Ką manote apie Anykščių pilies statybas?

Dienos anekdotas

Iš laiško žurnalo redakcijai: „...o jūsų kryžiažodžiai žemina žmogaus orumą! Bandydamas juos išspręsti pasijuntu tikru idiotu!“

Komentaras

Mergaitė dailia krūtine:„2017 01 01 buvo 27892 gyventojai. Dabar 27001. Per mėnesį netenkam bevek 100 gyventojų. Anykščiams liko tik 27 metai. Gal nebestatom pilaitės? Pastatom didesnę autobusų stotį su tiesioginiais reisais į Vilniaus ir Kauno aerouostus ir praplečiam kapinių teritoriją. O gal valdininkų pamažinam per pusę?"

Komentuoti

Po pusantrų metų vyksiančiuose Lietuvos prezidento rinkimuose daugiausia gyventojai norėtų balsuoti už premjerą Saulių Skvernelį, po jo rikiuojasi ekonomistas Gitanas Nausėda ir Kauno meras Visvaldas Matijošaitis, rodo naujienų agentūros BNS užsakymu rinkos tyrimų kompanijos RAIT atlikta apklausa.

 Tyrimo metu rugsėjį daugiau kaip tūkstančiui Lietuvos gyventojų buvo užduotas klausimas: „Už ką ketinate balsuoti 2019 metų Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimuose?“. Kandidatų sąrašas nebuvo pateiktas.

Kiek daugiau kaip dešimtadalis apklaustųjų įvardijo „valstiečių“ deleguotą ministrą pirmininką, buvusį policijos ir Vidaus reikalų ministerijos vadovą S. Skvernelį. Artimiausius konkurentus jis lenkia dvigubai.

SEB banko ekonomistą G. Nausėdą pasirinko 5,4 proc. apklaustųjų, Kauno merą V. Matijošaitį - 4,4 proc. respondentų.

Beveik pusė apklausos dalyvių (49 proc.) sakė nežinantys, už ką balsuotų, arba neatsakė į klausimą. Nė vienas iš lyderių trejetuko kol kas nėra paskelbęs, kad sieks tapti Dalios Grybauskaitės įpėdiniu.

Penkiolika kandidatų

Bent procento apklaustųjų paramos tyrimo metu sulaukė dar 12 visuomenėje žinomų žmonių.

Ketvirtuoju sąraše atsidūrė konservatorių lyderis Gabrielius Landsbergis (2,8 proc.), bet jis pagal Konstituciją negalės dalyvauti rinkimuose, nes nebus sulaukęs 40 metų amžiaus.

Toliau seka buvęs socialdemokratų premjeras Algirdas Butkevičius (2,4 proc.) ir europarlamentarė socialdemokratė Vilija Blinkevičiūtė (2,2 proc.).

Per apkaltą iš prezidento pareigų pašalintą Rolandą Paksą favoritu įvardijo 1,9 proc. respondentų, tačiau politikui dalyvauti prezidento rinkimuose draudžia įstatymai.

Panašios paramos per apklausą sulaukė Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos lyderis Ramūnas Karbauskis (1,9 proc.), diplomatas Vygaudas Ušackas (1,8 proc.), Seimo narys Naglis Puteikis (1,7 proc.), užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius (1,4 proc.), parlamentarai konservatoriai Žygimantas Pavilionis ir Ingrida Šimonytė (1,1 proc.), žurnalistas Andrius Tapinas bei europarlamentaras liberalas Petras Auštrevičius (po 1 proc.).

Rugsėjo 15-26 dienomis tiesioginio interviu būdu apklausta 1012 gyventojų nuo 15 iki 74 metų, rezultatų paklaida siekia 3,1 proc.

Prezidento rinkimai vyks 2019 metų gegužę.

BNS.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • pilietė

  Nuoroda

  jei kažkiek suprantame, turime žinoti, kad prezidentas neturi būti kažkoks"kaimietis" Žmogus turi būti inteligentiškas, turi mokėti kelias kalbas, būti kultūringas. Pagal mane, nežiūrint į partinę priklausomybę vienareikšmiškai geriausias V. Ušackas, bet suprantu, kad daug valdžios atstovų jo nepalaiko. O reitingų skelbimas tai - neišmaniųjų rinkėjų mulkinimas.

  Prieš mėnesį
 • TAUTIETIS

  Nuoroda

  O DIEVE-kuo toliau tuo baisesni prezidentai išrenkami bus....ateina šito durnyno galas matomai.

  Prieš mėnesį
 • Kiti

  Nuoroda

  Paskelbkite ir kiek prieš pasisakančių, galės dar labiau save reklamuoti...

  Prieš mėnesį
 • X - man

  Nuoroda

  Nors ir Gitanas Nausėda yra vidurinis tarp šiandienių favoritų į prezidento postą, jam geriausiu atveju šveistų tik antras turas, jei dėl kovos antrajame ture būtų eliuminuotas Saulius Skvernelis, jo balsai pereitų Visvaldui Matijošaičiui ir atvirkščiai.

  Prieš mėnesį
 • Taigi

  Nuoroda

  Gerai, kad yra demokratinė Rusijos žiniasklaida, tai galima sužinoti kas vyksta Lietuvoje. Dabar Rusijos žiniasklaida, kaip kažkada Amerikos balsas.
  https://www.youtube.com/watch?v=bqUzqeeo8u4

  Prieš mėnesį
 • Pažiūrėjau

  atsakymas į: Taigi Nuoroda

  Ir padariau išvadą - Lietuvoje reikia leisti rodyti tokias laidas, toks bukumas, kad veikia priešingai.

  Prieš mėnesį
 • TIhi

  atsakymas į: Taigi Nuoroda

  Tu durnas.

  Prieš mėnesį
 • Yla

  atsakymas į: Taigi Nuoroda

  Tau su galva negerai? Demokratinė Rusijos žiniasklaida? Jau seniai dekratiniai Rusijos žurnalistai yra sušaudyti ir nunuodyti, paskutinė Julija Latinina nuodyta savo namuose pabėgo į užsienį. Išsipagiriok vatnike iš Latvių gatvės.

  Prieš mėnesį
 • Taigi

  atsakymas į: Yla Nuoroda

  Demokratijoje niekas žurnalistų nerūšiuoja į demokratinius ir nedemokratinius. Toks rūšiavimas būdingas tik nedemokratinei sąmonei.

  Prieš mėnesį
 • Hammer

  atsakymas į: Taigi Nuoroda

  Rusijoje žurnalistai rūšiuojami į gyvus ir nužudytus. Gyvieji - šlovinantys Putiną, ir nužudyti - kritikuojantis Putiną. Tokia vat demokratija.

  Prieš mėnesį
Įkelti daugiau