Ar dažnai lankotės kavinėse?

Dienos anekdotas

Rinkimų diena - tai vienintelė diena, kai vyrai ir moterys visur naudojasi bendra kabina.

Komentaras

Šventės dalyvis: „Kiekvienų metų Obuolinių švenčių vinis - kažkokia nauja idėja, kaip šiemet iš obuolių sudėliotas žodis "ANYKŠČIAI". Kaip ir ankstesniais metais - obuolių kilimai, vaišių stalas prie Šventosios, obuolienės virimas. Tai ir viskas, kas traukia į šventę. O visa kita - tas pats ir nusibodę: ypač daug laiko užimantis nuobodus žemdirbių apdovanojimas, brangi mugė, kurioje amatininkai jau nežino kiek plėšti (pvz. už gruzinišką duoną, paprastai tariant blyną - net 5 Eur), besikartojančios seniūnijų kompozicijos iš rudens derliaus, tie patys saviveiklininkų pasirodymai, iki skausmo žinomos ir girdėtos Edmundo Kučinsko dainos (nors gerai, kad orgaizatoriai nepasikvietė kokios nors "Skylės"). Tiesa, savo klausytojus atlikėjas mėgino užvesti kalbomis apie savo žydrą kostiumą, gėjus ir Gražulį, bet, kaip mėgo dažnai kartoti žodį "kolektyvas" dainininkas, žiūrovai tik abejingai klausėsi žinomų dainų, palydimų vėjo šuorais ir lietumi. Savivaldybės kultūros skyriui reikėtų pagalvoti, kaip paįvairinti šventės formatą, nes žmonės jau nori kažko naujo."

Skaityti komentarus (9)

Šį šeštadienį vyko futbolo turnyras skirtas Vytautui Leščiui atminti. J.Biliūno gimnazijos stadione svečiavosi 35+ komandos iš Molėtų, Rokiškio ir Kupiškio. Smagus spalio 21 d. oras paneigė visas blogiausias sinoptikų prognozes. Tai suteikė dar daugiau žavesio šiam blitz turnyrėliui.

 Kartais laimi komandos mažiausiai praleidusios, bet dažniau komandos daug mušančios. Šį kartą tokia komanda buvo FK Molėtai. Tikrai nesitikėjom tokio užtikrinto Beniaus Zelkevičiaus bičiulių žaidimo. Pirmose rungtynėse teko nulenkti galvą prieš molėtiškius, kurie pirmomis rungtynių minutėmis pelnė gražų įvartį, o per likusį laiką užtikrintai apsigynė. Mums tai buvo vienintelis praleistas įvartis tądien, bet jo užteko, kad galėtume kovoti tik dėl antros vietos.

Likusį darbą atlikome gerai; nugalėtos Rokiškio ir Kupiškio komandos vienodu rezultatu (1:0). Įvarčius atitinkamai pelnė Tomukaz ir Gincė.

Tuo tarpu vyrai iš Molėtų pasismagino rungtynėse su Kupiškiu (3:2) ir nepaliko vilčių blankiai žaidusiems rokiškėnams (6:0).

Po rungtynių pakvietėme svečius į BANGENIO baseiną https://www.sveikatosoaze.lt, kur atgavom jėgas ir puikiai praleidom likusią aktyvią dienos dalį.

Mūsų gretas, po labai ilgos pertraukos, papildė Robertas (Ogis), komandoje taip pat debiutavo vartininkas Arūnas Pupelis, draugų žaidimo atvyko pažiūrėti Andrius Spiečius. Mums šis faktas daug svarbesnis nei nugalėtojų taurė. Norėtume ir dažniau jus matyti, bei kviečiame “užsislėpusį rezervą” nemiegoti, kai toks futbolo gyvenimas verda.

Šios dienos šventėje dalyvavo ir prakaitą liejo: Arūnas, Andrius, Gincė, Umbro, Darius, Raimis-Saniokas, Saulius, Tomukaz, Artiominho-Būras, Renato ir Ogis.

Arūnė Vitonytė

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta