Ar lankotės turguje?

Dienos anekdotas

- Žinai, laikraštyje skaičiau, kad, kasinėdami piliakalnį, archeologai aptiko 13 amžiaus gyventojų darbo įrankius..
- Na ir kas ?
- Vadinasi, ir tada žmonės tingėjo. Net įrankius į žemę užkasdavo, kad nereikėtų dirbti.

Komentaras

niša: „Tarybos nariui, vadybininkui nauja niša teikti paslaugas savivaldybės administracijai, gelbstint direktorių, kai nebeturi viešųjų ryšių specialisto. Būtų įgyvendinta politiko programos dalis- naujos darbo vietos įkūrimas ir verslo skatinimas"

Komentuoti
Lietuvos ūkininkų sąjungos Anykščių skyriaus vadovas Žilvinas Augustinavičius sveikina Metų ūkio konkurso nugalėtojus ūkininkus iš Viešintų seniūnijos Ligitą ir Algį Bukauskus. Jono JUNEVIČIAUS nuotr.

Anykščių kultūros centre pagerbti geriausi Anykščių metų ūkininkai. Metų ūkio konkurso nugalėtojais pripažinti Viešintų seniūnijos ūkininkai Ligita ir Algis Bukauskai. Antroji vieta atiteko kavarskiečiams Živilei ir Audriui Kustoms, trečioji - Justui Petroniui iš Anykščių seniūnijos.

 

Dar 15 rajono ūkininkų apdovanoti skirtingose nominacijose. Per Obuolines pagerbti ir gražiausių sodybų šeimininkai.

Kultūros centre vykęs geriausių ūkininkų apdovanojimas - anšlaginis renginys, nemažai žiūrovų jį stebėjo stovėdami. Anykštėnams po apdovanojimo koncertavo grupė "Ambrozija" bei dainininkas Paulius Stalionis.

Apdovanojimus ūkininkams teikė Anykščių meras Kęstutis Tubis, Lietuvos ūkininkų sąjungos Anykščių skyriaus pirmininkas Žilvinas Augustinavičius, Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos Anykščių biuro vadovė Vilma Lebedė, savivaldybės administracijos Žemės ūkio skyriaus vedėjas Virmantas Velikonis, "Swedbank" Ukmergės ir Anykščių centro valdytoja Gražina Markevičienė. Seimo narys Antanas Baura už "viso gyvenimo nuopelnus" apdovanojo savivaldybės administracijos Žemės ūkio skyriaus vyriausiąjį specialistą Antaną Girskų. Renginį vedė Anykščių kultūros centro direktorė Dijana Petrokaitė.     

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Už kokius nuopelnus

  Nuoroda

  gražu, kad rengiama šventė, sveikinimai ir apdovanojimai. Tačiau visiškai peiktina, kad nei organizatoriai nei žiniasklaida nepateikia konkrečios informacijos kokius pasiekimus turi dirbdami tausojančios žemdirbystės veikloje, nuopelnus ar verslo naujoves sukuriant darbo vietas kaime, kaip apdovanotieji prisideda prie savo kaimo, seniūnijos visuomeninio gyvenimo, kaip bendrauja ir bendradarbiauja su kitų pakraipų gamtos ir žemės ūkio verslo atstovais (bitininkais, namų valdų daržininkais-sodininkais) suderinami chemijos pramonės produkcijos naudojimą pusiausvyrą išsaugant natūralią, neišnuodytą gamtą?

  Prieš 8 mėnesių
 • miela

  Nuoroda

  žiūrėti į pažįstamus veidus.Labai graži šventė Anykščiuose.Ačiū visiems,kas prie jos prisidėjo.Ačiū rajono vadovams;rajono merui,administracijos direktoriui,administracijos direktoriaus pavaduotojui,kurie neabejingi žmonių laimėjimams ir darbštumui,sugebantys būti su žmonėmis ir džiaugtis kartu jų sėkmėmis.

  Prieš 8 mėnesių
 • oi

  Nuoroda

  Anykšta net pavardes iškraipo, Justas Petraitis, o ne Petronis.

  Prieš 8 mėnesių
 • Geras,

  Nuoroda

  Po tokių įdarbinimų komunalinis jau ant bankroto ribos.

  Prieš 8 mėnesių
 • nesuprastas

  atsakymas į: Geras, Nuoroda

  prie ko čia komunalinis su žemės ūkiu siejamas ?

  Prieš 8 mėnesių
 • ili 0v8

  atsakymas į: Geras, Nuoroda

  Tiek kumunalis,vandenys ir kitos istaigos Anykščiuose .Tapo politiniu lavonu kapinynu ! KAI DUŠĖ NEI I ROJU NEI PRAGARA NEINA..Ji i komunalini patenka ☺

  Prieš 8 mėnesių
 • Alfrydas Savickas

  Nuoroda

  Sveikinimai visiems ūkininkams , kurie nusipelnė pagarbos , toliau Jums didelės sėkmės nelengvuose žemės darbuose.

  Prieš 8 mėnesių
 • ili 0v8

  atsakymas į: Alfrydas Savickas Nuoroda

  O kaip tavo darbai ? Gal paiškinsi kaip isidarbinai komunalinem ukije ? Ir kodėl žmonės turi tave išlaikyti ? Mokėdami vis didesnius mokeščius !!!

  Prieš 8 mėnesių
 • ili 0v8

  atsakymas į: Alfrydas Savickas Nuoroda

  Subinlaižynas čia ! ŽMONĖS BE MASTYMO BE ORUMO BE NORO KURTI KAŽKA TIKRA.

  Prieš 8 mėnesių
 • darbo partijos kadidatui

  atsakymas į: Alfrydas Savickas Nuoroda

  Tu bendradarbiauji net su Tubiu. Todėl geriau patylėk.

  Prieš 8 mėnesių
Įkelti daugiau