Kokia Jūsų nuomonė apie dabartinį Seimą?

Dienos anekdotas

Miršta močiutė ir sako prieš mirtį visiems savo giminaičiams:
– Mano brangieji, palieku jums labai didelį savo ūkį 1.000.000 hektarų su labai daug pastatų, fermų, su karvių, arklių, ožkų, avių, vištų, ančių, su labai daug sodo vaismedžių ir 95.685.786,45 dolerių.
Visi:
– Oooo, močiute, o kur tas tavo ūkis yra???
Močiutė, išleisdama paskutinį atodūsį:
– Facebook’e…

Komentaras

Bravo ! Trys "reiškia": „Reiškia Seimas ne toks durnas, kad pats save paleidinėtų. Reiškia, Seimas pakankamai protingas, kad pasiduotų konservatorių primetinėjamoms provokacijoms. Reiškia, Lansbergiukui dar teks ilgai laukti Seimo pirmininko vietos. Ir senelis Tata nepadės. Ir maišto pakaunės miškuose nesukursi juk, a ne?"

Skaityti komentarus (4)

Šiandien, gruodžio 14 d., Vilniaus Rotušėje kultūros ministrė Liana Ruokytė-Jonsson įteiks Kultūros ministerijos premijas.

Tarp laureatų ir anyškštėnė menotyrininkė, Lietuvos dailės muziejaus Vaizduojamosios dailės skyriaus vyriausioji dailėtyrininkė-rinkinio kuratorė – Dalia Tarandaitė. Jai premija skirta už muziejininkystės darbus.

 D. Tarandaitė sudarė, parengė ir išleido daugiau kaip dešimt knygų bei leidinių apie dailę, dailininkus, muziejus.

Kelios jos parengtos ir išleistos knygos siejasi ir su Anykščiais. 2009 m. buvo išleista knyga

„Anykščių Šv. Mato bažnyčia: vadovas“, 2010 m. pasirodė atvirukų rinkinys „Monsinjoro Alberto Talačkos meno kolekcija“ (D. Tarandaitė – atvirukų rinkinio tekstų autorė),  2011 m. su kitais rengėjais išleido knygą „Sakralinio meno puoselėtojas monsinjoras Albertas Talačka“, 2016 m. D. Tarandaitė parengė ir išleido knygą „Anykščių menas. Dailė ir architektūra“.

Taip pat D. Tarandaitės kultūrinė veikla 2011 m. įvertinta Teresės Mikeliūnaitės Anykščių kultūros premija. 

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.