Ar lankotės turguje?

Dienos anekdotas

Nutarė mokesčių inspekcija patikrinti naujojo ruso pajamas, ar jis teisingai mokesčius moka. Ateina pas jį ir klausia:
- Klausyk, Kolia, ar tu įstengtum "Volgą" nusipirkti?
Naujasis rusas ir sako:
- Nu jeigu Saška truputėlį pridėtų, dar Ženia biškį... gal ir nusipirkčiau...
Mato inspektoriai, kad nelabai yra ką tikrinti ir išeina. Jiems išeinant naujasis rusas ir galvoja:
- Ir kokio velnio man ta Volga su visom jos prieplaukom ir laivais reikalinga?

Komentaras

pramogų sostinė: „Kaip vienam sparčiausiai nykstančių ir senstančių rajonų, ar ne per daug pramogaujama, dykinėjama ir žaidžiama? Gal tame ir nykimo priežastys, nes nenorintiems dykinėti čia nėra kas veikti, o visuotinė dykinėjimo atmosfera demoralizuoja visus likusius? Būgnai, žaidimo aikštelės suaugusiems, oro pilys, kažkoks basas takas ir t.t. Sakytum, Palangos Basanavičiaus gatvės repertuaras."

Skaityti komentarus (2)

Šį šeštadienį vyko futbolo turnyras skirtas Vytautui Leščiui atminti. J.Biliūno gimnazijos stadione svečiavosi 35+ komandos iš Molėtų, Rokiškio ir Kupiškio. Smagus spalio 21 d. oras paneigė visas blogiausias sinoptikų prognozes. Tai suteikė dar daugiau žavesio šiam blitz turnyrėliui.

 Kartais laimi komandos mažiausiai praleidusios, bet dažniau komandos daug mušančios. Šį kartą tokia komanda buvo FK Molėtai. Tikrai nesitikėjom tokio užtikrinto Beniaus Zelkevičiaus bičiulių žaidimo. Pirmose rungtynėse teko nulenkti galvą prieš molėtiškius, kurie pirmomis rungtynių minutėmis pelnė gražų įvartį, o per likusį laiką užtikrintai apsigynė. Mums tai buvo vienintelis praleistas įvartis tądien, bet jo užteko, kad galėtume kovoti tik dėl antros vietos.

Likusį darbą atlikome gerai; nugalėtos Rokiškio ir Kupiškio komandos vienodu rezultatu (1:0). Įvarčius atitinkamai pelnė Tomukaz ir Gincė.

Tuo tarpu vyrai iš Molėtų pasismagino rungtynėse su Kupiškiu (3:2) ir nepaliko vilčių blankiai žaidusiems rokiškėnams (6:0).

Po rungtynių pakvietėme svečius į BANGENIO baseiną https://www.sveikatosoaze.lt, kur atgavom jėgas ir puikiai praleidom likusią aktyvią dienos dalį.

Mūsų gretas, po labai ilgos pertraukos, papildė Robertas (Ogis), komandoje taip pat debiutavo vartininkas Arūnas Pupelis, draugų žaidimo atvyko pažiūrėti Andrius Spiečius. Mums šis faktas daug svarbesnis nei nugalėtojų taurė. Norėtume ir dažniau jus matyti, bei kviečiame “užsislėpusį rezervą” nemiegoti, kai toks futbolo gyvenimas verda.

Šios dienos šventėje dalyvavo ir prakaitą liejo: Arūnas, Andrius, Gincė, Umbro, Darius, Raimis-Saniokas, Saulius, Tomukaz, Artiominho-Būras, Renato ir Ogis.

Arūnė Vitonytė

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta