Ar lankotės turguje?

Dienos anekdotas

- Žinai, laikraštyje skaičiau, kad, kasinėdami piliakalnį, archeologai aptiko 13 amžiaus gyventojų darbo įrankius..
- Na ir kas ?
- Vadinasi, ir tada žmonės tingėjo. Net įrankius į žemę užkasdavo, kad nereikėtų dirbti.

Komentaras

niša: „Tarybos nariui, vadybininkui nauja niša teikti paslaugas savivaldybės administracijai, gelbstint direktorių, kai nebeturi viešųjų ryšių specialisto. Būtų įgyvendinta politiko programos dalis- naujos darbo vietos įkūrimas ir verslo skatinimas"

Komentuoti

Laikraštyje ,,Šilelis“ spausdinamas tekstas primena Anykščių savivaldybės administracijos atsakymą į ,,Anykštos“ publikacijas apie ,,kadrų valymus“ savivaldybėje.,,Šilelio“ kalbinti pašnekovai aiškina, kad viskas savivaldybėje gerai. O iš darbo išėjęs Teisės, personalo ir civilinės metrikacijos skyriaus vedėjas Alfredas Bulota nurodo, kad iš darbo išėjo, nes jo namai ir žmona - Vilniuje.
A.Bulota - jau antrasis valdininkas, kuris Anykščių geografinę padėtį išsiaiškina tik padirbėjęs savivaldybėje. Pirmoji apie tai, kad Anykščiai toli nuo Klaipėdos, pranešė mažiau nei pusmetį Anykščiuose išdirbusi vyriausioji architektė Jurgita Gudelevičienė

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas,s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Jūratė

  Nuoroda

  Oi kokia gera laisva vieta atsilaisvino :) : Teisės, personalo ir civilinės metrikacijos skyriaus vedėjo pozicija... Viskam tinku, tik teisės nebaigiau :( Personalo atrankos įmonėje dirbau, civilinės metrikacijos registratore "Rezidentuose" vaidinau :)

  Prieš 8 mėnesių
 • Lol

  Nuoroda

  Statybininkų vadovas irgi atsiminė? Rasalas garantuotai bus užmiršęs. Indriūnas irgi. Viskas per šeimą. Ne veltui Anykščius garsino Šeima.

  Prieš 8 mėnesių
 • Joooo

  Nuoroda

  Reiks didinti Šileio apimtis. Anykšta dažnai valdžiai mina ant nuospaudų - dabartinio Šilelio neužteks atsikirtimams.

  Prieš 8 mėnesių
 • Cha

  Nuoroda

  Lol, taikliai :)

  Prieš 8 mėnesių
 • :)

  Nuoroda

  Ačiū kiaulėms už Šilelio reklamą.

  Prieš 8 mėnesių
 • unija

  Nuoroda

  Perskaičiau Šilelio straipsnį ir tapo aišku, kad laikraštį iš Gražulio nupirko Tubiui šlovinti. Ar netampam panašūs į Druskininkus?

  Prieš 8 mėnesių
 • oj

  atsakymas į: unija Nuoroda

  duok dieve, kad tik taptume

  Prieš 8 mėnesių
 • ? ? ?

  Nuoroda

  O gal ir priteisė iš atsakovų Anykščių rajono savivaldybės, 500 Eur išlaidų advokato padėjėjo pagalbai apmokėti ir po 21,50 Eur valstybės bylinėjimo išlaidoms padengti ? Meras tų pinigų mokėti nenori, tai ...

  Prieš 8 mėnesių
 • linksmai

  Nuoroda

  Meduos mėnuo. Su Tubiu medaus nebuvo.

  Prieš 8 mėnesių