Ar turite paskyrą "Facebook"-e?

Dienos anekdotas

Tūkstantmečio aukso puodą laimėjo jaunas policininkas iš Vilniaus. Sulėkė korespondentai, su kameromis, su mikrofonais...
Visi klausinėja:
- Ką veiksit? Ką darysit su tokia suma pinigų?
Jaunasis policininkas ir sako:
- Matot, jau daug kas siūlė variantus... Vieni siūlo mašiną pirkti, kiti - namą statytis, treti - bizniuką pradėti... Bet aš taip pagalvojau ir nusprendžiau už tuos pinigus Vilniuje nusipirkti vieną sankryžą... Dirbsiu sielos malonumui...

Komentaras

anykštėnė: „Ir vėl stovės upė prižėlusi, prismirdusi viduryje miesto. Svarstykles už 10 000 pirks, visai Liogei asu protu prastai, kaip Kauno auksinis tualetas bus Anykščių auksinės svarstyklės"

Skaityti komentarus (2)

Anykščių rajono valdžia tęsia kadrų "valymo" politiką - savivaldybės administracijos Švietimo skyriui nuo šiandienos nebevadovauja Vida Dičiūnaitė. Ji perkelta į naujai įsteigtą tarpinstitucinio koordinatoriaus pareigybę. Laikinąja Švietimo skyriaus vedėja paskirta šio skyriaus vyriausioji specialistė Nijolė Pranckevičienė.

 Angliškai, prancūziškai ir rusiškai kalbanti V.Dičiūnaitė - edukologijos magistrė, vadybos ekspertė. Švietimo skyriuje ji dirbo nuo 1983-ųjų. Nuo 1995-ųjų (su pertraukomis) ji buvo Švietimo skyriaus vedėja. Iki pensijos V.Dičiūnaitei liko mažiau nei dveji metai.

Šį rudenį Anykščių rajono valdžios ryžtas atsikratyti patyrusiais specialsitais ypač sustiprėjo - paskutinėmis savaitėmis darbą paliko savivaldybės administracijos Teisės, personalo ir civilinės metrikacijos skyriaus vedėjas Alfredas Bulotas, Architektūros ir urbanistikos skyriaus vyriausiasis specialistas Saulius Pesliakas, UAB"Anykščių komunalinis ūkis" direktorius Kazimieras Šapoka.

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • nu

  Nuoroda

  jeigu zootechnike prades vadovauti.tai jau bus pasaulio pabaiga

  Prieš 4 mėnesių
 • Mama

  Nuoroda

  Labai gaila Anykščių mero ir švietimo reikalus kuruojančio jo pavaduotojo Obelevičiaus,, kad veja išmanančius ir protingus žmones. Esu bendravusi su gerbiama Vida Dičiūnaite dėl savo vaikų. Paliko kompetetingo,,mandagaus, įdėmiai išklausančio valdininko įspūdį.
  Aodo, kad labiausiai savivaldybės vadovama užkliūvo Dičiūnaitės išsilavininas ir aukšta kultūra, nes pranašesni źmonės silpnus ir nemokšas slegia labiausiai.
  Stiprybės Jums p. Vida, žinokite, kad iśstumdami Jus jie atskleidė savo vertybes. O vertybės jų matuojamos eurais.

  Prieš 4 mėnesių
 • Juozas

  atsakymas į: Mama Nuoroda

  Gaila, kad vertybės, kurias suprantate Jūs ir suprantame mes, yra kitaip suprantamos mus valdančių. Gaila, kad pogromai, prasidėję pirmais mero kadencijos metais su dirbančiais senjorais, tęsiasi savivaldybėje bei jos įstaigose.

  Prieš 4 mėnesių
 • na

  Nuoroda

  kas mes per žmonės-viskas blogai.Ilgai dirba vienam poste-negerai ,užsisėdėjo,reikia keisti jaunais ,,tipo,,energingais ir t.t. Jei darbuotojas dėl vienokių ar kitokių priežasčių išeina arba perkeliamas į kitą darbą ,vėl blogai,nes susidorojo,iškrapštė gerą darbuotoją.

  Prieš 4 mėnesių
 • Ddddd

  Nuoroda

  Kas per tauta ar jum truksta proto as isilavinimo........ja kaip patikima perkelia ikita darba jos darbas yra geriasniom saligom ir dar gali savo sena darba kontroluoti.juk reikia valdisku darbu kurti pareigibiu daugiau tuo savu daugiau aplinkui.ziauru katai kaimai rajonai isvazuoja

  Prieš 4 mėnesių
 • ar gerai supratau

  atsakymas į: Ddddd Nuoroda

  Patikimą?

  Prieš 4 mėnesių
 • Išmintis

  Nuoroda

  Jeigu užpūsi kito žvakę, nuo to tavoji nedegs ryškiau

  Prieš 4 mėnesių
 • Kaip

  Nuoroda

  Koks cunamis. O sako kad Lietuvoje nebuna audŕu

  Prieš 4 mėnesių
 • Arteja

  Nuoroda

  Prie Socialinio skyriaus. Bekite moteros

  Prieš 4 mėnesių
 • Kita nuomonė

  Nuoroda

  Visiškai normalu, kad tam tikrų skyrių savivaldybės tarnautojai pakeičiami vykdyti kitų pareigybių, taip juk sudaroma galimybė pasireikšti sukauptai patirčiai, o kitiems išreikšti savo iniciatyvas ir gebėjimus.
  Susidaro įspūdis, jog žurnalistas straipsnius rašo neigiamai apie savivaldybės administraciją ir tarnautojų pasikeitimus kažkieno interesų patenkinimui.
  Pasigendama nešališko vertinimo dėl savivaldybės specialistų ar tarnautojų biurokratizmo apraiškų ir pan. O tai yra aktualu viešam visuomenės interesų įgyvendinimui. Liaupsinimas išėjusiųjų ar atleistųjų, kurie niekuo ypatingu nepasižymėjo jau skleidžia nebeskanų kvapą, bei informacinio šaltinio pranešimų pavirtimo brukalu.

  Prieš 4 mėnesių
Įkelti daugiau