Ar draudžiate savo turtą?

Dienos anekdotas

Policininkas sustabdo automobilį:
- Kas nutiko jūsų galiniams žibintams?
Vairuotojas išlipa iš automobilio ir išbąla kaip kreida. Policininkas pakartoja:
- Kas nutiko jūsų galiniams žibintams? Vairuotojas atrėžia:
- Kam rūpi tie žibintai?! Kur dingo namelis ant ratų?!

Komentaras

X - man: „Turbūt ponai seimūnai pamiršo, kad dar tūkstantis devyni šimtai devyniasdešimt antrųjų metrų pavasarį, kai pirmą ir šiol paskutinį kartą buvo skelbiami pakartotiniai Seimo rinkimai visoje Lietuvoje. Tuomečiai sociologai ir politologai pergalę juose žadėjo centro, liberaliosioms politinėms, tuo tarpu Lietuvos Demokratinei Darbo partijai kažin kieno darytos apklausos žadėjo viso labo nepilnus dvidešimt procentų. O kas gavosi? LDDP triuškinančiai laimėjo absoliučią daugumą, nes ko daugiau reikėjo ir tikėtis kai prieš tai Seime pašeimininkavo devyniasdešimt šeši Sąjūdžio deleguoti deputatai į Aukščiausiąją Tarybą. Dabartiniu atveju, kai pasižiūri apklausas ir pamatai kie žmonių pasitiki politinėmis partijomis ir kiek pasitiki politinėmis partijomis, koks jų procentas nėra tvirtai apsisprendęs eitų į rinkimus ar ne, jei jie vyktų artimiausiu laiku, drąsiai galima teigti, kad nemaža dalimi šviežiai paskelbtus priešlaikius Seimo rinkimus laimėtų politiniai marginalai, pažadėję rinkėjams pokyčius ir permainas, proveržius veržlius, bei šviesų kelią į Lietuvos rytojų.
Panašu ir labai panašu, kad kai ne kurios politinės partijos, tiesiog nepraleido progos pasireklamuoti kalbėdamos apie pirmalaikių Seimo rinkimų svarbą šių dienų mūsų Tėvynės kontekste."

Skaityti komentarus (3)

Penktadienį Anykščiuose prasidedantis profesionalių teatrų nacionalinės dramaturgijos festivalis „Pakeleivingi“ ir šiais metais susiduria su sunkumais – žiūrovai neskuba prikti bilietų, dėl to jau atšauktas vienas spektaklis.

Lietuvos nacionalinis dramos teatras skelbia atšaukiantis festivalyje turėtą rodyti spektaklį „Žalia pievelė“.
„Spektaklis atšaukiamas dėl ypatingai prastų bilietų pardavimų (parduota 10 bilietų 500 vietų žiūrovų salėje).Labai apmaudu...“, - „Anykštai“ sakė Lietuvos nacionalinio dramos teatro atstovė Ada Paukštytė.
Anykščių kultūros centro kasos darbuotoja „Anykštai“ sakė, kad bilietų prekyba į festivalio „Pakeleivingi“ spektaklius vyksta „po truputėlį“. Kol kas labiausiai perkami bilietai į tris festivalio spektaklius – „Mergaitė kurios bijojo Dievas“, „Edis Agregatas, arba nemirštančio optimisto gyvenimas ir mirtis“ bei „Altorių šešėly“.
Prieš keletą metų Anykščių kultūros centro direktorė Dijana Petrokaitė „Anykštai“ prisipažino., kad į festivalio „Pakeleivingi“ spektaklius žiūrovai netgi buvo įleidžiami nemokamai,nes esą būtų gėda, kai aktoriai vaidina tuščioje salėje.
Dar vienas festivalio „Pakeleivingi“ spektaklis „Baltargio malūnas“ atšauktas dėl aktoriaus traumos. Dėl to teko koreguoti festivalio atidarymo datą – ji iš ketvirtadienio perkelta į penktadienį.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • M.B.

  Nuoroda

  Vienai poniai ar ponui -dar 50 litų sapnuojasi

  Prieš 5 mėnesių
 • Esmė

  atsakymas į: M.B. Nuoroda

  ne fonetikoje, o aritmetikoje esmė

  Prieš 5 mėnesių
 • Uoj

  Nuoroda

  o kiek einančių nemokamai

  Prieš 5 mėnesių
 • KT

  atsakymas į: Uoj Nuoroda

  einantys nemokamai tai daro "atpirkdami" kančias tų kurie dėl savo "kultūrinio" išprusimo jaučiasi neverti eiti į AKC ir pasirenką kitą centrą-"AKROPOLĮ", kuriame tik išeinat reikia už "bilietą" susimokėti.....

  Prieš 5 mėnesių
 • Dalyvė

  Nuoroda

  Į visus spektaklius norisi nueiti, bet einant dviese susidaro labai didelė pinigų suma savaitei. Kodėl organizatoriai nepasiūlo įsigyti festivalio abonento į visus spektaklius su nuolaida? Manau tikrai tada daugiau atsirastų norinčių jį įsigyti ir pamatyti visus spektaklius. Pagalvokite, organizatoriai, kitais metais.

  Prieš 5 mėnesių
 • Nelabas

  Nuoroda

  Geriau gyventi nepradejom, o kai reikia rinktis, tai nugali fiziniai poreikiai pagal kazkokia piramide

  Prieš 5 mėnesių
 • Juozas

  atsakymas į: Nelabas Nuoroda

  Maslovo

  Prieš 5 mėnesių
 • ...

  Nuoroda

  Bilietai į kituose miestuose (Rokiškyje, Kupiškyje) vykstančius teatrų festivalius kainuoja labai simboliškai. Anykščiuose brangūs, jei nori į kelis spektaklius nueit, reikia apie 50 Lt.

  Prieš 5 mėnesių
 • J.R.

  atsakymas į: ... Nuoroda

  čia ir yra kultūros organizatorių dugnas, kad lankytojui, norinčiam nupirkti į visus repertuare vyksiančius spektaklius, nuolaida nepasiūloma, o kitų žiūrovų pritraukimas nevyksta.
  Deja tie patys keliasdešimt žiūrovų, suprantantys teatro ir kitos profesionalios kultūros vertę negali užpildyti žiūrovų salės, o kultūros "organizatoriai" ir taip gauna etatinius atlyginimus, tai kamgi stengtis pritraukti kitus žiūrovus.

  Prieš 5 mėnesių
 • id

  Nuoroda

  na taip, kai visas kultūros vadybos organizavimas paliktas kasininkei tai ko norėti. Čia gi ne duoną su dešra parduoti ir ne gėles kapinėms puošti, o profesionalių aktorių kūrybos rezultatą, ne kiekvienas valgantis, mirtingasis tai supranta.

  Prieš 5 mėnesių
Įkelti daugiau