Ar tikite, jog įmanoma stabilizuoti gyventojų skaičių Anykščių rajone?

Dienos anekdotas

Dvi blondinės, kambario draugės, išėjo apsipirkti. Automobilių stovėjimo aikštelėje prie pat parduotuvės, jos abi pastebėjo vaikiną, išlipantį iš automobilio, o jo kelnės buvo susiglamžę.
- Oi, prisiminiau! - išsigando viena blondinių.
Ir, atsukusi kulnus į parduotuvę, pasileido namo. Draugė ją pasivijo:
- Kas nutiko?
- Palikau namie įjungtą lygintuvą!
Draugė ramiai nusišypsojusi:
- Nesijaudink, kambarys neužsidegs: virtuvėje palikau atsuktą čiaupą.

Komentaras

Аноним: „Seniai sakau , Lietuvoje privalomas ir valstybės finansuojamas , turi liktį tik pradinis mokslas iki trijų klasių . Rajonų centruose gali būtį po gimnaziją , bet jau išlaikomą iš tėvų lėšų . Mūsų šaliai pilnai pakanka : vieno universiteto , vienos jungtinės policijos ir karo akademijos , dviejų kolegijų ir bent trijų - keturių amatų mokyklų . Braškėms ravėtį , agurkams skintį , žuvims skrostį , vištoms gaudytį - nereikalaujama aukštosios mokyklos diplomo , neprašoma netgi profkės pažymėjimo .... Mano įžvalgos pagaliau ėmėsi pildytis . Kadangi Anykščiuose , tuo labiau kaimuose - abejoju , ar tėvai sutiks išlaikytį gimnazijas , ką sudaro mokytojų atlyginimai , pastatų mokesčiai , šildymas , mokymo priemonės , geltonųjų autobusiukų išlaidos ir kita .... Labai abejoju ir dėl vienos gimnazijos , tuo labiau kaimuose . Leistį tėvams mokytį savarankiškai - kiek galės , sugebės ir norės - tiek ir bus gana ........................................."

Komentuoti

Seniūnijos savivaldybės administraciją užvertė prašymais įsigyti naują šienavimo techniką. Viešųjų erdvių priežiūrai seniūnai pageidauja jau nebe žoliapjovių, o traktorių.

Kai kurių seniūnijų seniūnai teigia, kad techniką yra pasiryžę įsigyti už sutaupytas lėšas.
„Aišku, jums iš karto našumas pakyla.Per tą patį laiką galėsite sutvarkyti žymiai didesnius plotus“, - į seniūnų prašymus reagavo savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Ramūnas Blazarėnas.
Mintį, kad seniūnijoms viešųjų erdvių priežiūrai reikalinga rimtesnė technika, liepą seniūnų sueigoje iškėlė Anykščių seniūnijos seniūnas Eugenijus Pajarskas.
Sodo traktoriukai seniūnijoms galėtų pasitarnauti ne tik pjaunant pievas.Pasirinkus papildomus priedus, su tokia technika galima valyti ir sniegą.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • jo

  Nuoroda

  ir savus kiemus galima prižiūrėti ir nesaugokit savuose kiemuose bo bus proga seniūnus už svetimo turto pasisavinimą atleisti iš darbo - kur tai jau girdėta?????

  Prieš 7 mėnesių
 • Pagalvojimui

  Nuoroda

  Pažiūrėjus savivaldybės tinklalapyje kiek lėšų numatyta seniūnijų viešųjų erdvių tvarkymui kyla klausimas;- kažin ar atsirastu nors viena įmonė norinti dirbti už ačiū ?

  Prieš 7 mėnesių
 • Pagalvosiu

  atsakymas į: Pagalvojimui Nuoroda

  Parodyk kur tai matei ? Laukiu nuorodos į tinklalapį.

  Prieš 7 mėnesių
 • Burlokai

  Nuoroda

  Dar taip nelogiškai nebuvo. Jaučiasi Gorkio milicijos mokyklos lygis. Tik Rusijoje kariuomenė pati augina kiaulės, kai normaliame pasaulyje kariuomenė mėsą perka.

  Prieš 7 mėnesių
 • Ttt

  Nuoroda

  O tai ka veiks pasalpyniai.Nupirkai kelias rankines dalges ir atstos traktoriuka.

  Prieš 7 mėnesių
 • Esmė

  Nuoroda

  iš ko sutaupytos lėšos? Ar atlikti planuoti darbai 100 proc ir tiems darbams nepanaudota numatytų išlaidų dalis atitinka kokybės ir kiekybės kriterijus? O gal darbai nebuvo pilnai atlikti arba visai nesiimta darbų, kurių pasekmėje liko lėšų?
  Privačiame versle jeigu planuoti darbai nebuvo atlikti, neįsigytos būtinos medžiagos kokybiškam darbų rezultatui pasiekti vertinama kaip neigiama, neefektyvi veikla.
  Tai iš ko sutaupytos lėšos gerb. seniūnai ir administracijos vadovai?

  Prieš 7 mėnesių
 • Nu nu

  Nuoroda

  prisipirkit, tik kad po naujo administracijos direktoriaus atsiradimo nereikėtų kėdžių palikti, kaip kad buvo po savivaldos rinkimų ir nauji vadovo išrinkimo nekaikuriems savivaldybės įstaigų direktoriams.... Traktoriukas asmeniniam garaže, kad užtikrinti technikos "apsaugą", kuras žolės traktoriukui ir žiemą, kad "neužšaltų" ir t.t.

  Prieš 7 mėnesių
 • Tarkim

  Nuoroda

  Galėtų samdyti vietinius ūkininkus nupjauti žolę su jau jų turima technika. Gal pigiau būtų? Nes dabar seniūnai skundžiasi, kad nėra kam patikėti nešiojamos žoliapjovės tai kas traktorių vairuos?

  Prieš 7 mėnesių
 • tik patys

  atsakymas į: Tarkim Nuoroda

  seniūnai...

  Prieš 7 mėnesių
 • Taigi

  Nuoroda

  Technika gerai, bet geriau bedarbiai tokiems tvarkymo darbams būtų įdarbinti, tai nors valgytų savo uždirbtą duoną.

  Prieš 7 mėnesių
Įkelti daugiau