Ar turite paskyrą "Facebook"-e?

Dienos anekdotas

Tūkstantmečio aukso puodą laimėjo jaunas policininkas iš Vilniaus. Sulėkė korespondentai, su kameromis, su mikrofonais...
Visi klausinėja:
- Ką veiksit? Ką darysit su tokia suma pinigų?
Jaunasis policininkas ir sako:
- Matot, jau daug kas siūlė variantus... Vieni siūlo mašiną pirkti, kiti - namą statytis, treti - bizniuką pradėti... Bet aš taip pagalvojau ir nusprendžiau už tuos pinigus Vilniuje nusipirkti vieną sankryžą... Dirbsiu sielos malonumui...

Komentaras

anykštėnė: „Ir vėl stovės upė prižėlusi, prismirdusi viduryje miesto. Svarstykles už 10 000 pirks, visai Liogei asu protu prastai, kaip Kauno auksinis tualetas bus Anykščių auksinės svarstyklės"

Skaityti komentarus (2)

Spalio 21 dieną  apie 9.45 val. Anykščių ligoninės priėmimo skyriuje mirė moteris (g. 1990 m.).

Trakų rajono gyventoja į ligoninę  buvo pristatyta iš Anykščių, Kęstučio gatvės. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

 

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • rita

  Nuoroda

  niekas tevams.vyrui nepades.nei uzuojautos.nei skausmas sirdies.nei asaros.geriausias draugas bus tik laikas .kuris po biski ramins .paleis mintis .apmarsins.patikekit.

  Prieš 3 mėnesių
 • skaudu

  Nuoroda

  Ir vis kodel mire ta jauna moteris

  Prieš 4 mėnesių
 • Stanislava

  Nuoroda

  Baisesnės nelaimės turbūt nebūna, kai reikia laidoti tėvams vaikus.Nuoširdžiausia užuojauta tėvams ,vyrui ir dukrelei. Jų nepažynojau, bet kartu vestuvėse dalyvavom su šia jauna pora- nuostabi , jauna pora. Stiprybės likusiems. Nuoširdžiausia užuojauta.

  Prieš 4 mėnesių
 • Vilmantas

  Nuoroda

  Užuojauta šeimai.

  Prieš 4 mėnesių
 • Nykščiuose pletkina

  Nuoroda

  kad užspringo ?

  Prieš 4 mėnesių
 • BGK

  atsakymas į: Nykščiuose pletkina Nuoroda

  Čia kitas atvejis, kai žmogus pakeliui į Panevėžį mirė

  Prieš 4 mėnesių
 • eimantas

  Nuoroda

  as turiu tik du klausymus ,, kodel,, ir ,, uz ka,,? esu buves ju kaimymas, truksta zodziu, nesuprantama... kodel toks likimas negailestingas? jauna seima, rodos viska susitvarke, gyvena ir dziaugesi, o cia va..... ,,uz ka,, jiems tai? kuo kulturinga, taktiska seima kaskam nusikalto? nezinau.... neisivaizduoju kaip jauciasi Ramute, neisivaizduoju....uzuojauta Ramutei, Vaidui, Eglinai.... bet dar , pats nezinau kieno klausiu, ,, kodel ir uz ka?,,

  Prieš 4 mėnesių
 • asta

  atsakymas į: eimantas Nuoroda

  Nelaimes ne medziu virsunem vaiksto, o eina per zmones.

  Prieš 4 mėnesių
 • Bendradarbė.

  Nuoroda

  Man labai gaila, kad nelaimė nutiko tokiam geram mielam žmogui -mūsų slaugytojai Ramutei.Negaliu suprasti, kodėl Dievulis nepagailėjo Jos jaunutės dukros.
  Širdinga užuojauta šeimai.

  Prieš 4 mėnesių
 • ašara

  Nuoroda

  nuoširdi užuojauta artimiesiems.Baisiau nebūna. Nekomentuokite nežinodami.Ne ligoninėje mirė,o be to koks skirtumas kur?vistiek begalinis skausmas jauna mamytė,graži šeima.

  Prieš 4 mėnesių
Įkelti daugiau