Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje?

Dienos anekdotas

Ankstyvas rytas. Iš palapinės pasigirsta balsas:
- Antanai, Antanai ar tu visai durnas.. ?
- O kas, o kas ?
- Kur tu tinklus vakar pastatei? Pievoj!
- Kur irklavai, ten ir stačiau...

Komentaras

Anykštai: „Anykštos žurnalistams paklausimas: pasidomėkite, kokią krivūlę gavo Anykščių savivaldybė šiais metais?"
Nominacija:„ Sportiškiausia savivaldybė. Visi bėga iš darbo."

Skaityti komentarus (3)

Penktadienį Anykščiuose prasidedantis profesionalių teatrų nacionalinės dramaturgijos festivalis „Pakeleivingi“ ir šiais metais susiduria su sunkumais – žiūrovai neskuba prikti bilietų, dėl to jau atšauktas vienas spektaklis.

Lietuvos nacionalinis dramos teatras skelbia atšaukiantis festivalyje turėtą rodyti spektaklį „Žalia pievelė“.
„Spektaklis atšaukiamas dėl ypatingai prastų bilietų pardavimų (parduota 10 bilietų 500 vietų žiūrovų salėje).Labai apmaudu...“, - „Anykštai“ sakė Lietuvos nacionalinio dramos teatro atstovė Ada Paukštytė.
Anykščių kultūros centro kasos darbuotoja „Anykštai“ sakė, kad bilietų prekyba į festivalio „Pakeleivingi“ spektaklius vyksta „po truputėlį“. Kol kas labiausiai perkami bilietai į tris festivalio spektaklius – „Mergaitė kurios bijojo Dievas“, „Edis Agregatas, arba nemirštančio optimisto gyvenimas ir mirtis“ bei „Altorių šešėly“.
Prieš keletą metų Anykščių kultūros centro direktorė Dijana Petrokaitė „Anykštai“ prisipažino., kad į festivalio „Pakeleivingi“ spektaklius žiūrovai netgi buvo įleidžiami nemokamai,nes esą būtų gėda, kai aktoriai vaidina tuščioje salėje.
Dar vienas festivalio „Pakeleivingi“ spektaklis „Baltargio malūnas“ atšauktas dėl aktoriaus traumos. Dėl to teko koreguoti festivalio atidarymo datą – ji iš ketvirtadienio perkelta į penktadienį.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • M.B.

  Nuoroda

  Vienai poniai ar ponui -dar 50 litų sapnuojasi

  Prieš 4 dienas
 • Esmė

  atsakymas į: M.B. Nuoroda

  ne fonetikoje, o aritmetikoje esmė

  Prieš 4 dienas
 • Uoj

  Nuoroda

  o kiek einančių nemokamai

  Prieš 4 dienas
 • KT

  atsakymas į: Uoj Nuoroda

  einantys nemokamai tai daro "atpirkdami" kančias tų kurie dėl savo "kultūrinio" išprusimo jaučiasi neverti eiti į AKC ir pasirenką kitą centrą-"AKROPOLĮ", kuriame tik išeinat reikia už "bilietą" susimokėti.....

  Prieš 4 dienas
 • Dalyvė

  Nuoroda

  Į visus spektaklius norisi nueiti, bet einant dviese susidaro labai didelė pinigų suma savaitei. Kodėl organizatoriai nepasiūlo įsigyti festivalio abonento į visus spektaklius su nuolaida? Manau tikrai tada daugiau atsirastų norinčių jį įsigyti ir pamatyti visus spektaklius. Pagalvokite, organizatoriai, kitais metais.

  Prieš 4 dienas
 • Nelabas

  Nuoroda

  Geriau gyventi nepradejom, o kai reikia rinktis, tai nugali fiziniai poreikiai pagal kazkokia piramide

  Prieš 4 dienas
 • Juozas

  atsakymas į: Nelabas Nuoroda

  Maslovo

  Prieš 4 dienas
 • ...

  Nuoroda

  Bilietai į kituose miestuose (Rokiškyje, Kupiškyje) vykstančius teatrų festivalius kainuoja labai simboliškai. Anykščiuose brangūs, jei nori į kelis spektaklius nueit, reikia apie 50 Lt.

  Prieš 4 dienas
 • J.R.

  atsakymas į: ... Nuoroda

  čia ir yra kultūros organizatorių dugnas, kad lankytojui, norinčiam nupirkti į visus repertuare vyksiančius spektaklius, nuolaida nepasiūloma, o kitų žiūrovų pritraukimas nevyksta.
  Deja tie patys keliasdešimt žiūrovų, suprantantys teatro ir kitos profesionalios kultūros vertę negali užpildyti žiūrovų salės, o kultūros "organizatoriai" ir taip gauna etatinius atlyginimus, tai kamgi stengtis pritraukti kitus žiūrovus.

  Prieš 4 dienas
 • id

  Nuoroda

  na taip, kai visas kultūros vadybos organizavimas paliktas kasininkei tai ko norėti. Čia gi ne duoną su dešra parduoti ir ne gėles kapinėms puošti, o profesionalių aktorių kūrybos rezultatą, ne kiekvienas valgantis, mirtingasis tai supranta.

  Prieš 4 dienas
Įkelti daugiau