Ar dažnai lankotės kavinėse?

Dienos anekdotas

Rinkimų diena - tai vienintelė diena, kai vyrai ir moterys visur naudojasi bendra kabina.

Komentaras

Šventės dalyvis: „Kiekvienų metų Obuolinių švenčių vinis - kažkokia nauja idėja, kaip šiemet iš obuolių sudėliotas žodis "ANYKŠČIAI". Kaip ir ankstesniais metais - obuolių kilimai, vaišių stalas prie Šventosios, obuolienės virimas. Tai ir viskas, kas traukia į šventę. O visa kita - tas pats ir nusibodę: ypač daug laiko užimantis nuobodus žemdirbių apdovanojimas, brangi mugė, kurioje amatininkai jau nežino kiek plėšti (pvz. už gruzinišką duoną, paprastai tariant blyną - net 5 Eur), besikartojančios seniūnijų kompozicijos iš rudens derliaus, tie patys saviveiklininkų pasirodymai, iki skausmo žinomos ir girdėtos Edmundo Kučinsko dainos (nors gerai, kad orgaizatoriai nepasikvietė kokios nors "Skylės"). Tiesa, savo klausytojus atlikėjas mėgino užvesti kalbomis apie savo žydrą kostiumą, gėjus ir Gražulį, bet, kaip mėgo dažnai kartoti žodį "kolektyvas" dainininkas, žiūrovai tik abejingai klausėsi žinomų dainų, palydimų vėjo šuorais ir lietumi. Savivaldybės kultūros skyriui reikėtų pagalvoti, kaip paįvairinti šventės formatą, nes žmonės jau nori kažko naujo."

Skaityti komentarus (9)
Nuotrauka iš Ievos Žurumskaitės "Facebook" puslapio

Iš Anykščių kilusi 24-erių metų sporto meistrė Ieva Žurumskaitė Tenerifeje vykusiose povandeninio plaukimo pasaulio taurės varžybose asmeninėje 50 m. nerimo rungtyje iškovojo sidabro medalį, o su komanda estafetėje pagerino Lietuvos rekordą.

 

I.Žurumskaitė Tenerifėje startavo penkiose rungtyse, visose pateko į geriausiųjų dešimtukus.

Lietuvos sveikatos mokslų universiteto magistrantė plaukimo treniruotes pradėjo lankyti gyvendama Anykščiuose, pas trenerį Žilviną Ovsiuką, o povandeniniu plaukimu mergina susidomėjo persikėlus į Kauną.  Lietuvoje - ji viena šio sporto lyderių.

Plačiau - "Anykštoje"

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • plaukikas

  Nuoroda

  be Ievos dar ir buvęs trenerio Redo Pivoriūno auklėtinis, dabar plaukimo treneris Vilniuje Dominykas Spudvilas skina laurus nardymo čempionatuose

  Prieš 11 mėnesių
 • Rūta

  Nuoroda

  Šaunuolė Ieva!!! Kuo didžiausios sėkmės nardant ir po pasaulio platybes!

  Prieš 11 mėnesių
 • Vietinis

  Nuoroda

  ŠAUNUOLĖ mergina !!!
  SVEIKINIMAI

  Prieš 11 mėnesių
 • Pirmadienis

  Nuoroda

  Nesupratau kokiose varžybose laimėjo: nerimo ( kaip rašote ) ar nėrimo ( tiksliau būtų nardymo ). Nerimo varžybų dar nesu girdėjus, kad kur būtų vykę. Anykšta gal organizuos?

  Prieš 11 mėnesių
 • pirmadieniui

  atsakymas į: Pirmadienis Nuoroda

  ...irzlus ir priekabus ko tai ? iš pirmadienio,- "bijokim neklystančių, nes per juos ir įvyksta visas blogis", negi jau negalima iš straipsnio suprasti apie ką kalbama

  Prieš 11 mėnesių