Ar draudžiate savo turtą?

Dienos anekdotas

Policininkas sustabdo automobilį:
- Kas nutiko jūsų galiniams žibintams?
Vairuotojas išlipa iš automobilio ir išbąla kaip kreida. Policininkas pakartoja:
- Kas nutiko jūsų galiniams žibintams? Vairuotojas atrėžia:
- Kam rūpi tie žibintai?! Kur dingo namelis ant ratų?!

Komentaras

X - man: „Turbūt ponai seimūnai pamiršo, kad dar tūkstantis devyni šimtai devyniasdešimt antrųjų metrų pavasarį, kai pirmą ir šiol paskutinį kartą buvo skelbiami pakartotiniai Seimo rinkimai visoje Lietuvoje. Tuomečiai sociologai ir politologai pergalę juose žadėjo centro, liberaliosioms politinėms, tuo tarpu Lietuvos Demokratinei Darbo partijai kažin kieno darytos apklausos žadėjo viso labo nepilnus dvidešimt procentų. O kas gavosi? LDDP triuškinančiai laimėjo absoliučią daugumą, nes ko daugiau reikėjo ir tikėtis kai prieš tai Seime pašeimininkavo devyniasdešimt šeši Sąjūdžio deleguoti deputatai į Aukščiausiąją Tarybą. Dabartiniu atveju, kai pasižiūri apklausas ir pamatai kie žmonių pasitiki politinėmis partijomis ir kiek pasitiki politinėmis partijomis, koks jų procentas nėra tvirtai apsisprendęs eitų į rinkimus ar ne, jei jie vyktų artimiausiu laiku, drąsiai galima teigti, kad nemaža dalimi šviežiai paskelbtus priešlaikius Seimo rinkimus laimėtų politiniai marginalai, pažadėję rinkėjams pokyčius ir permainas, proveržius veržlius, bei šviesų kelią į Lietuvos rytojų.
Panašu ir labai panašu, kad kai ne kurios politinės partijos, tiesiog nepraleido progos pasireklamuoti kalbėdamos apie pirmalaikių Seimo rinkimų svarbą šių dienų mūsų Tėvynės kontekste."

Skaityti komentarus (3)

Pensininkai, ribodami savo poreikius, dažniausiai taupo maisto ir pramogų sąskaita, o papildomas pajamas jie dažniausiai skirtų sveikatai ar poilsiui, parodė „Swedbank“ atliktas tyrimas.

 „Skaudu matyti, kad pagrindinė grupė, kur yra ribojami finansai, yra maisto produktai - 8 iš 10 pensininkų renkasi pigiausius maisto produktus. Antra dalis yra pramogos, kelionės, kultūra. Taip pat taupoma drabužiams, o 58 proc. sakė taupantys vandenį ir kitoms komunalinėms paslaugoms“, - ketvirtadienį spaudos konferencijoje sakė „Swedbank“ Finansų instituto vadovė Jūratė Cvilikienė.

Anot jos, klausiami, ar riboja savo poreikius, trečdalis pensininkų sakė juos kiek ribojantys, visi likę - labai ribojantys.

Anot jo, jei didėtų pensininkų pajamos, papildomas lėšas jie skirtų sveikatos apsaugai, poilsiui, kultūrai ir maistui.

„25 proc. senjorų sakė santaupų visai neturintys ir negalintys pagerinti savo finansinės padėties. Beveik kas antrą pensininką remia vaikai, o 57 proc. apklaustųjų teigė paramos iš vaikų negaunantys“, - kalbėjo J. Cvilikienė.

Pensininkai mano, kad ori pensija yra 598 eurai per mėnesį, o būsimi pensininkai - 693 eurai. J. Cvilikienės teigimu, pensija turėtų sudaryti bent 70 proc. atlyginimo, o pagal dabartinį vidutinį atlyginimą tai būtų apie 460 eurų.

„Swedbank“ užsakymu tyrimą atliko bendrovė „Spinter tyrimai“, liepos-rugpjūčio mėnesiais apklaususi 1009 gyventojus.

BNS inf.

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • orei

  Nuoroda

  orei, orei, orei ,.....

  Prieš 5 mėnesių
 • ...

  Nuoroda

  ne tik pensininkai taupo,taupo ir jauni žmonės

  Prieš 5 mėnesių
 • Polka su ragais

  Nuoroda

  Lansbergio beretėms pabadauti sveika
  Vis tiek jųjų protas senai nebeveikia.
  Blūdija miesteliuos visiškai nupušę
  Ne geriau atrodo ir tas jų "tėtušis"

  Prieš 5 mėnesių
 • ooo

  Nuoroda

  kaip dirbanciam gyvent ir vaikus augint su minimalia alga. ir jis dar pensininkus islaiko. o jie da reikalauja

  Prieš 5 mėnesių
 • Taigi

  Nuoroda

  Ateityje bus dar blogiau po karbauskinių liberalių griovimų ir prichvatizavimų.

  Prieš 5 mėnesių
 • Pensis

  Nuoroda

  O tai nuotraukoje yra kas: pensininkai ar Anykščių megztosios beretės ? )))

  Prieš 5 mėnesių