Ar dažnai lankotės kavinėse?

Dienos anekdotas

Rinkimų diena - tai vienintelė diena, kai vyrai ir moterys visur naudojasi bendra kabina.

Komentaras

Šventės dalyvis: „Kiekvienų metų Obuolinių švenčių vinis - kažkokia nauja idėja, kaip šiemet iš obuolių sudėliotas žodis "ANYKŠČIAI". Kaip ir ankstesniais metais - obuolių kilimai, vaišių stalas prie Šventosios, obuolienės virimas. Tai ir viskas, kas traukia į šventę. O visa kita - tas pats ir nusibodę: ypač daug laiko užimantis nuobodus žemdirbių apdovanojimas, brangi mugė, kurioje amatininkai jau nežino kiek plėšti (pvz. už gruzinišką duoną, paprastai tariant blyną - net 5 Eur), besikartojančios seniūnijų kompozicijos iš rudens derliaus, tie patys saviveiklininkų pasirodymai, iki skausmo žinomos ir girdėtos Edmundo Kučinsko dainos (nors gerai, kad orgaizatoriai nepasikvietė kokios nors "Skylės"). Tiesa, savo klausytojus atlikėjas mėgino užvesti kalbomis apie savo žydrą kostiumą, gėjus ir Gražulį, bet, kaip mėgo dažnai kartoti žodį "kolektyvas" dainininkas, žiūrovai tik abejingai klausėsi žinomų dainų, palydimų vėjo šuorais ir lietumi. Savivaldybės kultūros skyriui reikėtų pagalvoti, kaip paįvairinti šventės formatą, nes žmonės jau nori kažko naujo."

Skaityti komentarus (9)

UAB "Anykščių komunalinis ūkis" valdyba gavo įmonės vadovo Kazio Šapokos pareiškimą išeiti iš darbo. Šią žinią patvirtino ir Anykščių rajono meras Kęstutis Tubis.

 

Priminsime, jog praėjusią savaitę iš darbo išėjo savivaldybės administracijos Teisės, personalo ir civilinės metrikacijos skyriaus vedėjas Alfredas Bulota, šią savaitę karjerą savivaldybėje baigė Architektūros ir urbanistikos skyriaus vyriausiasis specialistas Saulius Pesliakas. Pastarojo žmona Investicijų ir projektų valdymo skyriaus vyriausioji specialistė Loreta Pesliakienė netrukus turėtų būri perkelta į "vieną langelį", Švietimo skyriaus vedėja Vida Dičiūnaitė - į naują tarpinstitucinio koordinatoriaus pareigybę, o Investicijų ir projektų valdymo skyriaus vėdėjas Mantas Vaičiulevičius ruošiasi apskritai palikti savivaldybės administraciją. 

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • nnn

  Nuoroda

  Tikrai idomu, kiek p.Vaičiulis karaliaus ? Nieko prieš jį neturiu, bet keista, visi keičiasi, o p.. Vaičiulis nepakeičiamas- be didelio išsilavinimo, be kompetencijos....Kodėl ponui tokia išimtis?

  Prieš 10 mėnesių
 • Joana

  Nuoroda

  Papusk tu Vaiciuliui i uzpakali pavyduoli.Nes pats nieko nepasiekei.Manai kad taves niekas nepazysta kas esi.Varyk toliau...

  Prieš 11 mėnesių
 • faktas

  Nuoroda

  kad Šilumos Vaičiulis labai prausiasi,kad meras jo neišvytų.Dreba vyriokas,kad neturi išsilavinimo,prasta sovietine specialybe ir dar visokių nedateklių

  Prieš 11 mėnesių
 • Lapė vištidėje

  Nuoroda

  Kai tik įsileidžiama "pagal rekomendaciją iš viršaus" lapė į vištidę labai greitai pirmas kovoje krenta gaidys.
  O tokia lapė ne viena yra !
  Kuris gaidys sekantis?

  Prieš 11 mėnesių
 • Laisves gynejas

  Nuoroda

  Tauta labai norejo rinkti merus...nu ir ka- išrinkom....dar vienus karaliukus.Priskaldys jie malku tautai...

  Prieš 11 mėnesių
 • aldona

  Nuoroda

  joks cia nevalymas,bet protingas specialistas pasitrauke is nesamoniu laivo

  Prieš 11 mėnesių
 • Tuoj sužinosime jei tai "valymas"

  atsakymas į: aldona Nuoroda

  neužilgo priartės ir prie "šilumos", bei "vandenų".

  Prieš 11 mėnesių
 • laivas ne nesamoniu

  atsakymas į: aldona Nuoroda

  O durnių... Ir jis skęsta

  Prieš 11 mėnesių
 • PAMASTYMUI

  Nuoroda

  Ar pastebėjote, kad tie, kurie sovietiniais laikais buvo paklausūs valdžiai, tampa paklausūs ir šiandieniniai.
  Ar pastebėjote, kad tie, kurie sovietiniais laikais buvo persekiojami, yra persekiojami ir dabar.
  Ar pastebėjote, kad asmenų, kurių charakteryje vyrauja paklusnumo, padlaižiavimo, aklo ar netikro garbinimo bruožai, yra vertinami valdžios.
  Ar pastebėjote, kad asmenų, kurių charakteryje dominuoja drąsos, ryžto, laisvo pasirinkimo bruožai, yra niekinami valdžios.
  Ar susimąstėte... Kodėl?

  Prieš 11 mėnesių
 • Seniai pastebėjau

  atsakymas į: PAMASTYMUI Nuoroda

  Žmonės, kuriuos buvo galima pavadinti tautos sąžine, prie sovietų buvo ujami, ujami ir dabar. Kas buvo disidentai jais liko ir dabar. Kas buvo lojaliausi - lojaliausi ir dabar. Deja vu.

  Prieš 11 mėnesių
Įkelti daugiau