Kokia Jūsų nuomonė apie dabartinį Seimą?

Dienos anekdotas

Miršta močiutė ir sako prieš mirtį visiems savo giminaičiams:
– Mano brangieji, palieku jums labai didelį savo ūkį 1.000.000 hektarų su labai daug pastatų, fermų, su karvių, arklių, ožkų, avių, vištų, ančių, su labai daug sodo vaismedžių ir 95.685.786,45 dolerių.
Visi:
– Oooo, močiute, o kur tas tavo ūkis yra???
Močiutė, išleisdama paskutinį atodūsį:
– Facebook’e…

Komentaras

Bravo ! Trys "reiškia": „Reiškia Seimas ne toks durnas, kad pats save paleidinėtų. Reiškia, Seimas pakankamai protingas, kad pasiduotų konservatorių primetinėjamoms provokacijoms. Reiškia, Lansbergiukui dar teks ilgai laukti Seimo pirmininko vietos. Ir senelis Tata nepadės. Ir maišto pakaunės miškuose nesukursi juk, a ne?"

Skaityti komentarus (4)

Paskutiniu metu vis daugiau iškyla faktų apie galimai neskaidrią parlamentaro Ramūno Karbauskio veiklą. Jo vadovaujamas koncernas prekiauja trąšomis, žemės ūkio technika su Rusija, nors embargas galioja visiems Lietuvos verslininkams. Žiniasklaidos teigimu, p.R. Karbauskis per šiuos metus nesumokėjo Lietuvai 3 250 000 eurų mokesčių.

 Gerb. Seimo nary, Jūs ilgametis, jau trečią kadenciją išrinktas anykštėnų, turintis didžiulę patirtį valstybės reikaluose. Ar Tamsta negalėtumėte inicijuoti laikinosios komisijos sudarymą dėl prekybos su Rusija? Ar oligarchui R. Karbauskiui negalioja LR įstatymai?

Romaldas GIŽINSKAS

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Devuliau tu mano...

  Nuoroda

  Pabludes. Taigi Karbauskio ir klausk...

  Prieš 3 mėnesių
 • atsiminkit

  Nuoroda

  zmones kai baura buvo seime prie kubiliaus ,jie apvoge pensininkus,kai kuriuos dar ir dabar apvogineja ,saude i beginklius prie seimo ir tylejo ,dabar vel mazuma issirinko baura ir busit ,vel apvogti pensininkai,net ir per kaupimo fondus ,keistai ju ministrelis kalba is sodros i kaupimo fondus 2procentus ,o is zmoniu pensiju jie suskaiciavo kurie kaupia pavogs 15 procentu ,tai kos vogimassusidaro nuomone kur antanas ten negeri ,nesaziningidalykai dedasi

  Prieš 3 mėnesių
 • bėda

  atsakymas į: atsiminkit Nuoroda

  Krivickas nešaudė , tik teistas ...

  Prieš 3 mėnesių
 • niekas ten

  Nuoroda

  netirs ,dabar galvoj vel kaip sukauptas pensijas pavogti

  Prieš 3 mėnesių
 • baik bajarius

  Nuoroda

  nuslepe kelis limonus, čia tik pagavo su ketvirčioku..

  Prieš 3 mėnesių
 • Butinai raikia ištyrti

  Nuoroda

  šytu nusikaltymu..ir kam gi jam pryraike šitos valgyklas ?

  Prieš 3 mėnesių
 • Ne tik su Rusija!

  Nuoroda

  Dar komisijas dėl prekybos su Amerika, Vokietija, Prancūzija ir Lenkija. Ir kad visos uždraustų, pasmerktų, apdergtų! Va taip tam Karbauskiui ! Davai Baura, fass, vykdyk !!!

  Prieš 3 mėnesių
 • jai saugumas

  Nuoroda

  leido dirbti su slapta informacija ,tai klausimas kaip ir niekinis ,konservatoriai su kubilium jau klause o gal pats toj partijoj jau,juk turejo ir pazyma is ukrainos ir sudas ,nera prie ko prikibti

  Prieš 3 mėnesių
 • kiborgas

  atsakymas į: jai saugumas Nuoroda

  Ar tik ne stebėtojo kolega rašo?:) jums patinka gvent policinėje santvarkoje?:)

  Prieš 3 mėnesių
 • Mums

  atsakymas į: kiborgas Nuoroda

  Patinka gyvent buku komentatoriu karalystej :]]

  Prieš 3 mėnesių
Įkelti daugiau