Kokie 2018-ųjų metų Anykščių įvykiai, projektai, Jūsų nuomone, duos daugiausiai naudos rajonui?

Dienos anekdotas

-JAV mokslininkai teigia, kad iš karvių mėšlo galima gaminti baldus.
-Ne tik baldus. – pritaria Rusijos automobilių gamintojai.

Komentaras

Galvocius: „Manyciau kad meras labai pritaike kelioniu patirti apsviesdamas kulturnami ir biblioteka. Jau tikrai visus "źavi" plieskiantis źaiźaruojantis rusiškas apsvietimas"

Komentuoti

Šiandien „Anykštai“ pavyko pasikalbėti su  Renata Gudoniene, kurios kabinetą užvakar užantspaudavo Anykščių rajono savivaldybės administracijos  ūkvedys. Verslo informacijos centro direktorė „Anykštai“ teigia, jog pareiškimą išeiti iš darbo ji parašiusi po Anykščių rajono mero Kęstučio Tubio psichologinio spaudimo.

Dabar  R.Gudonienė sako apsisprendusi iš darbo nesitraukti - ji parašė merui K.Tubiui raštą, kuriuo reikalaus anuliuoti jos pareiškimą, kurį parašė patyrusi po spaudimo, ir prašys ją grąžinti į darbą.

 

Priminime, jog pareiškimą išeiti iš darbo R.Gudonienė parašė pirmadienį mero K. Tubio kabinete. Ji sako, kad iš savivaldybės administracijos jai neleista išeiti, kol meras K. Tubis nepasirašys potvarkio, jog patenkina jos prašymą. Darbo Kodeksas numato darbuotojui, parašiusiam pareiškimą išeiti iš darbo, leisti tris dienas apsigalvoti ir atsiimti pareiškimą.

 Tačiau meras K. Tubis „Anykštai“ aiškino, kad pati R.Gudonienė jo prašė potvarkį dėl jos atleidimo iš darbo pasirašyti iš karto.

"Jinai prašė", - kodėl meras taip skubėjo atleisti R. Gudonienę iš darbo, „Anykštai“  aiškino rajono vadovas.

Tuo tarpu R. Gudonienė pateikė visai kitokią įvykių versiją. Pasak jos, išklausiusi savivaldybės administracijos Vidaus audito skyriaus išvadų apie Anykščių verslo informacijos centre atliktą auditą, R. Gudonienė merui pasakė, jog yra pasiruošusi spręsti problemas.

„Absoliuti dauguma audito nustatytų įstaigos veiklos trūkumų yra susiję su finansinės apskaitos tvarkymu. Pasakiau merui, jog esu pasiryžusi taisyti klaidas. Skirkite man nuobaudą, aš savo ruožtu nubausiu įstaigos buhalterę“, - „Anykštai“ sakė R. Gudonienė.  Direktorė kalbėjo, kad Verslo informacijos centro buhalterės Kristinos Motiejūnienės darbu ir anksčiau buvusi nepatenkinta, net ketinusi buhalterę atleisti iš darbo. K. Motiejūnienė yra buvusio policijos pareigūno, Anykščių savivaldybės „žaliojo patrulio“ Lino Šulskaus svainė.

 R.Gudonienė mano, kad paskutinis lašas, perpildęs mero K. Tubio kantrybės taurę, ir buvo jos pasisakymas apie buhalterę. „Man liepė rašyti pareiškimą ir liepė laukti, kol atspausdins potvarkį apie atleidimą iš darbo ir įduos jį į rankas, nors aš skubėjau atgal į darbą", - kalbėjo R. Gudonienė.

Priminime, jog pirmadienį į Anykščių verslo informacijos centrą buvo nusiųstas savivaldybės administracijos ūkvedys Almantas Žvirblis, kuris paėmė iš Verslo informacijos centro darbuotojų jų kabinetų raktus bei užantspaudavo kabinetų duris.

Šios policinės priemonės taikymo būtinybę meras K. Tubis „Anykštai“ aiškino siekiu apsaugoti Verslo informacijos centro kolektyvą.  „Direktorė sakė, kad „aš dar turiu kai kuriuos veiksmus padaryti, kai ką paskirti, kai ką atleisti“, - kodėl antspaudavo Verslo informacijos centro patalpas, kalbėjo meras.

Antradienio vakarą savo namų kieme išlipusi iš automobilio R. Gudonienė nualpo. Moteriai prireikė medikų pagalbos. Tačiau trečiadienį direktorė buvo pasiruošusi kovai. „Aš nesu pirmasis žmogus, su kuriuo dabartinė valdžia bando susidoroti. Nepadariau jokių finansinių prasižengimų, atrasti pažeidimai įstaigoje yra greičiau raštvedybos dalykai. Verslo informacijos centras dirba sėkmingai - įmonės sąskaitoje yra didelė suma mūsų uždirbtų pinigų. Su manimi paprasčiausiai bandoma susidoroti. Kodėl turėčiau pasiduoti?“, - retoriškai klausė R.Gudonienė.

