Ką manote apie Anykščių pilies statybas?

Dienos anekdotas

Iš laiško žurnalo redakcijai: „...o jūsų kryžiažodžiai žemina žmogaus orumą! Bandydamas juos išspręsti pasijuntu tikru idiotu!“

Komentaras

Mergaitė dailia krūtine:„2017 01 01 buvo 27892 gyventojai. Dabar 27001. Per mėnesį netenkam bevek 100 gyventojų. Anykščiams liko tik 27 metai. Gal nebestatom pilaitės? Pastatom didesnę autobusų stotį su tiesioginiais reisais į Vilniaus ir Kauno aerouostus ir praplečiam kapinių teritoriją. O gal valdininkų pamažinam per pusę?"

Komentuoti

Antradienį, prieš 17 valandą "Termotaupos" mikroautobusas, Anykščiuose, ties UAB "Anykščių vandenys" kontora, nuvažiavo nuo kelio. Griovys toje vietoje - gilus, tačiau eismo įvykis baigėsi laimingai. Panašu, jog ir vairuotojas, ir automobilis praktiškai nenukentėjo.

Mikroautobusas po įvykio stovėjo ant ratų. Nuo Anykščių važiavęs vairuotojas sakė, jog niekas nesutrukdė, jis paprasčiausiai užsižiopsojo. Įvykio vietoje dirbo policijos pareigūnai, buvo atvažiavę ir "greitosios" bei gaisrinės automobiliai. 

 

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Niekaip dar nesuvokiu iki šiol

  Nuoroda

  Kaip ten toj sankryžoj i Rubikius nuo Vandenu fura su priekaba išsuka ? Nu lažybų gal kas nori ? Statau štuka € kad neišsisuks ! Kas lažinates ?

  Prieš savaitę
 • Baisiausia išsukti prie Anykstos parduotuvės. Kai pradėjo veikti stebėjimo kameros padėtis pasikeitė ir buvo galima įsukti. Dabar vėl atsiranda vairuotojų, kurie pervažiuoja juostą. Tada nors verk. Reikia atnaujinti baudimą.

  Prieš savaitę
 • Kada darome lažybas?

  Prieš savaitę
 • Važiavau ir jokių problemų. Pavažinėtum po Europos Senamiesčius... Visiškai normali sankryža.

  Prieš savaitę
 • Ale sencacija

  Nuoroda

  tai šakės......Siaurinkit labiau gatves. Vakar i bordiura (jusu "fantastiškoje salelelėje) Pušyne pragnybau padanga..Nera sudėtinga ir i griovi ilekti..! Aborigenų tikra šalis....Ale kaip "nusigrybavo" šalelė letuveles ?

  Prieš savaitę
 • taip taip

  atsakymas į: Ale sencacija Nuoroda

  pats aborigenas esi, jei nemoki vairuoti, tai ir važiuok Australijon, ten daaaaug erdvės, ir bordiūrų nėra.

  Prieš savaitę
 • Nesistebek

  atsakymas į: Ale sencacija Nuoroda

  Dabar visi projektuotojai ir valdziagyviai kiaukses, kad vaziuoti nemoki, nors jie ir tik jie kalti del netinkamos infrastrukturos drebimo. Beje, kad ES liepia siaurinti gatves- melas.

  Prieš savaitę
 • ROLUI

  atsakymas į: Ale sencacija Nuoroda

  TEIP TAU IR REIKIA. TAVO RAUDONAS GOLFAS BAIGIA UŽKNISTI PUŠYNO GYVENTOJUS. PADANGA BUVO VASARINĖ, KODĖL TUO NESIDŽIAUGI

  Prieš savaitę
 • Golfas 3

  atsakymas į: ROLUI Nuoroda

  Deja jis mano baltas

  Prieš savaitę
 • M

  atsakymas į: Golfas 3 Nuoroda

  O padangos kokios? Rolai, tu užsimuši.

  Prieš savaitę
Įkelti daugiau