Anykščių kūrybos ir dailės mokykla (Ladigos g. 3, Anykščiai) kviečia vaikus - mažus ir didelius- bei suaugusiuosius  mokytis meno subtilybių. Išsami informacija telefonu 8 381 52953 arba www.akdm.lt

Ar išvargino lietūs?

Dienos anekdotas

Draugų pokalbis:
– Kažkaip nesveikai atrodai. Kas nutiko?
– Pradėjau sveikai maitintis..

Komentaras

Pastebėjimas: „rengimus posėdžius taryba pasirinko vykdyti uždarus. Tačiau iki šio viešo pranešimo per portalo TV ataskaitų apie posėdyje svarstytus klausimus, siūlytus projektus finansavimui ar kitus aktualius visuomenei ir visuomenės kultūros vystymui konkrečios informacijos nebuvo nei iš savivaldybės atsakingų asmenų už informacijos viešą pateikimą nei tiesiogiai iš KT. Deja , taip pat prieš planuojamus posėdžius nėra viešų pakvietimų iš tarybos ar savivaldybės kultūros skyriaus pateikti piliečiams ar nevyriausybinėms organizacijoms savo pasiūlymus dėl posėdyje svarstomų ar svarstytinų temų, klausimų, pasiliekant išskirtinę galimybę svarstyti tik tarybos narių atstovaujamų organizacijų ar asmenų pasiūlymus."

Komentuoti

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos narė Rasa Juknevičienė kartu su Liberalų sąjūdžio frakcijos seniūnu Eugenijumi Gentvilu ir Mišrios Seimo narių grupės nariu Bronislovu Mateliu kreipėsi į finansų ministrą Vilių Šapoką dėl galimų pažeidimų buvusios Seimo narės Gretos Kildišienės įmonėje UAB „Amatas“.

 UAB „Amatas“, kuri ankščiau vadinosi MB „Greta Gretos“ ir kuriai vadovauja buvusi Seimo narė G. Kildišienė, šiemet išleido jos biografiją „Atvirai“. Knyga išleista itin dideliu 30 tūkst. vienetų tiražu. Ekspertų vertinimu, knygos savikaina gali siekti nuo 40 tūkst. iki 90 tūkst. eurų ir abejojama, ar įmonė UAB „Amatas“ knygos leidimo metu galėjo disponuoti tokia lėšų suma.

Parlamentarai kreipimesi prašo finansų ministrą pavesti jam pavaldžioms institucijoms atlikti tyrimą ir padėti atsakyti, kiek iš tikrųjų kainavo G. Kildišienės knygos „Atvirai” leidyba ir kas ją iš tikrųjų finansavo? Jeigu knygos leidybą finansavo ne pati įmonė, o kiti asmenys ar neva labdarą teikusios įmonės, tai klausiama, ar nėra slepiami mokesčiai ir tokiu būdu daroma žala valstybei?

„Visuomenei ir mums, Seimo nariams, kyla natūralus klausimai: kiek iš tikrųjų kainavo G. Kildišienės knygos „Atvirai” leidyba ir kas tai finansavo? Todėl prašome Finansų ministerijos atlikti įmonės veiklos patikrinimą. Patikrinimas padėtų išsklaidyti abejones, o visuomenė gautų objektyvią informaciją apie viešai aptariamus su politikais galimai susijusius procesus. Skaidrumas šiuo atveju turėtų būti prioritetas“, – teigė R. Juknevičienė.

Anksčiau dėl G. Kildišienės įmonės veiklos ir knygos leidybos Seimo narys B. Matelis kartą jau kreipėsi į Valstybinę mokesčių inspekciją, tačiau jos darbuotojai neatsakė, kad dar šiais metais UAB „Amatas“ bus tikrinama. Pasak B. Matelio, Seimo nariai yra susirūpinę tuo, kad valstybinės įstaigos trukdo gauti informaciją apie galimai neskaidrius sandorius ir kenkia demokratinėje valstybėje būtinai viešumo bei skaidrumo politikai.

