Anykščių kūrybos ir dailės mokykla (Ladigos g. 3, Anykščiai) kviečia vaikus - mažus ir didelius- bei suaugusiuosius  mokytis meno subtilybių. Išsami informacija telefonu 8 381 52953 arba www.akdm.lt

Ar išvargino lietūs?

Dienos anekdotas

Draugų pokalbis:
– Kažkaip nesveikai atrodai. Kas nutiko?
– Pradėjau sveikai maitintis..

Komentaras

Pastebėjimas: „rengimus posėdžius taryba pasirinko vykdyti uždarus. Tačiau iki šio viešo pranešimo per portalo TV ataskaitų apie posėdyje svarstytus klausimus, siūlytus projektus finansavimui ar kitus aktualius visuomenei ir visuomenės kultūros vystymui konkrečios informacijos nebuvo nei iš savivaldybės atsakingų asmenų už informacijos viešą pateikimą nei tiesiogiai iš KT. Deja , taip pat prieš planuojamus posėdžius nėra viešų pakvietimų iš tarybos ar savivaldybės kultūros skyriaus pateikti piliečiams ar nevyriausybinėms organizacijoms savo pasiūlymus dėl posėdyje svarstomų ar svarstytinų temų, klausimų, pasiliekant išskirtinę galimybę svarstyti tik tarybos narių atstovaujamų organizacijų ar asmenų pasiūlymus."

Komentuoti

Savivaldybei priklausančiuose pastatuose įsikūrusios kaimo bendruomenės turėtų suklusti. Netvarkinga aplinka šalia jų gali tapti rimtu pretekstu išsikeldinti.

„Visoms bendruomenėms patalpos yra suteiktos visuomeninei veiklai. Jeigu užsiima ne tuo, kuo reikia arba niekas nevykdo veiklos, nenušienauta aplink, nevyksta joks judėjimas, labai prašyčiau informuoti“, - seniūnų paprašė savivaldybės Viešųjų pirkimų ir turto skyriaus vedėja Aaudronė Savickienė, minėdama, kad tokiais atvejais būtų ieškoma kitų variantų tų patalpų nuomai ar pardavimui.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • nejuokaukit

  Nuoroda

  seniūnijose nebėra žmonių,kurie rūpintūsi aplinka,jos nušienavimu.Jose sėdi ponai,kurie nepajudina savo užpakalių nei pasitvarkyti,nei paravėti.Jie laukia atlyginimų dienos,ir išsipustę sėdi.

  Prieš savaitę
 • na, iskelsit-

  Nuoroda

  kam is to nauda? vel stoves tusti, apgriuve pastati...

  Prieš savaitę
 • Ramus

  atsakymas į: na, iskelsit- Nuoroda

  kas netingi, organizuoja talkas, pritraukia ūkininkus, kitas įstaigas dėl bendruomenės visuomeninių erdvių sutvarkymo ir tvarkos palaikymo tam ir nereikia jaudintis dėl perspėjimo.

  Prieš savaitę
 • ili 0v8

  Nuoroda

  Pagaliau savivaldybės klėrkai pripažino.Kad iš kaimo bendruomeniu liko tik griuvėsiai .Idomu kada jie supras kad nebėra kam ir tvarkytis ?### Per 27 metus laisves kaimas buvo kaip ta kekšė kuri kas norėjo taip ir tvarkė...O kai patvarke ji visi paliko.Ašarom jame jau vietos nebeliko.

  Prieš savaitę
 • klausimėlis

  Nuoroda

  Kokiu tuo reikia užsiimti?

  Prieš savaitę
 • nu

  atsakymas į: klausimėlis Nuoroda

  pasidžiaugėt lengvais projektų pinigais ir marš žolės ravėt ir lapų grėbt. Visi tam darbui dabar tinkami ir kvalifikuoti.

  Prieš savaitę
 • Tai

  Nuoroda

  Padlos neturi kuo uzsimnti bendruomenes nors kazka daro ojus tik kaip kokius konkursus pramusti ir saldainius susideti.man idomu kiek savivaldybe ikure darbo vietu ...
  Netu vietu kur sukiso visus ispolicijos isejusius.

  Prieš savaitę
 • Žinių

  Nuoroda

  Tubiui prireikė naujų valgyklų?

  Prieš savaitę
 • be žinios

  atsakymas į: Žinių Nuoroda

  apsičiupinėkit ar nemiegat suteiktose patalpose ir remiamose veikose

  Prieš savaitę