Ką manote apie Anykščių pilies statybas?

Dienos anekdotas

Iš laiško žurnalo redakcijai: „...o jūsų kryžiažodžiai žemina žmogaus orumą! Bandydamas juos išspręsti pasijuntu tikru idiotu!“

Komentaras

Mergaitė dailia krūtine:„2017 01 01 buvo 27892 gyventojai. Dabar 27001. Per mėnesį netenkam bevek 100 gyventojų. Anykščiams liko tik 27 metai. Gal nebestatom pilaitės? Pastatom didesnę autobusų stotį su tiesioginiais reisais į Vilniaus ir Kauno aerouostus ir praplečiam kapinių teritoriją. O gal valdininkų pamažinam per pusę?"

Komentuoti

UAB "Anykščių komunalinis ūkis" valdyba gavo įmonės vadovo Kazio Šapokos pareiškimą išeiti iš darbo. Šią žinią patvirtino ir Anykščių rajono meras Kęstutis Tubis.

 

Priminsime, jog praėjusią savaitę iš darbo išėjo savivaldybės administracijos Teisės, personalo ir civilinės metrikacijos skyriaus vedėjas Alfredas Bulota, šią savaitę karjerą savivaldybėje baigė Architektūros ir urbanistikos skyriaus vyriausiasis specialistas Saulius Pesliakas. Pastarojo žmona Investicijų ir projektų valdymo skyriaus vyriausioji specialistė Loreta Pesliakienė netrukus turėtų būri perkelta į "vieną langelį", Švietimo skyriaus vedėja Vida Dičiūnaitė - į naują tarpinstitucinio koordinatoriaus pareigybę, o Investicijų ir projektų valdymo skyriaus vėdėjas Mantas Vaičiulevičius ruošiasi apskritai palikti savivaldybės administraciją. 

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • nnn

  Nuoroda

  Tikrai idomu, kiek p.Vaičiulis karaliaus ? Nieko prieš jį neturiu, bet keista, visi keičiasi, o p.. Vaičiulis nepakeičiamas- be didelio išsilavinimo, be kompetencijos....Kodėl ponui tokia išimtis?

  Prieš 3 savaičių
 • Joana

  Nuoroda

  Papusk tu Vaiciuliui i uzpakali pavyduoli.Nes pats nieko nepasiekei.Manai kad taves niekas nepazysta kas esi.Varyk toliau...

  Prieš mėnesį
 • faktas

  Nuoroda

  kad Šilumos Vaičiulis labai prausiasi,kad meras jo neišvytų.Dreba vyriokas,kad neturi išsilavinimo,prasta sovietine specialybe ir dar visokių nedateklių

  Prieš mėnesį
 • Lapė vištidėje

  Nuoroda

  Kai tik įsileidžiama "pagal rekomendaciją iš viršaus" lapė į vištidę labai greitai pirmas kovoje krenta gaidys.
  O tokia lapė ne viena yra !
  Kuris gaidys sekantis?

  Prieš mėnesį
 • Laisves gynejas

  Nuoroda

  Tauta labai norejo rinkti merus...nu ir ka- išrinkom....dar vienus karaliukus.Priskaldys jie malku tautai...

  Prieš mėnesį
 • aldona

  Nuoroda

  joks cia nevalymas,bet protingas specialistas pasitrauke is nesamoniu laivo

  Prieš mėnesį
 • Tuoj sužinosime jei tai "valymas"

  atsakymas į: aldona Nuoroda

  neužilgo priartės ir prie "šilumos", bei "vandenų".

  Prieš mėnesį
 • laivas ne nesamoniu

  atsakymas į: aldona Nuoroda

  O durnių... Ir jis skęsta

  Prieš mėnesį
 • PAMASTYMUI

  Nuoroda

  Ar pastebėjote, kad tie, kurie sovietiniais laikais buvo paklausūs valdžiai, tampa paklausūs ir šiandieniniai.
  Ar pastebėjote, kad tie, kurie sovietiniais laikais buvo persekiojami, yra persekiojami ir dabar.
  Ar pastebėjote, kad asmenų, kurių charakteryje vyrauja paklusnumo, padlaižiavimo, aklo ar netikro garbinimo bruožai, yra vertinami valdžios.
  Ar pastebėjote, kad asmenų, kurių charakteryje dominuoja drąsos, ryžto, laisvo pasirinkimo bruožai, yra niekinami valdžios.
  Ar susimąstėte... Kodėl?

  Prieš mėnesį
 • Seniai pastebėjau

  atsakymas į: PAMASTYMUI Nuoroda

  Žmonės, kuriuos buvo galima pavadinti tautos sąžine, prie sovietų buvo ujami, ujami ir dabar. Kas buvo disidentai jais liko ir dabar. Kas buvo lojaliausi - lojaliausi ir dabar. Deja vu.

  Prieš mėnesį
Įkelti daugiau