Ką manote apie Anykščių pilies statybas?

Dienos anekdotas

Iš laiško žurnalo redakcijai: „...o jūsų kryžiažodžiai žemina žmogaus orumą! Bandydamas juos išspręsti pasijuntu tikru idiotu!“

Komentaras

Mergaitė dailia krūtine:„2017 01 01 buvo 27892 gyventojai. Dabar 27001. Per mėnesį netenkam bevek 100 gyventojų. Anykščiams liko tik 27 metai. Gal nebestatom pilaitės? Pastatom didesnę autobusų stotį su tiesioginiais reisais į Vilniaus ir Kauno aerouostus ir praplečiam kapinių teritoriją. O gal valdininkų pamažinam per pusę?"

Komentuoti

Svečiuose kraštuose pasirodžius sunkvežimiui su Božolė vyno kroviniu, metami darbai ir skubiai traukiama į barą ar kavinę kur jaunas vynas iškraunamas. "Jaunasis atvyko", - šūkaujama skersgatviuose.

Populiariausios pasaulio gastronominės tradicijos jau Anykščiuose: antri metai  restorane “Nykščio namai” Božolė jaunojo vyno sutiktuvės! Renginio metu pristatysime Božolė tradiciją, degustuosime šių metų derliaus vyną iš Les vins George Dubeauf vyninės, mėgausimės užkandžiais ir gražiausiomis prancūziškomis melodijomis su ugningo balso ir temperamento dainininke Rasa Kaušiūte.
Vietas būtina rezervuoti iš anksto. Telefono numeris pasiteiravimui: 8 655 43379