Ar dažnai lankotės kavinėse?

Dienos anekdotas

- Brangusis tau kavą į lovą?
- Ne, geriau į puodelį...

Komentaras

LED ekranas II: „Todėl labai reikalingas mieste LED informacinis ekranas ir net ne vienas. Pirmasis turi atsirasti Ramybės rajone ir su garso kolonėlėmis, skelbiančiomis apie visus planuojamus mieste įvykius , darbus, pasikeitimus ir kt."

Skaityti komentarus (2)

Vakar Anykščių mero Kęstučio Tubio kabinete Anykščių verslo informacijos centro direktorė Renata Gudonienė po ilgo pokalbio su meru parašė pareiškimą išeiti iš darbo savo noru nuo šiandienos. Jos pareiškimą meras K.Tubis iš karto vizavo. O savivaldybės ūkvedys Almantas Žvirblis buvo nusiųstas į Verslo informacijos centrą antspauduoti patalpų.

 

Šiandien prieš aštuonias į darbą atėjusio visos trys Anykščių verslo informacijos centro  darbuotojos negalėjo patekti į savo kabinetus ir vaikščiojo Anykščių menų inkubatoriaus, kurio patalpose įsikūręs verslo informacijos centras, koridoriais, laukdamos, kaip toliau klostysis įvykiai. Penkiolika minučių po aštuonių atvyko ūkvedys A.Žvirblis bei savivaldybės Finansų ir apskaitos skyriaus buhalterė Gražina Martinkienė. Ūkvedys ir buhalterė patikrino antspaudus ir atidavė Verslo informacijos centro darbuotojoms kabinetų raktus. Savivaldybės buhalterė G.Martinkienė piktinosi įvykius prie verslo informacijos centro stebinčiais "Anykštos" žurnalistais, grasino "Anykštos" redakcijai teismais ir nelaukdama, kol savivaldybės ūkvedys išeis iš verslo informacijos centro, smuko į savivaldybės autobusiuką, kuriuo jie atvyko.

Kodėl R.Gudonienė parašė pareiškimą išeiti iš darbo, kas vakar vyko Anykščių mero K.Tubio kabinete, kodėl užantspauduotos Anykščių verslo informacijos centro patalpos - kitose anyksta.lt ir laikraščio "Anykšta" publikacijose.  

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Shane

  Nuoroda

  Jaka jest najlepsza pasta do wybielania zębów? http://lepsza-pamiec.pl

  Prieš savaitę
 • Tamara

  Nuoroda

  http://placeoftherapy.com/author/dioklinme/ A unfortunate part belonging to the aging associated with humans typically our hair will turn grey. Unless unnatural methods are used to control this process, our hair turning grey is inevitable. If you, or simply a loved on, are experiencing this part of your life then a few things you can perform. There are also many different factors which have an impact on this component of the aging work. Luckily, for the people who want to look younger, there are many different kinds of grey hair cures.

  Prieš 2 savaičių
 • Marco

  Nuoroda

  https://canelaskintube.com/profile/tailadon71/ The blue veins are known as the smaller counterparts with the varicose veins, and also the veins appear as spider webs or tiny roots. These blue, purple or red thin vessels can rise to the top through the skin as they located far better the skin surface. The face and the legs would be the most common areas the can notice these tiny veins. These veins can cover a much bigger to a reduced and a noticeable area of skin.

  Prieš mėnesį
 • Angela

  Nuoroda
  Prieš 3 mėnesių
 • Nuomone

  Nuoroda

  Ar ne laikas butu merui socialiniu paslaugu centra pakratyti?manau daugiau idomybiu rastu.

  Prieš 9 mėnesių
 • girinis

  Nuoroda

  eik tu sau
  Nuoroda


  tik profke baigęs ir tinkluose kai dirbo kompiuterio įsijungti nemokėjo - o še tau devintines - savivaldos specialistas, ūkvedys ? Nu va ka reiškia medžioti su pilies valdovu...., nereikia nei diplomų, nei kompetencijos, nei proto - svarbu šoviniuose nusimanyti...

  Prieš 9 mėnesių
 • kaži

  atsakymas į: girinis Nuoroda

  ūkvedžio pareiginėse įrašytas darbas - užanspauduoti patalpa? Gal čia buvo savivalė?

  Prieš 9 mėnesių
 • Giriniui

  atsakymas į: girinis Nuoroda

  Giriniuk, o tai tau pavydas rūrą graužia...?

  Prieš 9 mėnesių
 • aaaa

  Nuoroda

  jus galvojat sugalvojo meras ir padare, niekas be priezasties nedaroma, matyt buvo del ko uzantspauduot . o jus cia visi lojat kad tik palot ant kazko

  Prieš 9 mėnesių
 • bbbbb

  atsakymas į: aaaa Nuoroda

  Net neabejoju.
  Jei būtų padaręs apgalvotai, tai žinotų kaip paaiškinti antspaudavimą. Dabar atrodo, kaip Rokiškio mokyklos direktorius, kuris avarijos nematė nes mašinoje miegojo, o namie gėrė iš streso, nors nieko nematė.

  Prieš 9 mėnesių
Įkelti daugiau