Ką manote apie Anykščių pilies statybas?

Dienos anekdotas

Iš laiško žurnalo redakcijai: „...o jūsų kryžiažodžiai žemina žmogaus orumą! Bandydamas juos išspręsti pasijuntu tikru idiotu!“

Komentaras

Mergaitė dailia krūtine:„2017 01 01 buvo 27892 gyventojai. Dabar 27001. Per mėnesį netenkam bevek 100 gyventojų. Anykščiams liko tik 27 metai. Gal nebestatom pilaitės? Pastatom didesnę autobusų stotį su tiesioginiais reisais į Vilniaus ir Kauno aerouostus ir praplečiam kapinių teritoriją. O gal valdininkų pamažinam per pusę?"

Komentuoti

Spalio 21 dieną  apie 9.45 val. Anykščių ligoninės priėmimo skyriuje mirė moteris (g. 1990 m.).

Trakų rajono gyventoja į ligoninę  buvo pristatyta iš Anykščių, Kęstučio gatvės. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

 

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • rita

  Nuoroda

  niekas tevams.vyrui nepades.nei uzuojautos.nei skausmas sirdies.nei asaros.geriausias draugas bus tik laikas .kuris po biski ramins .paleis mintis .apmarsins.patikekit.

  Prieš 2 savaičių
 • skaudu

  Nuoroda

  Ir vis kodel mire ta jauna moteris

  Prieš 4 savaičių
 • Stanislava

  Nuoroda

  Baisesnės nelaimės turbūt nebūna, kai reikia laidoti tėvams vaikus.Nuoširdžiausia užuojauta tėvams ,vyrui ir dukrelei. Jų nepažynojau, bet kartu vestuvėse dalyvavom su šia jauna pora- nuostabi , jauna pora. Stiprybės likusiems. Nuoširdžiausia užuojauta.

  Prieš mėnesį
 • Vilmantas

  Nuoroda

  Užuojauta šeimai.

  Prieš mėnesį
 • Nykščiuose pletkina

  Nuoroda

  kad užspringo ?

  Prieš mėnesį
 • BGK

  atsakymas į: Nykščiuose pletkina Nuoroda

  Čia kitas atvejis, kai žmogus pakeliui į Panevėžį mirė

  Prieš mėnesį
 • eimantas

  Nuoroda

  as turiu tik du klausymus ,, kodel,, ir ,, uz ka,,? esu buves ju kaimymas, truksta zodziu, nesuprantama... kodel toks likimas negailestingas? jauna seima, rodos viska susitvarke, gyvena ir dziaugesi, o cia va..... ,,uz ka,, jiems tai? kuo kulturinga, taktiska seima kaskam nusikalto? nezinau.... neisivaizduoju kaip jauciasi Ramute, neisivaizduoju....uzuojauta Ramutei, Vaidui, Eglinai.... bet dar , pats nezinau kieno klausiu, ,, kodel ir uz ka?,,

  Prieš mėnesį
 • asta

  atsakymas į: eimantas Nuoroda

  Nelaimes ne medziu virsunem vaiksto, o eina per zmones.

  Prieš mėnesį
 • Bendradarbė.

  Nuoroda

  Man labai gaila, kad nelaimė nutiko tokiam geram mielam žmogui -mūsų slaugytojai Ramutei.Negaliu suprasti, kodėl Dievulis nepagailėjo Jos jaunutės dukros.
  Širdinga užuojauta šeimai.

  Prieš mėnesį
 • ašara

  Nuoroda

  nuoširdi užuojauta artimiesiems.Baisiau nebūna. Nekomentuokite nežinodami.Ne ligoninėje mirė,o be to koks skirtumas kur?vistiek begalinis skausmas jauna mamytė,graži šeima.

  Prieš mėnesį
Įkelti daugiau