Ar dažnai lankotės kavinėse?

Dienos anekdotas

Rinkimų diena - tai vienintelė diena, kai vyrai ir moterys visur naudojasi bendra kabina.

Komentaras

Šventės dalyvis: „Kiekvienų metų Obuolinių švenčių vinis - kažkokia nauja idėja, kaip šiemet iš obuolių sudėliotas žodis "ANYKŠČIAI". Kaip ir ankstesniais metais - obuolių kilimai, vaišių stalas prie Šventosios, obuolienės virimas. Tai ir viskas, kas traukia į šventę. O visa kita - tas pats ir nusibodę: ypač daug laiko užimantis nuobodus žemdirbių apdovanojimas, brangi mugė, kurioje amatininkai jau nežino kiek plėšti (pvz. už gruzinišką duoną, paprastai tariant blyną - net 5 Eur), besikartojančios seniūnijų kompozicijos iš rudens derliaus, tie patys saviveiklininkų pasirodymai, iki skausmo žinomos ir girdėtos Edmundo Kučinsko dainos (nors gerai, kad orgaizatoriai nepasikvietė kokios nors "Skylės"). Tiesa, savo klausytojus atlikėjas mėgino užvesti kalbomis apie savo žydrą kostiumą, gėjus ir Gražulį, bet, kaip mėgo dažnai kartoti žodį "kolektyvas" dainininkas, žiūrovai tik abejingai klausėsi žinomų dainų, palydimų vėjo šuorais ir lietumi. Savivaldybės kultūros skyriui reikėtų pagalvoti, kaip paįvairinti šventės formatą, nes žmonės jau nori kažko naujo."

Skaityti komentarus (9)
Atsakomybę už sklandžią Anykščių verslo informacinio centro reorganizaciją privalės asmeniškai prisiimti savivaldybės administracijos direktorius Audronius Gališanka.

Anykščių rajono savivaldybės administracijos vadovybė gavo pylos nuo Vyriausybės atstovės Utenos apskrityje dėl betvarkės reorganizuojant Anykščių verslo informacinį centrą.

 

Kitą savaitę vyksiančiam neeiliniam rajono Tarybos posėdžiui pateiktas sprendimo projektas dėl įstaigos reorganizacijos, kuriame rugsėjį priimtą sprendimą siūloma papildyti ypač svarbiu punktu:
„Įpareigoti Anykščių rajono savivaldybės administracijos direktorių kontroliuoti tinkamą viešosios įstaigos Anykščių verslo informacinio centro reorganizavimo sąlygų parengimą“.
Iki šiol reorganizacijos reikalai buvo palikti Anykščių verslo informacinio centro direktorei Renatai Gudonienei ir laikinajai Anykščių turizmo informacijos centro direktorei Kristinai Beinorytei.
Viename iš rajono Tarybos posėdžių socialdemokratas Dainius Žiogelis savivaldybės administracijos vadovus pavadino naiviais. Esą tikėtis sklandžios įstaigų reorganizacijos net nebuvo galima tikėtis, kai vienos iš šių įstaigų vadovės ateitis yra visiškoje nežinioje. Tuo tarpu savivaldybės administracijos direktorius Audronius Gališanka dėl stringančios įstaigų reorganizacijos R.Gudonienę ir K.Beinorytę Tarybos posėdyje viešai apkaltino kompetencijos stoka.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Klausimelis

  Nuoroda

  Tai gal sakau reorganizacijos salygas turi rengti savivaldybe o ne pacios direktores?

  Prieš 10 mėnesių
 • D. Vaičiūnas

  Nuoroda

  Kurioje vietoje "susimovė"? Antraštė visiškai neatitinka "straipsnio" turinio kuri kursto skaitytojų neapykantą.

  Prieš 10 mėnesių
 • vieta

  atsakymas į: D. Vaičiūnas Nuoroda

  vadovybė gavo pylos nuo Vyriausybės atstovės Utenos apskrityje dėl betvarkės reorganizuojant Anykščių verslo informacinį centrą

  Prieš 10 mėnesių
 • O cia tai stebetojas

  atsakymas į: D. Vaičiūnas Nuoroda

  Jau advokato vaidmeni isijaute,kas daugiau uzstos Galisanka jei ne sankryzos stebetojas.

  Prieš 10 mėnesių
 • Analitikas

  atsakymas į: O cia tai stebetojas Nuoroda

  Jo matomai jau pribrento kurt stebėtojų visuomeninį komitetą aišku pavadinime galima būtų kur nors įterpt žodį muilas ar muiliukas

  Prieš 10 mėnesių
 • Anykštos redakcija parduoda

  Nuoroda
  Prieš 10 mėnesių
 • Teks gryžti Profken

  Nuoroda

  "Atsakomybę už sklandžią Anykščių verslo informacinio centro reorganizaciją privalės asmeniškai prisiimti savivaldybės administracijos direktorius Audronius Gališanka."

  Prieš 10 mėnesių
 • tai

  Nuoroda

  suprantama,kad Gališanka nemoka vadovauti ir neturi tam kompetencijos. Visiškai pritariam ,kad kompetencijos neturi ir Anykščių seniūnas.Tai abu atsistatydina nuo 12.01

  Prieš 10 mėnesių
 • kai

  Nuoroda

  kompentencijos 0 gali Tubia lengvai valdyti si frukta. O uz lojaluma dar ir prieda prideti. Kompetencijos stigius merijoje akivaizdus.

  Prieš 10 mėnesių
 • JO

  Nuoroda

  TIC isformuot,su visa kontora,ir prijungt prie verslo informacinio centro,tada ir Kalitos kalnas atsiras ten kur turi buti,o ne prie TIC

  Prieš 10 mėnesių
Įkelti daugiau