Ką manote apie Anykščių pilies statybas?

Dienos anekdotas

Iš laiško žurnalo redakcijai: „...o jūsų kryžiažodžiai žemina žmogaus orumą! Bandydamas juos išspręsti pasijuntu tikru idiotu!“

Komentaras

Mergaitė dailia krūtine:„2017 01 01 buvo 27892 gyventojai. Dabar 27001. Per mėnesį netenkam bevek 100 gyventojų. Anykščiams liko tik 27 metai. Gal nebestatom pilaitės? Pastatom didesnę autobusų stotį su tiesioginiais reisais į Vilniaus ir Kauno aerouostus ir praplečiam kapinių teritoriją. O gal valdininkų pamažinam per pusę?"

Komentuoti
2017-10-20

Kas per grybai?

Pakeliui į Niūronis, pamiškės pievoje ties „Elmos“ kolektyviniais sodais pridygo keistų grybų. Gražūs, rodos rauk ir ant keptuvės dėk. Tačiau šių eilučių autorius ir dar keli kalbinti grybautojai jų nepažįsta, mato pirmą kartą, tad apie ragavimą negali būti nė kalbos.
Beje, tokių keistų gražių grybų neteko matyti miške, o toje pamiškės pievoje jie išdygo irgi pirmą kartą.


Pasak vicemero ir gamtininko Sigučio Obelevičiaus, tai, kiek galima spręsti iš foto, auksaviršė smulkiažvynė (Phaeolepiota aurea),iš pietesnių kraštų į Lietuvą atkeliavęs grybas. Šaltiniai skirtingai nurodo tinkamumą maistui. Kai kuriuose kraštuose jos valgomos (nuvirus), sūdomos, gi kitoj literatūroj nurodoma, kad yra šiek tiek nuodingos.

 

Jonas JUNEVIČIUS

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.