Ką manote apie Anykščių pilies statybas?

Dienos anekdotas

Iš laiško žurnalo redakcijai: „...o jūsų kryžiažodžiai žemina žmogaus orumą! Bandydamas juos išspręsti pasijuntu tikru idiotu!“

Komentaras

Mergaitė dailia krūtine:„2017 01 01 buvo 27892 gyventojai. Dabar 27001. Per mėnesį netenkam bevek 100 gyventojų. Anykščiams liko tik 27 metai. Gal nebestatom pilaitės? Pastatom didesnę autobusų stotį su tiesioginiais reisais į Vilniaus ir Kauno aerouostus ir praplečiam kapinių teritoriją. O gal valdininkų pamažinam per pusę?"

Komentuoti
Ketvirtadienį vyks rajono Tarybos posėdis.

Naują darbo savaitę rajono meras Kęstutis Tubis ir savivaldybės administracijos direktorius Audronius Gališanka  pradėjo susitikimu su UAB „Urbanistka“ projektuotojais.

Antradienį K.Tubis dalyvaus Lietuvos savivaldybių asociacijos tarybos posėdyje Seime. Grįžęs iš sostinės  susitiks su Paupio gatvės  gyventojais dėl daugiabučio renovacijos.Trečiadienį meras dalyvaus Čekijos įkūrimo dienos minėjime Čekijos Respublikos ambasadoje Vilniuje.
Mero pavaduotojas Sigutis Obelevičius ir savivaldybės administracijos direktorius A.Gališanka šią savaitę daugiausiai dirbs su dokumentais.
Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Ramūnas Blazarėnas šiandien dalyvaus Nuolatinės viešųjų pirkimų ir Nevyriausybinių organizacijų projektų vertinimo komisijų posėdžiuose.Antradienį R.Blazarėnas dalyvaus nekilnojamojo turto Anykščių rajone pardavimo aukcione. Penktadienį lankysis Trakų rajono savivaldybėje seniūnaičių rinkimų organizavimo klausimais.
Ketvirtadienį visi rajono vadovai dalyvaus rajono Tarybos posėdyje.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Tušti Reikalai

  Nuoroda

  Anykščiai yra pasirašę bendradarbiavimo sutartį su Nepomuku. Gal kas pastebėjote šio bendradarbiavimo su čekais rezultatus?

  Prieš mėnesį
 • Pastebime

  atsakymas į: Tušti Reikalai Nuoroda

  a)Alaus pramonininkas tapo valdžia.
  b) Buvo Alinis 2
  c) meras už dyką pavalgys
  Ar maža ?

  Prieš mėnesį
 • Domina aukcionas

  Nuoroda

  O ka pardavinės ?

  Prieš mėnesį