Ar turite paskyrą "Facebook"-e?

Dienos anekdotas

Tūkstantmečio aukso puodą laimėjo jaunas policininkas iš Vilniaus. Sulėkė korespondentai, su kameromis, su mikrofonais...
Visi klausinėja:
- Ką veiksit? Ką darysit su tokia suma pinigų?
Jaunasis policininkas ir sako:
- Matot, jau daug kas siūlė variantus... Vieni siūlo mašiną pirkti, kiti - namą statytis, treti - bizniuką pradėti... Bet aš taip pagalvojau ir nusprendžiau už tuos pinigus Vilniuje nusipirkti vieną sankryžą... Dirbsiu sielos malonumui...

Komentaras

anykštėnė: „Ir vėl stovės upė prižėlusi, prismirdusi viduryje miesto. Svarstykles už 10 000 pirks, visai Liogei asu protu prastai, kaip Kauno auksinis tualetas bus Anykščių auksinės svarstyklės"

Skaityti komentarus (2)

Antradienį, prieš 17 valandą "Termotaupos" mikroautobusas, Anykščiuose, ties UAB "Anykščių vandenys" kontora, nuvažiavo nuo kelio. Griovys toje vietoje - gilus, tačiau eismo įvykis baigėsi laimingai. Panašu, jog ir vairuotojas, ir automobilis praktiškai nenukentėjo.

Mikroautobusas po įvykio stovėjo ant ratų. Nuo Anykščių važiavęs vairuotojas sakė, jog niekas nesutrukdė, jis paprasčiausiai užsižiopsojo. Įvykio vietoje dirbo policijos pareigūnai, buvo atvažiavę ir "greitosios" bei gaisrinės automobiliai. 

 

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Niekaip dar nesuvokiu iki šiol

  Nuoroda

  Kaip ten toj sankryžoj i Rubikius nuo Vandenu fura su priekaba išsuka ? Nu lažybų gal kas nori ? Statau štuka € kad neišsisuks ! Kas lažinates ?

  Prieš 3 mėnesių
 • Baisiausia išsukti prie Anykstos parduotuvės. Kai pradėjo veikti stebėjimo kameros padėtis pasikeitė ir buvo galima įsukti. Dabar vėl atsiranda vairuotojų, kurie pervažiuoja juostą. Tada nors verk. Reikia atnaujinti baudimą.

  Prieš 3 mėnesių
 • Kada darome lažybas?

  Prieš 3 mėnesių
 • Važiavau ir jokių problemų. Pavažinėtum po Europos Senamiesčius... Visiškai normali sankryža.

  Prieš 3 mėnesių
 • Ale sencacija

  Nuoroda

  tai šakės......Siaurinkit labiau gatves. Vakar i bordiura (jusu "fantastiškoje salelelėje) Pušyne pragnybau padanga..Nera sudėtinga ir i griovi ilekti..! Aborigenų tikra šalis....Ale kaip "nusigrybavo" šalelė letuveles ?

  Prieš 3 mėnesių
 • taip taip

  atsakymas į: Ale sencacija Nuoroda

  pats aborigenas esi, jei nemoki vairuoti, tai ir važiuok Australijon, ten daaaaug erdvės, ir bordiūrų nėra.

  Prieš 3 mėnesių
 • Nesistebek

  atsakymas į: Ale sencacija Nuoroda

  Dabar visi projektuotojai ir valdziagyviai kiaukses, kad vaziuoti nemoki, nors jie ir tik jie kalti del netinkamos infrastrukturos drebimo. Beje, kad ES liepia siaurinti gatves- melas.

  Prieš 3 mėnesių
 • ROLUI

  atsakymas į: Ale sencacija Nuoroda

  TEIP TAU IR REIKIA. TAVO RAUDONAS GOLFAS BAIGIA UŽKNISTI PUŠYNO GYVENTOJUS. PADANGA BUVO VASARINĖ, KODĖL TUO NESIDŽIAUGI

  Prieš 3 mėnesių
 • Golfas 3

  atsakymas į: ROLUI Nuoroda

  Deja jis mano baltas

  Prieš 3 mėnesių
 • M

  atsakymas į: Golfas 3 Nuoroda

  O padangos kokios? Rolai, tu užsimuši.

  Prieš 3 mėnesių
Įkelti daugiau