Daugiua šia tema:

 http://www.anyksta.lt/naujienos/naujienos/55521-mero-k-stucio-tubio-ir-administracijos-direktoriaus-parodymai-nesutampa

http://www.anyksta.lt/naujienos/naujienos/55510-anyksci-verslo-informacijos-centro-direktore-atleista-is-darbo-patalpos-uzanspauduotos

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • MARIAN NELSON

  Nuoroda

  paskola! paskola !! paskola !!!
  Ar ieškote patikimos ir akredituotos privačios paskolos bendrovės, kuri teikia paskolas visą gyvenimą. Mes siūlome visų rūšių paskolas labai greitai ir lengvai, asmeninės paskolos, automobilių paskolos, hipotekos paskolos, studentų paskolos, verslo paskolos, investicinės paskolos, skolų konsolidavimas ir daug daugiau. Ar jus bankai ir kitos finansinės institucijos atmetė? Ar jums reikia konsolidavimo paskolos ar hipotekos? Nepamirškite, kaip mes esame čia, kad visas finansines problemas spręstumėte praeityje. Mes skolinome lėšas asmenims ir įmonėms, kuriems reikalinga finansinė parama 2%. Nr socialinio draudimo numerio reikalaujama ir kredito patikrinimas nereikalingas, 100% garantuotas. Noriu pasinaudoti šia priemone ir informuoti jus, kad mes teikiame patikimą ir palaikomą pagalbą, ir mes mielai jums pasiūlysime paskolą.
  Tada atsiųskite mums el. Laišką: (mariannelsonloanfirm@outlook.com), kad pateiktumėte paraišką dėl paskolos

  Prieš metus
 • atrodo

  Nuoroda

  kad rajone privisę tiek valdininkų,kad su jais sunku susitvarkyti.Iš buvusių valdžių,betrvarkės laikų,tokie tarnautojai sėdėjo ramiai,komfortiškai ir linksmai.Manau,kad dabartinė rajono valdžia turi skaidriai atsirinkti,kas sugeba sąžiningai,tvarkingai atlikti pareigas.Ir jeigu atleidžiami darbuotojai nori įrodyti,kad jie dirba gerai,tai jų mintys apie save daug ką pasako.Žinoma,koks bebūtų valdininkas,jis turi būti atleidžiamas pagal įstatymus.Pateisinu rajono valdžią,kad ši stengiasi apsivalyti nuo tų kurie kenkia net tik valdžios bet ir anykščių krašto įvaizdžiui.Apatijos,prisitaikymo laikai praėjo ir reikia dirbti visu pajėgumu,o ne laukti gero atlyginimo ir komfortiško laiko praleidimo.Iš viso laikas daug ką sujungti,arba iš viso naikinti,nes įmitusių,nepajudinamų valdininkų rajone per daug.

  Prieš metus
 • „Lietuvos rytas“ išspausdino Panevėžio ligoninės vadovo Ivano Dorošo pokalbį su A.Verygos patarėja Nendre Černiauskiene, per kurį ji medikui siūlė trauktis geruoju, žadėjo sėkmingą bylų pabaigą, kitaip pagrasino sukompromituoti.

  Prieš metus
 • situacija kartojasi

  Nuoroda

  kaip kurka atleido, sugrazino, kompensacijas sumokejo, uz visa praleista namie laika ir neteiseta atleidima. Cia irgi panasiai turetu baigtis. Tik nenusileisk Renata!

  Prieš metus
 • Scenarijus

  atsakymas į: situacija kartojasi Nuoroda

  Bandau įsivaizduoti. Žmonės eidami J. Biliūno gatve krupčioja nuo smaugimo mero kabinete, o kabinete sėdi pusamžė blondinė ir maldauju ne išleisti iš kabineto, o kad ją nubaustų.
  -Pasirašykite nuosprendį, nutarimą dabar, tęskite....

  Prieš metus
 • Klanas

  atsakymas į: situacija kartojasi Nuoroda

  Galėjo Kutka prisiteisti už išvadinimą kultūros priešu, kaip nekeista Kustos nelaimės pradžia slypi Landsbergio giminėje, atrodo, kad kažkas buvo pažadėjęs direktorius postą už pavardę, o konkursas baigėsi nelandsbergių naudai. Tada buvo ieškoma kaip atkeršyti. Bet teismas viską sustatė į vietas.

  Prieš metus
 • Gal

  atsakymas į: Klanas Nuoroda

  Pas Gustą laikas, jeigu jau Landsbergių giminė Anykščiuose sapnuojasi

  Prieš metus
 • aha

  Nuoroda

  neatmesčiau, kad buhalterytė prisidėjo prie šio vojažo...

  Prieš metus
 • fotke

  Nuoroda

  ale vis da su tuo pačiu žaliu švarkeliu kur prieš desetku metu nešiojo ?

  Prieš metus
 • Deja bet Pupu dede

  Nuoroda

  Pasipuose eglute tusciais cigareciu pokeliais. Kokie papuosimai, tokios ir dovanos..

  Prieš metus
Įkelti daugiau