Ką manote apie Anykščių pilies statybas?

Dienos anekdotas

Iš laiško žurnalo redakcijai: „...o jūsų kryžiažodžiai žemina žmogaus orumą! Bandydamas juos išspręsti pasijuntu tikru idiotu!“

Komentaras

Mergaitė dailia krūtine:„2017 01 01 buvo 27892 gyventojai. Dabar 27001. Per mėnesį netenkam bevek 100 gyventojų. Anykščiams liko tik 27 metai. Gal nebestatom pilaitės? Pastatom didesnę autobusų stotį su tiesioginiais reisais į Vilniaus ir Kauno aerouostus ir praplečiam kapinių teritoriją. O gal valdininkų pamažinam per pusę?"

Komentuoti

Anykščių rajono valdžia tęsia kadrų "valymo" politiką - savivaldybės administracijos Švietimo skyriui nuo šiandienos nebevadovauja Vida Dičiūnaitė. Ji perkelta į naujai įsteigtą tarpinstitucinio koordinatoriaus pareigybę. Laikinąja Švietimo skyriaus vedėja paskirta šio skyriaus vyriausioji specialistė Nijolė Pranckevičienė.

 Angliškai, prancūziškai ir rusiškai kalbanti V.Dičiūnaitė - edukologijos magistrė, vadybos ekspertė. Švietimo skyriuje ji dirbo nuo 1983-ųjų. Nuo 1995-ųjų (su pertraukomis) ji buvo Švietimo skyriaus vedėja. Iki pensijos V.Dičiūnaitei liko mažiau nei dveji metai.

Šį rudenį Anykščių rajono valdžios ryžtas atsikratyti patyrusiais specialsitais ypač sustiprėjo - paskutinėmis savaitėmis darbą paliko savivaldybės administracijos Teisės, personalo ir civilinės metrikacijos skyriaus vedėjas Alfredas Bulotas, Architektūros ir urbanistikos skyriaus vyriausiasis specialistas Saulius Pesliakas, UAB"Anykščių komunalinis ūkis" direktorius Kazimieras Šapoka.

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • nu

  Nuoroda

  jeigu zootechnike prades vadovauti.tai jau bus pasaulio pabaiga

  Prieš mėnesį
 • Mama

  Nuoroda

  Labai gaila Anykščių mero ir švietimo reikalus kuruojančio jo pavaduotojo Obelevičiaus,, kad veja išmanančius ir protingus žmones. Esu bendravusi su gerbiama Vida Dičiūnaite dėl savo vaikų. Paliko kompetetingo,,mandagaus, įdėmiai išklausančio valdininko įspūdį.
  Aodo, kad labiausiai savivaldybės vadovama užkliūvo Dičiūnaitės išsilavininas ir aukšta kultūra, nes pranašesni źmonės silpnus ir nemokšas slegia labiausiai.
  Stiprybės Jums p. Vida, žinokite, kad iśstumdami Jus jie atskleidė savo vertybes. O vertybės jų matuojamos eurais.

  Prieš mėnesį
 • Juozas

  atsakymas į: Mama Nuoroda

  Gaila, kad vertybės, kurias suprantate Jūs ir suprantame mes, yra kitaip suprantamos mus valdančių. Gaila, kad pogromai, prasidėję pirmais mero kadencijos metais su dirbančiais senjorais, tęsiasi savivaldybėje bei jos įstaigose.

  Prieš mėnesį
 • na

  Nuoroda

  kas mes per žmonės-viskas blogai.Ilgai dirba vienam poste-negerai ,užsisėdėjo,reikia keisti jaunais ,,tipo,,energingais ir t.t. Jei darbuotojas dėl vienokių ar kitokių priežasčių išeina arba perkeliamas į kitą darbą ,vėl blogai,nes susidorojo,iškrapštė gerą darbuotoją.

  Prieš mėnesį
 • Ddddd

  Nuoroda

  Kas per tauta ar jum truksta proto as isilavinimo........ja kaip patikima perkelia ikita darba jos darbas yra geriasniom saligom ir dar gali savo sena darba kontroluoti.juk reikia valdisku darbu kurti pareigibiu daugiau tuo savu daugiau aplinkui.ziauru katai kaimai rajonai isvazuoja

  Prieš mėnesį
 • ar gerai supratau

  atsakymas į: Ddddd Nuoroda

  Patikimą?

  Prieš mėnesį
 • Išmintis

  Nuoroda

  Jeigu užpūsi kito žvakę, nuo to tavoji nedegs ryškiau

  Prieš mėnesį
 • Kaip

  Nuoroda

  Koks cunamis. O sako kad Lietuvoje nebuna audŕu

  Prieš mėnesį
 • Arteja

  Nuoroda

  Prie Socialinio skyriaus. Bekite moteros

  Prieš mėnesį
 • Kita nuomonė

  Nuoroda

  Visiškai normalu, kad tam tikrų skyrių savivaldybės tarnautojai pakeičiami vykdyti kitų pareigybių, taip juk sudaroma galimybė pasireikšti sukauptai patirčiai, o kitiems išreikšti savo iniciatyvas ir gebėjimus.
  Susidaro įspūdis, jog žurnalistas straipsnius rašo neigiamai apie savivaldybės administraciją ir tarnautojų pasikeitimus kažkieno interesų patenkinimui.
  Pasigendama nešališko vertinimo dėl savivaldybės specialistų ar tarnautojų biurokratizmo apraiškų ir pan. O tai yra aktualu viešam visuomenės interesų įgyvendinimui. Liaupsinimas išėjusiųjų ar atleistųjų, kurie niekuo ypatingu nepasižymėjo jau skleidžia nebeskanų kvapą, bei informacinio šaltinio pranešimų pavirtimo brukalu.

  Prieš mėnesį
Įkelti daugiau