Ar dažnai lankotės kavinėse?

Dienos anekdotas

Rinkimų diena - tai vienintelė diena, kai vyrai ir moterys visur naudojasi bendra kabina.

Komentaras

Šventės dalyvis: „Kiekvienų metų Obuolinių švenčių vinis - kažkokia nauja idėja, kaip šiemet iš obuolių sudėliotas žodis "ANYKŠČIAI". Kaip ir ankstesniais metais - obuolių kilimai, vaišių stalas prie Šventosios, obuolienės virimas. Tai ir viskas, kas traukia į šventę. O visa kita - tas pats ir nusibodę: ypač daug laiko užimantis nuobodus žemdirbių apdovanojimas, brangi mugė, kurioje amatininkai jau nežino kiek plėšti (pvz. už gruzinišką duoną, paprastai tariant blyną - net 5 Eur), besikartojančios seniūnijų kompozicijos iš rudens derliaus, tie patys saviveiklininkų pasirodymai, iki skausmo žinomos ir girdėtos Edmundo Kučinsko dainos (nors gerai, kad orgaizatoriai nepasikvietė kokios nors "Skylės"). Tiesa, savo klausytojus atlikėjas mėgino užvesti kalbomis apie savo žydrą kostiumą, gėjus ir Gražulį, bet, kaip mėgo dažnai kartoti žodį "kolektyvas" dainininkas, žiūrovai tik abejingai klausėsi žinomų dainų, palydimų vėjo šuorais ir lietumi. Savivaldybės kultūros skyriui reikėtų pagalvoti, kaip paįvairinti šventės formatą, nes žmonės jau nori kažko naujo."

Skaityti komentarus (9)

Laikraštyje ,,Šilelis“ spausdinamas tekstas primena Anykščių savivaldybės administracijos atsakymą į ,,Anykštos“ publikacijas apie ,,kadrų valymus“ savivaldybėje.,,Šilelio“ kalbinti pašnekovai aiškina, kad viskas savivaldybėje gerai. O iš darbo išėjęs Teisės, personalo ir civilinės metrikacijos skyriaus vedėjas Alfredas Bulota nurodo, kad iš darbo išėjo, nes jo namai ir žmona - Vilniuje.
A.Bulota - jau antrasis valdininkas, kuris Anykščių geografinę padėtį išsiaiškina tik padirbėjęs savivaldybėje. Pirmoji apie tai, kad Anykščiai toli nuo Klaipėdos, pranešė mažiau nei pusmetį Anykščiuose išdirbusi vyriausioji architektė Jurgita Gudelevičienė

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas,s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Jūratė

  Nuoroda

  Oi kokia gera laisva vieta atsilaisvino :) : Teisės, personalo ir civilinės metrikacijos skyriaus vedėjo pozicija... Viskam tinku, tik teisės nebaigiau :( Personalo atrankos įmonėje dirbau, civilinės metrikacijos registratore "Rezidentuose" vaidinau :)

  Prieš 11 mėnesių
 • Lol

  Nuoroda

  Statybininkų vadovas irgi atsiminė? Rasalas garantuotai bus užmiršęs. Indriūnas irgi. Viskas per šeimą. Ne veltui Anykščius garsino Šeima.

  Prieš 11 mėnesių
 • Joooo

  Nuoroda

  Reiks didinti Šileio apimtis. Anykšta dažnai valdžiai mina ant nuospaudų - dabartinio Šilelio neužteks atsikirtimams.

  Prieš 11 mėnesių
 • Cha

  Nuoroda

  Lol, taikliai :)

  Prieš 11 mėnesių
 • :)

  Nuoroda

  Ačiū kiaulėms už Šilelio reklamą.

  Prieš 11 mėnesių
 • unija

  Nuoroda

  Perskaičiau Šilelio straipsnį ir tapo aišku, kad laikraštį iš Gražulio nupirko Tubiui šlovinti. Ar netampam panašūs į Druskininkus?

  Prieš 11 mėnesių
 • oj

  atsakymas į: unija Nuoroda

  duok dieve, kad tik taptume

  Prieš 11 mėnesių
 • ? ? ?

  Nuoroda

  O gal ir priteisė iš atsakovų Anykščių rajono savivaldybės, 500 Eur išlaidų advokato padėjėjo pagalbai apmokėti ir po 21,50 Eur valstybės bylinėjimo išlaidoms padengti ? Meras tų pinigų mokėti nenori, tai ...

  Prieš 11 mėnesių
 • linksmai

  Nuoroda

  Meduos mėnuo. Su Tubiu medaus nebuvo.

  Prieš 11 mėnesių