Ar turite paskyrą "Facebook"-e?

Dienos anekdotas

Tūkstantmečio aukso puodą laimėjo jaunas policininkas iš Vilniaus. Sulėkė korespondentai, su kameromis, su mikrofonais...
Visi klausinėja:
- Ką veiksit? Ką darysit su tokia suma pinigų?
Jaunasis policininkas ir sako:
- Matot, jau daug kas siūlė variantus... Vieni siūlo mašiną pirkti, kiti - namą statytis, treti - bizniuką pradėti... Bet aš taip pagalvojau ir nusprendžiau už tuos pinigus Vilniuje nusipirkti vieną sankryžą... Dirbsiu sielos malonumui...

Komentaras

anykštėnė: „Ir vėl stovės upė prižėlusi, prismirdusi viduryje miesto. Svarstykles už 10 000 pirks, visai Liogei asu protu prastai, kaip Kauno auksinis tualetas bus Anykščių auksinės svarstyklės"

Skaityti komentarus (2)
Atsakomybę už sklandžią Anykščių verslo informacinio centro reorganizaciją privalės asmeniškai prisiimti savivaldybės administracijos direktorius Audronius Gališanka.

Anykščių rajono savivaldybės administracijos vadovybė gavo pylos nuo Vyriausybės atstovės Utenos apskrityje dėl betvarkės reorganizuojant Anykščių verslo informacinį centrą.

 

Kitą savaitę vyksiančiam neeiliniam rajono Tarybos posėdžiui pateiktas sprendimo projektas dėl įstaigos reorganizacijos, kuriame rugsėjį priimtą sprendimą siūloma papildyti ypač svarbiu punktu:
„Įpareigoti Anykščių rajono savivaldybės administracijos direktorių kontroliuoti tinkamą viešosios įstaigos Anykščių verslo informacinio centro reorganizavimo sąlygų parengimą“.
Iki šiol reorganizacijos reikalai buvo palikti Anykščių verslo informacinio centro direktorei Renatai Gudonienei ir laikinajai Anykščių turizmo informacijos centro direktorei Kristinai Beinorytei.
Viename iš rajono Tarybos posėdžių socialdemokratas Dainius Žiogelis savivaldybės administracijos vadovus pavadino naiviais. Esą tikėtis sklandžios įstaigų reorganizacijos net nebuvo galima tikėtis, kai vienos iš šių įstaigų vadovės ateitis yra visiškoje nežinioje. Tuo tarpu savivaldybės administracijos direktorius Audronius Gališanka dėl stringančios įstaigų reorganizacijos R.Gudonienę ir K.Beinorytę Tarybos posėdyje viešai apkaltino kompetencijos stoka.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Klausimelis

  Nuoroda

  Tai gal sakau reorganizacijos salygas turi rengti savivaldybe o ne pacios direktores?

  Prieš 3 mėnesių
 • D. Vaičiūnas

  Nuoroda

  Kurioje vietoje "susimovė"? Antraštė visiškai neatitinka "straipsnio" turinio kuri kursto skaitytojų neapykantą.

  Prieš 3 mėnesių
 • vieta

  atsakymas į: D. Vaičiūnas Nuoroda

  vadovybė gavo pylos nuo Vyriausybės atstovės Utenos apskrityje dėl betvarkės reorganizuojant Anykščių verslo informacinį centrą

  Prieš 3 mėnesių
 • O cia tai stebetojas

  atsakymas į: D. Vaičiūnas Nuoroda

  Jau advokato vaidmeni isijaute,kas daugiau uzstos Galisanka jei ne sankryzos stebetojas.

  Prieš 3 mėnesių
 • Analitikas

  atsakymas į: O cia tai stebetojas Nuoroda

  Jo matomai jau pribrento kurt stebėtojų visuomeninį komitetą aišku pavadinime galima būtų kur nors įterpt žodį muilas ar muiliukas

  Prieš 3 mėnesių
 • Anykštos redakcija parduoda

  Nuoroda
  Prieš 3 mėnesių
 • Teks gryžti Profken

  Nuoroda

  "Atsakomybę už sklandžią Anykščių verslo informacinio centro reorganizaciją privalės asmeniškai prisiimti savivaldybės administracijos direktorius Audronius Gališanka."

  Prieš 3 mėnesių
 • tai

  Nuoroda

  suprantama,kad Gališanka nemoka vadovauti ir neturi tam kompetencijos. Visiškai pritariam ,kad kompetencijos neturi ir Anykščių seniūnas.Tai abu atsistatydina nuo 12.01

  Prieš 3 mėnesių
 • kai

  Nuoroda

  kompentencijos 0 gali Tubia lengvai valdyti si frukta. O uz lojaluma dar ir prieda prideti. Kompetencijos stigius merijoje akivaizdus.

  Prieš 3 mėnesių
 • JO

  Nuoroda

  TIC isformuot,su visa kontora,ir prijungt prie verslo informacinio centro,tada ir Kalitos kalnas atsiras ten kur turi buti,o ne prie TIC

  Prieš 3 mėnesių
Įkelti daugiau