Ar turite paskyrą "Facebook"-e?

Dienos anekdotas

Tūkstantmečio aukso puodą laimėjo jaunas policininkas iš Vilniaus. Sulėkė korespondentai, su kameromis, su mikrofonais...
Visi klausinėja:
- Ką veiksit? Ką darysit su tokia suma pinigų?
Jaunasis policininkas ir sako:
- Matot, jau daug kas siūlė variantus... Vieni siūlo mašiną pirkti, kiti - namą statytis, treti - bizniuką pradėti... Bet aš taip pagalvojau ir nusprendžiau už tuos pinigus Vilniuje nusipirkti vieną sankryžą... Dirbsiu sielos malonumui...

Komentaras

anykštėnė: „Ir vėl stovės upė prižėlusi, prismirdusi viduryje miesto. Svarstykles už 10 000 pirks, visai Liogei asu protu prastai, kaip Kauno auksinis tualetas bus Anykščių auksinės svarstyklės"

Skaityti komentarus (2)
2017-10-20

Kas per grybai?

Pakeliui į Niūronis, pamiškės pievoje ties „Elmos“ kolektyviniais sodais pridygo keistų grybų. Gražūs, rodos rauk ir ant keptuvės dėk. Tačiau šių eilučių autorius ir dar keli kalbinti grybautojai jų nepažįsta, mato pirmą kartą, tad apie ragavimą negali būti nė kalbos.
Beje, tokių keistų gražių grybų neteko matyti miške, o toje pamiškės pievoje jie išdygo irgi pirmą kartą.


Pasak vicemero ir gamtininko Sigučio Obelevičiaus, tai, kiek galima spręsti iš foto, auksaviršė smulkiažvynė (Phaeolepiota aurea),iš pietesnių kraštų į Lietuvą atkeliavęs grybas. Šaltiniai skirtingai nurodo tinkamumą maistui. Kai kuriuose kraštuose jos valgomos (nuvirus), sūdomos, gi kitoj literatūroj nurodoma, kad yra šiek tiek nuodingos.

 

Jonas JUNEVIČIUS

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.