Kas taps Pasaulio futbolo čempionais?

Dienos anekdotas

Mane labai nervindavo, kai per kiekvienas vestuves visos bobutės baksnodavo ir sakydavo: „Tu - sekantis". Tačiau jos apsiramino, kai aš joms tą patį pradėjau sakyti per laidotuves.

Komentaras

Sv.: „Gal ir dalyvaučiau, smagu, kad dar tinkami naudojimui daiktai pasitarnaus, o ne didins atliekų kiekį. Registravausi ir į pirmą Blusturgį, bet kai sužinojau vietą, nedalyvavau. Nemanau, kad tinka tai organizuoti aplink paminklą."

Skaityti komentarus (1)

Šiandien, gruodžio 14 d., Vilniaus Rotušėje kultūros ministrė Liana Ruokytė-Jonsson įteiks Kultūros ministerijos premijas.

Tarp laureatų ir anyškštėnė menotyrininkė, Lietuvos dailės muziejaus Vaizduojamosios dailės skyriaus vyriausioji dailėtyrininkė-rinkinio kuratorė – Dalia Tarandaitė. Jai premija skirta už muziejininkystės darbus.

 D. Tarandaitė sudarė, parengė ir išleido daugiau kaip dešimt knygų bei leidinių apie dailę, dailininkus, muziejus.

Kelios jos parengtos ir išleistos knygos siejasi ir su Anykščiais. 2009 m. buvo išleista knyga

„Anykščių Šv. Mato bažnyčia: vadovas“, 2010 m. pasirodė atvirukų rinkinys „Monsinjoro Alberto Talačkos meno kolekcija“ (D. Tarandaitė – atvirukų rinkinio tekstų autorė),  2011 m. su kitais rengėjais išleido knygą „Sakralinio meno puoselėtojas monsinjoras Albertas Talačka“, 2016 m. D. Tarandaitė parengė ir išleido knygą „Anykščių menas. Dailė ir architektūra“.

Taip pat D. Tarandaitės kultūrinė veikla 2011 m. įvertinta Teresės Mikeliūnaitės Anykščių kultūros premija. 

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.