Ar dažnai lankotės kavinėse?

Dienos anekdotas

Rinkimų diena - tai vienintelė diena, kai vyrai ir moterys visur naudojasi bendra kabina.

Komentaras

Šventės dalyvis: „Kiekvienų metų Obuolinių švenčių vinis - kažkokia nauja idėja, kaip šiemet iš obuolių sudėliotas žodis "ANYKŠČIAI". Kaip ir ankstesniais metais - obuolių kilimai, vaišių stalas prie Šventosios, obuolienės virimas. Tai ir viskas, kas traukia į šventę. O visa kita - tas pats ir nusibodę: ypač daug laiko užimantis nuobodus žemdirbių apdovanojimas, brangi mugė, kurioje amatininkai jau nežino kiek plėšti (pvz. už gruzinišką duoną, paprastai tariant blyną - net 5 Eur), besikartojančios seniūnijų kompozicijos iš rudens derliaus, tie patys saviveiklininkų pasirodymai, iki skausmo žinomos ir girdėtos Edmundo Kučinsko dainos (nors gerai, kad orgaizatoriai nepasikvietė kokios nors "Skylės"). Tiesa, savo klausytojus atlikėjas mėgino užvesti kalbomis apie savo žydrą kostiumą, gėjus ir Gražulį, bet, kaip mėgo dažnai kartoti žodį "kolektyvas" dainininkas, žiūrovai tik abejingai klausėsi žinomų dainų, palydimų vėjo šuorais ir lietumi. Savivaldybės kultūros skyriui reikėtų pagalvoti, kaip paįvairinti šventės formatą, nes žmonės jau nori kažko naujo."

Skaityti komentarus (9)

Pajudėjo Anykščių miesto parko tvarkymo darbai. Šį penktadienį parko sporto aikšelėje pluša darbininkai. Montuojamos rampos.

Miesto parko sutvarkymo projektą lydi daugybė nesusipratimų.Parke sumanyta įrengti dviračių kroso aikštelę, tačiau projektuotojai suprojektavo visą dviračių treką. Paskutiniame rajono Tarybos posėdyje kalbėta, kad  rangovai  neskuba pradėti įrenginėti viešąsias erdves, todėl savivaldybės administracijai jiems tenka rašinėti raštus su priminimais apie delspinigius.
Miesto parke už maždaug 80 000 Eur planuojama atnaujinti krepšinio aikštelę ir rampas, o už 112 000 Eur įrengti universalią vaikų žaidimų aikštelę.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • kamile

  Nuoroda

  Kurorto siekiantis miestas turi turėti vaikų traukos centrą.Sutikite kas buvote Ventspily Latvijoje buvote sužavėję tiek miesto grožiu,tiek fantastinėmis vaikų aikštelėmis.Ir ten lietuvaičiai vyksta ne vieną kartą,O gal ir mums pabandyti kažką panašaus..

  Prieš 11 mėnesių
 • Močiutė

  Nuoroda

  Pagaliau pamatė, kad Anykščiuose nėra vaikams žaidimų aikštelės.

  Prieš 11 mėnesių
 • Skuba

  Nuoroda

  Reikėjo nuo Sausio pradėti, tada dar labiau tinkamas laikas lauko darbams, nei lapkritis.

  Prieš 11 mėnesių
 • Janydžiai

  Nuoroda

  Turim miesto stadioną tuščią,ar dar negana tų sporto aikštynų? Nejaugi nebeturime fantazijos.

  Prieš 11 mėnesių
 • teisybė

  Nuoroda

  mieste darbininkai dažniau "rodos" nei dirba už ta tai visas miestas perkastas, kaži kokia griovimo manija

  Prieš 11 mėnesių
 • Anykstene

  Nuoroda

  Sunku remontuoti kai Jablonskio gatve nepravaziuojama. O žadėjo rugsėjo šventėms padaryti.

  Prieš 11 mėnesių