Ar dažnai lankotės kavinėse?

Dienos anekdotas

Rinkimų diena - tai vienintelė diena, kai vyrai ir moterys visur naudojasi bendra kabina.

Komentaras

Šventės dalyvis: „Kiekvienų metų Obuolinių švenčių vinis - kažkokia nauja idėja, kaip šiemet iš obuolių sudėliotas žodis "ANYKŠČIAI". Kaip ir ankstesniais metais - obuolių kilimai, vaišių stalas prie Šventosios, obuolienės virimas. Tai ir viskas, kas traukia į šventę. O visa kita - tas pats ir nusibodę: ypač daug laiko užimantis nuobodus žemdirbių apdovanojimas, brangi mugė, kurioje amatininkai jau nežino kiek plėšti (pvz. už gruzinišką duoną, paprastai tariant blyną - net 5 Eur), besikartojančios seniūnijų kompozicijos iš rudens derliaus, tie patys saviveiklininkų pasirodymai, iki skausmo žinomos ir girdėtos Edmundo Kučinsko dainos (nors gerai, kad orgaizatoriai nepasikvietė kokios nors "Skylės"). Tiesa, savo klausytojus atlikėjas mėgino užvesti kalbomis apie savo žydrą kostiumą, gėjus ir Gražulį, bet, kaip mėgo dažnai kartoti žodį "kolektyvas" dainininkas, žiūrovai tik abejingai klausėsi žinomų dainų, palydimų vėjo šuorais ir lietumi. Savivaldybės kultūros skyriui reikėtų pagalvoti, kaip paįvairinti šventės formatą, nes žmonės jau nori kažko naujo."

Skaityti komentarus (9)
Ketvirtadienį vyks rajono Tarybos posėdis.

Naują darbo savaitę rajono meras Kęstutis Tubis ir savivaldybės administracijos direktorius Audronius Gališanka  pradėjo susitikimu su UAB „Urbanistka“ projektuotojais.

Antradienį K.Tubis dalyvaus Lietuvos savivaldybių asociacijos tarybos posėdyje Seime. Grįžęs iš sostinės  susitiks su Paupio gatvės  gyventojais dėl daugiabučio renovacijos.Trečiadienį meras dalyvaus Čekijos įkūrimo dienos minėjime Čekijos Respublikos ambasadoje Vilniuje.
Mero pavaduotojas Sigutis Obelevičius ir savivaldybės administracijos direktorius A.Gališanka šią savaitę daugiausiai dirbs su dokumentais.
Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Ramūnas Blazarėnas šiandien dalyvaus Nuolatinės viešųjų pirkimų ir Nevyriausybinių organizacijų projektų vertinimo komisijų posėdžiuose.Antradienį R.Blazarėnas dalyvaus nekilnojamojo turto Anykščių rajone pardavimo aukcione. Penktadienį lankysis Trakų rajono savivaldybėje seniūnaičių rinkimų organizavimo klausimais.
Ketvirtadienį visi rajono vadovai dalyvaus rajono Tarybos posėdyje.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Tušti Reikalai

  Nuoroda

  Anykščiai yra pasirašę bendradarbiavimo sutartį su Nepomuku. Gal kas pastebėjote šio bendradarbiavimo su čekais rezultatus?

  Prieš 11 mėnesių
 • Pastebime

  atsakymas į: Tušti Reikalai Nuoroda

  a)Alaus pramonininkas tapo valdžia.
  b) Buvo Alinis 2
  c) meras už dyką pavalgys
  Ar maža ?

  Prieš 11 mėnesių
 • Domina aukcionas

  Nuoroda

  O ka pardavinės ?

  Prieš 11 mėnesių