Ką manote apie Anykščių pilies statybas?

Dienos anekdotas

Iš laiško žurnalo redakcijai: „...o jūsų kryžiažodžiai žemina žmogaus orumą! Bandydamas juos išspręsti pasijuntu tikru idiotu!“

Komentaras

Mergaitė dailia krūtine:„2017 01 01 buvo 27892 gyventojai. Dabar 27001. Per mėnesį netenkam bevek 100 gyventojų. Anykščiams liko tik 27 metai. Gal nebestatom pilaitės? Pastatom didesnę autobusų stotį su tiesioginiais reisais į Vilniaus ir Kauno aerouostus ir praplečiam kapinių teritoriją. O gal valdininkų pamažinam per pusę?"

Komentuoti

Laikraštyje ,,Šilelis“ spausdinamas tekstas primena Anykščių savivaldybės administracijos atsakymą į ,,Anykštos“ publikacijas apie ,,kadrų valymus“ savivaldybėje.,,Šilelio“ kalbinti pašnekovai aiškina, kad viskas savivaldybėje gerai. O iš darbo išėjęs Teisės, personalo ir civilinės metrikacijos skyriaus vedėjas Alfredas Bulota nurodo, kad iš darbo išėjo, nes jo namai ir žmona - Vilniuje.
A.Bulota - jau antrasis valdininkas, kuris Anykščių geografinę padėtį išsiaiškina tik padirbėjęs savivaldybėje. Pirmoji apie tai, kad Anykščiai toli nuo Klaipėdos, pranešė mažiau nei pusmetį Anykščiuose išdirbusi vyriausioji architektė Jurgita Gudelevičienė

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas,s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Jūratė

  Nuoroda

  Oi kokia gera laisva vieta atsilaisvino :) : Teisės, personalo ir civilinės metrikacijos skyriaus vedėjo pozicija... Viskam tinku, tik teisės nebaigiau :( Personalo atrankos įmonėje dirbau, civilinės metrikacijos registratore "Rezidentuose" vaidinau :)

  Prieš mėnesį
 • Lol

  Nuoroda

  Statybininkų vadovas irgi atsiminė? Rasalas garantuotai bus užmiršęs. Indriūnas irgi. Viskas per šeimą. Ne veltui Anykščius garsino Šeima.

  Prieš mėnesį
 • Joooo

  Nuoroda

  Reiks didinti Šileio apimtis. Anykšta dažnai valdžiai mina ant nuospaudų - dabartinio Šilelio neužteks atsikirtimams.

  Prieš mėnesį
 • Cha

  Nuoroda

  Lol, taikliai :)

  Prieš mėnesį
 • :)

  Nuoroda

  Ačiū kiaulėms už Šilelio reklamą.

  Prieš mėnesį
 • unija

  Nuoroda

  Perskaičiau Šilelio straipsnį ir tapo aišku, kad laikraštį iš Gražulio nupirko Tubiui šlovinti. Ar netampam panašūs į Druskininkus?

  Prieš mėnesį
 • oj

  atsakymas į: unija Nuoroda

  duok dieve, kad tik taptume

  Prieš mėnesį
 • ? ? ?

  Nuoroda

  O gal ir priteisė iš atsakovų Anykščių rajono savivaldybės, 500 Eur išlaidų advokato padėjėjo pagalbai apmokėti ir po 21,50 Eur valstybės bylinėjimo išlaidoms padengti ? Meras tų pinigų mokėti nenori, tai ...

  Prieš mėnesį
 • linksmai

  Nuoroda

  Meduos mėnuo. Su Tubiu medaus nebuvo.

  Prieš mėnesį