Primename, jog G. Kildišienė buvo priversta pasitraukti iš Seimo kilus skandalui dėl automobilio, kurį jį mamos vardu, lengvatinėmis sąlygomis, nuomojosi iš UAB „Agrokoncernas”. Jo stambiausiu akcininku ir ilgamečiu vadovu yra vienas įtakingiausių šalies politikų Ramūnas Karbauskis. Knygos „Atvirai” leidimo istorijoje taip pat kyla klausimų, ar prie šios knygos finansavimo neprisidėjo viešas asmuo R. Karbauskis arba su juo susijusios įmonės. Jeigu pasitvirtintų, kad R. Karbauskis ar jo įmonės dalyvavo finansuojant knygos leidybą, tai keltų pagrįstų klausimų, ar buvo tinkamai vykdomos mokestinės prievolės.

Pranešimas spaudai

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Karksėtojų troikai

  Nuoroda

  Gal kas ir gali mesti akmenį į G.KIldišienę, bet tik jau ne B. Matelis , ne R. Juknevičienė, ne E.Gentvilas. Pirmiausia išsikuopkite ir išsivėdinkite savus kiemus. Nei iš galiojimo termino termino išėję ir vartoti nebetinkami kregždžių konservai, nei apsikorupcinusių Masiulininkų bezdalai, nei amžinai Panevėžyje ant ko nors "lodavęs" žurnaliūginas nėra tos moralinės skaistybės ir nekaltumo pritvinkę personos, kad galėtų teisti kitus. Nėra!!!

  Prieš savaitę
 • mokytoja

  atsakymas į: Karksėtojų troikai Nuoroda

  Niekas nemėto į Kildišienę akmenų. Prieš įstatymus visi lygūs ir šaunuolė Juknevičienė, kad netyli, reikalauja atsakymų, o jos gynėjams turėtų būti gėda

  Prieš savaitę
 • ?

  atsakymas į: Karksėtojų troikai Nuoroda

  Tubi, čia tu ? Ar dar yra Anykščiuose bent vienas žmogus kuris drąsiai prisipažysta balsavęs už Gretą ? Kam užtenka drąsos prisipažinti ?

  Prieš savaitę
 • Kaip ją galėjo žmonės rinkti? Visiškas absurdas. Protu nepasižyminti ir neištarianti žodžio moterėlė. Ir kaip ją gali vertinti kaip gražią, kai yra ją matę tik portretinę nuotrauką? Iš tiesų ji yra neproporcinga, viršus blynas, apačia masyvi. Be to, turi vadinamąją dramblio koją, o tai moteriai didžiulis trūkumas, čia nepadės nei plastikos chirurgai.

  Prieš savaitę
 • ili 0v8

  Nuoroda

  Aš draugavau su Greta .Gerai bučiuojasi bet inoringa.Perdetai reikli ..tik ne sau.O zavi jos jausmingumas..tam tikra atjauti paprastumas .Tai ir žavi žmones .

  Prieš savaitę
 • ili 0v8

  Nuoroda

  Balsuoti už šita egocentrike kuria ikunija tik gudumas ir ji bet ka padarys kad to pasiektu..Veidotyros specelistai tai jums patvirtintu.Ir esmėje už ja balsuoti tolygu išrinkti ili 0v8 i seima !!!NES VIENA IR KITA TAI TIESIOG IDIJOTIŠKA KLAIDA ☺

  Prieš savaitę
 • ili 0v8

  Nuoroda

  Anykštėnai visiski idijotai kad už ja balsavo..Iš jusu valdžia tyčejasi o jus apgauti dar juos renkat !!!

  Prieš savaitę
 • Tai

  Nuoroda

  Jus palikite ja ramybei..invalidai laudes kiek yra prisidarisiu seniu masinoi 100kitu seimo nariu tilite marinate bilas ocia suvalge moteriske kuri tik atejo i seima zigdarbi atlikote padlos jus o ne valdzia

  Prieš savaitę
 • Tai

  atsakymas į: Tai Nuoroda

  Tikriausiai tu, kaip ir Tubis, ja labai susižavėjai ? Ar tave ji irgi sužavėjo per 1 valandą ?

  Prieš savaitę
 • o tai

  atsakymas į: Tai Nuoroda

  tavo jodas šo dingo bi odigos?

  Prieš savaitę
Įkelti daugiau