Ką manote apie Anykščių pilies statybas?

Dienos anekdotas

Iš laiško žurnalo redakcijai: „...o jūsų kryžiažodžiai žemina žmogaus orumą! Bandydamas juos išspręsti pasijuntu tikru idiotu!“

Komentaras

Mergaitė dailia krūtine:„2017 01 01 buvo 27892 gyventojai. Dabar 27001. Per mėnesį netenkam bevek 100 gyventojų. Anykščiams liko tik 27 metai. Gal nebestatom pilaitės? Pastatom didesnę autobusų stotį su tiesioginiais reisais į Vilniaus ir Kauno aerouostus ir praplečiam kapinių teritoriją. O gal valdininkų pamažinam per pusę?"

Komentuoti
Penktadienis buvo paskutinė Anykščių savivaldybės administracijos Teisės, pesonalo ir civilinės metrikacijos skyriaus vedėjo Alfredo Buloto darbo diena.

Nuo penktadienio Anykščių savivaldybės administracijoje nebedirba Teisės, personalo ir civilinės metrikacijos skyriaus vedėjas Alfredas Bulotas. Pirmadienio rytą laikinasis skyriaus vedėjas dar nebuvo paskirtas. Rytoj paskutinė Architektūros ir urbanistikos skyriaus vyriausiojo specialisto Sauliaus Pesliako darbo diena.

 

S.Pesliakas - trečiasis Architektūros ir urbanistikos skyriaus specialistas prie dabartinės valdžios paliekantis skyrių. O jei skaičiuoti ir kelis mėnesius vyriausiąja architekte dirbusią Jurgitą Gudelevičienę - ketvirtasis. Priminsime, jog prieš pusantrų metų iš vyriausiosios architektės pareigų buvo išprašyta Daiva Gasiūnienė, perėjusi dirbti į Panevėžio miesto vyriausiosios architektės pareigas. Paskui D.Gasiūnienę į Panevėžio miesto savivaldybės administraciją persikraustė vyriausioji Architektūros ir urbanistikos skyriaus specialistė Vita Bubliauskaitė. Rajono valdžia iki šiol neugeba rasti naujo vyriausiojo architekto, o kol vyksta paieškos - byra visas skyrius, kuris vienas iš svarbiausių savivaldybėje dirbant su investicijomis.

Byra ir kitas strateginis administracijos padalinis - Investicijų ir projektų valdymo skyrius. Šio skyriaus vyriausioji specialistė Loreta Pesliakienė perkeliama į "Vieną langelį", o skyriaus vedėjas Mantas Vaičiulevičius ketina apskritai išeiti iš savivaldybės administracijos. Redakcijos duomenimis, rajono vadovai derasi su šiuo  specialistu bandydami jį išlaikyti administracijoje bent iki Naujų metų.

Savo pareigas netrukus paliks ir savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vedėja Vida Dičiūnaitė. Redakcijos duomenimis, jai siūloma naujai įsteigta Tarpinstitucinio koordinatoriaus pareigybė savivaldybės administracijoje.

Plačiau - "Anykštoje"

 

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • klausimas

  Nuoroda

  Toks vaizdas, kad rajonas ritasi į nuokalnę. Ar sugebėsim sustabdyti pasibaigus eks komisaro kadencijai?

  Prieš mėnesį
 • Rita

  Nuoroda

  Vyriausybė ištisus departamentus likviduoja ir Valstybė gi nebyra :)

  Prieš mėnesį
 • Arturas

  Nuoroda

  Sauliuk sekmės. Esi gudrus, tu rasi darbą. O į tavo vietą kada ras? Gaila, kad tikrų specų Savivaldybėje beveik nebelieka.

  Prieš mėnesį
 • Tai

  Nuoroda

  Vagiu tinginiu sutves reikia senai isdraskyti

  Prieš mėnesį
 • Nulis

  atsakymas į: Tai Nuoroda

  Atsakymas aš matau kad pat pas tinginys

  Prieš 3 savaičių
 • Esmė

  Nuoroda

  vyksta savivaldybės veiklos auditas ir matomai teisingas. Savivaldybės vadovai iš auditorių gauna pastabų dėl netinkamai ar neteisingai priimtų sprendimų.
  Procesas aiškus - dėl nekokybiškos veiklos turi pasitraukti skyrių vadovai. Tik ar administracijos vadovai supras, kad klaidas reikia taisyti bet ne bėgti nuo jų, atleidžiant atsakingus už veiklą specialistus. Ar bus užtikrinama savivaldybės funkcijų veikla?

  Prieš mėnesį
 • Nulis

  atsakymas į: Esmė Nuoroda

  Atsakymas esmė iš kur jau ten zinai. Kaip mirsi tavęs niekas neateis lankyti kapo.

  Prieš 3 savaičių
 • ogi

  atsakymas į: Esmė Nuoroda

  ką reiškia matomai teisingas auditas - čia ką gal rezultatai bus pritemti prie norimo gauti užsakyto rezultato kaip senais laikais ir tai žino išeinantys?

  Prieš mėnesį
 • garbusis

  atsakymas į: Esmė Nuoroda

  KURĮ AUDITĄ TURITE MINTYJE? Nematau nei vieno naujo audito, kuris kaltintų juridinį skyrių - https://www.anyksciai.lt/lt/struktura-ir-kontaktai/savivaldybes-kontroles-ir-4hyr/auditoataskaitos-ir-isvados.html

  Prieš mėnesį
 • Esmė

  atsakymas į: garbusis Nuoroda

  ko taip sunerimote, kad bandote po pernykščiais lapais pasislėpti? Dabar krenta jau šių metų lapai -2017-ų

  Prieš mėnesį
Įkelti daugiau