Ar dažnai lankotės kavinėse?

Dienos anekdotas

Rinkimų diena - tai vienintelė diena, kai vyrai ir moterys visur naudojasi bendra kabina.

Komentaras

Šventės dalyvis: „Kiekvienų metų Obuolinių švenčių vinis - kažkokia nauja idėja, kaip šiemet iš obuolių sudėliotas žodis "ANYKŠČIAI". Kaip ir ankstesniais metais - obuolių kilimai, vaišių stalas prie Šventosios, obuolienės virimas. Tai ir viskas, kas traukia į šventę. O visa kita - tas pats ir nusibodę: ypač daug laiko užimantis nuobodus žemdirbių apdovanojimas, brangi mugė, kurioje amatininkai jau nežino kiek plėšti (pvz. už gruzinišką duoną, paprastai tariant blyną - net 5 Eur), besikartojančios seniūnijų kompozicijos iš rudens derliaus, tie patys saviveiklininkų pasirodymai, iki skausmo žinomos ir girdėtos Edmundo Kučinsko dainos (nors gerai, kad orgaizatoriai nepasikvietė kokios nors "Skylės"). Tiesa, savo klausytojus atlikėjas mėgino užvesti kalbomis apie savo žydrą kostiumą, gėjus ir Gražulį, bet, kaip mėgo dažnai kartoti žodį "kolektyvas" dainininkas, žiūrovai tik abejingai klausėsi žinomų dainų, palydimų vėjo šuorais ir lietumi. Savivaldybės kultūros skyriui reikėtų pagalvoti, kaip paįvairinti šventės formatą, nes žmonės jau nori kažko naujo."

Skaityti komentarus (9)
Penktadienis buvo paskutinė Anykščių savivaldybės administracijos Teisės, pesonalo ir civilinės metrikacijos skyriaus vedėjo Alfredo Buloto darbo diena.

Nuo penktadienio Anykščių savivaldybės administracijoje nebedirba Teisės, personalo ir civilinės metrikacijos skyriaus vedėjas Alfredas Bulotas. Pirmadienio rytą laikinasis skyriaus vedėjas dar nebuvo paskirtas. Rytoj paskutinė Architektūros ir urbanistikos skyriaus vyriausiojo specialisto Sauliaus Pesliako darbo diena.

 

S.Pesliakas - trečiasis Architektūros ir urbanistikos skyriaus specialistas prie dabartinės valdžios paliekantis skyrių. O jei skaičiuoti ir kelis mėnesius vyriausiąja architekte dirbusią Jurgitą Gudelevičienę - ketvirtasis. Priminsime, jog prieš pusantrų metų iš vyriausiosios architektės pareigų buvo išprašyta Daiva Gasiūnienė, perėjusi dirbti į Panevėžio miesto vyriausiosios architektės pareigas. Paskui D.Gasiūnienę į Panevėžio miesto savivaldybės administraciją persikraustė vyriausioji Architektūros ir urbanistikos skyriaus specialistė Vita Bubliauskaitė. Rajono valdžia iki šiol neugeba rasti naujo vyriausiojo architekto, o kol vyksta paieškos - byra visas skyrius, kuris vienas iš svarbiausių savivaldybėje dirbant su investicijomis.

Byra ir kitas strateginis administracijos padalinis - Investicijų ir projektų valdymo skyrius. Šio skyriaus vyriausioji specialistė Loreta Pesliakienė perkeliama į "Vieną langelį", o skyriaus vedėjas Mantas Vaičiulevičius ketina apskritai išeiti iš savivaldybės administracijos. Redakcijos duomenimis, rajono vadovai derasi su šiuo  specialistu bandydami jį išlaikyti administracijoje bent iki Naujų metų.

Savo pareigas netrukus paliks ir savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vedėja Vida Dičiūnaitė. Redakcijos duomenimis, jai siūloma naujai įsteigta Tarpinstitucinio koordinatoriaus pareigybė savivaldybės administracijoje.

Plačiau - "Anykštoje"

 

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Monica

  Nuoroda

  Siwienie włosów – jakie są przyczyny tego procesu? http://usuwaniezylakow.pl/jaki-preparat-na-zylaki-pomoze/

  Prieš savaitę
 • Edilberto

  Nuoroda

  https://emshy.com/profile/hoburmau/ I havent dyed my hair since i have found most recent grey hair. Quite the change up for me because I am an avid hair dyer, and store sales think I would be eager to cover my greys. Quite the opposite- I traverse a weekly ritual interested in more surprises, and may possibly coming in slowly but surely. Unbelievably by time Im 30 Ill have adequate grey hair to be prominent to the naked view. I dont want to cover them up- its an indication of my physical maturity, and like hesitant to hide my beginning wrinkles from laughing and smiling, I should never hide how old irrrve become in my hair.

  Prieš 2 savaičių
 • David

  Nuoroda

  http://www.forum-lodz.pl/jak-zaczac-grac-na-gieldzie-vt11324.htm DKNY is 1 of the best selling pantyhose in New york city. The main features of the brand product are that is actually usually control top tights, modern, sleek panty, no waistband, controls tummy and hip, the DKNY pantyhose was created to fit and flatter average figures. It is not just fabric it can be a lifestyle position.

  Prieš mėnesį
 • klausimas

  Nuoroda

  Toks vaizdas, kad rajonas ritasi į nuokalnę. Ar sugebėsim sustabdyti pasibaigus eks komisaro kadencijai?

  Prieš 11 mėnesių
 • Rita

  Nuoroda

  Vyriausybė ištisus departamentus likviduoja ir Valstybė gi nebyra :)

  Prieš 11 mėnesių
 • Arturas

  Nuoroda

  Sauliuk sekmės. Esi gudrus, tu rasi darbą. O į tavo vietą kada ras? Gaila, kad tikrų specų Savivaldybėje beveik nebelieka.

  Prieš 11 mėnesių
 • Tai

  Nuoroda

  Vagiu tinginiu sutves reikia senai isdraskyti

  Prieš 11 mėnesių
 • Nulis

  atsakymas į: Tai Nuoroda

  Atsakymas aš matau kad pat pas tinginys

  Prieš 11 mėnesių
 • Esmė

  Nuoroda

  vyksta savivaldybės veiklos auditas ir matomai teisingas. Savivaldybės vadovai iš auditorių gauna pastabų dėl netinkamai ar neteisingai priimtų sprendimų.
  Procesas aiškus - dėl nekokybiškos veiklos turi pasitraukti skyrių vadovai. Tik ar administracijos vadovai supras, kad klaidas reikia taisyti bet ne bėgti nuo jų, atleidžiant atsakingus už veiklą specialistus. Ar bus užtikrinama savivaldybės funkcijų veikla?

  Prieš 11 mėnesių
 • Nulis

  atsakymas į: Esmė Nuoroda

  Atsakymas esmė iš kur jau ten zinai. Kaip mirsi tavęs niekas neateis lankyti kapo.

  Prieš 11 mėnesių
Įkelti daugiau