Ką manote apie Anykščių pilies statybas?

Dienos anekdotas

Iš laiško žurnalo redakcijai: „...o jūsų kryžiažodžiai žemina žmogaus orumą! Bandydamas juos išspręsti pasijuntu tikru idiotu!“

Komentaras

Mergaitė dailia krūtine:„2017 01 01 buvo 27892 gyventojai. Dabar 27001. Per mėnesį netenkam bevek 100 gyventojų. Anykščiams liko tik 27 metai. Gal nebestatom pilaitės? Pastatom didesnę autobusų stotį su tiesioginiais reisais į Vilniaus ir Kauno aerouostus ir praplečiam kapinių teritoriją. O gal valdininkų pamažinam per pusę?"

Komentuoti
Atsakomybę už sklandžią Anykščių verslo informacinio centro reorganizaciją privalės asmeniškai prisiimti savivaldybės administracijos direktorius Audronius Gališanka.

Anykščių rajono savivaldybės administracijos vadovybė gavo pylos nuo Vyriausybės atstovės Utenos apskrityje dėl betvarkės reorganizuojant Anykščių verslo informacinį centrą.

 

Kitą savaitę vyksiančiam neeiliniam rajono Tarybos posėdžiui pateiktas sprendimo projektas dėl įstaigos reorganizacijos, kuriame rugsėjį priimtą sprendimą siūloma papildyti ypač svarbiu punktu:
„Įpareigoti Anykščių rajono savivaldybės administracijos direktorių kontroliuoti tinkamą viešosios įstaigos Anykščių verslo informacinio centro reorganizavimo sąlygų parengimą“.
Iki šiol reorganizacijos reikalai buvo palikti Anykščių verslo informacinio centro direktorei Renatai Gudonienei ir laikinajai Anykščių turizmo informacijos centro direktorei Kristinai Beinorytei.
Viename iš rajono Tarybos posėdžių socialdemokratas Dainius Žiogelis savivaldybės administracijos vadovus pavadino naiviais. Esą tikėtis sklandžios įstaigų reorganizacijos net nebuvo galima tikėtis, kai vienos iš šių įstaigų vadovės ateitis yra visiškoje nežinioje. Tuo tarpu savivaldybės administracijos direktorius Audronius Gališanka dėl stringančios įstaigų reorganizacijos R.Gudonienę ir K.Beinorytę Tarybos posėdyje viešai apkaltino kompetencijos stoka.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Klausimelis

  Nuoroda

  Tai gal sakau reorganizacijos salygas turi rengti savivaldybe o ne pacios direktores?

  Prieš savaitę
 • D. Vaičiūnas

  Nuoroda

  Kurioje vietoje "susimovė"? Antraštė visiškai neatitinka "straipsnio" turinio kuri kursto skaitytojų neapykantą.

  Prieš savaitę
 • vieta

  atsakymas į: D. Vaičiūnas Nuoroda

  vadovybė gavo pylos nuo Vyriausybės atstovės Utenos apskrityje dėl betvarkės reorganizuojant Anykščių verslo informacinį centrą

  Prieš savaitę
 • O cia tai stebetojas

  atsakymas į: D. Vaičiūnas Nuoroda

  Jau advokato vaidmeni isijaute,kas daugiau uzstos Galisanka jei ne sankryzos stebetojas.

  Prieš savaitę
 • Analitikas

  atsakymas į: O cia tai stebetojas Nuoroda

  Jo matomai jau pribrento kurt stebėtojų visuomeninį komitetą aišku pavadinime galima būtų kur nors įterpt žodį muilas ar muiliukas

  Prieš savaitę
 • Teks gryžti Profken

  Nuoroda

  "Atsakomybę už sklandžią Anykščių verslo informacinio centro reorganizaciją privalės asmeniškai prisiimti savivaldybės administracijos direktorius Audronius Gališanka."

  Prieš savaitę
 • tai

  Nuoroda

  suprantama,kad Gališanka nemoka vadovauti ir neturi tam kompetencijos. Visiškai pritariam ,kad kompetencijos neturi ir Anykščių seniūnas.Tai abu atsistatydina nuo 12.01

  Prieš savaitę
 • kai

  Nuoroda

  kompentencijos 0 gali Tubia lengvai valdyti si frukta. O uz lojaluma dar ir prieda prideti. Kompetencijos stigius merijoje akivaizdus.

  Prieš savaitę
 • JO

  Nuoroda

  TIC isformuot,su visa kontora,ir prijungt prie verslo informacinio centro,tada ir Kalitos kalnas atsiras ten kur turi buti,o ne prie TIC

  Prieš savaitę
Įkelti daugiau