Ar turite paskyrą "Facebook"-e?

Dienos anekdotas

Tūkstantmečio aukso puodą laimėjo jaunas policininkas iš Vilniaus. Sulėkė korespondentai, su kameromis, su mikrofonais...
Visi klausinėja:
- Ką veiksit? Ką darysit su tokia suma pinigų?
Jaunasis policininkas ir sako:
- Matot, jau daug kas siūlė variantus... Vieni siūlo mašiną pirkti, kiti - namą statytis, treti - bizniuką pradėti... Bet aš taip pagalvojau ir nusprendžiau už tuos pinigus Vilniuje nusipirkti vieną sankryžą... Dirbsiu sielos malonumui...

Komentaras

anykštėnė: „Ir vėl stovės upė prižėlusi, prismirdusi viduryje miesto. Svarstykles už 10 000 pirks, visai Liogei asu protu prastai, kaip Kauno auksinis tualetas bus Anykščių auksinės svarstyklės"

Skaityti komentarus (2)

Svečiuose kraštuose pasirodžius sunkvežimiui su Božolė vyno kroviniu, metami darbai ir skubiai traukiama į barą ar kavinę kur jaunas vynas iškraunamas. "Jaunasis atvyko", - šūkaujama skersgatviuose.

Populiariausios pasaulio gastronominės tradicijos jau Anykščiuose: antri metai  restorane “Nykščio namai” Božolė jaunojo vyno sutiktuvės! Renginio metu pristatysime Božolė tradiciją, degustuosime šių metų derliaus vyną iš Les vins George Dubeauf vyninės, mėgausimės užkandžiais ir gražiausiomis prancūziškomis melodijomis su ugningo balso ir temperamento dainininke Rasa Kaušiūte.
Vietas būtina rezervuoti iš anksto. Telefono numeris pasiteiravimui: 8 655 43379