Ar draudžiate savo turtą?

Dienos anekdotas

Policininkas sustabdo automobilį:
- Kas nutiko jūsų galiniams žibintams?
Vairuotojas išlipa iš automobilio ir išbąla kaip kreida. Policininkas pakartoja:
- Kas nutiko jūsų galiniams žibintams? Vairuotojas atrėžia:
- Kam rūpi tie žibintai?! Kur dingo namelis ant ratų?!

Komentaras

X - man: „Turbūt ponai seimūnai pamiršo, kad dar tūkstantis devyni šimtai devyniasdešimt antrųjų metrų pavasarį, kai pirmą ir šiol paskutinį kartą buvo skelbiami pakartotiniai Seimo rinkimai visoje Lietuvoje. Tuomečiai sociologai ir politologai pergalę juose žadėjo centro, liberaliosioms politinėms, tuo tarpu Lietuvos Demokratinei Darbo partijai kažin kieno darytos apklausos žadėjo viso labo nepilnus dvidešimt procentų. O kas gavosi? LDDP triuškinančiai laimėjo absoliučią daugumą, nes ko daugiau reikėjo ir tikėtis kai prieš tai Seime pašeimininkavo devyniasdešimt šeši Sąjūdžio deleguoti deputatai į Aukščiausiąją Tarybą. Dabartiniu atveju, kai pasižiūri apklausas ir pamatai kie žmonių pasitiki politinėmis partijomis ir kiek pasitiki politinėmis partijomis, koks jų procentas nėra tvirtai apsisprendęs eitų į rinkimus ar ne, jei jie vyktų artimiausiu laiku, drąsiai galima teigti, kad nemaža dalimi šviežiai paskelbtus priešlaikius Seimo rinkimus laimėtų politiniai marginalai, pažadėję rinkėjams pokyčius ir permainas, proveržius veržlius, bei šviesų kelią į Lietuvos rytojų.
Panašu ir labai panašu, kad kai ne kurios politinės partijos, tiesiog nepraleido progos pasireklamuoti kalbėdamos apie pirmalaikių Seimo rinkimų svarbą šių dienų mūsų Tėvynės kontekste."

Skaityti komentarus (3)

Vakar Anykščių mero Kęstučio Tubio kabinete Anykščių verslo informacijos centro direktorė Renata Gudonienė po ilgo pokalbio su meru parašė pareiškimą išeiti iš darbo savo noru nuo šiandienos. Jos pareiškimą meras K.Tubis iš karto vizavo. O savivaldybės ūkvedys Almantas Žvirblis buvo nusiųstas į Verslo informacijos centrą antspauduoti patalpų.

 

Šiandien prieš aštuonias į darbą atėjusio visos trys Anykščių verslo informacijos centro  darbuotojos negalėjo patekti į savo kabinetus ir vaikščiojo Anykščių menų inkubatoriaus, kurio patalpose įsikūręs verslo informacijos centras, koridoriais, laukdamos, kaip toliau klostysis įvykiai. Penkiolika minučių po aštuonių atvyko ūkvedys A.Žvirblis bei savivaldybės Finansų ir apskaitos skyriaus buhalterė Gražina Martinkienė. Ūkvedys ir buhalterė patikrino antspaudus ir atidavė Verslo informacijos centro darbuotojoms kabinetų raktus. Savivaldybės buhalterė G.Martinkienė piktinosi įvykius prie verslo informacijos centro stebinčiais "Anykštos" žurnalistais, grasino "Anykštos" redakcijai teismais ir nelaukdama, kol savivaldybės ūkvedys išeis iš verslo informacijos centro, smuko į savivaldybės autobusiuką, kuriuo jie atvyko.

Kodėl R.Gudonienė parašė pareiškimą išeiti iš darbo, kas vakar vyko Anykščių mero K.Tubio kabinete, kodėl užantspauduotos Anykščių verslo informacijos centro patalpos - kitose anyksta.lt ir laikraščio "Anykšta" publikacijose.  

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Nuomone

  Nuoroda

  Ar ne laikas butu merui socialiniu paslaugu centra pakratyti?manau daugiau idomybiu rastu.

  Prieš 3 mėnesių
 • girinis

  Nuoroda

  eik tu sau
  Nuoroda


  tik profke baigęs ir tinkluose kai dirbo kompiuterio įsijungti nemokėjo - o še tau devintines - savivaldos specialistas, ūkvedys ? Nu va ka reiškia medžioti su pilies valdovu...., nereikia nei diplomų, nei kompetencijos, nei proto - svarbu šoviniuose nusimanyti...

  Prieš 3 mėnesių
 • kaži

  atsakymas į: girinis Nuoroda

  ūkvedžio pareiginėse įrašytas darbas - užanspauduoti patalpa? Gal čia buvo savivalė?

  Prieš 3 mėnesių
 • Giriniui

  atsakymas į: girinis Nuoroda

  Giriniuk, o tai tau pavydas rūrą graužia...?

  Prieš 3 mėnesių
 • aaaa

  Nuoroda

  jus galvojat sugalvojo meras ir padare, niekas be priezasties nedaroma, matyt buvo del ko uzantspauduot . o jus cia visi lojat kad tik palot ant kazko

  Prieš 3 mėnesių
 • bbbbb

  atsakymas į: aaaa Nuoroda

  Net neabejoju.
  Jei būtų padaręs apgalvotai, tai žinotų kaip paaiškinti antspaudavimą. Dabar atrodo, kaip Rokiškio mokyklos direktorius, kuris avarijos nematė nes mašinoje miegojo, o namie gėrė iš streso, nors nieko nematė.

  Prieš 3 mėnesių
 • O kas tai buvo?

  atsakymas į: aaaa Nuoroda

  Šėtonas pašnybźdėjo? O gal Napaleonas ?

  Prieš 3 mėnesių
 • Silpni žmonės taip dorojasi

  Nuoroda

  Ubagas dvasios....
  Gaila tų mergaičių, kurios iš viso ne prie ko. Kokį pavyzdį jaunai kartai šitas ubagas rodo? Apgailėtina, mereli

  Prieš 3 mėnesių
 • Dainuška

  atsakymas į: Silpni žmonės taip dorojasi Nuoroda

  Pagalvojus gaila
  Labai gaila būtų
  Gaila vainikėlio
  Vainikėlio rūtų

  Prieš 3 mėnesių
 • Apgailetinas esi Tu, nes neaupranti ka rasai, nes tik bliaut ir moki. Pasiusciau as tave, bet nemandagu.

  Prieš 3 mėnesių
Įkelti daugiau