Ar draudžiate savo turtą?

Dienos anekdotas

Policininkas sustabdo automobilį:
- Kas nutiko jūsų galiniams žibintams?
Vairuotojas išlipa iš automobilio ir išbąla kaip kreida. Policininkas pakartoja:
- Kas nutiko jūsų galiniams žibintams? Vairuotojas atrėžia:
- Kam rūpi tie žibintai?! Kur dingo namelis ant ratų?!

Komentaras

X - man: „Turbūt ponai seimūnai pamiršo, kad dar tūkstantis devyni šimtai devyniasdešimt antrųjų metrų pavasarį, kai pirmą ir šiol paskutinį kartą buvo skelbiami pakartotiniai Seimo rinkimai visoje Lietuvoje. Tuomečiai sociologai ir politologai pergalę juose žadėjo centro, liberaliosioms politinėms, tuo tarpu Lietuvos Demokratinei Darbo partijai kažin kieno darytos apklausos žadėjo viso labo nepilnus dvidešimt procentų. O kas gavosi? LDDP triuškinančiai laimėjo absoliučią daugumą, nes ko daugiau reikėjo ir tikėtis kai prieš tai Seime pašeimininkavo devyniasdešimt šeši Sąjūdžio deleguoti deputatai į Aukščiausiąją Tarybą. Dabartiniu atveju, kai pasižiūri apklausas ir pamatai kie žmonių pasitiki politinėmis partijomis ir kiek pasitiki politinėmis partijomis, koks jų procentas nėra tvirtai apsisprendęs eitų į rinkimus ar ne, jei jie vyktų artimiausiu laiku, drąsiai galima teigti, kad nemaža dalimi šviežiai paskelbtus priešlaikius Seimo rinkimus laimėtų politiniai marginalai, pažadėję rinkėjams pokyčius ir permainas, proveržius veržlius, bei šviesų kelią į Lietuvos rytojų.
Panašu ir labai panašu, kad kai ne kurios politinės partijos, tiesiog nepraleido progos pasireklamuoti kalbėdamos apie pirmalaikių Seimo rinkimų svarbą šių dienų mūsų Tėvynės kontekste."

Skaityti komentarus (3)
Svėdasiškės moterys nupynė beveik dešimt puikiausių advento vainikų.Autoriaus nuotr.

Artėjant Adventui Svėdasų miestelio bibliotekoje surengta meniškų Advento vainikų pynimo popietė, pulkelį svėdasiškių moterų, kaip tai kuo nuostabiau padaryti, mokė vietinė tautodailininkė Aušrinė Rudokienė.

 

 Iš įvairiausių pušų šakelių, tujų, samanų, sausų stiebų išpintus apskritus vainikus, fantazijų polėkio sugautos moterys juosė spalvingomis juostelėmis, puošė kankorėžiais, sausomis šakelėmis, beržo tošies juostomis, šermukšnių uogomis, obuolėliais, katpėdėlių ir kitokiais praėjusios vasaros žiedais...
Tikriausioje dailės puotoje dalyvavusios Rita, Irena, Vitalija, Žaneta, Vida, Violeta, Asta ir Aušrinė patyrė tikriausią palaimą, juk dieviško žolynų grožio įkvėptos kūrė grožį, vainikus Šv. Kalėdų proga, jų paroda bibliotekoje veiks iki pat Trijų Karalių šventės.


Raimondas GUOBIS

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta