Ar turite paskyrą "Facebook"-e?

Dienos anekdotas

Tūkstantmečio aukso puodą laimėjo jaunas policininkas iš Vilniaus. Sulėkė korespondentai, su kameromis, su mikrofonais...
Visi klausinėja:
- Ką veiksit? Ką darysit su tokia suma pinigų?
Jaunasis policininkas ir sako:
- Matot, jau daug kas siūlė variantus... Vieni siūlo mašiną pirkti, kiti - namą statytis, treti - bizniuką pradėti... Bet aš taip pagalvojau ir nusprendžiau už tuos pinigus Vilniuje nusipirkti vieną sankryžą... Dirbsiu sielos malonumui...

Komentaras

anykštėnė: „Ir vėl stovės upė prižėlusi, prismirdusi viduryje miesto. Svarstykles už 10 000 pirks, visai Liogei asu protu prastai, kaip Kauno auksinis tualetas bus Anykščių auksinės svarstyklės"

Skaityti komentarus (2)

Šį šeštadienį vyko futbolo turnyras skirtas Vytautui Leščiui atminti. J.Biliūno gimnazijos stadione svečiavosi 35+ komandos iš Molėtų, Rokiškio ir Kupiškio. Smagus spalio 21 d. oras paneigė visas blogiausias sinoptikų prognozes. Tai suteikė dar daugiau žavesio šiam blitz turnyrėliui.

 Kartais laimi komandos mažiausiai praleidusios, bet dažniau komandos daug mušančios. Šį kartą tokia komanda buvo FK Molėtai. Tikrai nesitikėjom tokio užtikrinto Beniaus Zelkevičiaus bičiulių žaidimo. Pirmose rungtynėse teko nulenkti galvą prieš molėtiškius, kurie pirmomis rungtynių minutėmis pelnė gražų įvartį, o per likusį laiką užtikrintai apsigynė. Mums tai buvo vienintelis praleistas įvartis tądien, bet jo užteko, kad galėtume kovoti tik dėl antros vietos.

Likusį darbą atlikome gerai; nugalėtos Rokiškio ir Kupiškio komandos vienodu rezultatu (1:0). Įvarčius atitinkamai pelnė Tomukaz ir Gincė.

Tuo tarpu vyrai iš Molėtų pasismagino rungtynėse su Kupiškiu (3:2) ir nepaliko vilčių blankiai žaidusiems rokiškėnams (6:0).

Po rungtynių pakvietėme svečius į BANGENIO baseiną https://www.sveikatosoaze.lt, kur atgavom jėgas ir puikiai praleidom likusią aktyvią dienos dalį.

Mūsų gretas, po labai ilgos pertraukos, papildė Robertas (Ogis), komandoje taip pat debiutavo vartininkas Arūnas Pupelis, draugų žaidimo atvyko pažiūrėti Andrius Spiečius. Mums šis faktas daug svarbesnis nei nugalėtojų taurė. Norėtume ir dažniau jus matyti, bei kviečiame “užsislėpusį rezervą” nemiegoti, kai toks futbolo gyvenimas verda.

Šios dienos šventėje dalyvavo ir prakaitą liejo: Arūnas, Andrius, Gincė, Umbro, Darius, Raimis-Saniokas, Saulius, Tomukaz, Artiominho-Būras, Renato ir Ogis.

Arūnė Vitonytė

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta