Anykščių kūrybos ir dailės mokykla (Ladigos g. 3, Anykščiai) kviečia vaikus - mažus ir didelius- bei suaugusiuosius  mokytis meno subtilybių. Išsami informacija telefonu 8 381 52953 arba www.akdm.lt

Ar išvargino lietūs?

Dienos anekdotas

Draugų pokalbis:
– Kažkaip nesveikai atrodai. Kas nutiko?
– Pradėjau sveikai maitintis..

Komentaras

Pastebėjimas: „rengimus posėdžius taryba pasirinko vykdyti uždarus. Tačiau iki šio viešo pranešimo per portalo TV ataskaitų apie posėdyje svarstytus klausimus, siūlytus projektus finansavimui ar kitus aktualius visuomenei ir visuomenės kultūros vystymui konkrečios informacijos nebuvo nei iš savivaldybės atsakingų asmenų už informacijos viešą pateikimą nei tiesiogiai iš KT. Deja , taip pat prieš planuojamus posėdžius nėra viešų pakvietimų iš tarybos ar savivaldybės kultūros skyriaus pateikti piliečiams ar nevyriausybinėms organizacijoms savo pasiūlymus dėl posėdyje svarstomų ar svarstytinų temų, klausimų, pasiliekant išskirtinę galimybę svarstyti tik tarybos narių atstovaujamų organizacijų ar asmenų pasiūlymus."

Komentuoti

Seniūnijos savivaldybės administraciją užvertė prašymais įsigyti naują šienavimo techniką. Viešųjų erdvių priežiūrai seniūnai pageidauja jau nebe žoliapjovių, o traktorių.

Kai kurių seniūnijų seniūnai teigia, kad techniką yra pasiryžę įsigyti už sutaupytas lėšas.
„Aišku, jums iš karto našumas pakyla.Per tą patį laiką galėsite sutvarkyti žymiai didesnius plotus“, - į seniūnų prašymus reagavo savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Ramūnas Blazarėnas.
Mintį, kad seniūnijoms viešųjų erdvių priežiūrai reikalinga rimtesnė technika, liepą seniūnų sueigoje iškėlė Anykščių seniūnijos seniūnas Eugenijus Pajarskas.
Sodo traktoriukai seniūnijoms galėtų pasitarnauti ne tik pjaunant pievas.Pasirinkus papildomus priedus, su tokia technika galima valyti ir sniegą.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • jo

  Nuoroda

  ir savus kiemus galima prižiūrėti ir nesaugokit savuose kiemuose bo bus proga seniūnus už svetimo turto pasisavinimą atleisti iš darbo - kur tai jau girdėta?????

  Prieš savaitę
 • Pagalvojimui

  Nuoroda

  Pažiūrėjus savivaldybės tinklalapyje kiek lėšų numatyta seniūnijų viešųjų erdvių tvarkymui kyla klausimas;- kažin ar atsirastu nors viena įmonė norinti dirbti už ačiū ?

  Prieš savaitę
 • Pagalvosiu

  atsakymas į: Pagalvojimui Nuoroda

  Parodyk kur tai matei ? Laukiu nuorodos į tinklalapį.

  Prieš savaitę
 • Burlokai

  Nuoroda

  Dar taip nelogiškai nebuvo. Jaučiasi Gorkio milicijos mokyklos lygis. Tik Rusijoje kariuomenė pati augina kiaulės, kai normaliame pasaulyje kariuomenė mėsą perka.

  Prieš savaitę
 • Ttt

  Nuoroda

  O tai ka veiks pasalpyniai.Nupirkai kelias rankines dalges ir atstos traktoriuka.

  Prieš savaitę
 • Esmė

  Nuoroda

  iš ko sutaupytos lėšos? Ar atlikti planuoti darbai 100 proc ir tiems darbams nepanaudota numatytų išlaidų dalis atitinka kokybės ir kiekybės kriterijus? O gal darbai nebuvo pilnai atlikti arba visai nesiimta darbų, kurių pasekmėje liko lėšų?
  Privačiame versle jeigu planuoti darbai nebuvo atlikti, neįsigytos būtinos medžiagos kokybiškam darbų rezultatui pasiekti vertinama kaip neigiama, neefektyvi veikla.
  Tai iš ko sutaupytos lėšos gerb. seniūnai ir administracijos vadovai?

  Prieš savaitę
 • Nu nu

  Nuoroda

  prisipirkit, tik kad po naujo administracijos direktoriaus atsiradimo nereikėtų kėdžių palikti, kaip kad buvo po savivaldos rinkimų ir nauji vadovo išrinkimo nekaikuriems savivaldybės įstaigų direktoriams.... Traktoriukas asmeniniam garaže, kad užtikrinti technikos "apsaugą", kuras žolės traktoriukui ir žiemą, kad "neužšaltų" ir t.t.

  Prieš savaitę
 • Tarkim

  Nuoroda

  Galėtų samdyti vietinius ūkininkus nupjauti žolę su jau jų turima technika. Gal pigiau būtų? Nes dabar seniūnai skundžiasi, kad nėra kam patikėti nešiojamos žoliapjovės tai kas traktorių vairuos?

  Prieš savaitę
 • tik patys

  atsakymas į: Tarkim Nuoroda

  seniūnai...

  Prieš savaitę
 • Taigi

  Nuoroda

  Technika gerai, bet geriau bedarbiai tokiems tvarkymo darbams būtų įdarbinti, tai nors valgytų savo uždirbtą duoną.

  Prieš savaitę
Įkelti daugiau