Kokia Jūsų nuomonė apie dabartinį Seimą?

Dienos anekdotas

Miršta močiutė ir sako prieš mirtį visiems savo giminaičiams:
– Mano brangieji, palieku jums labai didelį savo ūkį 1.000.000 hektarų su labai daug pastatų, fermų, su karvių, arklių, ožkų, avių, vištų, ančių, su labai daug sodo vaismedžių ir 95.685.786,45 dolerių.
Visi:
– Oooo, močiute, o kur tas tavo ūkis yra???
Močiutė, išleisdama paskutinį atodūsį:
– Facebook’e…

Komentaras

Bravo ! Trys "reiškia": „Reiškia Seimas ne toks durnas, kad pats save paleidinėtų. Reiškia, Seimas pakankamai protingas, kad pasiduotų konservatorių primetinėjamoms provokacijoms. Reiškia, Lansbergiukui dar teks ilgai laukti Seimo pirmininko vietos. Ir senelis Tata nepadės. Ir maišto pakaunės miškuose nesukursi juk, a ne?"

Skaityti komentarus (4)

Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato duomenimis, šiemet Anykščių rajone nustatytas vienas nelegalaus alkoholio „taškas“.

 

Daugiausia  nelegalaus alkoholio „taškų“ Utenos regione policijos pareigūnai šiais metais aptiko Ignalinos rajone – 5.

 Visoje apskrityje tokių demaskuota 13.

Po to, kai šalies valdantieji  ėmėsi griežtos alkoholio vartojimo mažinimo politikos, tuoj pat pradėta kalbėti apie tai, kad gali išaugti nelegalių "taškų" skaičius. Apie galimus nelegalaus alkoholio gamybos atvejus policija visuomet kviečia pranešti gyventojus.

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Blaivybė

  Nuoroda

  ar ši nuotrauka suderinta su alkoholio reklamos įstatymu? Ar Robertas prisideda prie nelegalios gamybos skatinimo ir svaigalų vartojimo populiarinimo?
  "Apie galimus nelegalaus alkoholio gamybos reklamos atvejus policija visuomet kviečia pranešti"

  Prieš 3 mėnesių
 • Nuoroda

  Nepadavinėkit ir niekas negaudys

  Prieš 3 mėnesių
 • mano

  Nuoroda

  manymu neskieskit kaip ka varyti o jei jums taip patinka ir mokat varykit ir rykit nereikia bezdet nesmirdes,bezdek namuose bet neviesai ir bus gerai,o pvz as megstu svaria pirktine arielka nes ji brandinta o namine yra nuodas nebent islaikius pora ir daugiau metu

  Prieš 3 mėnesių
 • TAI , KAD

  atsakymas į: mano Nuoroda

  nebeilgai džiaugsiesi ir valdiška gorielka - būsi prilygintas tokiems pat nusikaltėliams , kaip ir naminukės mėgėjai - akogolike . O pirstelt ir pats bijosi - už įskundimą , šiais laikais mokama - būna kad pilvas nepaklūsta valdžios norams ............

  Prieš 3 mėnesių
 • fabrikas,

  atsakymas į: mano Nuoroda

  mes ilgai brandiname gaminamą degtinę rūsiuose prie nulinės temperatūros, net....15 minučių, na kol išpilstome į bonkas.

  Prieš 3 mėnesių
 • Юзер

  Nuoroda

  Pasirodo , kad mūsų tėvynainiai tokie bukiai , tokie laukiniai , tokie berazumiai , kad gali ne tik patys nusinuodytį , bet ir didžiają dalį Lituvos nunuodytį ne tik naminuke , ber ir bandelėmis su cukrumi ... Buvau ekskursijoje Graikijoje - pasirodo ten gyvena ne žmonės laukiniai ir naminukės gali nusipirktį legaliai ... Na taip - jau antras milijonas nuodijasi užsienyje . Gal žurnalistas žinotų - kada Ubagistane įves baudą už pirstelėjimą , ar iškart baudžiamoji atsakomybė su turto konfiskacija ?

  Prieš 3 mėnesių
 • M.B.

  Nuoroda

  Gera reklama, net seilė nutįso

  Prieš 3 mėnesių
 • Specialistas,

  Nuoroda

  jei broga varoma vieną kartą ir bendras alkoholio stiprumas neviršija 30 %, tai ir būna balzgana. Normalus smagonas turi būti nors 50 %, tai jis ir bus skaidrus. Tam reikia mažiausiai dviejų varymų, bei neimti pirmų , o ypač, paskutinių lašų. Sėkmės.

  Prieš 3 mėnesių
 • XXX

  Nuoroda

  Gal ignalinieciai varo ir geria - kad jie yra ignalinieciai?

  Prieš 3 mėnesių
 • Virejas

  Nuoroda

  Verdu jau 30 metu - niekas manes nepagavo ir nepasake kad tai darau nelegaliai, vire mano tevas, virve mano seneliai - ju ir niekas nepagavo. Kaip čia yra kad musu niekas "neapagauna" - taisykle paprasta, mes šį originalu produkta naudojam tik savo reikmėms ir nesame "taškas"..Į sveikatą...

  Prieš 3 mėnesių
Įkelti daugiau