Ar Anykščių miesto parkas yra tinkama vieta daržui?

Dienos anekdotas

Teismas. Apklausiamas liudininkas:
- Sakykite, ar teisiamasis davė jums narkotikų?
- Ne.
- O ar jo žmona davė?
- O... Atleiskite, čia klausimas irgi apie narkotikus?

Komentaras

turistas-rėmėjas: „Savivaldybė skelbiasi kaip garantas bendradarbiavime su Kinijos atstovais.
Deja savivaldybės įsteigta ir finansuojama iš biudžeto šimtatūkstantinėmis sumomis įstaiga, kurios pagrindinė veikla turizmo ir verslo organizavimas ir informavimas, nesuvaldo savo biudžeto lėšų ir nevykdo įsipareigojimų valstybei: nuo 2018-07-17 turėjo 234.36 € (809.2 Lt) socialinio draudimo skolą."

Komentuoti
Svėdasiškės moterys nupynė beveik dešimt puikiausių advento vainikų.Autoriaus nuotr.

Artėjant Adventui Svėdasų miestelio bibliotekoje surengta meniškų Advento vainikų pynimo popietė, pulkelį svėdasiškių moterų, kaip tai kuo nuostabiau padaryti, mokė vietinė tautodailininkė Aušrinė Rudokienė.

 

 Iš įvairiausių pušų šakelių, tujų, samanų, sausų stiebų išpintus apskritus vainikus, fantazijų polėkio sugautos moterys juosė spalvingomis juostelėmis, puošė kankorėžiais, sausomis šakelėmis, beržo tošies juostomis, šermukšnių uogomis, obuolėliais, katpėdėlių ir kitokiais praėjusios vasaros žiedais...
Tikriausioje dailės puotoje dalyvavusios Rita, Irena, Vitalija, Žaneta, Vida, Violeta, Asta ir Aušrinė patyrė tikriausią palaimą, juk dieviško žolynų grožio įkvėptos kūrė grožį, vainikus Šv. Kalėdų proga, jų paroda bibliotekoje veiks iki pat Trijų Karalių šventės.


Raimondas GUOBIS

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta