Ar turite paskyrą "Facebook"-e?

Dienos anekdotas

Tūkstantmečio aukso puodą laimėjo jaunas policininkas iš Vilniaus. Sulėkė korespondentai, su kameromis, su mikrofonais...
Visi klausinėja:
- Ką veiksit? Ką darysit su tokia suma pinigų?
Jaunasis policininkas ir sako:
- Matot, jau daug kas siūlė variantus... Vieni siūlo mašiną pirkti, kiti - namą statytis, treti - bizniuką pradėti... Bet aš taip pagalvojau ir nusprendžiau už tuos pinigus Vilniuje nusipirkti vieną sankryžą... Dirbsiu sielos malonumui...

Komentaras

anykštėnė: „Ir vėl stovės upė prižėlusi, prismirdusi viduryje miesto. Svarstykles už 10 000 pirks, visai Liogei asu protu prastai, kaip Kauno auksinis tualetas bus Anykščių auksinės svarstyklės"

Skaityti komentarus (2)

Spalio 21 deną Andrioniškio seniūnijos Latavos kaime išdaužus sodybos lango stiklą ir išlaužus grotas, patekta į namo vidų, iš kurio pagrobtas televizorius , benzininis pjūklas, krūmapjovė, iš ūkinio pastato, iškėlus duris, pagrobtos keturios įrankių dėžės su įrankiais. Padaryta žala 1 500 Eur.

Spalio 22 diieną  Andrioniškio seniūnijos  Beržoniškio kaime įsibrovus į klėtį, pavogta benzininė žoliapjovė-trimeris, bei priedai prie jo. Padaryta žala 200 Eur.

 

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta