Ką manote apie Anykščių pilies statybas?

Dienos anekdotas

Iš laiško žurnalo redakcijai: „...o jūsų kryžiažodžiai žemina žmogaus orumą! Bandydamas juos išspręsti pasijuntu tikru idiotu!“

Komentaras

Mergaitė dailia krūtine:„2017 01 01 buvo 27892 gyventojai. Dabar 27001. Per mėnesį netenkam bevek 100 gyventojų. Anykščiams liko tik 27 metai. Gal nebestatom pilaitės? Pastatom didesnę autobusų stotį su tiesioginiais reisais į Vilniaus ir Kauno aerouostus ir praplečiam kapinių teritoriją. O gal valdininkų pamažinam per pusę?"

Komentuoti

Savivaldybei priklausančiuose pastatuose įsikūrusios kaimo bendruomenės turėtų suklusti. Netvarkinga aplinka šalia jų gali tapti rimtu pretekstu išsikeldinti.

„Visoms bendruomenėms patalpos yra suteiktos visuomeninei veiklai. Jeigu užsiima ne tuo, kuo reikia arba niekas nevykdo veiklos, nenušienauta aplink, nevyksta joks judėjimas, labai prašyčiau informuoti“, - seniūnų paprašė savivaldybės Viešųjų pirkimų ir turto skyriaus vedėja Aaudronė Savickienė, minėdama, kad tokiais atvejais būtų ieškoma kitų variantų tų patalpų nuomai ar pardavimui.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • nejuokaukit

  Nuoroda

  seniūnijose nebėra žmonių,kurie rūpintūsi aplinka,jos nušienavimu.Jose sėdi ponai,kurie nepajudina savo užpakalių nei pasitvarkyti,nei paravėti.Jie laukia atlyginimų dienos,ir išsipustę sėdi.

  Prieš 2 mėnesių
 • na, iskelsit-

  Nuoroda

  kam is to nauda? vel stoves tusti, apgriuve pastati...

  Prieš 2 mėnesių
 • Ramus

  atsakymas į: na, iskelsit- Nuoroda

  kas netingi, organizuoja talkas, pritraukia ūkininkus, kitas įstaigas dėl bendruomenės visuomeninių erdvių sutvarkymo ir tvarkos palaikymo tam ir nereikia jaudintis dėl perspėjimo.

  Prieš 2 mėnesių
 • ili 0v8

  Nuoroda

  Pagaliau savivaldybės klėrkai pripažino.Kad iš kaimo bendruomeniu liko tik griuvėsiai .Idomu kada jie supras kad nebėra kam ir tvarkytis ?### Per 27 metus laisves kaimas buvo kaip ta kekšė kuri kas norėjo taip ir tvarkė...O kai patvarke ji visi paliko.Ašarom jame jau vietos nebeliko.

  Prieš 2 mėnesių
 • klausimėlis

  Nuoroda

  Kokiu tuo reikia užsiimti?

  Prieš 2 mėnesių
 • nu

  atsakymas į: klausimėlis Nuoroda

  pasidžiaugėt lengvais projektų pinigais ir marš žolės ravėt ir lapų grėbt. Visi tam darbui dabar tinkami ir kvalifikuoti.

  Prieš 2 mėnesių
 • Tai

  Nuoroda

  Padlos neturi kuo uzsimnti bendruomenes nors kazka daro ojus tik kaip kokius konkursus pramusti ir saldainius susideti.man idomu kiek savivaldybe ikure darbo vietu ...
  Netu vietu kur sukiso visus ispolicijos isejusius.

  Prieš 2 mėnesių
 • Žinių

  Nuoroda

  Tubiui prireikė naujų valgyklų?

  Prieš 2 mėnesių
 • be žinios

  atsakymas į: Žinių Nuoroda

  apsičiupinėkit ar nemiegat suteiktose patalpose ir remiamose veikose

  Prieš 2 mėnesių