Ar dažnai lankotės kavinėse?

Dienos anekdotas

Rinkimų diena - tai vienintelė diena, kai vyrai ir moterys visur naudojasi bendra kabina.

Komentaras

Šventės dalyvis: „Kiekvienų metų Obuolinių švenčių vinis - kažkokia nauja idėja, kaip šiemet iš obuolių sudėliotas žodis "ANYKŠČIAI". Kaip ir ankstesniais metais - obuolių kilimai, vaišių stalas prie Šventosios, obuolienės virimas. Tai ir viskas, kas traukia į šventę. O visa kita - tas pats ir nusibodę: ypač daug laiko užimantis nuobodus žemdirbių apdovanojimas, brangi mugė, kurioje amatininkai jau nežino kiek plėšti (pvz. už gruzinišką duoną, paprastai tariant blyną - net 5 Eur), besikartojančios seniūnijų kompozicijos iš rudens derliaus, tie patys saviveiklininkų pasirodymai, iki skausmo žinomos ir girdėtos Edmundo Kučinsko dainos (nors gerai, kad orgaizatoriai nepasikvietė kokios nors "Skylės"). Tiesa, savo klausytojus atlikėjas mėgino užvesti kalbomis apie savo žydrą kostiumą, gėjus ir Gražulį, bet, kaip mėgo dažnai kartoti žodį "kolektyvas" dainininkas, žiūrovai tik abejingai klausėsi žinomų dainų, palydimų vėjo šuorais ir lietumi. Savivaldybės kultūros skyriui reikėtų pagalvoti, kaip paįvairinti šventės formatą, nes žmonės jau nori kažko naujo."

Skaityti komentarus (9)

Spalio 21 dieną  apie 9.45 val. Anykščių ligoninės priėmimo skyriuje mirė moteris (g. 1990 m.).

Trakų rajono gyventoja į ligoninę  buvo pristatyta iš Anykščių, Kęstučio gatvės. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

 

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • rita

  Nuoroda

  niekas tevams.vyrui nepades.nei uzuojautos.nei skausmas sirdies.nei asaros.geriausias draugas bus tik laikas .kuris po biski ramins .paleis mintis .apmarsins.patikekit.

  Prieš 10 mėnesių
 • skaudu

  Nuoroda

  Ir vis kodel mire ta jauna moteris

  Prieš 11 mėnesių
 • Stanislava

  Nuoroda

  Baisesnės nelaimės turbūt nebūna, kai reikia laidoti tėvams vaikus.Nuoširdžiausia užuojauta tėvams ,vyrui ir dukrelei. Jų nepažynojau, bet kartu vestuvėse dalyvavom su šia jauna pora- nuostabi , jauna pora. Stiprybės likusiems. Nuoširdžiausia užuojauta.

  Prieš 11 mėnesių
 • Vilmantas

  Nuoroda

  Užuojauta šeimai.

  Prieš 11 mėnesių
 • Nykščiuose pletkina

  Nuoroda

  kad užspringo ?

  Prieš 11 mėnesių
 • BGK

  atsakymas į: Nykščiuose pletkina Nuoroda

  Čia kitas atvejis, kai žmogus pakeliui į Panevėžį mirė

  Prieš 11 mėnesių
 • eimantas

  Nuoroda

  as turiu tik du klausymus ,, kodel,, ir ,, uz ka,,? esu buves ju kaimymas, truksta zodziu, nesuprantama... kodel toks likimas negailestingas? jauna seima, rodos viska susitvarke, gyvena ir dziaugesi, o cia va..... ,,uz ka,, jiems tai? kuo kulturinga, taktiska seima kaskam nusikalto? nezinau.... neisivaizduoju kaip jauciasi Ramute, neisivaizduoju....uzuojauta Ramutei, Vaidui, Eglinai.... bet dar , pats nezinau kieno klausiu, ,, kodel ir uz ka?,,

  Prieš 11 mėnesių
 • asta

  atsakymas į: eimantas Nuoroda

  Nelaimes ne medziu virsunem vaiksto, o eina per zmones.

  Prieš 11 mėnesių
 • Bendradarbė.

  Nuoroda

  Man labai gaila, kad nelaimė nutiko tokiam geram mielam žmogui -mūsų slaugytojai Ramutei.Negaliu suprasti, kodėl Dievulis nepagailėjo Jos jaunutės dukros.
  Širdinga užuojauta šeimai.

  Prieš 11 mėnesių
 • ašara

  Nuoroda

  nuoširdi užuojauta artimiesiems.Baisiau nebūna. Nekomentuokite nežinodami.Ne ligoninėje mirė,o be to koks skirtumas kur?vistiek begalinis skausmas jauna mamytė,graži šeima.

  Prieš 11 mėnesių
Įkelti daugiau