Ką manote apie Anykščių pilies statybas?

Dienos anekdotas

Iš laiško žurnalo redakcijai: „...o jūsų kryžiažodžiai žemina žmogaus orumą! Bandydamas juos išspręsti pasijuntu tikru idiotu!“

Komentaras

Mergaitė dailia krūtine:„2017 01 01 buvo 27892 gyventojai. Dabar 27001. Per mėnesį netenkam bevek 100 gyventojų. Anykščiams liko tik 27 metai. Gal nebestatom pilaitės? Pastatom didesnę autobusų stotį su tiesioginiais reisais į Vilniaus ir Kauno aerouostus ir praplečiam kapinių teritoriją. O gal valdininkų pamažinam per pusę?"

Komentuoti

Pajudėjo Anykščių miesto parko tvarkymo darbai. Šį penktadienį parko sporto aikšelėje pluša darbininkai. Montuojamos rampos.

Miesto parko sutvarkymo projektą lydi daugybė nesusipratimų.Parke sumanyta įrengti dviračių kroso aikštelę, tačiau projektuotojai suprojektavo visą dviračių treką. Paskutiniame rajono Tarybos posėdyje kalbėta, kad  rangovai  neskuba pradėti įrenginėti viešąsias erdves, todėl savivaldybės administracijai jiems tenka rašinėti raštus su priminimais apie delspinigius.
Miesto parke už maždaug 80 000 Eur planuojama atnaujinti krepšinio aikštelę ir rampas, o už 112 000 Eur įrengti universalią vaikų žaidimų aikštelę.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • kamile

  Nuoroda

  Kurorto siekiantis miestas turi turėti vaikų traukos centrą.Sutikite kas buvote Ventspily Latvijoje buvote sužavėję tiek miesto grožiu,tiek fantastinėmis vaikų aikštelėmis.Ir ten lietuvaičiai vyksta ne vieną kartą,O gal ir mums pabandyti kažką panašaus..

  Prieš mėnesį
 • Močiutė

  Nuoroda

  Pagaliau pamatė, kad Anykščiuose nėra vaikams žaidimų aikštelės.

  Prieš mėnesį
 • Skuba

  Nuoroda

  Reikėjo nuo Sausio pradėti, tada dar labiau tinkamas laikas lauko darbams, nei lapkritis.

  Prieš mėnesį
 • Janydžiai

  Nuoroda

  Turim miesto stadioną tuščią,ar dar negana tų sporto aikštynų? Nejaugi nebeturime fantazijos.

  Prieš mėnesį
 • teisybė

  Nuoroda

  mieste darbininkai dažniau "rodos" nei dirba už ta tai visas miestas perkastas, kaži kokia griovimo manija

  Prieš mėnesį
 • Anykstene

  Nuoroda

  Sunku remontuoti kai Jablonskio gatve nepravaziuojama. O žadėjo rugsėjo šventėms padaryti.

  Prieš mėnesį