Ar bijote Rusijos?

Dienos anekdotas

Algirdas Butkevičius prastai kalbėjo angliškai. Galiausiai nutarė ir jis pasimokyti. Kiek pramokęs, vieno pobūvio metu išvedė Amerikos diplomatę šokti ir sugalvojo parodyti, kad sugeba susišnekėti:
– I love you, – tarė Butkevičius.
– I love you, too, – atsakė diplomatė.
– I love you three! – apsidžiaugė Butkevičius.

Komentaras

Pacientas: „Kadu perkelsit savivaldybės administracijų į ligonines patalpas ir apjungsit administracinį aparatų? Maną pašalpa neišgali išlaikyt dvejų valdymą aparatų ir dvejų pustuščių kantorų (ligonines administracinių patalpų ir savivaldybe administracijas). Ataikit krūvon. Bus ir šilčiau ir paciantų daugiau ir unt direktarių suekanominsit. Nepamirškit stiklų, katruos išardet grąžint prie ūkio. Atskirt reikės užkrečiamų politinėm ligom savivaldybės tarnautojų skyrių nuo paprastų tarnautojų ir lankytajų."

Skaityti komentarus (1)

Seniūnijos savivaldybės administraciją užvertė prašymais įsigyti naują šienavimo techniką. Viešųjų erdvių priežiūrai seniūnai pageidauja jau nebe žoliapjovių, o traktorių.

Kai kurių seniūnijų seniūnai teigia, kad techniką yra pasiryžę įsigyti už sutaupytas lėšas.
„Aišku, jums iš karto našumas pakyla.Per tą patį laiką galėsite sutvarkyti žymiai didesnius plotus“, - į seniūnų prašymus reagavo savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Ramūnas Blazarėnas.
Mintį, kad seniūnijoms viešųjų erdvių priežiūrai reikalinga rimtesnė technika, liepą seniūnų sueigoje iškėlė Anykščių seniūnijos seniūnas Eugenijus Pajarskas.
Sodo traktoriukai seniūnijoms galėtų pasitarnauti ne tik pjaunant pievas.Pasirinkus papildomus priedus, su tokia technika galima valyti ir sniegą.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • jo

  Nuoroda

  ir savus kiemus galima prižiūrėti ir nesaugokit savuose kiemuose bo bus proga seniūnus už svetimo turto pasisavinimą atleisti iš darbo - kur tai jau girdėta?????

  Prieš 2 mėnesių
 • Pagalvojimui

  Nuoroda

  Pažiūrėjus savivaldybės tinklalapyje kiek lėšų numatyta seniūnijų viešųjų erdvių tvarkymui kyla klausimas;- kažin ar atsirastu nors viena įmonė norinti dirbti už ačiū ?

  Prieš 2 mėnesių
 • Pagalvosiu

  atsakymas į: Pagalvojimui Nuoroda

  Parodyk kur tai matei ? Laukiu nuorodos į tinklalapį.

  Prieš 2 mėnesių
 • Burlokai

  Nuoroda

  Dar taip nelogiškai nebuvo. Jaučiasi Gorkio milicijos mokyklos lygis. Tik Rusijoje kariuomenė pati augina kiaulės, kai normaliame pasaulyje kariuomenė mėsą perka.

  Prieš 2 mėnesių
 • Ttt

  Nuoroda

  O tai ka veiks pasalpyniai.Nupirkai kelias rankines dalges ir atstos traktoriuka.

  Prieš 2 mėnesių
 • Esmė

  Nuoroda

  iš ko sutaupytos lėšos? Ar atlikti planuoti darbai 100 proc ir tiems darbams nepanaudota numatytų išlaidų dalis atitinka kokybės ir kiekybės kriterijus? O gal darbai nebuvo pilnai atlikti arba visai nesiimta darbų, kurių pasekmėje liko lėšų?
  Privačiame versle jeigu planuoti darbai nebuvo atlikti, neįsigytos būtinos medžiagos kokybiškam darbų rezultatui pasiekti vertinama kaip neigiama, neefektyvi veikla.
  Tai iš ko sutaupytos lėšos gerb. seniūnai ir administracijos vadovai?

  Prieš 2 mėnesių
 • Nu nu

  Nuoroda

  prisipirkit, tik kad po naujo administracijos direktoriaus atsiradimo nereikėtų kėdžių palikti, kaip kad buvo po savivaldos rinkimų ir nauji vadovo išrinkimo nekaikuriems savivaldybės įstaigų direktoriams.... Traktoriukas asmeniniam garaže, kad užtikrinti technikos "apsaugą", kuras žolės traktoriukui ir žiemą, kad "neužšaltų" ir t.t.

  Prieš 2 mėnesių
 • Tarkim

  Nuoroda

  Galėtų samdyti vietinius ūkininkus nupjauti žolę su jau jų turima technika. Gal pigiau būtų? Nes dabar seniūnai skundžiasi, kad nėra kam patikėti nešiojamos žoliapjovės tai kas traktorių vairuos?

  Prieš 2 mėnesių
 • tik patys

  atsakymas į: Tarkim Nuoroda

  seniūnai...

  Prieš 2 mėnesių
 • Taigi

  Nuoroda

  Technika gerai, bet geriau bedarbiai tokiems tvarkymo darbams būtų įdarbinti, tai nors valgytų savo uždirbtą duoną.

  Prieš 2 mėnesių
Įkelti daugiau