Ar Anykščių miesto parkas yra tinkama vieta daržui?

Dienos anekdotas

Teismas. Apklausiamas liudininkas:
- Sakykite, ar teisiamasis davė jums narkotikų?
- Ne.
- O ar jo žmona davė?
- O... Atleiskite, čia klausimas irgi apie narkotikus?

Komentaras

turistas-rėmėjas: „Savivaldybė skelbiasi kaip garantas bendradarbiavime su Kinijos atstovais.
Deja savivaldybės įsteigta ir finansuojama iš biudžeto šimtatūkstantinėmis sumomis įstaiga, kurios pagrindinė veikla turizmo ir verslo organizavimas ir informavimas, nesuvaldo savo biudžeto lėšų ir nevykdo įsipareigojimų valstybei: nuo 2018-07-17 turėjo 234.36 € (809.2 Lt) socialinio draudimo skolą."

Komentuoti

Penktadienį Anykščiuose prasidedantis profesionalių teatrų nacionalinės dramaturgijos festivalis „Pakeleivingi“ ir šiais metais susiduria su sunkumais – žiūrovai neskuba prikti bilietų, dėl to jau atšauktas vienas spektaklis.

Lietuvos nacionalinis dramos teatras skelbia atšaukiantis festivalyje turėtą rodyti spektaklį „Žalia pievelė“.
„Spektaklis atšaukiamas dėl ypatingai prastų bilietų pardavimų (parduota 10 bilietų 500 vietų žiūrovų salėje).Labai apmaudu...“, - „Anykštai“ sakė Lietuvos nacionalinio dramos teatro atstovė Ada Paukštytė.
Anykščių kultūros centro kasos darbuotoja „Anykštai“ sakė, kad bilietų prekyba į festivalio „Pakeleivingi“ spektaklius vyksta „po truputėlį“. Kol kas labiausiai perkami bilietai į tris festivalio spektaklius – „Mergaitė kurios bijojo Dievas“, „Edis Agregatas, arba nemirštančio optimisto gyvenimas ir mirtis“ bei „Altorių šešėly“.
Prieš keletą metų Anykščių kultūros centro direktorė Dijana Petrokaitė „Anykštai“ prisipažino., kad į festivalio „Pakeleivingi“ spektaklius žiūrovai netgi buvo įleidžiami nemokamai,nes esą būtų gėda, kai aktoriai vaidina tuščioje salėje.
Dar vienas festivalio „Pakeleivingi“ spektaklis „Baltargio malūnas“ atšauktas dėl aktoriaus traumos. Dėl to teko koreguoti festivalio atidarymo datą – ji iš ketvirtadienio perkelta į penktadienį.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • M.B.

  Nuoroda

  Vienai poniai ar ponui -dar 50 litų sapnuojasi

  Prieš 9 mėnesių
 • Esmė

  atsakymas į: M.B. Nuoroda

  ne fonetikoje, o aritmetikoje esmė

  Prieš 9 mėnesių
 • Uoj

  Nuoroda

  o kiek einančių nemokamai

  Prieš 9 mėnesių
 • KT

  atsakymas į: Uoj Nuoroda

  einantys nemokamai tai daro "atpirkdami" kančias tų kurie dėl savo "kultūrinio" išprusimo jaučiasi neverti eiti į AKC ir pasirenką kitą centrą-"AKROPOLĮ", kuriame tik išeinat reikia už "bilietą" susimokėti.....

  Prieš 9 mėnesių
 • Dalyvė

  Nuoroda

  Į visus spektaklius norisi nueiti, bet einant dviese susidaro labai didelė pinigų suma savaitei. Kodėl organizatoriai nepasiūlo įsigyti festivalio abonento į visus spektaklius su nuolaida? Manau tikrai tada daugiau atsirastų norinčių jį įsigyti ir pamatyti visus spektaklius. Pagalvokite, organizatoriai, kitais metais.

  Prieš 9 mėnesių
 • Nelabas

  Nuoroda

  Geriau gyventi nepradejom, o kai reikia rinktis, tai nugali fiziniai poreikiai pagal kazkokia piramide

  Prieš 9 mėnesių
 • Juozas

  atsakymas į: Nelabas Nuoroda

  Maslovo

  Prieš 9 mėnesių
 • ...

  Nuoroda

  Bilietai į kituose miestuose (Rokiškyje, Kupiškyje) vykstančius teatrų festivalius kainuoja labai simboliškai. Anykščiuose brangūs, jei nori į kelis spektaklius nueit, reikia apie 50 Lt.

  Prieš 9 mėnesių
 • J.R.

  atsakymas į: ... Nuoroda

  čia ir yra kultūros organizatorių dugnas, kad lankytojui, norinčiam nupirkti į visus repertuare vyksiančius spektaklius, nuolaida nepasiūloma, o kitų žiūrovų pritraukimas nevyksta.
  Deja tie patys keliasdešimt žiūrovų, suprantantys teatro ir kitos profesionalios kultūros vertę negali užpildyti žiūrovų salės, o kultūros "organizatoriai" ir taip gauna etatinius atlyginimus, tai kamgi stengtis pritraukti kitus žiūrovus.

  Prieš 9 mėnesių
 • id

  Nuoroda

  na taip, kai visas kultūros vadybos organizavimas paliktas kasininkei tai ko norėti. Čia gi ne duoną su dešra parduoti ir ne gėles kapinėms puošti, o profesionalių aktorių kūrybos rezultatą, ne kiekvienas valgantis, mirtingasis tai supranta.

  Prieš 9 mėnesių
Įkelti daugiau