Kas Jūsų nuomone turėtų būti išrinktas 2017 metų Anykščių sporto žmogumi?

Dienos anekdotas

Gyvenimas veiksmažodžiais: Nusprendė pasiųsti nupirkti išgerti. Pasiuntė. Nuėjo nupirkti, atnešė, paslydo, nukrito, numetė, sudaužė. Primušė.

Komentaras

Anykstenas: „Na kaip aš suprantu ir skiriasi ir nesiskiria. Dirbti žemę mūsų laikais nėra labai patrauklus užsiėmimas, todėl valstybė (OK EU, bet susimeta tos pačios valstybės) subsidijuoja žemės ūkio veikla. Vienos valstybės ūkininkai gauna didesnės subsidijas kitų mažesnės, bet čia yra daugiau valstybės požiūrio ir galimybes konkuruoti klausimas. Pvz pieno kaina Lenkijoje ta puikiai atspindi. Panaikinsim subsidijas, Vokietija turės išstoti iš EU ir įsivesti muitus, kitaip jos ūkininkai bankrutuos. Manau kad šioje vietoje skirtumai tarp ūkininko ir jau minėto žvakių fabriko kaip ir baigiasi. Kodėl verslininkas norėdamas naudoti pinigus savo reikmėms turi išsimokėti arba atlyginimą arba dividendus ir visus su tuo susijusius mokesčius, o ūkininkas... juos tiesiog naudoja? Juk turėtų būti apyvartiniai pinigai ir asmeniniai pinigai, nes gauti asmeninius - kainuoja. Subsidijos manau turi likti, bet visi kiti mokesčiai turi būti lygiai tokie patys kaip ir kitoms verslo šakoms. Kažkas rašė kad pabandyt paskui karve palakstyt rytas vakaras... o gal Jūs pabandykit ant savo galvos pasiimti 100k Eur paskola, pinigus investuoti į savo verslo idėja ir tada pakalbėsime kas sudėtingiau ir kas daugiau Jūsų laiko reikalauja. Visas darbas yra sudėtingas ir visas jis yra vertingas, o tiem kurie sako čia tau ne Windows instaliuot, tai galėčiau lažintis - nemokat Jus jų instaliuot."

Komentuoti

Pensininkai, ribodami savo poreikius, dažniausiai taupo maisto ir pramogų sąskaita, o papildomas pajamas jie dažniausiai skirtų sveikatai ar poilsiui, parodė „Swedbank“ atliktas tyrimas.

 „Skaudu matyti, kad pagrindinė grupė, kur yra ribojami finansai, yra maisto produktai - 8 iš 10 pensininkų renkasi pigiausius maisto produktus. Antra dalis yra pramogos, kelionės, kultūra. Taip pat taupoma drabužiams, o 58 proc. sakė taupantys vandenį ir kitoms komunalinėms paslaugoms“, - ketvirtadienį spaudos konferencijoje sakė „Swedbank“ Finansų instituto vadovė Jūratė Cvilikienė.

Anot jos, klausiami, ar riboja savo poreikius, trečdalis pensininkų sakė juos kiek ribojantys, visi likę - labai ribojantys.

Anot jo, jei didėtų pensininkų pajamos, papildomas lėšas jie skirtų sveikatos apsaugai, poilsiui, kultūrai ir maistui.

„25 proc. senjorų sakė santaupų visai neturintys ir negalintys pagerinti savo finansinės padėties. Beveik kas antrą pensininką remia vaikai, o 57 proc. apklaustųjų teigė paramos iš vaikų negaunantys“, - kalbėjo J. Cvilikienė.

Pensininkai mano, kad ori pensija yra 598 eurai per mėnesį, o būsimi pensininkai - 693 eurai. J. Cvilikienės teigimu, pensija turėtų sudaryti bent 70 proc. atlyginimo, o pagal dabartinį vidutinį atlyginimą tai būtų apie 460 eurų.

„Swedbank“ užsakymu tyrimą atliko bendrovė „Spinter tyrimai“, liepos-rugpjūčio mėnesiais apklaususi 1009 gyventojus.

BNS inf.

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • orei

  Nuoroda

  orei, orei, orei ,.....

  Prieš 2 mėnesių
 • ...

  Nuoroda

  ne tik pensininkai taupo,taupo ir jauni žmonės

  Prieš 2 mėnesių
 • Polka su ragais

  Nuoroda

  Lansbergio beretėms pabadauti sveika
  Vis tiek jųjų protas senai nebeveikia.
  Blūdija miesteliuos visiškai nupušę
  Ne geriau atrodo ir tas jų "tėtušis"

  Prieš 2 mėnesių
 • ooo

  Nuoroda

  kaip dirbanciam gyvent ir vaikus augint su minimalia alga. ir jis dar pensininkus islaiko. o jie da reikalauja

  Prieš 2 mėnesių
 • Taigi

  Nuoroda

  Ateityje bus dar blogiau po karbauskinių liberalių griovimų ir prichvatizavimų.

  Prieš 2 mėnesių
 • Pensis

  Nuoroda

  O tai nuotraukoje yra kas: pensininkai ar Anykščių megztosios beretės ? )))

  Prieš 2 mėnesių