Ar turite paskyrą "Facebook"-e?

Dienos anekdotas

Tūkstantmečio aukso puodą laimėjo jaunas policininkas iš Vilniaus. Sulėkė korespondentai, su kameromis, su mikrofonais...
Visi klausinėja:
- Ką veiksit? Ką darysit su tokia suma pinigų?
Jaunasis policininkas ir sako:
- Matot, jau daug kas siūlė variantus... Vieni siūlo mašiną pirkti, kiti - namą statytis, treti - bizniuką pradėti... Bet aš taip pagalvojau ir nusprendžiau už tuos pinigus Vilniuje nusipirkti vieną sankryžą... Dirbsiu sielos malonumui...

Komentaras

anykštėnė: „Ir vėl stovės upė prižėlusi, prismirdusi viduryje miesto. Svarstykles už 10 000 pirks, visai Liogei asu protu prastai, kaip Kauno auksinis tualetas bus Anykščių auksinės svarstyklės"

Skaityti komentarus (2)
Ketvirtadienį vyks rajono Tarybos posėdis.

Naują darbo savaitę rajono meras Kęstutis Tubis ir savivaldybės administracijos direktorius Audronius Gališanka  pradėjo susitikimu su UAB „Urbanistka“ projektuotojais.

Antradienį K.Tubis dalyvaus Lietuvos savivaldybių asociacijos tarybos posėdyje Seime. Grįžęs iš sostinės  susitiks su Paupio gatvės  gyventojais dėl daugiabučio renovacijos.Trečiadienį meras dalyvaus Čekijos įkūrimo dienos minėjime Čekijos Respublikos ambasadoje Vilniuje.
Mero pavaduotojas Sigutis Obelevičius ir savivaldybės administracijos direktorius A.Gališanka šią savaitę daugiausiai dirbs su dokumentais.
Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Ramūnas Blazarėnas šiandien dalyvaus Nuolatinės viešųjų pirkimų ir Nevyriausybinių organizacijų projektų vertinimo komisijų posėdžiuose.Antradienį R.Blazarėnas dalyvaus nekilnojamojo turto Anykščių rajone pardavimo aukcione. Penktadienį lankysis Trakų rajono savivaldybėje seniūnaičių rinkimų organizavimo klausimais.
Ketvirtadienį visi rajono vadovai dalyvaus rajono Tarybos posėdyje.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Tušti Reikalai

  Nuoroda

  Anykščiai yra pasirašę bendradarbiavimo sutartį su Nepomuku. Gal kas pastebėjote šio bendradarbiavimo su čekais rezultatus?

  Prieš 4 mėnesių
 • Pastebime

  atsakymas į: Tušti Reikalai Nuoroda

  a)Alaus pramonininkas tapo valdžia.
  b) Buvo Alinis 2
  c) meras už dyką pavalgys
  Ar maža ?

  Prieš 4 mėnesių
 • Domina aukcionas

  Nuoroda

  O ka pardavinės ?

  Prieš 4 mėnesių