Ar grybaujate?

Dienos anekdotas

- Klausyk, kaip teroristai pagrobia lėktuvus, juk lėktuvai tokie
dideli...?
Kita atsako:
- Durne tu... kai pakyla į orą, tie lėktuvai pasidaro mažiukai,
mažiukai. Tada jau problemos kaip ir nėra!

Komentaras

Vidmantai: "nekurstykite anykštėnų savo rašliavomis, skatinančiomis pilti bjaurius komentarus. Kaip žurnalistas turėtumėte suprasti, kad algos kilo visiems mirtingiesiems - valdžiai, Jonui, Petrui, Onutei... dėl šalies mokesčių sistemos pasikeitimo. Ramybės."

Skaityti komentarus (1)

Seniūnijos savivaldybės administraciją užvertė prašymais įsigyti naują šienavimo techniką. Viešųjų erdvių priežiūrai seniūnai pageidauja jau nebe žoliapjovių, o traktorių.

Kai kurių seniūnijų seniūnai teigia, kad techniką yra pasiryžę įsigyti už sutaupytas lėšas.
„Aišku, jums iš karto našumas pakyla.Per tą patį laiką galėsite sutvarkyti žymiai didesnius plotus“, - į seniūnų prašymus reagavo savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Ramūnas Blazarėnas.
Mintį, kad seniūnijoms viešųjų erdvių priežiūrai reikalinga rimtesnė technika, liepą seniūnų sueigoje iškėlė Anykščių seniūnijos seniūnas Eugenijus Pajarskas.
Sodo traktoriukai seniūnijoms galėtų pasitarnauti ne tik pjaunant pievas.Pasirinkus papildomus priedus, su tokia technika galima valyti ir sniegą.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • jo

  Nuoroda

  ir savus kiemus galima prižiūrėti ir nesaugokit savuose kiemuose bo bus proga seniūnus už svetimo turto pasisavinimą atleisti iš darbo - kur tai jau girdėta?????

  Prieš 11 mėnesių
 • Pagalvojimui

  Nuoroda

  Pažiūrėjus savivaldybės tinklalapyje kiek lėšų numatyta seniūnijų viešųjų erdvių tvarkymui kyla klausimas;- kažin ar atsirastu nors viena įmonė norinti dirbti už ačiū ?

  Prieš 11 mėnesių
 • Pagalvosiu

  atsakymas į: Pagalvojimui Nuoroda

  Parodyk kur tai matei ? Laukiu nuorodos į tinklalapį.

  Prieš 11 mėnesių
 • Burlokai

  Nuoroda

  Dar taip nelogiškai nebuvo. Jaučiasi Gorkio milicijos mokyklos lygis. Tik Rusijoje kariuomenė pati augina kiaulės, kai normaliame pasaulyje kariuomenė mėsą perka.

  Prieš 11 mėnesių
 • Ttt

  Nuoroda

  O tai ka veiks pasalpyniai.Nupirkai kelias rankines dalges ir atstos traktoriuka.

  Prieš 11 mėnesių
 • Esmė

  Nuoroda

  iš ko sutaupytos lėšos? Ar atlikti planuoti darbai 100 proc ir tiems darbams nepanaudota numatytų išlaidų dalis atitinka kokybės ir kiekybės kriterijus? O gal darbai nebuvo pilnai atlikti arba visai nesiimta darbų, kurių pasekmėje liko lėšų?
  Privačiame versle jeigu planuoti darbai nebuvo atlikti, neįsigytos būtinos medžiagos kokybiškam darbų rezultatui pasiekti vertinama kaip neigiama, neefektyvi veikla.
  Tai iš ko sutaupytos lėšos gerb. seniūnai ir administracijos vadovai?

  Prieš 11 mėnesių
 • Nu nu

  Nuoroda

  prisipirkit, tik kad po naujo administracijos direktoriaus atsiradimo nereikėtų kėdžių palikti, kaip kad buvo po savivaldos rinkimų ir nauji vadovo išrinkimo nekaikuriems savivaldybės įstaigų direktoriams.... Traktoriukas asmeniniam garaže, kad užtikrinti technikos "apsaugą", kuras žolės traktoriukui ir žiemą, kad "neužšaltų" ir t.t.

  Prieš 11 mėnesių
 • Tarkim

  Nuoroda

  Galėtų samdyti vietinius ūkininkus nupjauti žolę su jau jų turima technika. Gal pigiau būtų? Nes dabar seniūnai skundžiasi, kad nėra kam patikėti nešiojamos žoliapjovės tai kas traktorių vairuos?

  Prieš 11 mėnesių
 • tik patys

  atsakymas į: Tarkim Nuoroda

  seniūnai...

  Prieš 11 mėnesių
 • Taigi

  Nuoroda

  Technika gerai, bet geriau bedarbiai tokiems tvarkymo darbams būtų įdarbinti, tai nors valgytų savo uždirbtą duoną.

  Prieš 11 mėnesių
Įkelti daugiau