Ar dažnai lankotės kavinėse?

Dienos anekdotas

Rinkimų diena - tai vienintelė diena, kai vyrai ir moterys visur naudojasi bendra kabina.

Komentaras

Šventės dalyvis: „Kiekvienų metų Obuolinių švenčių vinis - kažkokia nauja idėja, kaip šiemet iš obuolių sudėliotas žodis "ANYKŠČIAI". Kaip ir ankstesniais metais - obuolių kilimai, vaišių stalas prie Šventosios, obuolienės virimas. Tai ir viskas, kas traukia į šventę. O visa kita - tas pats ir nusibodę: ypač daug laiko užimantis nuobodus žemdirbių apdovanojimas, brangi mugė, kurioje amatininkai jau nežino kiek plėšti (pvz. už gruzinišką duoną, paprastai tariant blyną - net 5 Eur), besikartojančios seniūnijų kompozicijos iš rudens derliaus, tie patys saviveiklininkų pasirodymai, iki skausmo žinomos ir girdėtos Edmundo Kučinsko dainos (nors gerai, kad orgaizatoriai nepasikvietė kokios nors "Skylės"). Tiesa, savo klausytojus atlikėjas mėgino užvesti kalbomis apie savo žydrą kostiumą, gėjus ir Gražulį, bet, kaip mėgo dažnai kartoti žodį "kolektyvas" dainininkas, žiūrovai tik abejingai klausėsi žinomų dainų, palydimų vėjo šuorais ir lietumi. Savivaldybės kultūros skyriui reikėtų pagalvoti, kaip paįvairinti šventės formatą, nes žmonės jau nori kažko naujo."

Skaityti komentarus (9)

Anykščių rajono valdžia tęsia kadrų "valymo" politiką - savivaldybės administracijos Švietimo skyriui nuo šiandienos nebevadovauja Vida Dičiūnaitė. Ji perkelta į naujai įsteigtą tarpinstitucinio koordinatoriaus pareigybę. Laikinąja Švietimo skyriaus vedėja paskirta šio skyriaus vyriausioji specialistė Nijolė Pranckevičienė.

 Angliškai, prancūziškai ir rusiškai kalbanti V.Dičiūnaitė - edukologijos magistrė, vadybos ekspertė. Švietimo skyriuje ji dirbo nuo 1983-ųjų. Nuo 1995-ųjų (su pertraukomis) ji buvo Švietimo skyriaus vedėja. Iki pensijos V.Dičiūnaitei liko mažiau nei dveji metai.

Šį rudenį Anykščių rajono valdžios ryžtas atsikratyti patyrusiais specialsitais ypač sustiprėjo - paskutinėmis savaitėmis darbą paliko savivaldybės administracijos Teisės, personalo ir civilinės metrikacijos skyriaus vedėjas Alfredas Bulotas, Architektūros ir urbanistikos skyriaus vyriausiasis specialistas Saulius Pesliakas, UAB"Anykščių komunalinis ūkis" direktorius Kazimieras Šapoka.

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • nu

  Nuoroda

  jeigu zootechnike prades vadovauti.tai jau bus pasaulio pabaiga

  Prieš 11 mėnesių
 • Mama

  Nuoroda

  Labai gaila Anykščių mero ir švietimo reikalus kuruojančio jo pavaduotojo Obelevičiaus,, kad veja išmanančius ir protingus žmones. Esu bendravusi su gerbiama Vida Dičiūnaite dėl savo vaikų. Paliko kompetetingo,,mandagaus, įdėmiai išklausančio valdininko įspūdį.
  Aodo, kad labiausiai savivaldybės vadovama užkliūvo Dičiūnaitės išsilavininas ir aukšta kultūra, nes pranašesni źmonės silpnus ir nemokšas slegia labiausiai.
  Stiprybės Jums p. Vida, žinokite, kad iśstumdami Jus jie atskleidė savo vertybes. O vertybės jų matuojamos eurais.

  Prieš 11 mėnesių
 • Juozas

  atsakymas į: Mama Nuoroda

  Gaila, kad vertybės, kurias suprantate Jūs ir suprantame mes, yra kitaip suprantamos mus valdančių. Gaila, kad pogromai, prasidėję pirmais mero kadencijos metais su dirbančiais senjorais, tęsiasi savivaldybėje bei jos įstaigose.

  Prieš 11 mėnesių
 • na

  Nuoroda

  kas mes per žmonės-viskas blogai.Ilgai dirba vienam poste-negerai ,užsisėdėjo,reikia keisti jaunais ,,tipo,,energingais ir t.t. Jei darbuotojas dėl vienokių ar kitokių priežasčių išeina arba perkeliamas į kitą darbą ,vėl blogai,nes susidorojo,iškrapštė gerą darbuotoją.

  Prieš 11 mėnesių
 • Ddddd

  Nuoroda

  Kas per tauta ar jum truksta proto as isilavinimo........ja kaip patikima perkelia ikita darba jos darbas yra geriasniom saligom ir dar gali savo sena darba kontroluoti.juk reikia valdisku darbu kurti pareigibiu daugiau tuo savu daugiau aplinkui.ziauru katai kaimai rajonai isvazuoja

  Prieš 11 mėnesių
 • ar gerai supratau

  atsakymas į: Ddddd Nuoroda

  Patikimą?

  Prieš 11 mėnesių
 • Išmintis

  Nuoroda

  Jeigu užpūsi kito žvakę, nuo to tavoji nedegs ryškiau

  Prieš 11 mėnesių
 • Kaip

  Nuoroda

  Koks cunamis. O sako kad Lietuvoje nebuna audŕu

  Prieš 11 mėnesių
 • Arteja

  Nuoroda

  Prie Socialinio skyriaus. Bekite moteros

  Prieš 11 mėnesių
 • Kita nuomonė

  Nuoroda

  Visiškai normalu, kad tam tikrų skyrių savivaldybės tarnautojai pakeičiami vykdyti kitų pareigybių, taip juk sudaroma galimybė pasireikšti sukauptai patirčiai, o kitiems išreikšti savo iniciatyvas ir gebėjimus.
  Susidaro įspūdis, jog žurnalistas straipsnius rašo neigiamai apie savivaldybės administraciją ir tarnautojų pasikeitimus kažkieno interesų patenkinimui.
  Pasigendama nešališko vertinimo dėl savivaldybės specialistų ar tarnautojų biurokratizmo apraiškų ir pan. O tai yra aktualu viešam visuomenės interesų įgyvendinimui. Liaupsinimas išėjusiųjų ar atleistųjų, kurie niekuo ypatingu nepasižymėjo jau skleidžia nebeskanų kvapą, bei informacinio šaltinio pranešimų pavirtimo brukalu.

  Prieš 11 mėnesių
Įkelti daugiau