, kad aš stebuklais netikiu. Būtų buvę visiems geriau, jei situaciją būčiau galėjęs įvertinti iš anksto, bet yra kaip yra. Blogai ne padaryti klaidą, o likti klaidoje. Guodžiuosi tuo, kad net ir labai talentingi chirurgai kartais prapjovę ligonio pilvą tik pasižiūri, kas ten yra, ir užsiuva“, - savo socialinio tinklo paskyroje rašė R. Valatka.

 

-DELFI

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • ....

  Nuoroda

  Man Valatkos elgesys labai jau panašus i KGB-labai jau daug sutapimu.

  Prieš savaitę
 • Juozas

  Nuoroda

  Pasitraukdamas po dienos iš pareigų p. Valatka parodė, kad jis karingas tik žodžiais. Daug kur yra betvarkė, korupcija, nepotizmas, betgi kas tas blogybes nugalės? Reikėjo jam parodyti, kad tokie iššūkiai nebaiminą ir pajėgus juos suvaldyti. O pasitraukti ir vėl malti liežuviu, kad viskas blogai- lengviausia.

  Prieš savaitę
 • Amilia

  Nuoroda

  Nebe tau, o buvęs komuniste Valatka, mėlynas dangus. Niekas nebenori šokti pagal tavo dūdą. Tai ir grok pats sau, seni.

  Prieš savaitę
 • X - man

  Nuoroda

  Žurnale "Veidas", vyriausiuoju redaktoriumi metų neišbuvo.

  Prieš savaitę
 • o varge

  Nuoroda

  durnelių durnelis. Elta išgelbėta, valio.

  Prieš savaitę
 • mazai pinigu

  Nuoroda

  turbut

  Prieš savaitę
 • Leonas

  Nuoroda

  O man tas Valatka jau taip atsibodęs, kad net nebeskaitau ką jis rašo... Ir taip yra jau senai.

  Prieš savaitę
 • Leonui

  atsakymas į: Leonas Nuoroda

  Pats kaltas.

  Prieš savaitę
 • ili 0v8

  atsakymas į: Leonas Nuoroda

  Valatka kaip ir musu seimas !Daug skambiu žodžiu...O naudos jokios ☺

  Prieš savaitę
 • ili 0v8

  Nuoroda

  Visa Lietuvos provincija yra toje klaidoje .Na ir ka ir jie bėga iš šio klaidingo gyvenimo.Bet mes turim suvokti..KAD GERIS LAIMI TIK IŠ PRINCIPO ...KAI BLOGIS KASDIEN.

  Prieš savaitę