Ar dažnai lankotės kavinėse?

Dienos anekdotas

Rinkimų diena - tai vienintelė diena, kai vyrai ir moterys visur naudojasi bendra kabina.

Komentaras

Šventės dalyvis: „Kiekvienų metų Obuolinių švenčių vinis - kažkokia nauja idėja, kaip šiemet iš obuolių sudėliotas žodis "ANYKŠČIAI". Kaip ir ankstesniais metais - obuolių kilimai, vaišių stalas prie Šventosios, obuolienės virimas. Tai ir viskas, kas traukia į šventę. O visa kita - tas pats ir nusibodę: ypač daug laiko užimantis nuobodus žemdirbių apdovanojimas, brangi mugė, kurioje amatininkai jau nežino kiek plėšti (pvz. už gruzinišką duoną, paprastai tariant blyną - net 5 Eur), besikartojančios seniūnijų kompozicijos iš rudens derliaus, tie patys saviveiklininkų pasirodymai, iki skausmo žinomos ir girdėtos Edmundo Kučinsko dainos (nors gerai, kad orgaizatoriai nepasikvietė kokios nors "Skylės"). Tiesa, savo klausytojus atlikėjas mėgino užvesti kalbomis apie savo žydrą kostiumą, gėjus ir Gražulį, bet, kaip mėgo dažnai kartoti žodį "kolektyvas" dainininkas, žiūrovai tik abejingai klausėsi žinomų dainų, palydimų vėjo šuorais ir lietumi. Savivaldybės kultūros skyriui reikėtų pagalvoti, kaip paįvairinti šventės formatą, nes žmonės jau nori kažko naujo."

Skaityti komentarus (9)

Antradienį, prieš 17 valandą "Termotaupos" mikroautobusas, Anykščiuose, ties UAB "Anykščių vandenys" kontora, nuvažiavo nuo kelio. Griovys toje vietoje - gilus, tačiau eismo įvykis baigėsi laimingai. Panašu, jog ir vairuotojas, ir automobilis praktiškai nenukentėjo.

Mikroautobusas po įvykio stovėjo ant ratų. Nuo Anykščių važiavęs vairuotojas sakė, jog niekas nesutrukdė, jis paprasčiausiai užsižiopsojo. Įvykio vietoje dirbo policijos pareigūnai, buvo atvažiavę ir "greitosios" bei gaisrinės automobiliai. 

 

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Niekaip dar nesuvokiu iki šiol

  Nuoroda

  Kaip ten toj sankryžoj i Rubikius nuo Vandenu fura su priekaba išsuka ? Nu lažybų gal kas nori ? Statau štuka € kad neišsisuks ! Kas lažinates ?

  Prieš 10 mėnesių
 • Baisiausia išsukti prie Anykstos parduotuvės. Kai pradėjo veikti stebėjimo kameros padėtis pasikeitė ir buvo galima įsukti. Dabar vėl atsiranda vairuotojų, kurie pervažiuoja juostą. Tada nors verk. Reikia atnaujinti baudimą.

  Prieš 10 mėnesių
 • Kada darome lažybas?

  Prieš 10 mėnesių
 • Važiavau ir jokių problemų. Pavažinėtum po Europos Senamiesčius... Visiškai normali sankryža.

  Prieš 10 mėnesių
 • Ale sencacija

  Nuoroda

  tai šakės......Siaurinkit labiau gatves. Vakar i bordiura (jusu "fantastiškoje salelelėje) Pušyne pragnybau padanga..Nera sudėtinga ir i griovi ilekti..! Aborigenų tikra šalis....Ale kaip "nusigrybavo" šalelė letuveles ?

  Prieš 10 mėnesių
 • taip taip

  atsakymas į: Ale sencacija Nuoroda

  pats aborigenas esi, jei nemoki vairuoti, tai ir važiuok Australijon, ten daaaaug erdvės, ir bordiūrų nėra.

  Prieš 10 mėnesių
 • Nesistebek

  atsakymas į: Ale sencacija Nuoroda

  Dabar visi projektuotojai ir valdziagyviai kiaukses, kad vaziuoti nemoki, nors jie ir tik jie kalti del netinkamos infrastrukturos drebimo. Beje, kad ES liepia siaurinti gatves- melas.

  Prieš 10 mėnesių
 • ROLUI

  atsakymas į: Ale sencacija Nuoroda

  TEIP TAU IR REIKIA. TAVO RAUDONAS GOLFAS BAIGIA UŽKNISTI PUŠYNO GYVENTOJUS. PADANGA BUVO VASARINĖ, KODĖL TUO NESIDŽIAUGI

  Prieš 10 mėnesių
 • Golfas 3

  atsakymas į: ROLUI Nuoroda

  Deja jis mano baltas

  Prieš 10 mėnesių
 • M

  atsakymas į: Golfas 3 Nuoroda

  O padangos kokios? Rolai, tu užsimuši.

  Prieš 10 mėnesių
Įkelti daugiau